برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شکایت از کاربر persiansstuff

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
سلام دوستان

از قرار معلوم خیلی ها قول این کاربرو خوردن و مشکل دارن باهاش.این تاپیک رو زدم تا مشکلات رو اینجا بیان کنیم و این آدم کلاه بردار رو تنبیه کنیم و با همکاری مدیران کاری کنیم تا برای کاربرای دیگع مشکل ساز نشه!!

ماجرا ازین قراره که هفته پیش شنبه من به حساب این کلاه بردار 700 تومان واریز کردم و قرار شد یک عدد سی پی یو و یه برد رو فرداش با پست سفارشی،برام بفرسته. فرداش ک شد کلا جوابمو نداد.پس فردا هم به همین ترتیب... سه روز بعدش تو فروم تو تاپیک فروشش نوشتم و مجبور شد جواب بده. با لحن نا مناسب و حرفای بی معنی...اولش انکار کرد بعد گفت اشباه گرفته منو. و برد و سی پی یو رو فرستاده. و فردا عکس رسید میده.. دو روز گذشت باز خبری ازش نشد. جواب نمیداد،دو روز بعد گفت سی پی یو خرابه و فقط بردو فرستاده! باز گفت رسیدو میده... و جواب نداد..تا اینکه تهدیدش کردم و مجبور شد دویست از مبلغ سی پی یو رو بده و دو روز باز گذشت و گفت نفرستاده تا اینکه با تهدید و زور ترسید و این هفته یکشنبه بردو فرستاد. و قرار بود،دویست تومن دیگه رو هم واریز کنه که تا امروز واریز نکرده. جالب اینجاست کلی خریدو فروش کرده و هی میگه پول ندارم. پولو خرج کردم...
امروز برد دستم رسید. .بسته بندی نا مناسب...برد تو جعبه تق تق میکرد و اصلا خوب بسته بندی نشده بود. بردو تست کردم و خراب بود تصویر نمیداد. مبلغ رو هم پس کرایه کرده بود. که اول معامله قرار بود پستش با خودش باشه! و سفارشی، ولی 25 تومن هزینه تیپاکسش شد! بهش گفتم برد خرابه قبول نکرد. گفتم دویست رو هم نمیده، الان 525 تومان پول منو بالا کشیده که مهم نیست آدرسش رو دارم و میرم از حلقومش میکشم بیرون تا درس عبرت بشه واسش..
فقط خواستم تو فروم هم دستش رو بشه و کاربرای دیگه هم بیان و تجریه معاملشون رو باهاش اینجا در میون بزارن. تا با هم دیگه یه کاری کنیم دیگه نتونه کاربرای دیگه رو سر کیسه کنه و با کمک مدیرها محرومش کنیم از معامله

تاپیک مرتبط رو هم لینکشو گذاشتم، لطفا ببینید:

https://forum.persiantools.com/thre...e-r9390-8gb-با-گارانتی-فقط-1499-تومان.931281/

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
با این همه دروغ باز هم نمیشه حق رو بهتون دارد
جرات دارید اسکریت های صحبت هارو از اول کامل بزارید کاربرا خودشون میتونن قضاوت کنن حق با کی هست

فعلا رزرو تا انشااله فردا کامل وضعیت رو توضیح بدم
واقعا متاسفم براتون

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
با این همه دروغ باز هم نمیشه حق رو بهتون دارد
جرات دارید اسکریت های صحبت هارو از اول کامل بزارید کاربرا خودشون میتونن قضاوت کنن حق با کی هست

فعلا رزرو تا انشااله فردا کامل وضعیت رو توضیح بدم
واقعا متاسفم براتون

دوازده روزه منو الاف خودت کردی، بردو هم مجبور شدم بردارم تا به پولم برسم وگرنه بعد این همه مدت دیگه به کارم نمیومد! چون خریده بودم جایگزینشو! اونم که خراب ازاب درومد!! با 25 تومن پول تیپاکس که پس کرایه کردی!!!

همه رو الاف خودت کردی،خیلی از کاربرا هم شاهدن! مثل همون کاربری که گرافیک فروختی بهش،گفتی پولو بزنه به حسابت تا دویست منو بدی! زد به حسابت باز ،ولی باز دو روز غیبت زد ،بعد اومدی گفتی پولو خرج کردی! هنوزم بعد دوازده روز نزدی پولو!

فقط منتظرم ببینم چن نفر دیگه رو سر کیسه کردی،چون قراره به نمایندگی ازونا بیام حقمونو ازت بگیرم!

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
سلام به نظرم استارتر اگه اسکرین از چت های خودش و فروشنده بذاره بهتر میشه قضاوت کرد!
باید با دلیل اثبات بشه!

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
سلام به نظرم استارتر اگه اسکرین از چت های خودش و فروشنده بذاره بهتر میشه قضاوت کرد!

باید با دلیل اثبات بشه!

تاپیکی که لینک کردم تو پست اول رو مطالعه کنید. عکسهای پیغام خصوصی و اس ام اس های اولمون هست اونجا. الان من ازون روز تا به الان. ینی شنبه هفته قبل. معطل این آدم بی شخصیت بی مسولیت شدم.

.

برد رو از رو کیس باز کردم و دوباره تست کردم و متوجه شدم مشکل از اتصال بدنه کیس به برد بود که حل شد، و برد سالمه و این اشکال از طرف بنده بود.

.

.

الان 200 تومان از مبلغ سی پی یو به من بدهکاره و 25 تومن هم هزینه تیپاکس.

.

این عکس پیامهای اولمون که سه روز بعد از واریز،کلا جواب نمیداد.نه زنگ نه اس ام اس و نه پیغام خصوصی. بعد ازینکه فهمید ادرسش رو دارم جواب داده...

.

ادامه، گفته بود شنبه فرستاده، تو این عکس که دوشنبه هست مکالممون میگه دیروز فرستاده...

آدم چقدر بی مسولیت باشه؟ تازه میپرسه برا شما چی بود...

تو این عکس میگه سی پی یو خرابه بردو میفرسته!

بهش گفتم نمیخوام اصلا نفرست، که با لحن طلبکارانه گفت چقدر عجله داری!!حالا بعد از گذشت یک هفته قرار بوده این هفته شنبه بفرسته و دویست هم واریز کنه. که یک شنبه فرستاد و دویست هم تا ب امروز واریز نکرده. یکو چهارصد گرافیک فروخته.یه ساعت بعدش به من میگه خرج کرده پولو! خودش گفته بود خسارت میده، من گفتم خسارت نمیخوام حقمو بده فقط، تازه خسارتم زده بهم. با تیپاکس پس کرایه کرده که 25 هزینش شده. قرار بود هزینه با اون باشه.

.

این آقا کلا عین خیالش نیست. اگه زورو تهدید بالا سرش نبود هیچ کاری نمیکرد. همش امروز فردا و دروغ و حرفای بی ربط.

الان بعد دوازده روز عصبی شدم و با لحن بدی حرف زدم باهاش.چون جواب نمیداد. فحش دادیم به هم دیگه. به من گفته دویستتو هر موقع عشقم بکشه میدم.

مساله پول نیست. من به زورم میتونم بگیرم ازش.مساله اصلی اینه شمایی که قراره تو آینده با این کاربر معامله کنی دچار مشکل نشین مثل من.. و اعصابتون خورد نشه.

تقاضای من اینه که امتیاز منفی من پاک بشه و امتیاز منفی واسه این کاربر ثبت کردم ثبت بمونه. و دویستو بیستو پنج هازر تومان حسابشو همین امروز بده

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
درود و احترام
بنده پیرو تاپیکی که زدم

2 عدد گرافیک r9390
1 عدد cpu g3250و گرافیک 5450
عدد رم 4gb
1 عدد مادربورد
1 عدد اس اس دی

فروختم به دلیل مشغله کاری همه موارد با تاخیر 3-5 روزه ارسال شد که از همه هم معذرت خواهی شد.همه خریداران هم مشکلی نداشتند جز ایشون که از همون اول با لحن بسیار بدی صبحت میکردند و بی مقدمه شروع به توهین ناسزا تهمت در اس ام اس ها و همچنین تاپیک فروش کردند و چند بار هم ازشون معذرت خواهی شد و گفتم که اینطور صحبت نکنید اما هر بار جری تر شدند و توهین ها بیشتر شد . اس ام اس های بعد دریافت مین هم که با فحاشی شدید بود که اصلا اینجا قابل ضمیمه نیست و از همه شات گرفته شده .... اما اکر تکذیب کنند همینجا قرار میدم

در مورد بسته بندی ها همه موارد علاوه بر کارتن خودش بنده 5 هزار تومان نقدی دادم تا کارت اجناس رو تیپاکس مجدد بسته بندی کند.در موردی مین هم که فوق العاده تمیز و کم کارکرد بود با تمامی متعلفات و حتی پنلش از نایلون درنیومده تا االان قبل ارسال تست شده بود ایشون دیروز گفتند که خراب هست و بد بسته بندی کرده بودید !! وقتی هم گفتم که ویدیو بفرستید که چطور خراب هست و کار نمیکنه شروع به فحاشی و تهمت زدند و درخواست پول و اخاذی داشتند (پول مینی که سالم بود + 200 تومن هم که از قبل مونده) که بنده گفتم به دلیل فحاشیهاتون هفته بعد میزنم براتون ...

تجربه من با ایشون این بود که واقعا بعضی ها هستند که با خودشون هم مشکل دارند و هر طور که شما باز بخواید معامله بی مشکل باشه با این جور افراد بدون تربیت خانوادگی به مشکل برمیخورید که فکر میکنند همه دنیا دزد و کلاهبردار هستند ....

تمامی 4 نفری که اجناس براشون فرستاده شده در این انجمن هستند اگر بسته بندی فقط یک مقدار نامناسب بوده و یا جنس موردی داشته و یا اگر با شما بد صحبت شده و یا پاسخ ندادم همینجا ممنون میشم اطلاع بندند..

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
اسکرین فحش؟ منم دارم اسکرین فحش هاتو.میخوای اونارم بزارم؟
چه جالب اینجا قشنگ دقیق و مرتب جواب میدی. اما تو کارات مسولیت نداری. من اگه لحنم تند شد به خاطر جواب ندادنای شما بوده! تاخیر 5 روزه؟ مطمینی؟ برای من که 8 روز بود. کی قبول میکنه این همه تاخیرو؟! شما ادم بی مسولیتی هستی.پاسخ گو نیستی. کاری کی میگیو انجام نمیدی بعد میای معذرت میخوای.بعد دوباره روز از نو روزی از نو... بعد دوباره میای معذرت میخوای. هر چیزی با معذرت حل نمیشه. مگه مردم مسخره شمان؟در هر صورت شما مقصری درسته؟! با 8 روز تاخیر ارسال کردی. پاسخ گو نبودی! سی پی یو منو برای کس دیگه ارسال کردی و زدی زیرش گفتی خرابه. هزینه پست با شما بود که تپاکس کردی و پس کرایه. دویست تومن رو قرار بود، شنبه واریز کنی که همش بهونه اوردی و جواب ندادی. کسی همچین رفتاری با خودت انجام بده چیکار میکنی؟
اصلی ترین مشکلت اینه که جوابگو نیستی. دو روز غیبت میزنه بعد از دو روز میای یه چیزی میگی میری بعد دوباره دو روز غیبت میزنه.

شما با چهار نفر معامله کردی؟ مطمینی همشون راضی بودن؟!

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
بله لطفا همشو کامل بدون سانسور بزارید

بله اگر ناراضی هستند حتما این تاپیک رو میبینند لطفا کنند اینجا اطلاع بدند .من 6 ساله هر جنسی ارسال کردم با 24 ساعت فرصت تست دادم.

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
بله لطفا همشو کامل بدون سانسور بزارید

بله اگر ناراضی هستند حتما این تاپیک رو میبینند لطفا کنند اینجا اطلاع بدند .من 6 ساله هر جنسی ارسال کردم با 24 ساعت فرصت تست دادم.

ناراضی هستن.از ترس اینکه امتیاز منفی بدن و تو هم منفی بدی بهشون منفی ندادن بهت!
برا تو اصلا هیچ جایی نداره که طفره چیزیو بری. اینجا فقط باید جواب بدی. قبول کنی معذرت بخوای و مبلغی که ازم طلب داریو واریز کنی.وظیفته که همون لحظه که نتونستی بفرستی، پولو بزنی به حساب.هیچ بهونه ای قابل قبول نیست،میگی ندارم.خرج کردم. فردا میدم پس فردا میدم.حساب کتابت دستت نیست.بی مسولیت و بیخیالی. اصلا در حد معامله تو پرشین نیستی

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
عزیزان با سابقه الان اینطور که من متوجه شدم مسئله سر 200 تومن پوله !

انشالا حل بشه

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
عزیزان با سابقه الان اینطور که من متوجه شدم مسئله سر 200 تومن پوله !

انشالا حل بشه

مساله اصلی سر دروغ گویی و بی مسولیتیه این اقا پسره. مساله بعدی هم پوله بله.

majid_rezaie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
349
سلام
من ۲ تا گرافیک r9 390 از آقای خدایی خریدم
که مشکل دما داشت و ایشون گفتن که با مسئولیت خودشون خمیر سیلیکن عوض کنم و اگه حل نشد مشکل کارت مرجوع کنم و پول میزنن به حساب من
تو معامله خودم فعلا تاتعویض خمیر گرافیک و تست فرداباید صبر کنم
ولی پول آقا مرتضی رو به نظرم ای کاش زودتر واریز میکردید و به خاطر همین دیرکرد واریز این بحث ها پیش اومده
من پول گرافیک قرار بود واریز کنم فردا صبح شما کارت دوم ارسال کنید که پیام دادید اگه میشه تا قبل ۱۰ صبح واریز کنم که قراره ۲۰۰ به یه نفر (مرتضی) واریز کنید که کچلتون کرده به گفته خودتون ولی نمیدونم چی شد واریز نکردید و قضیه تموم نشد تا بحث به اینجاها رسید

Last edited:

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
سلام
من ۲ تا گرافیک r9 390 از آقای خدایی خریدم
که مشکل دما داشت و ایشون گفتن که با مسئولیت خودشون خمیر سیلیکن عوض کنم و اگه حل نشد مشکلش کارت مرجوع کنم و پول میزنن به حساب من
تو معامله خودم فعلا تاتعویض خمیر گرافیک و تست فرداباید صبر کنم
ولی پول آقا مرتضی رو به نظرم ای کاش زودتر واریز میکردید و به خاطر همین دیرکرد واریز این بحث ها پیش اومده
من پول گرافیک قرار بود واریز کنم فردا صبح شما کارت دوم ارسال کنید که پیام دادید اگه میشه تا قبل ۱۰ صبح واریز کنم که قراره ۲۰۰ به یه نفر (مرتضی) واریز کنید که کچلتون کرده به گفته خودتون ولی نمیدونم چی شد واریز نکردید و قضیه تموم نشد تا بحث به اینجاها رسید

به منم همینو گفته بود. ولی بعد اینکه شما پولو واریز کردی باز دو روز غیبش زد... کلا جواب نداد... بعد دو روز که کلی اس دادم اومد گفت پولو خرج کرده. آدم چقدر نفهم باشه؟! پول مردمو بزاره تو جیبش خرج کنه. انگار من بدهکارم بهش و اون طلبکار!

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
والا من نه خریدار رو میشناسم نه فروشنده رو , ولی به نظر من دروغ گفتن توی معامله اصلا قابل قبول نیست و اینکه وقت مردم بی ارزش نیست که شما هر وقت تونستی ارسال کنید ! اگر نتونستید به تعهدی که دادید عمل کنید , باید پول رو برگشت میزدید و عذرخواهی میکردید ! شاید خریدار با دیرکرد شما اصلا منصرف شده شاید اصلا پشیمون شده ! پول مردم رو خرج کردید مشکل شماست نه خریدار ! , تجربه من در PT در سال 92 با 2 میلیون تومن ضرر همراه بوده که پشت دستم رو داغ گذاشتم اینجا خرید و فروش بیشتر از 50 هزار تومن نکنم ! ;) شما هم اگر اینجا خرید و فروش میکنید , سعی کنید با هم شهری و معامله حضوری انجام بدید وگرنه در صورت کلاهبرداری شکایت و پیگیری سخت میشه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
والا من نه خریدار رو میشناسم نه فروشنده رو , ولی به نظر من دروغ گفتن توی معامله اصلا قابل قبول نیست و اینکه وقت مردم بی ارزش نیست که شما هر وقت تونستی ارسال کنید ! اگر نتونستید به تعهدی که دادید عمل کنید , باید پول رو برگشت میزدید و عذرخواهی میکردید ! شاید خریدار با دیرکرد شما اصلا منصرف شده شاید اصلا پشیمون شده ! پول مردم رو خرج کردید مشکل شماست نه خریدار ! , تجربه من در PT در سال 92 با 2 میلیون تومن ضرر همراه بوده که پشت دستم رو داغ گذاشتم اینجا خرید و فروش بیشتر از 50 هزار تومن نکنم ! ;) شما هم اگر اینجا خرید و فروش میکنید , سعی کنید با هم شهری و معامله حضوری انجام بدید وگرنه در صورت کلاهبرداری شکایت و پیگیری سخت میشه

این اقا کلا پشت گوشش انداخته... انقدر منتظر شدم نفرستاد من باندل دیگه خریدم... وقتی گفتم کل پولو بده گفت 6 ماهه ای؟ پولمو نداد.مجبور شدم بگم برد خالی بفرسته. خیلی اعصابمو خورد کرده...

خدایی شیرینی معامله اگر کالا دیر ارسال بشه بکل از بین میره.
آره به خدا...
کاش فقط مشکل دیر ارسال کردن بود... جوابگو نبود.
یه بار گفت فرستادم. ی بار گفت نفرستادم.دو روز بعد گفت فرستادم بعد گفت نشد. هر چند روز ی بار ی حرف و حدیث جدید

کلا اعصاب خورد کنی

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
عزیز جان نیازی به اینهمه بحث و توضیح نیست . شما پیغام هارو از اول بزار کاربرا خودشون میفهمن چی شد که مشکل پیش اومد.
شما قبل اینکه از چیزی مطمئن بشی کلا تاپیک فروش رو به هم زدی و سعی کردی کاربرای دیگه رو هم تحریک کنید .هر جور تهمت دزدی و کلاهبرداریم بود تو تاپیک نوشتی .توی اس ام اس ها هم من هرچه قدر با صبر و خویشتنداری جواب شما رو میدادم شما جری تر میشدی هر جور فحش و ناسزایی که بلد بودی میگفتی و کار به جایی رسید که بعد دریافت برد سالم و در حد اک به دروغ گفتید که خرابه و دوباره فحش های رکیک و تهمت و تهدید پست سر هم

متاسفانه واقعا شخص بی تربیت و بی شخصیتی هستید.اگه اون حرف هاتون نبود شما الان خیلی وقت پیش بقیه پول رو دریافت کرده بودید ولی همونطور که تو اس ام اس گفتم پولتون رو تا هفته بعد نگه میدارم تا تجربه ای باشه براتون و دفعه بعدی که معامله کردید اینهمه راحت به خودتون اجازه توهین و تهمت به اشخاص دیگه رو ندید و فکر نکنید که همه جا چاله میدون هست . البته بعید میدونم که اثری در شما داشته باشه و مشکلتون خیلی اساسی تر از این حرفاس .....

موفق باشید

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
تو اصلا از ادب و تربیت بویی نبردی. اصلا نمیدونم چطوری داری زندگی میکنی. حق نداری پول منو یه روز هم نگه داری! وقتی مثل آدم باهات حرف زدم جواب ندادی و غیبت زد. انتظار شنیدن حرفای خوبو نداشته باش! اگه من مشکلم جدی باشه. مشکل تو کلا حل شدنی نیست. مریض روانی هستی.حواست سر جاش
نیست. نمیدونم تو پشت صحنه چه خبره..
حرفات بی معنیه، کاراتو توجیح نمیکنه!

تاپیکی که اول پست ضمیمه کردم و عکسها بیانگر همه چیز هست.

تا گفتم ادرستو دارم شروع کردی به دستو پا افتادن. وگرنه معلوم نبود الان چی میشد. انقدر وقت ندارم که واسه دویست تومن پاشم بیام رودرو! و حرف زدن یادت بدم!

ب موقع نفرستادی. حرفات دروغ ازاب درومده. پولمو دو هفتس نگه داشتی.من پولتو همون لحظه ریختم.تو دو هفته بازی کردی!بقیه مشکلات از توعه،باید منفی بخوری،تا بقیه اشتباه منو تکرار نکنن..چطور جرات کردی به من منفی بدی!

.

منتظر مدیر هستم تا بیاد تکلیف رو مشخص کنه!

Last edited:

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
سلام خدمت همه عزیزان
من هم با ایشون معامله داشتم و یک عدد کارت RX 470 به گفته خودشون در حد آک خریدم

بنده اسم کلاه بردار روی ایشون نمیذارم اما باید حساسیت و دقت بیشتری روی صحت صحبتشون داشته باشند به خصوص در معاملات غیر حضوری
گرافیک وقتی به دست بنده رسید متوجه شدم نه تنها باز شده بلکه یکی از پیچهای روی کارت هم روش نبود.بعد که وصل کردم هر کاری کردم درایور روش نصب نمیشد هرچقدرم که باهاشون تماس گرفتم جواب نمیدادند و بلاخره داخل سایت موفق به تماس شدم.خلاصه بعد چند بار بایوس ریختن و اینور و اونور مشکلم حل شد بگذریم که کارت با اون وضعیت دیگه گارانتیم نداشت.
در کل امیدوارم مشکل بیش شما هم حل بشه و به توافق برسید اما خواهشا در هر صورت به همدیگه توهین نکنید .

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
ممنونم آقا امین... پس شما هم درگیر بی مسولیتو بی پاسخی این کاربر بودین... و میدونین من چی کشیدم...

خیلی ممنون که پست دادین.

تاریخ اس ام اس هارو نگاه کنید 26 ام

ادامه...

بعد یک هفته الافی...میگم نمیخوام پولمو بده... ولی مجبوری بردو میخواد بفرسته

نگاه کنید تاریخ اس ام اس هارو باز 28 جواب نداده.. 29 میگه بعد از ظهر

اینم از ادامش که باز گفت نفرستاده.

کلا دویست تومن رو هم پیگیر نیست...
واقعا شما بودین چیکار میکردین؟

بعدش میخواد جنسای دیگشو غالب کنه به من... اصلا درستو حسابی جواب نمیده...

من از بقیه دوستان میخوام نظر بدن... شما بودین چیکار میکردین؟

اگه امتیاز منفی این سایت واقعا برای ثبت کردنه. من میخوام امتیاز منفی برای این کاربر ثبت بشه و دویستو بیستو پنج هزار تومنمم فدای این امتیاز میکنم تا بقیه کاربرا مثل من دچار مشکل نشن...

چطور این کاربر منو دو هفتس بازی داده و وقتی بهش منفی دادم سریع اونم رفت منفی داد. پس حق و نا حق چی میشه؟
مقصره باید منفی بخوره. من پول رو به موقع دادم بهش.

اگه اشتباهه حرفم لطفا بهم بگین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا