برگزیده های پرشین تولز

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
مثل اینکه با مجوز ***** سهام عدالت در بورس و فرابورس ارائه خواهد شد ، این یعنی انفجار ، به احتمال زیاد شاخص بورس چندین میلیون خواهد رسید تا آخر سال

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,572
اون دفعه شگویا صف فروش روی 800 تومن بود داشت صف می ریخت سفارش خرید زدم آگاه گ ه هنگ بود. سفارشم وقتی تایید شد قیمت اومد تا 860 منم بیخیال شدم رفتم سمت حکشتی،
امروز روی 1214 خرید زدم (یعنی 40 درصد بیشتر قیمتی که اون دفعه خرید نزدم) تا 2-3 درصد نوسان بگیرم ازش ، نیم ساعت آخر مفید فریز بود. 2.5 سود شد 0.1 درصد

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
یه سهم مدنظرمه یکی دو روز دیگه بخاطر 50 درصد متوقف میشه. ایا خرید روز قبل از 50 درصد ایده خوبیه یا دنبال سهم جایگزین باشم؟

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
یه سهم مدنظرمه یکی دو روز دیگه بخاطر 50 درصد متوقف میشه. ایا خرید روز قبل از 50 درصد ایده خوبیه یا دنبال سهم جایگزین باشم؟
هم میتونه خوب باشه هم نه . . .
شما باید ابتدا بنیاد سهم بررسی کنید
اهداف سهمتون رو بررسی کنید. . .
اگه سهمتون اهداف بالاتر از الان رو داشت میتونید ورود کنید وگرنه سهم دیگه ای رو انتخاب کنید

تکنیک الگوی #ساعت چیست؟

تکنیک الگوی ساعت بیان می دارد که:

اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۱/۵ درصد بیشتر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا مثبت خواهد بود .
اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۲ درصد بیشتر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا صف خرید خواهد بود .
اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۱/۵ درصد کم تر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا منفی خواهد بود .
اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۲درصد کم تر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا صف فروش خواهد بود
.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
از اونجایی که میدونم تو عاشق سهمای با افزایش سرمایه زیاد هستی یه سهم برات معرفی میکنم با افزایش سرمایه 13 هزار و 500 درصد:eek::eek::eek: و به زودی بسته میشه- نماد
کورز
منتها دو تا مشکل هست:یک اینکه میگن این سهم یه سهم فامیلیه و در طول سال گذشته کلا 10 روز هم باز نبوده و کسی نمیفروشه این سهمشو---دوم اینکه فرابورسه و فرابورس و بازار پایه هم میگن ریسکش زیاده
ولی ببین اگه بتونی ورود کنی چه سودی بعد بازگشایی بهت میده وحشتناک:eek::eek:
پرسود باشی.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
مثل اینکه با مجوز ***** سهام عدالت در بورس و فرابورس ارائه خواهد شد ، این یعنی انفجار ، به احتمال زیاد شاخص بورس چندین میلیون خواهد رسید تا آخر سال
دولت هم که این وسط کشکه و هیچ کاره و برای هرچیزی باید اجازه بگیره از یکی دیگه!!!انگار نه انگار که ما رای دادیم به رییس جمهور-علنا هیچ کاره هست

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
دولت هم که این وسط کشکه و هیچ کاره و برای هرچیزی باید اجازه بگیره از یکی دیگه!!!انگار نه انگار که ما رای دادیم به رییس جمهور-علنا هیچ کاره هست
می ترسه گند بزنه می خواهد از همین الان بگه من نبودم ...

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
از اونجایی که میدونم تو عاشق سهمای با افزایش سرمایه زیاد هستی یه سهم برات معرفی میکنم با افزایش سرمایه 13 هزار و 500 درصد:eek::eek::eek: و به زودی بسته میشه- نماد
کورز
منتها دو تا مشکل هست:یک اینکه میگن این سهم یه سهم فامیلیه و در طول سال گذشته کلا 10 روز هم باز نبوده و کسی نمیفروشه این سهمشو---دوم اینکه فرابورسه و فرابورس و بازار پایه هم میگن ریسکش زیاده
ولی ببین اگه بتونی ورود کنی چه سودی بعد بازگشایی بهت میده وحشتناک:eek::eek:
پرسود باشی.
اینو چند روز پیش دیده بودم فروشنده نداره.

تاریخ آخرین معامله
1398/09/25 - 09:00:43​

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
اینو چند روز پیش دیده بودم فروشنده نداره.

تاریخ آخرین معامله
1398/09/25 - 09:00:43​
از این سهمها زیادن
نبروج رو یه نگاه بنداز ببین یه رنگ قرمز تو سوابقش میبینی
نمیشه خرید کرد نمیدونم داستانشون چطوریه :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
خب سهمتون که خوبه دست مارو هم بگیرید:D:D:D

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
از این سهمها زیادن
نبروج رو یه نگاه بنداز ببین یه رنگ قرمز تو سوابقش میبینی
نمیشه خرید کرد نمیدونم داستانشون چطوریه :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
خب سهمتون که خوبه دست مارو هم بگیرید:D:D:D
95 درصد این سهم دست یک سهامدار حقیقیه که اونم اصلا نمیفروشه برای همین شناوری نداره. حالا نمیدونم چرا صف میلیونی داره!
سهم باید دست و دلبازی حقوقی و فرصت ورود داشته باشه وگرنه ادم از بازار عقب میوفته و میشه مثل همین نبروج

m558

Registered User
لایک‌ها
1,488
95 درصد این سهم دست یک سهامدار حقیقیه که اونم اصلا نمیفروشه برای همین شناوری نداره. حالا نمیدونم چرا صف میلیونی داره!
سهم باید دست و دلبازی حقوقی و فرصت ورود داشته باشه وگرنه ادم از بازار عقب میوفته و میشه مثل همین نبروج
شناوری اینا صفر است و قابل خرید نیست از این سهام ها زیاده
یکی دوتا است شناوری هم داره انشالله اگر خودم ورود کردم اینجا میگم هرکس خواست ورود کنه

Last edited:

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
سلام
چون قله های macd پیوستگی ندارند و تغییر قطبیت در این بین اتفاق افتاده
تحلیل شما اعتبار کمی داره

سلام تشکرر
منظورتون اینه که باید دو قله یا دو کف کنار هم رو فقط درنظر بگیریم؟ ولی اگر تغییر قطبیت اتفاق نمی افتاد میشد دو قطبی که کنار هم نیستند رو هم درنظر بگیریم درسته؟

Last edited:

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سلام تشکرر
منظورتون اینه که باید دو قله یا دو کف کنار هم رو فقط درنظر بگیریم؟ ولی اگر تغییر قطبیت اتفاق نمی افتاد میشد دو قطبی که کنار هم نیستند رو هم درنظر بگیریم درسته؟
سلام
در منابع اصلی واگرایی ها تاکید شده برای اعتبار بخشیدن بیشتر از قله ها و دره های پیوسته استفاده کنید

باید شرایط سهم بسنجیم سپس تصمیم بگیریم
macd صرفا یک تایید کننده هست نه یک صادر کننده سیگنال

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
تکنیک الگوی #ساعت چیست؟

تکنیک الگوی ساعت بیان می دارد که:

اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۱/۵ درصد بیشتر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا مثبت خواهد بود .
اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۲ درصد بیشتر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا صف خرید خواهد بود .
اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۱/۵ درصد کم تر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا منفی خواهد بود .
اگر در نیم ساعت پایانی بازار آخرین قیمت سهمی از قیمت پایانی آن ۲درصد کم تر باشد سهم به احتمال هشتاد درصد فردا صف فروش خواهد بود
.
این تکنیک زمانی استفاده میشد که عمق بازار کم بود و صف های خرید این شکلی وجود نداشت

m558

Registered User
لایک‌ها
1,488
عاشقان افزایش سرمایه چک کنید
1500% از تجدید ارزیابی و 1250% از آورده نقدی
کسرام (فقط به قصد شرکت در مجمع )
باز خودتان چک کنید

فایل های ضمیمه

• af6b343f-deed-4cb2-b81e-e747ad960ff9.jpg
    af6b343f-deed-4cb2-b81e-e747ad960ff9.jpg
    486.3 KB · نمایش ها: 20

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
#کسرا [با #کسرام اشتباه نشه] یکی از سهم هایی بوده که خیلی بهش امید داشتم و حدود 50% هم بازدهی داشته برام ولی مدتیه تو این بازار سراسر مثبت خیلی درجا داره میزنه و بین 3800~4100 مدام شنا میکنه. نگهش میدارم به حساب حداقل 2 برابر شدن ولی ازش دل چرکین شدم یکم!

بالا