برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
عزیز لینک دانلود یادت رفت بزاری
بعد قربون دستت یه بک آپ بگیر آپلود کن قومی منتظرن
من خودم خیلی ها رو دیدم تبلتشون لنگ یه فریمویر یا بک آپ هستن و عمده مشکلاتشون اینها هست
1- ویروسی شدن
2- میخواستن بازیهای حجیم نصب کنن و به فایلهای سیستمی ور رفتن (دیدم شما هم آموزشش رو گذاشتین خوب خوشبختانه برای شما مشکل پیش نیومده خدار رو شکر)
متن یکی که برام نوشته این بود
هر کاری ام کردم بازی ها روی میکرو اس دی نصب بشه نشد. و حافظه دو گیگ داخلی خودشو به عنوان اس دی میشناسه. تبلتمو روت کرده بودم و gl 2 sd و sd link هم استفاده کردم جواب نداد. آخرشم رفتم تو فایل سیستمی جای اس دی خارجی و داخلی رو عوض کردم که کلا تبلت دیگه بالا نیومد و سافت بریک شد
3- که این هم خیلی خطری هست
برای اجرای بازیهای مربوط به چیپست گرافیکی دیگه رفتن Chainfire 3D Pro + Plugins_3.3
رو نصب کردن و با نصب پلاگین ها در داخل برنامه سیستم رو آرم گیر میکنه و بالا نمیاد
حتی با اینکه دستگاهشون روت بود و میتونستن به ریکاوری اورجینال دستگاه برن (مدل دودوربینه 7518B( در محیط ریکاوری فکتوری ریست و وایپ پارتیشن و هر چی وایپ بود هم تست کردن ولی دستگاه بالا نمیاد براشون)
خواهشمندم اینو تو پست اول بنویسن و تاکید کنین کسی اون نرم فزار رو وسوسه نشه نصب کنه
جالبی قضیه این هست که خود نرم افزار کامل میگه شاید با نصب این درایورهاو پلاگین ها ممکنه دستگاه بالا نیاد و مجبور شین فریمویر بزیزین یا بک آپ رو با CWM مجدد بریزین

حالا یه کارشناس بیاد این سوالات رو جواب بده
چی جوری میشه یه تبلت رو که بالا نمیاد مثل روز اول کرد غیر روت و با همون ریکاوری خودش
تبلت روت شده رو میشه آنروت کرد (از روت درش آورد)
اگه CWM نصب کنیم ریکاوری خود تبلت از بین میره
میشه CWM رو پاک کرد و ریکاوری خودش رو جایگزین کرد(برگشت پذیر هست این اعمال)
میشه از بک آپی که توسط دستگاهی که CWM روش هست و توسط اون دستگاه گرفته شده بر روی دستگاهی که فقط ریکاوری اورجینال رو داره استفاده کرد

در مورد اون دستمون
میشه رو دستگاهی که روت شده از قبل و الان بالا نمیاد CWM نصب کرد
طریقه زنده کردن تبلت رو کسی بلده به من بگه به دوستان دیگه هم اطلاع بدم
از دوستان تهرانی هر کی فریمویر خود دستگاه یا بک آپشو داره یه ندا بده خودم براش اپلود کنم تا همه اینترنت حال کنن)
آقا جواد خودت دست به کار شو یه بک آپ بزار

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
عزیز لینک دانلود یادت رفت بزاری
بعد قربون دستت یه بک آپ بگیر آپلود کن قومی منتظرن
من خودم خیلی ها رو دیدم تبلتشون لنگ یه فریمویر یا بک آپ هستن و عمده مشکلاتشون اینها هست
1- ویروسی شدن
2- میخواستن بازیهای حجیم نصب کنن و به فایلهای سیستمی ور رفتن (دیدم شما هم آموزشش رو گذاشتین خوب خوشبختانه برای شما مشکل پیش نیومده خدار رو شکر)
متن یکی که برام نوشته این بود
هر کاری ام کردم بازی ها روی میکرو اس دی نصب بشه نشد. و حافظه دو گیگ داخلی خودشو به عنوان اس دی میشناسه. تبلتمو روت کرده بودم و gl 2 sd و sd link هم استفاده کردم جواب نداد. آخرشم رفتم تو فایل سیستمی جای اس دی خارجی و داخلی رو عوض کردم که کلا تبلت دیگه بالا نیومد و سافت بریک شد
3- که این هم خیلی خطری هست
برای اجرای بازیهای مربوط به چیپست گرافیکی دیگه رفتن Chainfire 3D Pro + Plugins_3.3
رو نصب کردن و با نصب پلاگین ها در داخل برنامه سیستم رو آرم گیر میکنه و بالا نمیاد
حتی با اینکه دستگاهشون روت بود و میتونستن به ریکاوری اورجینال دستگاه برن (مدل دودوربینه 7518B( در محیط ریکاوری فکتوری ریست و وایپ پارتیشن و هر چی وایپ بود هم تست کردن ولی دستگاه بالا نمیاد براشون)
خواهشمندم اینو تو پست اول بنویسن و تاکید کنین کسی اون نرم فزار رو وسوسه نشه نصب کنه
جالبی قضیه این هست که خود نرم افزار کامل میگه شاید با نصب این درایورهاو پلاگین ها ممکنه دستگاه بالا نیاد و مجبور شین فریمویر بزیزین یا بک آپ رو با CWM مجدد بریزین

حالا یه کارشناس بیاد این سوالات رو جواب بده
چی جوری میشه یه تبلت رو که بالا نمیاد مثل روز اول کرد غیر روت و با همون ریکاوری خودش
تبلت روت شده رو میشه آنروت کرد (از روت درش آورد)
اگه CWM نصب کنیم ریکاوری خود تبلت از بین میره
میشه CWM رو پاک کرد و ریکاوری خودش رو جایگزین کرد(برگشت پذیر هست این اعمال)
میشه از بک آپی که توسط دستگاهی که CWM روش هست و توسط اون دستگاه گرفته شده بر روی دستگاهی که فقط ریکاوری اورجینال رو داره استفاده کرد

در مورد اون دستمون
میشه رو دستگاهی که روت شده از قبل و الان بالا نمیاد CWM نصب کرد
طریقه زنده کردن تبلت رو کسی بلده به من بگه به دوستان دیگه هم اطلاع بدم
از دوستان تهرانی هر کی فریمویر خود دستگاه یا بک آپشو داره یه ندا بده خودم براش اپلود کنم تا همه اینترنت حال کنن)
آقا جواد خودت دست به کار شو یه بک آپ بزار

ایمان جان سلامی دوباره ...... مشغول بکاپ گرفتن مدل 7518B هستم ولی متاسفانه نتم اونقدر شارژ نداره تا بتونم جایی آپلود کنم .... در اسرع وقت بکاپ میگیرم اما نمیدونم باید چیکار کنم ( حجم حدود 1 گیگ )
مواردی هم که ذکر کردین به پست اول اضافه میکنم .

Last edited:

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
مرسی البته با ونرر فشرده کنی حجمش شاید به 400 مگ برسه حالت بهترین و بیشترین فشره سازی یا 7zip
بعدش هم اسپیلیت کن تو حجم های 10 مگی و یواش یواش آپلود کن
تونستی بده چند نفر دیگه هم کمکت کنن
بعد شما با همه نرم افارها بک آپ گرفتی فکتوری ریست میکردی و مثلا اون فایل ویدویی و عکس ها و بازیهای رو خودش نصب شده انگری بردز فروت نینجا اسکایپ و افیس رو و گوگل کروم اگه ب ایمیج ربطی نداره یا حتی اوب فلش پلیر رو و یه سری عکس های رو خودش رو پاک میکردی شاید حجم کمتری میگرفت(البته فکر کنم عکس و فیلم ربطی به فریمویر نداشته باشن و بعدا بهش اضافه میشن)
داداش خودت برنامه هایی که میدونی خودمون میتونیم دانلود کنیم رو ازش بزن بعد یه بک آپ تمیز بگیر بزار برای بچه ها
اکانت گوگلت هم قبلش حذف کن و پسوردها خودت در همه جاشو مخصوصا مرورگر اینترنت

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
بچه ها یه کشف دیگه
الان داشتم به تبلتم ور میرفتم باخودم گفتم برای ورود به ریکاوری بیام همون کارو با ولوم منفی امتحان کنم
دیدم بله ، صاف رفت توش(ریکاوری مود)
بعده پنج ثانیه نگه داشتن کلید ولوم منفی ، کلید پاور رو هم گرفتم همیطور دوتاشو نگه داشتم که تبلت روشن شد و رفت تو ریکاوری
البته cwm رو تبلت نصب کرده بودم
حالا کسانی که pc7558 دارن تست کنن ببینن با این روش میشه وارد ریکاوری دیفالت تبلت شد یا نه؟
اقای mirij861 لطفا این روش رو هم بزن تنگ بقیه اموزش ها و ذکر کن برای تبلت های سیم کارت خور

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
خوب خدارو شکر مشکل دوستان دیگه هم حل شد
ولی خوب خدایی حیرونم چرا تاحالا کسی این کارو نکرده بود
حالا عزیز شما هم از رو مدل سیمکارتخور بعد از یه فکتوری ریست و حذف برنامه های اضافی روش و فیلم و عکس و ....یه بک آپ بگیر و بعد از فشرده کردن ببین حجمش چقدر میشه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
بچه ها یه کشف دیگه
الان داشتم به تبلتم ور میرفتم باخودم گفتم برای ورود به ریکاوری بیام همون کارو با ولوم منفی امتحان کنم
دیدم بله ، صاف رفت توش(ریکاوری مود)
بعده پنج ثانیه نگه داشتن کلید ولوم منفی ، کلید پاور رو هم گرفتم همیطور دوتاشو نگه داشتم که تبلت روشن شد و رفت تو ریکاوری
البته cwm رو تبلت نصب کرده بودم
حالا کسانی که pc7558 دارن تست کنن ببینن با این روش میشه وارد ریکاوری دیفالت تبلت شد یا نه؟
اقای mirij861 لطفا این روش رو هم بزن تنگ بقیه اموزش ها و ذکر کن برای تبلت های سیم کارت خور

حتما ..... اضافه میشه بزودی ....

مرسی البته با ونرر فشرده کنی حجمش شاید به 400 مگ برسه حالت بهترین و بیشترین فشره سازی یا 7zip
بعدش هم اسپیلیت کن تو حجم های 10 مگی و یواش یواش آپلود کن
تونستی بده چند نفر دیگه هم کمکت کنن
بعد شما با همه نرم افارها بک آپ گرفتی فکتوری ریست میکردی و مثلا اون فایل ویدویی و عکس ها و بازیهای رو خودش نصب شده انگری بردز فروت نینجا اسکایپ و افیس رو و گوگل کروم اگه ب ایمیج ربطی نداره یا حتی اوب فلش پلیر رو و یه سری عکس های رو خودش رو پاک میکردی شاید حجم کمتری میگرفت(البته فکر کنم عکس و فیلم ربطی به فریمویر نداشته باشن و بعدا بهش اضافه میشن)
داداش خودت برنامه هایی که میدونی خودمون میتونیم دانلود کنیم رو ازش بزن بعد یه بک آپ تمیز بگیر بزار برای بچه ها
اکانت گوگلت هم قبلش حذف کن و پسوردها خودت در همه جاشو مخصوصا مرورگر اینترنت

ایمان جان خوب شد گفتی همه اکانت هامو حذف کردم الا اینترنت اکسپلور و بعد بکاپ میگیرم

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
کسی بازی اسفالت 7 رو تست کرده
اخه با اینکه بازی مزخفه ولی دهن پر کنه
اگه کسی تستیده بگه که بریم جلو بقیه کلاس بزاریم

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
کسی بازی اسفالت 7 رو تست کرده
اخه با اینکه بازی مزخفه ولی دهن پر کنه
اگه کسی تستیده بگه که بریم جلو بقیه کلاس بزاریم
سلام خدمت دوستان
خسته نباشید تاپیک عالیه .
تبلت بنده سیم کارت خور مدل : pc 7558
بنده به شخصه gta vice city و max payne رو تست کردم بدون لگ اجرا شد با دسته وایرلس هم میتونید راحت بازی کنید .
فقط یه سوال دوستان اگر کسی منو راهنمایی کنه ممنون میشم .
من تبلتم تازه امروز صبح به دستم رسید وقتی روشنه حتی 1 درصد شارژ نمیشه یعنی شما 2ساعت بزن برق هیچی شارژ نمیشه .
فقط و فقط وقتی خاموشه شارژ میشه .کسی از دوستان مشکل مشابه بنده رو داره؟
اسفالت 7 رو بنده دارم، تست میکنم خبر میدم.

pcrazy

Registered User
لایک‌ها
61
سلام خدمت دوستان
بنده به شخصه gta vice city و max payne رو تست کردم بدون لگ اجرا شد با دسته وایرلس هم میتونید راحت بازی کنید .
من تبلتم تازه امروز صبح به دستم رسید وقتی روشنه حتی 1 درصد شارژ نمیشه یعنی شما 2ساعت بزن برق هیچی شارژ نمیشه .

شما باید باتری رو کالیبره کنید دوست عزیز
برای این کار هم یا میتونید از برنامه battry calibration استفاده کنید یا از طریق ریکاوری و wipe یا اینکه تبلت رو روت کنید و با یه فایل منیجر مثل root manager برید داخل بخش سیستم و data و فایل battrystatus.bin رو پاک کنید .
راحت ترین روش با همون برنامه هست که گفتم . ابتدت بگذاربد کامل شارژ بشه و بعد برنامه رو اجرا کنید و باتری رو کالیبره کنید. بعد اونقدر با تبلت بازی یا فیلم و آهنگ ببینید تا خاموش بشه . دوباره به شارژ بزنید تا پر بشه و تمام .

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
شما باید باتری رو کالیبره کنید دوست عزیز
برای این کار هم یا میتونید از برنامه battry calibration استفاده کنید یا از طریق ریکاوری و wipe یا اینکه تبلت رو روت کنید و با یه فایل منیجر مثل root manager برید داخل بخش سیستم و data و فایل battrystatus.bin رو پاک کنید .
راحت ترین روش با همون برنامه هست که گفتم . ابتدت بگذاربد کامل شارژ بشه و بعد برنامه رو اجرا کنید و باتری رو کالیبره کنید. بعد اونقدر با تبلت بازی یا فیلم و آهنگ ببینید تا خاموش بشه . دوباره به شارژ بزنید تا پر بشه و تمام .

با تشکر از پاسختون این 2 روش رو امتحان کردم ولی جواب نداد.
راه حل دیگه هست؟

اسفالت 7 ورژن 1.0.0 واسه من fc میده .
دوستان اگر ورژن دیگه ای دارید تست کنند اطلاع بدند.

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام خدمت دوستان

سلام تبلت منم مدل شماست و همین طوریه ( البته تو 1 ساعت یکی دو درصد شارژ میشه و بعد سرعت شارژش زیاد میشه ) حدود 5-6 ساعت طول میکشه تا فول شارژ بشه ...

بازی هایی که تست کردین بزودی به پست اول اضافه میشه ..... با تشکر از شما

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
سلام تبلت منم مدل شماست و همین طوریه ( البته تو 1 ساعت یکی دو درصد شارژ میشه و بعد سرعت شارژش زیاد میشه ) حدود 5-6 ساعت طول میکشه تا فول شارژ بشه ...

بازی هایی که تست کردین بزودی به پست اول اضافه میشه ..... با تشکر از شما

تشکر. پس راه حلی نیست نه ؟
من لرد اندروید رو دارم دوستان بگن چه باز هایی رو میخوان نصب یا دانلود کنن ،تا من واسشون تست کنم ببینم اجرا میشه یا نه .
بازی زیر اجرا نشد :
total war battles shogun
بازی :
the heroes of the three kingdom
به راحتی اجرا شد .

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
تشکر. پس راه حلی نیست نه ؟
من لرد اندروید رو دارم دوستان بگن چه باز هایی رو میخوان نصب یا دانلود کنن ،تا من واسشون تست کنم ببینم اجرا میشه یا نه .
بازی زیر اجرا نشد :
total war battles shogun
بازی :
the heroes of the three kingdom
به راحتی اجرا شد .

داداش کار نشد نداره .. همین طوری که تا اینجا همه چیزو با کمک دوستان پیدا کردیم ان شا ا... اینم حل میشه

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان بک اپ هاتون حجمش چقدر شد در سبک ترین وضع موجود بدون بازی و برنامه فقط سیستم عامل لخت و عور
بابا یکی بیاد بک آپ بزاره وطریقه ریستورش رو بگه
اون سایت خارجیه 5 6 روش گفته بود برای نصب cwm راههای دیگه رو کسی تست کرده بگه(حالا اومدیم کسی درایورشو نتونست نصب کنه و تو محیط کامند بگه دستگاه یافت نشد تو ریکاوری استوک خود تبلت هم گزینه های خوبی هست برای آپدیت از طریق sd ads
بعد فرمت بک آپ cwm چی هست
هم روت رو میشه آنروت کرد
هم ریکاوری استوک خودش رو میشه برگردوند
جالبه هه اینها رو اون لینک اول که گذاشتم داشت و ن دقت نکرده بودم
http://forum.persiantools.com/t396584.html#post7180359
اصلا به جز اون لینک در نت مطلب دیگه در مورد این چیپ نیست
فقط هم دو سه تا فریمویر با این چیپ 2928 در نت هست که همه شون هم مال شرکت کیوب هست

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
دوستان بک اپ هاتون حجمش چقدر شد در سبک ترین وضع موجود بدون بازی و برنامه فقط سیستم عامل لخت و عور
بابا یکی بیاد بک آپ بزاره وطریقه ریستورش رو بگه
اون سایت خارجیه 5 6 روش گفته بود برای نصب cwm راههای دیگه رو کسی تست کرده بگه(حالا اومدیم کسی درایورشو نتونست نصب کنه و تو محیط کامند بگه دستگاه یافت نشد تو ریکاوری استوک خود تبلت هم گزینه های خوبی هست برای آپدیت از طریق sd ads
بعد فرمت بک آپ cwm چی هست
هم روت رو میشه آنروت کرد
هم ریکاوری استوک خودش رو میشه برگردوند
جالبه هه اینها رو اون لینک اول که گذاشتم داشت و ن دقت نکرده بودم
http://forum.persiantools.com/t396584.html#post7180359
اصلا به جز اون لینک در نت مطلب دیگه در مورد این چیپ نیست
فقط هم دو سه تا فریمویر با این چیپ 2928 در نت هست که همه شون هم مال شرکت کیوب هست

دوست عزیز خدمت شما درایور ADB با واسه روت کردن و نصب ریکاوری در تمامی دستگاه های اندروید:

دوستانی که مشکل دارند و ویندوز درایور usb debuging رو نمیشناسه .
تیک USB DEBUGING فراموش نشه.
نرم افزار زیر رو نصب کنید در حین نصب ازتون میخواد تبلت یا گوشی رو متصل کنید وبعد درایور به صورت اتوماتیک نصب میشه.

میهن بیت - آپلود رایگان فایل

Last edited:

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
داداش کار نشد نداره .. همین طوری که تا اینجا همه چیزو با کمک دوستان پیدا کردیم ان شا ا... اینم حل میشه

تو دنیای اندروید همه چیز ممکنه .
دوستان بازی های زیر اجرا نشدند::wacko:
BLOOD AND GLORY LEGEN V1.0.0
BLOOD AND GLORY V1.1.6

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
خوب من تبلت بنده خدار رو گرفتم براش یه حرکت زدم یه فریمویر دیگه زدم بهش اومد بالا تاچش کارنمیکرد رزولیشنش تنظیم نبود
و بقیه چیزها ژیروسکوب وایرلس لن و گرافیک......اکی بود رم و رام هم درست نشون میدادا hdmi کارمیکرد و زبونش هم با دردسر فارسی کردم مگه میشد از چینی به فارسی رفت
روتش کردم ریکاوریش هم نصب کردم ولی از شانس من مهمترین چیزش یعنی دکمهای سخت افزاری کارنمیکرد
با نرم افزار حتی تونستم برم تو محیط ریکاوری cwm
حالا خواهش من از شما root explorer رو دانلود کنین
برین تو این قسمت و بگین
system/usr/keylayout
مقادیر power vol- vol+ چی هست مقدار عددیش رو بگین فقط اون فایل که حداکثر ده تا مقدار داره پاور هوم ولوم و....
یا به طریقه اولا اون پوشه رو آپلود کنین
تنظیم رزولیشن صفخه از 1024 600 به 800 480 هم بلدین بگین کجاست و اگه اون هم فای داره بگین کجاست خودم درست کنم یا فایل خودتون رو بدین
برای تاچ هم کسی میدونه کدوم قسمت هست درایور تاچ و برای پیرگاردین دودوربینه کدوم رو باید در حالت انتخاب قرار بدم
اگر هم کسی داره اونو بده
الان مهمتر از همه لنگ اون مقادیر کلیدهای سخت افزاری هستم
تا بتونم با cwm کارکنم و بعدش از یکی بک اپ پیرگاردین بگیرم بزارم روش

Last edited:

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
خوب من تبلت بنده خدار رو گرفتم براش یه حرکت زدم یه فریمویر دیگه زدم بهش اومد بالا تاچش کارنمیکرد رزولیشنش تنظیم نبود
و بقیه چیزها ژیروسکوب وایرلس لن و گرافیک......اکی بود رم و رام هم درست نشون میدادا hdmi کارمیکرد و زبونش هم با دردسر فارسی کردم مگه میشد از چینی به فارسی رفت
روتش کردم ریکاوریش هم نصب کردم ولی از شانس من مهمترین چیزش یعنی دکمهای سخت افزاری کارنمیکرد
با نرم افزار حتی تونستم برم تو محیط ریکاوری cwm
حالا خواهش من از شما root explorer رو دانلود کنین
برین تو این قسمت و بگین
system/usr/keylayout
مقادیر power vol- vol+ چی هست مقدار عددیش رو بگین فقط اون فایل که حداکثر ده تا مقدار داره پاور هوم ولوم و....
یا به طریقه اولا اون پوشه رو آپلود کنین
تنظیم رزولیشن صفخه از 1024 600 به 800 480 هم بلدین بگین کجاست و اگه اون هم فای داره بگین کجاست خودم درست کنم یا فایل خودتون رو بدین
برای تاچ هم کسی میدونه کدوم قسمت هست درایور تاچ و برای پیرگاردین دودوربینه کدوم رو باید در حالت انتخاب قرار بدم
اگر هم کسی داره اونو بده
الان مهمتر از همه لنگ اون مقادیر کلیدهای سخت افزاری هستم
تا بتونم با cwm کارکنم و بعدش از یکی بک اپ پیرگاردین بگیرم بزارم روش

پ.خ دادم
این بازی هم اجرا نشد.
Need for Speed Hot Pursuit v1.0.60

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
پ.خ دادم
این بازی هم اجرا نشد.
Need for Speed Hot Pursuit v1.0.60
داداش چطوری بازی ها رو تست میکنی
تو یه روز چطوری چندتا تا بازی تست کردی
سریع میریزی اگه ران نشد خدافظ؟
بیشتر بازی ها حجم بالا بعد نصب کم پیش میاد بدون مشکل اجرا شه باید اینقدر بهش ور بری و تو اینترنت سرچ کنی تا مشکلش رو پیدا کنی و اخر بشه اجراش کرد
مثلا همین بازی مدرن کمبات 3 مگه اجرا میشد
هی میپرید برون یا fc میداد
بعد چند روز کار مداوم اخر تونستم اجراش کنم
بنظرم اگه میخوای تست کنی یکم وقت بزاری بد نیست وگر نه اگه حوصله نداری بیخیالش شو

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
داداش چطوری بازی ها رو تست میکنی
تو یه روز چطوری چندتا تا بازی تست کردی
سریع میریزی اگه ران نشد خدافظ؟
بیشتر بازی ها حجم بالا بعد نصب کم پیش میاد بدون مشکل اجرا شه باید اینقدر بهش ور بری و تو اینترنت سرچ کنی تا مشکلش رو پیدا کنی و اخر بشه اجراش کرد
مثلا همین بازی مدرن کمبات 3 مگه اجرا میشد
هی میپرید برون یا fc میداد
بعد چند روز کار مداوم اخر تونستم اجراش کنم
بنظرم اگه میخوای تست کنی یکم وقت بزاری بد نیست وگر نه اگه حوصله نداری بیخیالش شو

نه داداش مگه چقدر طول میکشه ؟
اتفاقا هر بازی رو 2 یا سه بار هم فایل apk هم دیتا رو تست میکنم .
بار اولم نیست داداش بازی نصب میکنم .
به عنوام مثال همین بازی اخری فایل apk نصب نمشید از طریق airdroid نصبش کردم تاروش کلیک میکردی fc میداد .
یه بار دیگه به صورت معمولی نصبش کردم بازم fc داد.
این بازی هایی رو که گفتم از دیروز تا حالا تست کردم.
مشکل نحوه ی نصب نیست .مشکل ناسازگاری پردازندست .
بازی های مشترک مثل max payane یا gta vice city به راحتی اجرا شدن .
ولی اینایی که دیتای مخصوص دارن اجرا نمیشن.

بالا