برگزیده های پرشین تولز

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
بانکها که امروزم باز بودن و نگاه کردم اکثر بانکها از 2 فروردین کشیک نوروزی و باز هستن ولی فکر نکنم بورس از 2 فروردین باز باشه و بشه ترید کرد

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
بانکها که امروزم باز بودن و نگاه کردم اکثر بانکها از 2 فروردین کشیک نوروزی و باز هستن ولی فکر نکنم بورس از 2 فروردین باز باشه و بشه ترید کرد
نه اونا به خاطر کار مردم راه بیفته بازه
از شنبه انشالله رسمی بازه

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
Untitled3356.jpg

دکتر ادیب حرفای قشنگ میزنه
به دلم داره چنگ میزنه

میگه سال 99 بانک ها ریسک هاشون رو به (با سواستفاده از آزاد کردن سهام عدالت) به مردم فروختن

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
این مثبت ها ترسناکِ.... خیلی هم ترسناکِ....

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,075
این مثبت ها ترسناکِ.... خیلی هم ترسناکِ....
همینطوره . البته نه برای همه ی سهام . مثلا فولاد معلوم بود خیلی جای رشد داره . ولی خوب قیمت خیلی از سهم ها دوباره داره حبابی میشه . این حباب ( بعضی از سهام ) یا باید با کاهش قیمت اصلاح شود یا با گزارش خوب شرکت ها . امیدوارم با گزارش خوب اصلاح شود و قیمت ها افت آنچنانی نکند .

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
بزرگترین عیب سرمایه گذار ایرانی اینه که میره پشت موفقیت هاش پنهان میشه و وقتیکه فکر میکنه موفق شده شروع میکنه ریسک های بازار های دیگر رو خریدن
مثل مرداد 99 که همه میگفتن من یک تریدر موفق هستم اما فکرشو نمیکردن که بازار معلم بی رحمیست اول ازت امتحان میگیره بعدش بهت آموزش میده

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
من الان رفتم درگاه ذینفعان بازار سرمایه دیدم که جمع کل دارایی سهام عدالت 8.600 میلیون زده
نباید بالای 10 میلیون باشه؟؟
من اصلا هم چیزی ازش نفروختم.!!
جریان چیه؟!!
اسفند هم سود 533 واریز کردن

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
#مهم_فوری
🟣 نمایش نامحدود مظنه های سهام از فردا

مهدی پارچینی که با خبرنگار بورس ۲۴ سخن می‌گفت، اعلام کرد: پیش از این قرار بود تنها ۲۰ مظنه سهام برای معامله‌گران بر خط به نمایش گذاشته شود اما، بر اساس آخرین تصمیم مقرر شد معامله‌گران آنلاین به تمام مظنه های خرید و فروش در سامانه های معاملاتی بر خط کارگزاران دسترسی داشته باشند

البته چند روز پیش مفید برای حداقل یک ساعت احتمالا ازمایشی این قابلیت فعال کرده بود

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
این نمایش نامحدود مظنه هم داستان داره
الان در یک سهم دارم میبینم میزان درخواست خرید 3 میلیون هستش ولی میزان سمت فروش 24 میلیون
تو مفید مثل قبل 5 ردیف خرید نشون میده ما بقی به صورت نمودار هستش یعنی درخواست فروش زیاد حالا مشکل چیه
تو اون 5 ردیف که میبینی خبری نیست قدرت خرید و فروش برابره مشکل کجاست با دیدن نمودار میفهمی که درخواست ها برای مثبت 5 و اطرافش قرار داره اینطوری سمت فوش سنگین میکنن یک عده هم ندونسته به دام میافتن سهم رنج منفی میزنه
یعنی هر قانونی بذارین حقوقی راه خودشه میره

البته شاید بعضی اینو به چشم رنج مثبت زدن ببینن که قطعا اینطوری نیست

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
این نمایش نامحدود مظنه هم داستان داره
الان در یک سهم دارم میبینم میزان درخواست خرید 3 میلیون هستش ولی میزان سمت فروش 24 میلیون
تو مفید مثل قبل 5 ردیف خرید نشون میده ما بقی به صورت نمودار هستش یعنی درخواست فروش زیاد حالا مشکل چیه
تو اون 5 ردیف که میبینی خبری نیست قدرت خرید و فروش برابره مشکل کجاست با دیدن نمودار میفهمی که درخواست ها برای مثبت 5 و اطرافش قرار داره اینطوری سمت فوش سنگین میکنن یک عده هم ندونسته به دام میافتن سهم رنج منفی میزنه
یعنی هر قانونی بذارین حقوقی راه خودشه میره

البته شاید بعضی اینو به چشم رنج مثبت زدن ببینن که قطعا اینطوری نیست
کلا یه قانون نا نوشته وجود داره
نه فقط توی بورس ، کلا توی زندگی و هر کاری
هرکسی باید به این نتیجه برسه چی درسته و چی غلط . از روی دست بقیه نگاه کردن اشتباهه

توی بورس هم تنها چیزی که ارزش داره ، اطلاعات کدالی و هر اطلاعاتی توی اینترنت که تجزیه و تحلیل و محاسبه بر روی اطلاعات کدالی رو توسعه بده ، هستش
سایت TSETMC و طبیعتا اطلاعات زنده مربوط به بازار که توی کارگزاری نشون میده و توی TSETMC هم هست ، هیچ ارزشی نداره
سایت TSETMC و هرچیزی که نشون میده آشغاله و به هیچ وجه نباید روی اون اقدام به خرید ، نگهداری یا فروش کرد

حالا 5 ردیف سفارش خرید و فروش نشون بده یا کل ردیف ها رو . این ترفندها و کلک هایی که بین مردم دست به دست میشه یا توی فضای مجازی و دوره های آموزشی هست ، صرفا محتوای پوچ پکیج فروش ها و دلالان محتوای آموزشی بی ارزشه ...
میخوان با وعده چطوری سریع و راحت پولدار بشیم و با تقلب دست بقیه رو بخونیم که چه زمانی بخریم و چه زمانی بفروشیم ، پکیج ها و دوره های آموزشی و ... های خودشون رو بفروشن

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
پسر دایی من چقدر قیافه می گرفت
تو عید بنده خدا انقدر ناراحت بود به خاطر ضرر های زیادی که کرده بود

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
📢 سید مهدی پارچینی مدیر نظارت بر بورس‌ها اعلام نمود:

افزایش دامنه نوسان در تابلوی بازار اول بورس و فرابورس از روز دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

یکی از خواسته های فعالین محترم بازار در طی ماه های اخیر افزایش دامنه نوسان قیمت بود. بر همین اساس سازمان بورس در طی ماه های گذشته اقدام به بررسی آن نمود. در نهایت پیشنهاد افزایش تدریجی دامنه نوسان به هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار ارسال گردید.
هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در طی جلسه روز جاری در جهت افزایش کارایی و افزایش نقد شوندگی بازار سرمایه، افزایش یک درصدی دامنه نوسان بصورت متقارن در بازار اول شرکت بورس اوراق بهادار تهران و شرکت فرابورس ایران از تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ را مقرر نمود. لذا پس از اطلاع رسانی موضوع توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران در راستای اجرای ماده ۲۳ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات بورس و شرکت فرابورس ایران در اجرای ماده ۱۴ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس و انجام تنظیمات لازم در سامانه های معاملاتی این مهم در روز دوشنبه هفته آینده عملیاتی خواهد شد.

• Like
Reactions: hsn

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
از دوشنبه 29 فروردین‌ماه 1401 دامنه نوسان در بازارهای اول بورس تهران و فرابورس ایران به مثبت و منفی 6 درصد افزایش می‌یابد.

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
🔻به اطلاع می‌رساند از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۹، دامنه نوسان روزانه قیمت در کلیه نمادهای معاملاتی «تابلوی اصلی و فرعی بازار اول بورس اوراق بهادار تهران» و «بازار اول فرابورس ایران» از ٪۵± به ٪۶± افزایش خواهد یافت.

بالا