برگزیده های پرشین تولز

تابع ارسال ايميل در PHP

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چگونه يك پيج مي توان طراحي كرد كه با صدا زدن ان يك ايميل با موضوع و داده مشخص به يك آدر س مشخص فرستاده شود.
براي مثال هرگاه صفحه sendMail.php را صدا بزنم يا وارد ان شوم يك ايميل به ادرس [email protected] فرستاده شود.
در حقيقت تابع ارسال ايميل.
پيشاپيش از كساني كه راهنمايي مي كنند تشكر مي كنم.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
شما مي توني در خط اول اون صفحه يك تابع فرستادن ايميل بفرستيد ولي اگه زياد ويزيتور داريد اين كار به سرور فشار مياره ! ! !

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درست! ولی من همون خط اول یعنی تابع فرستادن ایمیل رو می خوام.
این تابع چی هست؟

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من اگه بخوام فرستنده رو تعيين كنم بايد چي كار كنم !؟ اينجوري اسپم شناحته ميشه ...
آقاي امير نژاد لطف كردن اينو گفتن و تصحيح مي كنم كار ميكنه !
[code:1]mail("[email protected]", "subject!", $data, "From: [email protected]"); [/code:1]

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چگونه مي توانم يك <form ايجاد كنم كه نياز به سابميت جهت ارسال متغيرها به صفحه ديگر نداشته باشد بلكه خود بخود آن صفحه را صدا بزند.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اشتباه از من بود كد درست يود شرمنده ...
آقاي امير نژاد هم بودند ..(اينجا اشتباه كد رو كپي كردم ...

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
چگونه مي توانم يك <form &nbsp;ايجاد كنم كه نياز به سابميت جهت ارسال متغيرها به صفحه ديگر نداشته باشد بلكه خود بخود آن صفحه را صدا بزند.

فكر نكنم بشه. البته دقيقا نمي دونم واسه چي مي خواي اين كار رو بكني شايد روشهاي بهتري داشته باشه !

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي خوام يك يري متقير بفرستم به يك صفحه ديگه و توي اون صفحه ازش استفاده كنم.

amirnezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي خوام يك يري متقير بفرستم به يك صفحه ديگه و توي اون صفحه ازش استفاده كنم.

سلام

اين كار رو به دو روش ميشه انجام داد.
1) قراردادن نام متغير و مقدار آنها در آدرس
[code:1]page.php?variable1=value1&variable2=value2&...[/code:1]

2) بوسيله يك فرم كه خودبخود submit ميشه!!!
براي اين كار بايد هر وقت كه مي خواهيم فرم را ارسال كنيم از تابع submit استفاده كنيم. مثلا براي فرم [code:1]&#60;form name=&#34;form1&#34; ...[/code:1] با استفاده از صدا زدن تابع form1.submit به صورت [code:1]form1.submit&#40;&#41;[/code:1] مي توان اين كار رو انجام داد.

البته بجز موارد خيلي خاص هميشه از حالت اول استفاده مي شه!
اگه مشكلي بود ما در خدمتيم!

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیرنژاد، آقا خیلی عالی بود. ممنون.

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چگونه می تونم این متغیرهایی که به صفحه فرستاده شده استفاده کنم البته بغیر از پی اچ پی یعنی در صفحات اچ تی ام ال.
برای مثال فرض کنید یکسری متغیر که در فرم صفحه دیگه بوده به این صفحه فرستاده شده حالا می خواهیم همین متغیرها رو از طریق یک فرم به صفحه دیگه بفرستم.

amirnezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چگونه می تونم این متغیرهایی که به صفحه فرستاده شده استفاده کنم البته بغیر از پی اچ پی یعنی در صفحات اچ تی ام ال.
برای مثال فرض کنید یکسری متغیر که در فرم صفحه دیگه بوده به این صفحه فرستاده شده حالا می خواهیم همین متغیرها رو از طریق یک فرم به صفحه دیگه بفرستم.

من منظورت رو از اينكه ميگي بدون استفاده از PHP نمي فهمم. ولي فكر ميكنم براي اين كاري كه ميگي بايد از PHP و HTML با هم استفاده كرد. به اين نمونه نگاه كن:

اگه آدرس صفحه رو به صورت [code:1]page.php?variable1=value1&variable2=value2&variable3=value3&...[/code:1] فرض كنيم. و بخواهيم توي يك فرم اين اطلاعات رو به صفحه بعدي منتقل كنيم. بايد از نوع hidden از انواع مختلف تگهاي input رو انتخاب كنيم. به اين صورت:[code:1]&#60;form ...

&#60;input type=&#34;hidden&#34; name=&#34;variable1&#34; value=&#34;value1&#34;&#62;

&#60;input type=&#34;hidden&#34; name=&#34;variable2&#34; value=&#34;value2&#34;&#62;

&#60;input type=&#34;hidden&#34; name=&#34;variable3&#34; value=&#34;value3&#34;&#62;

...

[/code:1]

همونطوري كه متوجه شدي اين نوع از تگهاي input (با توجه به اسمشون) توي صفحه نمايش داده نمي شوند ولي اطلاعاتي رو كه مي خواستي ميشه به اين روش به صفحه بعدي ارسال كرد.
اميدوارم كه جوابت رو گرفته باشي. اما اگه من سوالت رو اشتباه متوجه شدم، لطفا بيشتر توضيح بده، شايد بتونم كمكت كنم :)

بالا