برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع خرید و فروش امتیاز باشگاه مشتریان بانک ملت

naghirad

Registered User
لایک‌ها
26
تماس گرفتم كفتن هر كي قصد وام گرفتن داره بايد تا 15 شهريور درخواست بزنه وگرنه تمام امتيازاتش تبديل به كارشا ميشه و بايد براي وام از صفر شروع كنه!!!

alijonlover

Registered User
لایک‌ها
23
اگر کسی از باشگاه سیم کارت گرفته تعداد بالا حداقل بیستا با قیمت مناسب خریدارم پ.خ بدید

naghirad

Registered User
لایک‌ها
26
از دوست عزیزمون امتیاز رو دریافت کردم ( با تخفیف ویژه ای که لطف داشتن بهمون )
ولی تماس گرفتم در خصوص وام گفتن که وامش 20 درصده! فعلا موندم ببینم چیکار کنم
از امروز 18 درصد شد

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
[ از امروز 18 درصد شد
[سلام
برام وام 15000000میلیونی 48 ماهه.هر قسط چقدره؟
طرح امتیازی 3 چطوره؟یعنی چی به کارشا تبدیل میشه؟یعنی امتیازا دیگه بدرد نمیخورن
سپاس از مطالب مفیدتان

naghirad

Registered User
لایک‌ها
26
قسطش ميشه ماهي 440600 تومن
امتيازاتي كه تا قبل از 15 شهريور گرفتيد تبديل به كارشا ميشه كه با كارشا ميشه از شركاي تجاري مثل ايرانسل و شهر فرش و اسياتك و . . .خريد كرد
البته اگه بيش از 70 امتياز طلايي داشته باشيد ميتونيد درخواست پاداش نقدي بديد
در مجموع طرح امتيازي 3 به ضرر مشتريه
انتقال امتياز لغو ميشه،سقف امتيازاتي كه ماهانه ميشه گرفت مياد پايين و در نتيجه مدت زمان لازم براي كسب امتياز وام و پاداش نقدي بيشتر ميشه،مبلغ پاداش نقدي پايين مياد و . . . .

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
قسطش ميشه ماهي 440600 تومن
امتيازاتي كه تا قبل از 15 شهريور گرفتيد تبديل به كارشا ميشه كه با كارشا ميشه از شركاي تجاري مثل ايرانسل و شهر فرش و اسياتك و . . .خريد كرد
البته اگه بيش از 70 امتياز طلايي داشته باشيد ميتونيد درخواست پاداش نقدي بديد
در مجموع طرح امتيازي 3 به ضرر مشتريه
انتقال امتياز لغو ميشه،سقف امتيازاتي كه ماهانه ميشه گرفت مياد پايين و در نتيجه مدت زمان لازم براي كسب امتياز وام و پاداش نقدي بيشتر ميشه،مبلغ پاداش نقدي پايين مياد و . . . .
۴۸ ماهه ؟ با محاسبه من وام ۱۵ میلیونی باز پرداختش میشه بالای ۲۱ میلیون و خورده ای
من نفهمیدم جریانشو
چرا پس میگن ۱۸ درصد ؟ این که حدودا ۴۰ درصد سودش میشه ؟
میشه اینو توضیح بدید ؟
ممنون

naghirad

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
سود 18 درصدي كه بانك اعلام ميكنه 18درصد در سال هست و بازپرداخت وامي كه شما در موردش صحبت ميكنيد 4 سالست بنابراين بين محاسبات شما و بانك تفاوتهاييبوجود مياد
قسطي كه شما اولين ماه و 48 امين ماه پرداخت ميكنيد يكسانه و اين در حاليه سالانه به ميزان نرخ تورم از ارزش پول كاسته ميشه بنابراين بانك براي جبران اين كاهش جوري نرخ رو محاسبه ميكنه كه اين افت ارزش پول جبران بشه.در حقيقت بانك با تكنيكهاي اقتصاد مهندسي نرخ بهره رو محاسبه ميكنه
هر جقدر مدت بازپرداخت طولاني تر باشه اين اختلاف هم بيشتر ميشه
بعنوان مثال شما اگه وام 80 ميليوني بانك مسكن كه بازپرداختش 12 سالست و نرخ بهره اسميش 14 درصده رو بگيريد بايد در انتهاي سال 14 ام مجموعا نزديك 160 ميليون قسط پرداخت كنيد
تقريبا با محاسبات خودمون نرخ بهره ميشه 100 درصد
اگه روزي از بانك وامي گرفتيد كه بازپرداختش يكساله يا كمتر بود(معمولا وام مضاربه به اين شكله) اونموقع نرخي كه شما حساب ميكنيد با نرخ بانك برابره

u3f_uah2006

Registered User
لایک‌ها
22
سلام . 50 امتیاز لازم دارم تا قبل 6 کسی هست بفروشه ؟

naghirad

Registered User
لایک‌ها
26
سلام . 50 امتیاز لازم دارم تا قبل 6 کسی هست بفروشه ؟
امكان انتقال امتياز مدتهاست حذف شده عزيز
روزهاي اخر تيرماه هم با وجود اينكه لينكش تو سايت بود ولي انتقال انجام نمي شد

alireza3500

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام خدمت همه دوستان
ببخشید چند تا سوال داشتم:
1-هنوز میشه وام گرفت؟250 امتیار نقره ای دارم
2-وام 8میلیونی بازپرداختش چند ماهس؟کلا باید چقدر پس بدم؟و قسطش ماهانه چقدره؟
ممنونم میشم دوستانی که اطلاع دارن کمک کنند

thefirst

Registered User
لایک‌ها
74
با سلام
100 امتیاز باشگاه خریدارم لطفا قیمتاتونو بفرسین

hamid6676

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مزایده فروش ۳۰۰ امتیاز بانک ملت
پایه :۴۱۰
گام افزایش :۱۰
فوری :۴۴۰
پایان مزایده : ۲۵ خرداد و یا رسیدن به قیمت فوری
نکات مهم :

۱- امتیاز به صورت طلایی هست و قابلیت نقد شدن تا ۳۶۰ هزار تومان را دارد
( البته پس از انتقال به امتیاز نقره ای مشتری واریز میشه توسط بانک)
۲- فقط مزایده ۳۰۰ امتیاز هست
۳-قیمت فقط در تاپیک و هیچ گونه قیمتی در جای دیگر پاسخ داده نمی شود

سلام خریدار فوری ۳۰۰ امتیاز بانک ملت هستم.
تماس:۰۹۱۹۱۷۳۶۵۹۸

thefirst

Registered User
لایک‌ها
74
سلام خریدار فوری ۳۰۰ امتیاز بانک ملت هستم.
تماس:۰۹۱۹۱۷۳۶۵۹۸
دوست گرامی برای گرفتن وام فقط60درصد امتیازو میشه خرید یعنی برا وام300امتیازی بایستی 180امتیاز بخرین و120خودتون کسب کنید

me8da3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان عزیز
در حال حاضر انتقال امتیاز حذف شده و امکان پذیر نمیباشد. تا 15 شهریور هم هرکی هرچقدر داره باید تعیین تکلیف کنه والا میسوزه چون از 15 شهریور طرح امتیازی 3 شروع میشه

فایل های ضمیمه

• 2016-08-21-[12-45-14].jpg
    2016-08-21-[12-45-14].jpg
    46.5 KB · نمایش ها: 9

sirvan20

Registered User
لایک‌ها
109
سلام وقت بخیر من 420 امتیاز دارم ولی فکر کنم دیگه نمیشه امتیاز انتقال داد . ببینین اینا فکر کردن بچه رو گول میزنن اومدن با شرکت ایرانسل قرار داد بستن واسه فروش مودمهاشون که تو بازار با کمترین قیمت هم میشه خرید حتی بهتر از این مودمها .
فقط میخوان یه جوری امتیاز از ما بگیرن . درضمن دوستان اصلا از این طرحها استفاده نکنین یه وقت فکر کنین دارین ارزون میخرین ولی برعکس موفق باشین ...

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
اطلاعیه: طبق قانون و طرح جدید باشگاه مشتریان بانک ملت هر شخصی تا قبل از 16 شهریور 1395 درخواست وام دهد بهش تعلق میگیرد در غیر اینصورت در بعد از تاریخ اعلام شده تمامی امتیاز ها صفر و به طرح جدید کارگشا تغییر میکند.
ینی ب زبان ساده وام گرفتی تا این تاریخ ک گرفتی وگرنه صفر میشه امتیازات و از اول باید امتیاز جمع کنید.
ضمنا به اطلاع میرساند وام ها افزایش پیدا کرده تا سقف 15 میلیون و همچنین با سود 18 درصد محاسبه میشود.
پیروز باشید

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,558
کاهش نرخ سود تسهیلات طرح امتیازی باشگاه مشتریان
منبع خبر: باشگاه مشتریان بانک ملت
به گزارش باشگاه مشتریان بانک ملت، نرخ سود تسهیلات طرح امتیازی از 20% به 18% کاهش یافت. مبلغ تسهیلات مزبور برای سطح امتیازی 100، 200 و 300 امتیاز به ترتیب معادل 40، 80 و 150 ریال با دوره بازپرداخت 24، 36 و 48 ماهه است.این گزارش حاکی است اعضای گرامی می توانند با دستیابی به حدنصابهای امتیازی ذکر شده و پس از حصول اطمینان از دارا بودن شرایط مرتبط با دریافت تسهیلات مطابق با خط مشی اعتباری بانک، نسبت به ثبت درخواست استفاده از تسهیلات مزبور در سامانه باشگاه مشتریان اقدام نموده و پس از سپری شدن مدت زمان اعلام شده، جهت انجام مراحل اداری مرتبط و دریافت تسهیلات مزبور به شعبه مربوطه مراجعه نمایند.

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
کاهش نرخ سود تسهیلات طرح امتیازی باشگاه مشتریان
منبع خبر: باشگاه مشتریان بانک ملت
به گزارش باشگاه مشتریان بانک ملت، نرخ سود تسهیلات طرح امتیازی از 20% به 18% کاهش یافت. مبلغ تسهیلات مزبور برای سطح امتیازی 100، 200 و 300 امتیاز به ترتیب معادل 40، 80 و 150 ریال با دوره بازپرداخت 24، 36 و 48 ماهه است.این گزارش حاکی است اعضای گرامی می توانند با دستیابی به حدنصابهای امتیازی ذکر شده و پس از حصول اطمینان از دارا بودن شرایط مرتبط با دریافت تسهیلات مطابق با خط مشی اعتباری بانک، نسبت به ثبت درخواست استفاده از تسهیلات مزبور در سامانه باشگاه مشتریان اقدام نموده و پس از سپری شدن مدت زمان اعلام شده، جهت انجام مراحل اداری مرتبط و دریافت تسهیلات مزبور به شعبه مربوطه مراجعه نمایند.
تا تاریخ 15 شهریور 1395 اگه درخواست وام ندید همه امتیازا به کارگشا تعلق میگیره و از صفر دوباره باید امتیاز جمع کنید.

بالا