برگزیده های پرشین تولز

بیوگرافی مهدی دارابی - هوروش بند

gbiqarar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بیوگرافی مهدی دارابی
مهدی دارابی در ۱۷ مردادماه ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمد و اصالتا اهل کوهدشت لرستان می باشد. مهدی دارابی از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را با هوروش باند آغاز کرد. وی ترانه‌سرا و آهنگ‌ساز و خواننده‌ی هوروش باند است. او در این گروه به همراه حمید فریزد، آرش عدل پرور، مسعود جهانی و مسیح همکار است و تابه‌حال بیش از ۱۰ قطعه و آهنگ تولید کرده‌اند که آهنگ‌ جدید (آخر منو به باد، به کی پز میدی، ماه دلم، خنک شد دلت و فاصله نه) را می‌توان جزء موفق‌ترین کارهای این گروه نام برد.
112443_603.jpg

گروه هوروش بند
گروه هوروش بند در سال ۱۳۹۵ توسط تنظیم‌کننده مطرح و خوش‌ذوق کشورمان تأسیس شد. مدیریت اجرایی این گروه بر عهده‌ی حمید فریزد بوده و تنها خواننده‌ی این گروه مهدی دارابی است. گروه هوروش بند با ترانه‌ی «به یاد تو می‌افتم» به شهرت رسید و هواداران زیادی را به دست آورد. مضمون این آهنگ عاشقانه است و سراینده‌ی این آهنگ آرش ای پی می‌باشد.

گروه هوروش بند تاکنون ۷ قطعه‌ی رسمی را منتشر کرده‌اند و توانستند برای این آهنگ‌ها مجوز اداره‌ی فرهنگ و ارشاد را دریافت کنند؛ و تمام اشعار و ملودی‌های این گروه رو هم آرش عدل پرور و مسیح بر عهده‌دارند.
112442_229.jpg

تیتراژ پایانی برنامه‌ی فرمول ۱ با اجرای مهدی دارابی
فرمول یک برنامه‌ای است که از شبکه‌ی یک با اجرای علی ضیا پخش می‌شود. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۸:۱۰ صبح پخش می‌شود. تیتراژ پایانی «فرمول ۱» با اجرای هوروش بند روی آنتن می‌رود. برای تیتراژ این برنامه تلویزیونی از ترانه و ملودی آرش عدل پرور بهره برده و همانند همیشه تنظیم آن بر عهده مسعود جهانی است. مهدی دارابی خواننده هوروش نیز این قطعه را اجرا کرده است.
کارنامه‌ی هنری مهدی دارابی
آهنگ‌ها
  • یاد تو می‌افتم
  • مجنون
  • آخر منو به باد داد
  • به کی پز میدی
  • ماه دلم
  • عاشقم
  • خنک شد دلت
  • فاصله نه
  • خالیه جای تو
  • تویی دوا
  • مثل من باش

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
ی مبلغی داد مسعود جهانی (برای شروع همکاری) کارش گرفت...
ی بنده خدایی بود نداشت بده پولو! ولی استعدادش بهتر از این اقا بود
صداش بهتر از این آقا بود...
حیف...

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
کلا هرکی با حامد برادران و مسعود جهانی کار کنه حتی اگه گاله بزنه هم معروف میشه

بالا