برگزیده های پرشین تولز

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام به بیزنس من های پرشین تولز
منم دو ماه پیش 1200 تا سهم ایران خودرو خریدم چند روز پیش 25 درصد افزایش سرمایه داد شد 1600 تا !
البته اصلا علاقه ای به رشد این غول بی شاخ و دم که با هزار جور سوبسید و حق السکوت به حیات ننگین خودش ادامه میده ندارم ولی همونطور که میدونید :
It's a matter of business

اگر پایه اید و پیگیری میکنید یه تحلیل اساسی رو بعضی شرکتها راه بندازیم .
یک سوال دیگه :
شما از این نرم افزار های تحلیل اطلاعات بورس دیده اید ؟ استفاده میکنید ؟ می خواهید با کمک هم یه جو تحلیل بورس راه بندازیم ؟ هر چند Offline است ولی سرعت بورس ایران هم زیاد نیست :D :D
راستی شما برای خرید و فروش سهم و تغییر پرتفوی تون از چه پارامتر هایی استفاده میکنید ؟
چقدر تو بازار هستید ؟ اصلا جو بازار رو دارید ؟ یا اونو چیز بیخودی میدونید ؟
آخرشم :
کسی از شما ها تا حالا سر سهمی ضرر داده ؟ :(
چقدر کی و کدوم سهم ؟

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
منم اون 25% روز 16 رو گرفتم نمدونم چند تا شده گفتن 190 تومن بریزین سند اشونو بختون بدین گفتیم که از سود سال دیگه کسر کنن میبینم که ایران خودرویی شدی؟

ضررکه فقط من سر سهام شرکت شاهد ضرر دادم بعد از 7 سال بهمون 11 هزار تومن سود دادن

منم همشو فروختم یه آنتن خریدم بعد آنتن رو هم مامورا بردن و شد 2 تا ضرر

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
ضررکه فقط من سر سهام شرکت شاهد ضرر دادم بعد از 7 سال بهمون 11 هزار تومن سود دادن

منم همشو فروختم یه آنتن خریدم بعد آنتن رو هم مامورا بردن و شد 2 تا ضرر
:D :D :D
خوب چرا 7 سال نیگرش داشتی ؟

از نرم افزار ها استفاده میکنی ؟
خیلی آشغالی و قدیمی اند . فکرشو بکن با وجود Access , Excel با یه پنجره بزرگ شبیه محیط NC باید بشینی کار کنی ! موسشم شبیه ان سیه . نکبتا نرم افزار ساختند !! فکر کنم با فاکس پرو نوشتندش . :shock:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
راستی بلک
مگه تو مشهد نیستی . چط.ری سهم میخری ؟ اونجام بازار سهام داره ؟
یا کارگزار تلفنی داری کلک ؟
بابا مارم داشته باش .

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
مگه نمي دوني مشهد هم بازار بورس داره

منظورتم ازين نفهميدم يعني چي؟,,,,,,,,,

از نرم افزار ها استفاده میکنی ؟
خیلی آشغالی و قدیمی اند . فکرشو بکن با وجود Access , Excel با یه پنجره بزرگ شبیه محیط NC باید بشینی کار کنی ! موسشم شبیه ان سیه . نکبتا نرم افزار ساختند !! فکر کنم با فاکس پرو نوشتندش

ميدوني سهام شاهد اجباري بود بايد مخريديم بعد از 7 سال فروشش آزاد شد

البته بعد از ورشكسته شدن

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
نه . نمیدونستم . یعنی از طریق شبکه دستور خرید و فروشو میفرستند به کارگزاری تو تهران ؟
بازار مشهد داغه؟ مابقی شهرا م دارند ؟

منظور من از نرم افزار چیزهایی مثل " ره آورد " و اینهاست . مثلا شرکت دنا سهم از این به قول خودشون نرم افزارا دارند .
من دیدمش . از طریق اینترانت روزی دو تا فایل میگیری و Feed میکنی به همون برنامه نکبتی که گفتم . بعد اطلاعات شرکتها و قیمتها و همه چی توش هست دیگه .

به خیال خودشون یکجور پردازشگر هم توش گذاشتند که با روشهای مختلف بازار رو تحلیل میکنه .
اگه خواستی ازش اسکرین شات بذارم . :D :D :D
واقعا حیفم اومد به این صفحات مسخره بگم اسکرین شات !

(راستی بلک جک . به من یاد میدی چطور عکس بگذارم تو پست ؟ :shock:
چیه خوب بلد نیستم . باید حتما یه جایی رو داشته باشی که توش آپلود کنی ؟ آخه من ندارم :( )

ميدوني سهام شاهد اجباري بود بايد مخريديم بعد از 7 سال فروشش آزاد شد

البته بعد از ورشكسته شدن
:shock: :D

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
مشهد داره فكر كنم اصفهان هم داشته باشهدر مورد نرم افزار هم ميدونستم فكر كردم با يكي ديگه هستي
شبكه بورس مشهد هم از افتخارات مهندس ابوالفضل شادي هستش كه ارادت خاصي بنده به ايشون دارم نرم افزارش هم اسمش صحراست كه يه بار خواستم روي سيستم خودم نصب كنم كه پشيمون شدم از بس سخت بود
واسه عكس گذاشتن هم توي پست اين كد رو كپي كن و آدرس رو به جاي اون جمله بذار

[code:1][img]اينجا آدرس رو بنويس[/img][/code:1]

واسه آپلود هم من يه فضا حال ميدم به بر و بچز پرشين تولز و توش هر چي خواستن آپلود كنن

ftp.irhosting.com

user:> [email protected]

password:> persiantools

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Kako :
شما از این نرم افزار های تحلیل اطلاعات بورس دیده اید ؟ استفاده میکنید ؟ می خواهید با کمک هم یه جو تحلیل بورس راه بندازیم ؟ هر چند Offline است ولی سرعت بورس ایران هم زیاد نیست :D :D

چند روز قبل بطور اتفاقي وبلاگ دوست عزيز آقاي پيمان پويا را پيدا كردم كه علاوه بر مطالب بسیار خوب و خواندنی، در آن لینک دانلود سه نسخه مختلف نرم افزار Fund Manager(مدیریت سرمایه) ذکر شده است.
1- این سه نسخه رجیستر نشده می باشند. در نتیجه یا نسبت به نسخه رجیستر شده قابلیتهای کمتری دارند و یا مدت زمان استفاده از آنها محدود است و یا هر دو.(خودم هنوز بررسی نکرده ام) سعی می کنم کد رجیستر یا نسخه رجیستر شده را پیدا کنم و لینکش را بگذارم.
2- تا جایی که من متوجه شدم، نرم افزارهای مذکور قابلیت دریافت اطلاعات بورسهای معتبر جهان از طریق اینترنت را دارا می باشند. اما برای بورس تهران باید اطلاعات را بصورت دستی وارد کنید.(شاید بشود جدول اطلاعات روزانه را از سایتهای بورسی در آن Copy & Paste کنید.)
3- طبیعتاٌ این نرم افزار واحد ریال را ندارد.(فکر نمی کنم این موضوع اشکالی ایجاد کند. نظر شما چیه؟)
4- این نرم افزار دارای سه نسخه: 1- شخصی 2- حرفه ای 3- پیشرفته می باشد.
5- آدرس دانلود:

نسخه شخصی:
http://www.beiley.com/programs/fundmn67.exe
نسخه حرفه ای:
http://www.beiley.com/programs/fmnpro67.exe
نسخه پیشرفته:
http://www.beiley.com/programs/fmnadv67.exe
آدرس سایت نرم افزار:
http://www.beiley.com/fundman/desc.html

وبلاگ دوست عزیز آقای پیمان پویا (بازار مالی) که آدرس دانلود را از آن یاد گرفتم:
http://persia585.persianblog.com

امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
البته به نظر من تو بورس تهران جو بازار خيلي مهمتر از تحليل علمي مي باشد. نظر شما چيست؟ :rolleyes:

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از black_jack_of_black_city :
این نرم افزار ها رو توی خونه باهاسشون کا ر میکنن یا توی بورس
اطلاعات مربوط به سهم رو وارد مي كنند و نرم افزار انواع تحليلها و نمودارها رو ارائه مي ده كه به پيش بيني قيمت سهم كمك مي كنه. حالا ميشه تو خونه يا اداره يا بيابون يا توالت يا هرجاي ديگه ازشون استفاده كرد.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از black_jack_of_black_city :
راستي بلكي جان مي دوني الآن دارم چيكار مي كنم؟ دارم جك هات رو مي خونم.
خيييييلي باهالي :D :D :D

http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?t=2452&postdays=0&postorder=asc&start=0

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
میخواین شروع کنیم چند تا شرکتو بررسی کنیم ؟
فکر کنم غیر از Sye , بلک جک و من کسی به این تجارت سودمند علاقه نداره . پس بیاید مثلا نفری یه شرکت رو بررسی کنیم ( فوندامنتال ها الکی نه ) مثلا صورت ضرر و زیان بدیم و تراز نامه و شایعات و شرایط چند هفته اخیر ش تو بازار و ...

از این نرم افزار هایی هم که معرفی کردی خیلی خوشم اومد . دسکت درد نکنه . تست میکنم نتیجه اش رو بهت میگم

بلک جان . ( راستی خیلی اسم خفنی داریا ؟ )
از راهنماییت و مرامی که گذاشتی خیلی ممنون .
شاید بد نباشه یه مقایسه ای هم بین بین بازار مشهد و تهران بکنیم .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
حالا موند بلک
البته به نظر من تو بورس تهران جو بازار خيلي مهمتر از تحليل علمي مي باشد. نظر شما چيست؟
منم قبول دارم ولی خیلی ها بخاطر ندونستن بدیهیات مدیریت سرمایه ضررهای ناجوری دارند تو بورس میدن در حالیکه مایه تیمیم یکنفر هر روز تو بازاره و دوتا هم بیرون روزنامه ها رو میخونیم و نرافزارو هر شب بررسی میکنیم ولی خیلی نرم افزار بدیه .
میخواید یه خاطره آموزنده تعریف کنم ؟
تو بازار بودم . تو تالار اصلی . یه سهمی بود خیلی ناجور داشت بالا میرفت و معلوم بود چه خبره .
موضوع این بود که یه سری از کله گنده های بازار جا مونده بودند. نرسیده بودن بخرن هیشکیم نمیفروخت.
دم یکی از سهما دارای عمده رو دیدن تبانی کردن . جلو چشم ما ! یارو 300000 تا سهمو یهو گذاشت فروش . (تلفنی با کارگزار هماهنگ بود ! ) بچه های تالار فرعی همه جفت کردند و فکر کردند خبری شده و اونها بی خبرند . هیچی دیگه ریدن به بازار . همه گذاشتن فروش و آقایون هم جمعش کردن !
خدا به ما هم نعمت کارگزار تلفنی رو عنایت کنه ان شا الله .

بالا