برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
خوب داداش یه تبلت برای کسی خریدم قبل اینکه بدم بهش ازش یه بکاپ گرفتم که رو یکی خودم ریستور کردم درست شد
حالا تبلت طرف هم روت و ریکاوری روش نصبه
خوب ضایع اگه بدم بهش اونم روت
برای همین میخوام انروتش کنم:D

شما بگردی میبینی همون نسخه که روت میکنه تو نسخه جدیدش میتونه آنروت هم بکنه نمید ونم الان اومده یا نه
یه چیزی هم یادت رفت ریکاوری اورجینال خودشو که فکر کنم rkdump باشه در پوشه adb که باهاش ریکاوری ریختی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خوب داداش یه تبلت برای کسی خریدم قبل اینکه بدم بهش ازش یه بکاپ گرفتم که رو یکی خودم ریستور کردم درست شد
حالا تبلت طرف هم روت و ریکاوری روش نصبه
خوب ضایع اگه بدم بهش اونم روت
برای همین میخوام انروتش کنم:D

بیکاری ... از خداش هم باشه تبلت روت شده + CWM نصب شده .... دیگه از این چه بهتر

تازه من برای دوستان تبلت میگیرم اولین کار روت + CWM نصب میکنم بعدمیدم دستشون :lol:

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
بیشتر زور بزن میشه براد ر زور بزن تو میتاوانی
یه کم مکث کن موقع فشردنش اه نشد هم که نمیشه دیگه اینجوری

mhe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیشه داداش.فکر میکنم تبلت روت نشده ولی من تمام کارهایی که برای روت کردن اول همین تاپیک گفته شده را انجام دادم حتی تبلت هم ریست میشه اما به نظرم روت نمیشه.دلیل این که نمیتونم فایل را حذف کنم یا ویرایش کنم روت نبودن تبلته

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
نمیشه داداش.فکر میکنم تبلت روت نشده ولی من تمام کارهایی که برای روت کردن اول همین تاپیک گفته شده را انجام دادم حتی تبلت هم ریست میشه اما به نظرم روت نمیشه.دلیل این که نمیتونم فایل را حذف کنم یا ویرایش کنم روت نبودن تبلته

داداش یه نرم افزار دیگه استفاده کن روت اکسپلورر اشغاله.
به عنوان مثال از ES FILE EXPLORE V.3 استفاده کن من 1 ساله ازش استفاده میکنم فوق العادست .خصوصا این ورژن جدیدش امکانات خیلی خوبی داره.
بعد از نصبش نرم افزار رو اجرا کن دکمه ی MENU رو بزن از نوار سمت چپ TOOLS رو انتخاب کن تو این قسمت دنبال ROOT EXPLORER بگرد وقتی انتخابش کردی و اخطار SUPERUSER اومد ALLOW رو انتخاب کن .
بعد ازچند لحظه یه منو باز میشه گزینه ی MOUNT R/W رو انتخاب کن یه پنجره دیگه باز میشه تمام گزینه هاش رو روی RW بزار و بعدشم گزینه ی OK رو بزن .
بعد این علامت / بالای نرم افزار رو انتخاب کن تا به پوشه فایل های سیستمی بری حالا هرکدوم رو خواستی ویرایش کن.

hesam1009

Registered User
لایک‌ها
4
سلام تبلت های پیر کاردین و وینتاچ پاورپونت اجرا میکنند؟؟؟ کسی امتحان کرده؟ یعنی بشه با تبلت پاورپوینت ایجاد کرد و ادیت کرد. لطفا اگر دوستان امتحان کردن جواب بدن

mhe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش یه نرم افزار دیگه استفاده کن روت اکسپلورر اشغاله.
به عنوان مثال از ES FILE EXPLORE V.3 استفاده کن من 1 ساله ازش استفاده میکنم فوق العادست .خصوصا این ورژن جدیدش امکانات خیلی خوبی داره.
بعد از نصبش نرم افزار رو اجرا کن دکمه ی MENU رو بزن از نوار سمت چپ TOOLS رو انتخاب کن تو این قسمت دنبال ROOT EXPLORER بگرد وقتی انتخابش کردی و اخطار SUPERUSER اومد ALLOW رو انتخاب کن .
بعد ازچند لحظه یه منو باز میشه گزینه ی MOUNT R/W رو انتخاب کن یه پنجره دیگه باز میشه تمام گزینه هاش رو روی RW بزار و بعدشم گزینه ی OK رو بزن .
بعد این علامت / بالای نرم افزار رو انتخاب کن تا به پوشه فایل های سیستمی بری حالا هرکدوم رو خواستی ویرایش کن.

نه خیر این روش هم جواب نداد .اصلا تو خود گزینه اش وقتی که میخوای روت را انتخاب کنی نوشتهonly for rooted devices یعنی اینکه تبلت بنده روت نیست.یعنی اینکه روشی که دوستان گفتند برای روت شدن کار نمیکنه.روش های دیگه را هم من امتحان کردم که اصلا تعطیل بودند.حالا به نظر شما چاره چیه؟کسی از دوستان این کارو کرده اینجا آموزشش را بزاره؟(روی تبلت7518)

hesam1009

Registered User
لایک‌ها
4
نه خیر این روش هم جواب نداد .اصلا تو خود گزینه اش وقتی که میخوای روت را انتخاب کنی نوشتهonly for rooted devices یعنی اینکه تبلت بنده روت نیست.یعنی اینکه روشی که دوستان گفتند برای روت شدن کار نمیکنه.روش های دیگه را هم من امتحان کردم که اصلا تعطیل بودند.حالا به نظر شما چاره چیه؟کسی از دوستان این کارو کرده اینجا آموزشش را بزاره؟(روی تبلت7518)

لینک زیر برنامه ای برای روت کردن تبلت با کامپیوترتون هست و خیلی راحته. Download Root Exploit One Click rar (تبلت رو به pc وصل کنید قبلش تیک usb debugging و unknown sources رو از طریق تنظیمات زیر درتبلت فعال کنید:
menu--->settings---->developer options------>usb debugging
menu--->settings---->security---->unknown sources

حالا تبلت رو به کامپیوترتون وصل کنید و فایل RunMe.bat که در لینک بالا براتون آپلود کردم رو اجرا میکنید و enter رو از روی کیبور فشار میدید
تبلت چند دفعه خاموش و روشن میشه شما به هیچ چیز دست نزنید تا برنامه به کار روت کردن ادامه بده تا موقعی که پیام روبه رو رو مشاهده کنید press any key to continue
یکی از دکمه های کیبورد رو فشار بدین عملیات روت با موفقیت انجام میشه) اینو خودم امتحان کردم جوابم داده

amincar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقا من یک کابل hdmi گرفتم برای pc7558 کابلو وصل میکنم به tv و تبلت صفحه تبلت سیاه میشه و هیج تصویری در tv نشون داده نمیشه به نظر شما مشکل از چیه مرسی.

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
سلام اقا من یک کابل hdmi گرفتم برای pc7558 کابلو وصل میکنم به tv و تبلت صفحه تبلت سیاه میشه و هیج تصویری در tv نشون داده نمیشه به نظر شما مشکل از چیه مرسی.
سلام برید به قسمت settings و دنبال گزینه ی hdmi بگردید انتخابش کنید .
گزینه ی hdmi رو فعال کنید بعدش رزلوشن رو به دلخواه ست کنید همه چی اوکی میشه .

R a x

Registered User
لایک‌ها
80

7518b
در این مدل اینجوری هست من تست کردم میزنی به تی وی تصویر فقط رو تی وی هست
و گویا در این مدل چند مانیتوری رو ساپورت نمیکنه و باید در محیط تی وی با موس کار کنی
در 7558 نمیدونم شاید مثل q73 وینتاچ دو مانیتوری رو ساپورت کنه و هم تصویر در تبلت داشته باشین هم در تی وی
در مورد اون مشکل میگین هیچکدوم تصویر ندارن به احتمال زیاد مشکل همون نزدن تیک گزینه hdmi on در منوی تنظیمات هست
اونو فعال کنین حل میشه
نتیجه رو اعلام کنین ببینم در 7558 چند مانیتوری فعال هست یا نه

amincar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برید به قسمت settings و دنبال گزینه ی hdmi بگردید انتخابش کنید .
گزینه ی hdmi رو فعال کنید بعدش رزلوشن رو به دلخواه ست کنید همه چی اوکی میشه .

این کارم کردم بازم نشد :( اصلا گزینه hdmi فعال رزولیشنشم اوکی ولی نمیدونم وقتی کابلو وصل میکنم صفحه سیاه میشه تصویری تو tv نمیاد و همینجوری تصویر تبلت سیاه میمونه تا موقعی که کابلو بکنم از تبلت

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
یک مشکلی توی تبلت 7518b دارم
تبلت صفحش بالا نمیاد حتی ارم تبلت رو هم نشون نمیده اما خود تبلت روشن میشه ظاهرا چون توی کامپیوتر که با usb وصل میکنم ایکون تبلت میاد و فایل های داخل تبلت رو نشون میده اما صفحه تبلت اصلا هیچی نشون نمیده
احتمال داره lcd سوخته باشه ؟ یا مشکل نرم افزاریه ؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
تبلت صفحش بالا نمیاد حتی ارم تبلت رو هم نشون نمیده اما خود تبلت روشن میشه ظاهرا چون توی کامپیوتر که با usb وصل میکنم ایکون تبلت میاد و فایل های داخل تبلت رو نشون میده اما صفحه تبلت اصلا هیچی نشون نمیده

آخرین کاری کخ انجام دادی چی بود ؟ برنامه ای چیزی ؟ ضربه ای ؟ کاری نکردی ؟

R a x

Registered User
لایک‌ها
80

عزیز با کابل اچ دی ام آی وصل کن به تی وی ببین تصویر داری یا نه
اینجوری میتونی ریست فکتوری هم کنی
اگه افتاده باشه از دستت شاید سوکت انتقال تصویر به ال سی دی قطع شده باشه

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
با hdmi وصل کردم تصویر داد ریست فکتوری هم کردم اما بازم تصویر نمیده
بعضی موقع ها که صفحه رو لمس میکنم صدا از تبلت میاد انگار تاچش کار میکنه فقط تصویر نمیاد
این تبلت دست کسی بوده خودش میگه که نیافتاده اما فکر کنم چون دست پسرش بوده اون یه کاری کرده
lcd این تبلتها تو بازار هست ؟

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
با hdmi وصل کردم تصویر داد ریست فکتوری هم کردم اما بازم تصویر نمیده
بعضی موقع ها که صفحه رو لمس میکنم صدا از تبلت میاد انگار تاچش کار میکنه فقط تصویر نمیاد
این تبلت دست کسی بوده خودش میگه که نیافتاده اما فکر کنم چون دست پسرش بوده اون یه کاری کرده
lcd این تبلتها تو بازار هست ؟

عزیر برای اینکه مطمن بشی تاچش کامل درست هست میتونی موقعی که به تی وی وصل هست با تاچش کار کنی ببینی کل صفحه رو خوب اسکن میکنه
چند انگشتی روش فعال هست یا نه
عزیز برای اینها و کلا هر جنس دیگه ای در این رده قیمتی معمولا چند تا رو اسقاط میکنن و قطعاتشو ور میدارن (پس بدونین هست ال سی دی و ....)
و اینم بگم معمولا یه تبلتو که اسقاط میکنن از قیمت نوش بیشتر میفروشن قطعات ریز شده اش رو
باتری جدا تاچ جدا ال سی دی جدا شارژر کابلهاش جدا!قاب بدنه جدا!

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
اینم یه بازی با دیتای سنگین حدود 1.8گیگ که خیلی روان و عالی اجرا میشه Modern Combat 3
البته بعد یه هفته کار شبانه روزی تونستم اجراش کنم که خیلی ها نتونستن رو نوت2 و اچ تی سی وان اجراش کنن البته از لحاظ نصب نه سخت افزاری:D
اندرویدینا | دانلود Modern Combat 3:Fallen Nation v1.1.3 بازی بسیار گرافیکی و فوقالعاده جنگی
امیدوارم تو این پروژه عضیم کمک کرده باشم:cool::D

:questionm:exclamati
چه جوریش یادت رفت دانلودش کردم ران نمیشه

mtz689

Registered User
لایک‌ها
36
:questionm:exclamati
چه جوریش یادت رفت دانلودش کردم ران نمیشه

ببین برای ران شدن دفه اول باید به اینترنت وصل بشی تا بازی لایسنس چک کنه
چون ایران تحریمه و نمیشه به پلی استور وصل شد باید نرم افزار پراکسی دروید رو بریزی و یه اکانت س ا ک س تستی هم گیر بیار (روش نصب نرم افزار و اکانت تستی یه سرچ بزنی راحت پیدا میشه) بزن میره تو بازی

بالا