برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شکایت از کاربر persiansstuff

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
سلام به همه
ببخشید ، من قصد قضاوت ندارم.اما چیزی که از صحبت های شاکی ها مشخصه ، اینه که بد قولی و تاخیر صورت گرفته

وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
و با عذر خواهی و پوزش ، هیچ چیزی درست نمیشه
و با عذر خواهی و پوزش ، هیچ چیزی درست نمیشه.

و مسئله ی مهم تر ، آدمی که به وقت و روان ِ مردم اهمیت میده ، محض احتیاط یه تومن پول تو حسابش هست همیشه.که به خریدار نگه 200 رو خرج کردم ، بزنن برام ، میزنم برات و صحبت هایی شبیه به این .

کاسب این شکلی نیست : )

به امید آرامش همه مون..
سلام دوست عزیز
ممنون از وقت و توجهتون
وضعیت و شرایط ایرانی ها خیلی کم صبر و حوصله تر از همیشه شده و خیلی زود عصبی و ناراحت میشن
امیدوارم کاربر های دیگه تو خرید اینجور مشکلات رو نداشته باشن و برای اقای خدایی چه امتیازی منظور بشه تا دیگران با چشمی باز بتونن معامله انجام بدن و به سرنوشت ما دچار نشن

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
دوستان اگر دلیل و مستندات دارن میتونن امتیاز منفی بدن ولی نه از روی لجبازی
نگران تلافی کردن هم نباشن
وقتی ثابت بشه حق با شماست کسی نمیتونه امتیاز منفی متقابل بده و رسیدگی میشه حتما

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826

لطفا رسیدگی کنین و امتیاز منفی بنده رو پاک کنین. من ب خاطر دیرکرد و برخورد بد منفی دادم. و هنوز 225 تومن به من طلبکاره این کاربر. مستندات هم موجوده.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
لطفا رسیدگی کنین و امتیاز منفی بنده رو پاک کنین. من ب خاطر دیرکرد و برخورد بد منفی دادم. و هنوز 225 تومن به من طلبکاره این کاربر. مستندات هم موجوده.

اگر به خاطر دیرکرد امتیاز منفی دادید . پس چرا در ثبت امتیاز برای جنسی که در سلامت کامل دریافت کردید نوشتید دزد کلاهبردار ؟؟!!! دیگه لااقل تو انجمن دروغ نگید

بنده هم به دلیل تهمت های ایشون در تاپیک فروش و به هم زدن نظم ان
و همچنین فحاشی های رکیک در پیغامها و همچنین تهدید و قصد اخاذی ایشون با عنوان دروغ جنس خراب هست و باید همه پول برگشت داده بشه به ایشون امتیاز منفی دادم

خودشون هم مواردی که ذکر شده رو تایید کردند باز اگر نیاز به مستندات هست بفرمایید اپلود کنم

.

Last edited:

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
اگر به خاطر دیرکرد امتیاز منفی دادید . پس چرا در ثبت امتیاز برای جنسی که در سلامت کامل دریافت کردید نوشتید دزد کلاهبردار ؟؟!!! دیگه لااقل تو انجمن دروغ نگید

بنده هم به دلیل تهمت های ایشون در تاپیک فروش و به هم زدن نظم ان
و همچنین فحاشی های رکیک در پیغامها و همچنین تهدید و قصد اخاذی ایشون با عنوان دروغ جنس خراب هست و باید همه پول برگشت داده بشه به ایشون امتیاز منفی دادم

خودشون هم مواردی که ذکر شده رو تایید کردند باز اگر نیاز به مستندات هست بفرمایید اپلود کنم

.

به خاطر دیر کرد و بی مسولیتی که امتیاز منفیو باید بگیری.خودتم میدونی درسته؟!
به خاطر 225 تومن پول هم باز امتیاز منفی صدرصده!
نهایت نوشته ای که تو امتیاز منفی دادم عوض میشه. ولی باید ثبت بمونه که بقیه تو خریدو فروش با شما دقت کنن!

برد رو هم اگه قشنگ بخونی تو پست سومم نوشتم تست شد و سالم بود و اشتباه از طرف من بود.
اخاذی؟ پول منو ندادی...جنس دیر تحویل دادی..چطور شده اخاذی؟ پولو به موقع تمام کمال زدم به حسابت. این اخاذیه؟
واسه اقا حامدم بعد اینکه کد پستیتو فرستاد ترسیدی هل کردی و کاراشو بعد 11 روز انجام داد...
همع چی واضحه نیاز به توضیح اضافی نیست. و حرفی با شما ندارم دیگه!

از آقا حامد هم ممنونم،حرفای خوبی زده شد، ارسال بعد از 11 روز اونم تو این وضع بازار؟؟... قضاوت رو میزارم به عهده کاربرای دیگه...الان دیگه بقیه هم مطمین شدن که مشکل از طرف خودشه. چون همش به جمع کاربرای شاکی داره اضافه میشه...
.

ممنون بابت عکسا.. تو یکی از عکسا که گذاشته شده بود لحنش خیلی نا مناسبه، به من میگه الاف.در حالی که قبلش من معدبانه حرف زدم باهاش.. انگار که من بدهکارم بهش! لحن حرف زدنش.بی توجهی کردنش.پشت گوش انداختنش.پول مردمو خرج کردنش. بی مسولیت بودنش. همه اینا به کنار. جالب اینجاست که میگه وقتش خیلی مهمه! ولی به وقت دیگران ارزش نمیزاره. میگه چرا لحن بد حرف زدی؟ لحن خودش از اول بد بود... بعد این همه الاف کردن انتظار داره یا نقلو نبات ازش پذیرایی بشه و قربون صدقش بریم که اجناسو بفرسته... تازه به گفته خودش قرار بود مبلغی بابت خسارت بده که من گفتم نمیخواد، شما فقط پول خودمو بده.که بسته رو با تیپاکس فرستاد.25 هم اونجا خسارت زد بهم. اینم از جبران خسارتش! سی پی یو رو هم به شما فروخته بود هم به من.. بعدا فهمیده به دو نفر فروخته. به من گفت فقط بردو میفرستم،چطور همچین چیزی ممکنه؟ میگه سرم شلوغه قاطی کردم. مگه همچین چیزی میشه؟ آدم چقدر تعادل نداشته باشه رو کاراش...

این شخص همه اصولارو زیر پا گذاشته. الانم حرف منطقی نداره بده. من که از امتیاز منفی که بهش دادم نمیگذرم. و 225 تومان حسابم رو اگه داد صدقه میدم. اگرم نداد مال حرومه اگه علاقه داره میتونه خرجش کنه.

دوستان اگه کس دیگه ای هم مشکل داره با ایشون لطفا اینجا اعلام کنه تا یه نتیجه گیری اساسی بکنیم، لطفا راهنمایی کنین که باید چیکار کنیم در مورد این شخص... این مشکلات ممکنه دامن گیر شمای کاربری که الان این مطلبو داری میخونی بشه. پس لطفا کم نذارید، ایشون باید تنبیه بشه تا دیگه مشکل ساز نشه برای دیگران،با امتیاز انباشته شده ی مثبت که فریبندست.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
فقط و فقط سفسفه میکنی برادر من. وقتیم کم میاری مظلوم نمایی میکنی و هی دست به دامان اینون اون میوفتی که یه چیزی هم اونا بگن حرفات شبیه یه چیزی بشه و ایراد درست حسابی بتونی بگیری از من

اینکه جنس در حد اکبند رو گرفتی ومیگی خراب هست و بهتم میگم یه تست بزار میگی تست کردم خودم خرابه پولمو باید کامل باید بدی و بعدش هزار جور تهدید به زدن تایپک و ... اخاذی نیست پس چیه ؟زورتو زدی اما دیدی انگار نمیشه
من شماره کارت گرفتم پول سی پی یو رو بزنم یا نه ؟200 رو زدم یا نه؟گفتم بقیم تا چند روز میزنم یا نه؟شما بودی که به دروغ گفتی جنس خرابه و هزار جور فحش رکیک که مناسب خانواده خودته به من دادی منم گفتم به خاطر فحشات پولتو هفته بعد میزنم.اگر منم فحش دادم یا بی ادبی کردم لطف کن با مال خودت بزار

وضعیت شما کاملا مشخصه اخازیتون جواب نداد .حالا هم دارید به قول خودتون با تاپیک زدن و مظلوم نمایی سفسفه کردن و عاجزانه دنبال خریدار ناراضی از من گشتم سعی در تبرئه خودتون و محکوم کردم من دارید
بنده در 67 امتیاز نزدیک 150 میلیون معامله کردم .چه معامله های زیادی بوده که حوصله ثبت کردن امتیاز براشون نداشتم و یا 5 تا لپ تاپ فقط یک امتیاز ثبت شده و نیازی به 200 هزار تومان شما ندارم و اگر بی احترامی و عدم تربیت خانوادگی شما بود الان پولتون رو دریافت کرده بودید .تمام اتهام های دزد و کلاهبرداری هم که تو تاپیک و پیغام ها نوشتی همش متلق به خودت و خانودت هست

بنده حاظرم 1000 امتیاز منفی دریافت کنم اما مطمئن باشید اجازه نمدیم 1 تومان از من اخاذی و یا به زور گرفته بشه
.
.
هر چه قدر سفسفه و مظلوم نمایی کنید مطمئن باشید جوابتون داده میشه

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
اگر بی احترامی و عدم تربیت خانوادگی شما بود الان پولتون رو دریافت کرده بودید .تمام اتهام های دزد و کلاهبرداری هم که تو تاپیک و پیغام ها نوشتی همش متلق به خودت و خانودت هست.

جلوی همه تو سایت و تو این تاپیک به خانواده من توهین میکنی، معلومه چقدر از نظر فرهنگی تو سطح پایینی هست...
من اگه وقتشو داشتم مطمینا میومدم رودرو مشکلتو حل میکردم... نمیذاشتم آدم بی شخصیتی مثل تو هرچی از دهنش در بیاد بگه بهم.

برای عموم مشخصه که کی سفسته میکنه و کی حرف حساب میزنه.

مدارک من و نوشته های دوتا از کاربرای شاکی دیگه دستتو برای همه رو کرده.

این تاپیکم برای این بنا شده که به وضعیتت تو سایت رسیدگی بشه، نیازی به مظلوم نمایی ندارم.معامله به زور تحمیل شده به من،اونم بعد 8 روز. و الان بعد دو هفته هنوزم دویست تومن ب اضافه هزینه ارسال هم وازیز نشده.که حرومت باشه،نگهش دار، اگه با این مبلغ شمای میلیونر گره ای از کارات باز میشه.. یه درصد مردونگی تو وجودت نیست.صد بار زنگ زدم یک بار گوشیو جواب ندادی صحبت کنی،..همه چیز مشخصه و نیازی به توضیح بیشتر نیست.
منتظر هستم تا مدیران به توهین ها و وضعیت فعالیت بازارچه این کاربر رسیدگی کنن.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
باز هم سفسفه و مظلوم نمایی
بنده هیچ توهینی نکردم فقط گفتم هرچیزی که تو پیغام ها به دور از چشم کاربران به من گفتید لیاقت خودتون و خانوادتون بود.حالا خودتون ببینید چی ارسال کردید به من

چه مدارک هم که ماشااله رو نکردید.در بهترین حالت این هست که بنده اجناس 100% سالم رو به دلیل مشغعه کاری با تاخیر فرستادم

جرم شما که بسیار بیشتر هست از قبیل تهدید و تلاش برای ابروریزی وهمچنین اخاذی و دریافت پول بیشتر
گفتن شدید ترین و رکیک ترین توهین ها که که نشان اهنده عدم وجود اخلاق و ثبات شخصیتی در شما هست . همچنین ایراد انواع تهمت از قبیل دزد کلاهبردار و .. به بنده در تاپیک فروش و ... در حالی که جنس صحبح و سالم دریافت کردید(حتی این مورد به راحتی از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری و اثبات هست و حتما میدونید که جرم محسوب میشه )

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
باز هم سفسفه و مظلوم نمایی
بنده هیچ توهینی نکردم فقط گفتم هرچیزی که تو پیغام ها به دور از چشم کاربران به من گفتید لیاقت خودتون و خانوادتون بود.حالا خودتون ببینید چی ارسال کردید به من

چه مدارک هم که ماشااله رو نکردید.در بهترین حالت این هست که بنده اجناس 100% سالم رو به دلیل مشغعه کاری با تاخیر فرستادم

جرم شما که بسیار بیشتر هست از قبیل تهدید و تلاش برای ابروریزی وهمچنین اخاذی و دریافت پول بیشتر
گفتن شدید ترین و رکیک ترین توهین ها که که نشان اهنده عدم وجود اخلاق و ثبات شخصیتی در شما هست . همچنین ایراد انواع تهمت از قبیل دزد کلاهبردار و .. به بنده در تاپیک فروش و ... در حالی که جنس صحبح و سالم دریافت کردید(حتی این مورد به راحتی از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری و اثبات هست و حتما میدونید که جرم محسوب میشه )

ببند دهنتو ساکت باش.و دیگه کلمه خانواده منو تو دهنت نیار!! بار آخرت باشه! هرچی گفتم با مدرک و سند گفتم. دیگه هم پست منو ریپلی نکن.من حرفی با شما ندارم!

...

از مدیران خواهشمندم که لطفا سریعتر پیگیری بشه.

عکسها و شواهد موجود تو پستها. اینم چتهای تلگرام.
بعد یه هفته جواب ندادنو معطلی تازه میگه من صبور نیستم...همش امروز فردا آخرشم این شده تو روی من وای میسه طلبکارم هست!!

.

.

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
کلاً این تاپیک بیشتر برای فروشنده تبلیغ بوده. من به شخصه قصد خرید از ایشون رو داشته باشم و این تاپیک رو ببینم خیالم راحت میشه که آدمیه که اگه داستانی پیش بیاد عذرخواهی میکنه و سعی میکنه تا جایی که میتونه خسارت رو جبران کنه. حالا البته بهتره فروشنده نزاره این چیزا پیش بیاد... ولی خب اینکه آدم بدونه وقتی مسئله پیش میاد فروشنده چه رفتاری نشون میده خودش خیلی چیزها رو روشن میکنه.

البته به خریدار هم 100% حق میدم ناراحت باشه، چون مشخصه انسان شریفیه و وقت و سرمایه اش براش مهمه، که هیچ اشکالی هم نداره اتفاقاً. فقط ایشون که اینقدر حساسیت داره واقعاً نباید تو نت و مخصوصاً پی تی معامله انجام بده باید بره از بازار هر چی نیاز داره تهیه کنه که خیالش هم راحت باشه. چون معامله توی نت و بطور خاص پی تی از این داستانا خیییییلی زیاد پیش میاد خودشونم کاربر قدیمی هستن حتما اینو میدونن البته نیاز به گفتن من نیست.

کلاً هم جمع بندی بخوام کنم باید بگم عزیزان لجبازیتونو تموم کنید قضیتونو فیصله بدید بره باو هر کدومتون 1000 تا کار زندگی دارید :D این احتمالا عجیب ترین اختلافی بوده که تو پی تی تا حالا دیدم. چون نه کسی پول کسیو خورده نه کسی داستان خاصی پیش آورده... کلا چیزی بوده که با 2-3 تا پخ قابل حل بوده.

موفق باشید :general504:

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
کلاً این تاپیک بیشتر برای فروشنده تبلیغ بوده. من به شخصه قصد خرید از ایشون رو داشته باشم و این تاپیک رو ببینم خیالم راحت میشه که آدمیه که اگه داستانی پیش بیاد عذرخواهی میکنه و سعی میکنه تا جایی که میتونه خسارت رو جبران کنه. حالا البته بهتره فروشنده نزاره این چیزا پیش بیاد... ولی خب اینکه آدم بدونه وقتی مسئله پیش میاد فروشنده چه رفتاری نشون میده خودش خیلی چیزها رو روشن میکنه.

البته به خریدار هم 100% حق میدم ناراحت باشه، چون مشخصه انسان شریفیه و وقت و سرمایه اش براش مهمه، که هیچ اشکالی هم نداره اتفاقاً. فقط ایشون که اینقدر حساسیت داره واقعاً نباید تو نت و مخصوصاً پی تی معامله انجام بده باید بره از بازار هر چی نیاز داره تهیه کنه که خیالش هم راحت باشه. چون معامله توی نت و بطور خاص پی تی از این داستانا خیییییلی زیاد پیش میاد خودشونم کاربر قدیمی هستن حتما اینو میدونن البته نیاز به گفتن من نیست.

کلاً هم جمع بندی بخوام کنم باید بگم عزیزان لجبازیتونو تموم کنید قضیتونو فیصله بدید بره باو هر کدومتون 1000 تا کار زندگی دارید :D این احتمالا عجیب ترین اختلافی بوده که تو پی تی تا حالا دیدم. چون نه کسی پول کسیو خورده نه کسی داستان خاصی پیش آورده... کلا چیزی بوده که با 2-3 تا پخ قابل حل بوده.

سلام.واقعا نمیدونم که چطور به این نتیجه رسیدین!

دوست عزیز شما اگه کل تاپیک رو از اول بخونید متوجه میشید که فروشنده چجور شخصیتی هست. بعد اسم حساسیت روش بذارید!نه تنها من بلکه دو نفر دیگه هم ازش شاکی هستن و. بعد از 15 روز هنوز به من بدهکاره.
همه چی مشهود هست و به این راحتیا هم که شما فرمودید نیست.
خودتونو بزارید جای ما.که بعد از 15 روز هنوز هم درگیر معامله ای باشید که 15 روز قبل مبلغشو واریز کردید،و فروشنده جوابگوی تماس و اس ام اس نبوده و هروز یه داستانی تعریف کرده.. یه روز گفته فرستادم،دوروز جواب نداده،بعد گفته نفرستادم.باز گفته فرستادم بعدش گفته فردا میفرستم.فردا شده پس فردا..و اینجوری هروز بازی داده.به نظر شما این مساله ی مهمی نیست؟! من از سال 2008 دارم معامله میکنم و تاحالا همچین معامله ای ندیده بودم!برگردین پست اولو تا به الان کامل بخونید! به گفته خودتون آدم هزارتا کار و زندگی داره،و الان 15 روزه الاف این کاربرم من.
ممنون از نظر شما

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
درود و احترام
ممنون از شما دوست عزیز که بدور از تعصب نظرتون رو صادقانه بیان کردید

بله واقعا واسه خودم هم جای تعجب هست و اصلا فکر نمیکردم که به خاطر یک گرفتاری که مجبور شدم قبل از ارسال به یه شهر دیگه برم و به خاطر چند روز تاخیری که در ارسالها پیش اومد هیچین جنجال و داستانی درست بشه .....

.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
فحش و ناسزا یه مسئله جدا از معامله هست

فروشنده عزیز مبلغ رو برای خریدار واریز کنید و بشینید در مورد فحش هایی که دادید بحث کنید

بنظرم فروشنده در حق خریدار کوتاهی کرده چراکه هم جنس رو دیر فرستاده و هم ناقص فرستاده و پردازنده رو نفرستاده !

در مورد فحاشی و بد زبانی دو طرف اصلا متنتونو ندیدم و نظری ندارم

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
سلام.واقعا نمیدونم که چطور به این نتیجه رسیدین!

دوست عزیز شما اگه کل تاپیک رو از اول بخونید متوجه میشید که فروشنده چجور شخصیتی هست. بعد اسم حساسیت روش بذارید!نه تنها من بلکه دو نفر دیگه هم ازش شاکی هستن و. بعد از 15 روز هنوز به من بدهکاره.
همه چی مشهود هست و به این راحتیا هم که شما فرمودید نیست.
خودتونو بزارید جای ما.که بعد از 15 روز هنوز هم درگیر معامله ای باشید که 15 روز قبل مبلغشو واریز کردید،و فروشنده جوابگوی تماس و اس ام اس نبوده و هروز یه داستانی تعریف کرده.. یه روز گفته فرستادم،دوروز جواب نداده،بعد گفته نفرستادم.باز گفته فرستادم بعدش گفته فردا میفرستم.فردا شده پس فردا..و اینجوری هروز بازی داده.به نظر شما این مساله ی مهمی نیست؟! من از سال 2008 دارم معامله میکنم و تاحالا همچین معامله ای ندیده بودم!برگردین پست اولو تا به الان کامل بخونید! به گفته خودتون آدم هزارتا کار و زندگی داره،و الان 15 روزه الاف این کاربرم من.
ممنون از نظر شما
عزیز من که از اول گفتم کاملاً به شما حق میدم. من خودم مثل شما هستم این چیزها کاملاً میره رو اعصابم. خودمم تا جایی که بتونم نمیزارم هیچ کدوم از کارهام تاخیر بخوره، مخصوصا وقتی با دیگران سر و کار داشته باشم. شمام قاعدتاً همینطور هستید و برای همینم بهتون برخورده و شدیداً هم درکتون میکنم.
من فقط منظورم این بود که این چیزها تو معاملات اینترنتی و پستی و اینا بهرحال احتمالش هست که پیش بیاد. حتی نه اشخاص، بلکه شرکتهای بزرگ هم پیش میاد تو ارسالاشون تاخیر داشته باشن. موقع خرید اینترنتی این چیزها رو از اول باید در نظر گرفت.
درود و احترام
ممنون از شما دوست عزیز که بدور از تعصب نظرتون رو صادقانه بیان کردید

بله واقعا واسه خودم هم جای تعجب هست و اصلا فکر نمیکردم که به خاطر یک گرفتاری که مجبور شدم قبل از ارسال به یه شهر دیگه برم و به خاطر چند روز تاخیری که در ارسالها پیش اومد هیچین جنجال و داستانی درست بشه .....

.
بله خب گرفتاری پیش میاد. به هرحال با اینکه شاید شرایطی که براتون پیش اومده تقصیر شما نباشه، ولی خب مسلماً مسئولیتش با شماست. و همونطور که عرض کردم خداروشکر آدم مسئولیت پذیری هم به نظر میاید. پس چه بهتر که سریعتر قضیه رو حل و فصل کنید بره. مخصوصاً که خوشبختانه مسئله حادی هم نیست و براحتی قابل حله. و البته شما کسی هستید که باید همه چی رو حل کنید.

بهرحال ایشالا سریعتر مشکل حل بشهو موفق باشید.

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
درود و احترام
بنده پیرو تاپیکی که زدم

2 عدد گرافیک r9390
1 عدد cpu g3250و گرافیک 5450
عدد رم 4gb
1 عدد مادربورد
1 عدد اس اس دی

فروختم به دلیل مشغله کاری همه موارد با تاخیر 3-5 روزه ارسال شد که از همه هم معذرت خواهی شد.همه خریداران هم مشکلی نداشتند جز ایشون که از همون اول با لحن بسیار بدی صبحت میکردند و بی مقدمه شروع به توهین ناسزا تهمت در اس ام اس ها و همچنین تاپیک فروش کردند و چند بار هم ازشون معذرت خواهی شد و گفتم که اینطور صحبت نکنید اما هر بار جری تر شدند و توهین ها بیشتر شد . اس ام اس های بعد دریافت مین هم که با فحاشی شدید بود که اصلا اینجا قابل ضمیمه نیست و از همه شات گرفته شده .... اما اکر تکذیب کنند همینجا قرار میدم

در مورد بسته بندی ها همه موارد علاوه بر کارتن خودش بنده 5 هزار تومان نقدی دادم تا کارت اجناس رو تیپاکس مجدد بسته بندی کند.در موردی مین هم که فوق العاده تمیز و کم کارکرد بود با تمامی متعلفات و حتی پنلش از نایلون درنیومده تا االان قبل ارسال تست شده بود ایشون دیروز گفتند که خراب هست و بد بسته بندی کرده بودید !! وقتی هم گفتم که ویدیو بفرستید که چطور خراب هست و کار نمیکنه شروع به فحاشی و تهمت زدند و درخواست پول و اخاذی داشتند (پول مینی که سالم بود + 200 تومن هم که از قبل مونده) که بنده گفتم به دلیل فحاشیهاتون هفته بعد میزنم براتون ...

تجربه من با ایشون این بود که واقعا بعضی ها هستند که با خودشون هم مشکل دارند و هر طور که شما باز بخواید معامله بی مشکل باشه با این جور افراد بدون تربیت خانوادگی به مشکل برمیخورید که فکر میکنند همه دنیا دزد و کلاهبردار هستند ....

تمامی 4 نفری که اجناس براشون فرستاده شده در این انجمن هستند اگر بسته بندی فقط یک مقدار نامناسب بوده و یا جنس موردی داشته و یا اگر با شما بد صحبت شده و یا پاسخ ندادم همینجا ممنون میشم اطلاع بندند..

دوست عزیز شما دو هفته این بنده خدا رو الافش کردین و اگه من هم بودم شاید بسیار تندتر از ایشون رفتار میکردم
شما پول قطعاتی که قرار بود برای ایشون بفرستید رو تمام و کمال دریافت کردین بعد تیکه تیکه برای ایشون قطعه فرستادین اونم با کلی دنگ و فنگ و دعوا و غیره
نه تنها پول ایشون رو کامل پرداخت نکردین بلکه قطعاتی رو برای ایشون فرستادین که پایینتر از ارزش واقعی خودش بود و هزینه پستی که قرار بود شما تقبل کنید رو ایشون پرداخت کردن
حالا اونا به کنار، 200 تومن این بنده خدا رو هم یک هفته ست معطل کردین و امروز فردا میکنید

لطفا جواب سوال منو رو بدین
اگر کسی با شما چنین کاری بکنه آیا ساکت خواهید موند و هیچ عکس العملی نخواهید داشت؟؟
بهتره همیشه آدم خودشو بزاره جای طرف مقابل
که ببینه آیا با اون چنین رفتاری بشه درسته؟

در کل نوع معامله شما خیلی غیرحرفه ای بودش و در شان یک کاربر فعال بازارچه نبودش
اگه میخواهید این قضیه فیصله پیدا بکنه مبلغ 200 تومن باقیمانده و همچنین اون هزینه تیپاکس که ایشون پرداخت کردن رو به ایشون برگردانید

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283

سلام عزیز وقتتون بخیر
شما کل تاپیک رو کامل خوندین؟
پاسخ گویی با عزت و احترام باشه اما قول بی عمل باشه خریدار چه حسی پیدا میکنه؟خریدار خودش رو چی فرض میکنه؟
ایشون چندین بار روی حرفی که خودش زد نایستاد مدارک فراوان موجوده

ایشون تا زمانی نمیدونست ادرس خونش رو داریم فقط و فقط جواب محترمانه بدون عمل داد
شما پس زمان خرید اول پیگیر ادرس فروشنده باشین تا اگر خدایی نکرده مشکلی بوجود اومد شاید بتونین به کالایی که خریدین برسین (در این معامله اینجوری بوده)
فک میکنم شما اگر یکی بدقولی بکنه و اذیت بشین با عذرخواهی و عزت و احترام براتون مسئله قابل حضم میشه
اینکه بعد ۷ روز یکی از جنس ها ارسال شده و بنده باید استرس این داشته باشم که جنس سالمه؟طبق اظهار فروشنده سرش شلوغ بوده جنسی که خریدم رو فرستاده یا اشتباه فرستاده؟
جنس بعدی ۱۱ روز بعد ارسال شده
میتونین حال و روز خریدار رو تو این ۱۳.۱۴ روز که جنس بدستش برسه درک کنین؟

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,891
سلام خدمت تمام دوستان و عزیزان گرامی.
امیدوارم اوقات خوبی داشته باشید.
اصولا چنین مشکلاتی متاسفانه حالا به هر دلیلی ممکن هست برای تمام ما اینطور مشکلات پیش بیاد و خب باید با صحبت منطقی و تا جائیی که مقدور هست محترمانه قضیه را حل و فصل کنیم بهرحال مشکلات خرید اینترنتی همیشه بوده است و این هم اخرین بار نیست که چنین مشکلاتی پیش میاد و باز هم باید شاهد قضیه هایی حتی بدتر از این باشیم .
دردسر این مورد از آنجایی کمتر میشود که فروشنده گرامی حداقل پاسخگوئی میکنند و باز بهتر از بعضی از دوستان هست که حتی حاضر نیستند پاسخ بدهند و ... که اقای سلطان تویه ومابقی دوستان مطمئن هستم خیلی از این دسته موارد رو دیدند و خودشون میدونن دارم چی میگم و متوجه میشن .

ضمن اینکه من این قضیه رو بی طرفانه در نظر میگیرم و قرار نیست هیچ دوستی رو متهم کنم و چند مورد رو عرض میکنم ،
موضوع اول این هست که فروشنده عزیز اگر وقت و زمان کافی برای رسیدگی به تایپک و امادگی ارسال کالائی ندارند چرا باید کالایی را اگهی کنند ؟
طرفین باید همدیگر را درک کنند اگر فروشنده عزیز برای اگهی عجله داشته و نیاز شدید به پول داشته قرار نبوده که بیاد جنسی رو اگهی کنه و کار خودش راه بیفته و مبلغ را دریافت کنه و دیگر بفکر اون خریدار عزیز نباشه ، زمانی که فروشنده عزیز مبلغ رو دریافت میکنید اصولا بنده خودم اعلام میکنم به خریدار عزیز که کی ارسال میکنم و زمانی که کالا رو ارسال میکنم حتما و قطعا اون جنس رو همون روز ارسال میکنم مگر مواردی جزئی پیش بیاد و یا موردی پیش بیاد که اگر چنین موردی هم باشه قطعا بلافاصله در تلگرام بدون انکه فروشنده پیگیر بشه خودم پیغام میدم که چنین مشکلی پیش اومده و... و قطعا اگر دلخور و ناراحت بشن هر طور شده جبران میکنم و حتی هزینه ارسال رو به دلیل دیرکرد یک روزه در ارسال خودم پرداخت میکنم بعضاً.

اگر شما فروشنده عزیز و محترم ، گرفتار بودید یا هر چیزی نباد اگهی فروش رو میزدید و نباید جنسی که قرار نبوده ارسال بشه رو قول بدید ارسال میکنید و... و عملاً حالا یکی دو روز در تاخیر ارسال شاید چشمگیر نباشه ولی خب به هر حال خریداری که بابت جنسی پول داده است توقع دریافت کالا را دارد و خریدار هم عملاً یا نیاز داشته بوده که خریده و یا هم به مشتری خارج از فروم قول داده است که در چنین روزی کالا رو به مشتری خودش تحویل میده و...

مورد بعدی که باید اشاره بشه اینکه فروشنده عزیز شما نباید مبلغ کالا رو خرج کنید تا زمانی که ارسال و تحویل خریدار نشه کالا عملاً و تست نشه و تائید رو خریدار عزیز ندهد موظف هستید پاسخگو باشید فروش کالای دست دوم قطعا تحت هر شرایطی برای خریدار مهلت تست دارد . ( حالا اگر شما قرار نیست مهلت تست بدید و سریعتزر میخواید پولتونوخرج کنید باید داخل تایپک و یا پیغام خصوصی و یا در تلگرام و یا هر جایی به خریدار بگید این موضوع رو عنوان کنید که مهلت تست نداره کالای شما و عملا این خریدارست که تصمیم میگیرد ، مطابق قوانین جنس دست دوم 24 ساعت مهلت تست دارد و وظیفه هر فروشنده ایست که پاسخگوی خریدار باشد حالا اگر فروشنده ای فکر میکند ممکن است خریدار جنس رو معیوب کنه و پس بفرسته و یا هر موردی دیگری کسی اجبار نکرده که کالا را در این فروم و یا بصورت غیرحضوری بفروش برسونه و...)

در نهایت نظر نهایی بنده باید دوستانه قضیه رو حل و فصل میکردید و اگر فروشنده عزیز هم نمیتونستند جنسی رو ارسال کنند بلافاصله مبلغ رو عودت میدادند بحساب خریدار و داستان به اینجاها کشانده نمیشد. (برای مثال برای خودم چند وقت پیش اومد که کالایی رو به دوستی فروختم بعد متاسفانه زمانی که داشتم ارسال میکردم جنس رو متوجه شدم کارت گارانتی رو پیدا نمیکنم بلافاصله با خریدار تماس گرفتم و پیغام خوصصی دادم اگر با این شرایط میخواید بفرستم وگرنه مبلغ رو عودت بدهم که خریدار عزیز شماره کارت دادند و درخواست عودت مبلغ رو دادند من پول رو اصلا خرج نکرده بودم و بلافاصله مبلغ رو برای خریدار عزیز بعد 2-3 دقیقه انتقال دادم و قضیه بلافاصله ختم به خیر شد.)

اگر جنسی رو نمیتونیم ارسال کنیم و یا مشکلی وجود دارد و یا هر مورد دیگری بهتر است تایپک نزنیم و اعلام فروش کالایی نکنیم و اگر هم قرار است شرایط خاصی داشته باشد فروش کالا ، فروشنده موظف هست تمام شرایط رو قبل واریز مبلغ از سمت خریدار تماماً توضیح دهد.

امیدوارم دوستان دلخور نشده باشید بابت صحبتهای بنده و امیدوارم بهرحال مشکلات حل بشه ، ارزش نداره و بنظرم دوستانه موضوع رو حل و فصل کنید بهرحال قضیه ایست که پیش اومده و راه برگشتی ندارد. ( فحش دادن و.... کاریی رو درست نمکینه و عملا باید بدنبال راه چاره بود و جز اینکه اعصاب خوردی داره هیچ چیز دیگری را برای طرفین در بر نخواهد داشت.)
فروشنده و خریداران عزیز باهمدیگر کنار بیاید و قضیه رو بدون دخالت دادگاه و مدیران این فروم و... خودتون حل کنید ماشاالله دوستان سابقه دار و مطمئنی هستید و حتما موضوع رو هر دو طرف درک میکنید. :)

روز خوبی داشته باشید.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
درود و احترام

برادر عزیز از شماها که اعتبار و سابقه بالایی دارید انتظار نمیره انقدر راحت و بی اطلاع قضاوت کنید ...
قضیه رو سعی میکنم یکبار دیگه خلاصه بگ و دیگه حرفی ندارم و پول ایشون هم هموطنور که به خودشون گفته بود اخر هفته واریز میشه

بنده تاپیک فروش زدم برای حدودا 7 8 قلم جنس که ایشون سی پی یو و مین رو خواسته بودن و دوست دیگری سی پی یو و گرافیک
بنده هزینه هارو از هر 2 عزیز گرفتم بعدش متوجه شدم که سی پی یو برای نفر اول ارسال شده و به ایشون گفتم که مین رو خدمتتون میفرستم همراه با پول اضافه و خسارتتون

مین ارسال شد و 200 هزار تومان هزینه پرداخت شد 200 هزار باقی هم گفتم با 1-2 رو تاخیر همراه با خسارتش خدمتتون پرداخت میشه.ایشون هم بعد دریافت جنس کاملا سالم به دروغ گفتند جنس خراب هست و باید کل هزینه رو به من برگردونید چیزی حدودا 700 تومن و شروع به فحاشی رکیک در اس ام ها و فرستادن انواع تهمت دزد و کلاهبردار در تاپیک فروش کردند و تاپیک رو هم به هم زدند و با تهدید های بسیار سعی در اخاذی و زیر سوال بردن اعتبار من رو کردند

بنده همون زمان گفتم به خاطر این صحبت ها و کاراتون من هزینه شما به یک هفته تاخیر براتون میزنم . وسلام شد تمام

وقتی هم بهشون جواب داده میشد شروع به فحاشی رکیک میکردند و میگفتند از من ترسیدی که جواب میدی و انواع اقسام تهدیدهای دیگر ....

شمارو بنده اطلاع ندارم ولی بنده شخصیتم اینطور نیست که طرف مقابل هر چی از دهن مبارکش بیرون میاد به من بگه و من چشامو ببندم و بگم چیزی نیست.

ایشون اگر یک مقدار از ادب و تربیت خانوادگی چیزی سرشون شده بود الان خیلی وقت پیش پول باقی مانده دستشون بود و نیازی به اینهمه جنجال و .. نبود

ارادتمند

.

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
درود و احترام

برادر عزیز از شماها که اعتبار و سابقه بالایی دارید انتظار نمیره انقدر راحت و بی اطلاع قضاوت کنید ...
قضیه رو سعی میکنم یکبار دیگه خلاصه بگ و دیگه حرفی ندارم و پول ایشون هم هموطنور که به خودشون گفته بود اخر هفته واریز میشه

بنده تاپیک فروش زدم برای حدودا 7 8 قلم جنس که ایشون سی پی یو و مین رو خواسته بودن و دوست دیگری سی پی یو و گرافیک
بنده هزینه هارو از هر 2 عزیز گرفتم بعدش متوجه شدم که سی پی یو برای نفر اول ارسال شده و به ایشون گفتم که مین رو خدمتتون میفرستم همراه با پول اضافه و خسارتتون

مین ارسال شد و 200 هزار تومان هزینه پرداخت شد 200 هزار باقی هم گفتم با 1-2 رو تاخیر همراه با خسارتش خدمتتون پرداخت میشه.ایشون هم بعد دریافت جنس کاملا سالم به دروغ گفتند جنس خراب هست و باید کل هزینه رو به من برگردونید چیزی حدودا 700 تومن و شروع به فحاشی رکیک در اس ام ها و فرستادن انواع تهمت دزد و کلاهبردار در تاپیک فروش کردند و تاپیک رو هم به هم زدند و با تهدید های بسیار سعی در اخاذی و زیر سوال بردن اعتبار من رو کردند

بنده همون زمان گفتم به خاطر این صحبت ها و کاراتون من هزینه شما به یک هفته تاخیر براتون میزنم . وسلام شد تمام

وقتی هم بهشون جواب داده میشد شروع به فحاشی رکیک میکردند و میگفتند از من ترسیدی که جواب میدی و انواع اقسام تهدیدهای دیگر ....

شمارو بنده اطلاع ندارم ولی بنده شخصیتم اینطور نیست که طرف مقابل هر چی از دهن مبارکش بیرون میاد به من بگه و من چشامو ببندم و بگم چیزی نیست.

ایشون اگر یک مقدار از ادب و تربیت خانوادگی چیزی سرشون شده بود الان خیلی وقت پیش پول باقی مانده دستشون بود و نیازی به اینهمه جنجال و .. نبود

ارادتمند

.

دوست عزیز جسارت من رو ببخشید. ولی شما اجازه ندارید کسی رو بخاطر فحش و ناسزا تنبیه کنید. شما باید پول ایشون رو هر چه سریعتر برگشت میزدید. حالا از نظر فحش و ناسزا اون راه خودش رو داشت. از امتیاز منفی گرفته تا طرح دعوی قضایی.

بهرحال الآن هم وضعیت فرقی نکرده. همونقدر که من عرض کردم شما قابل اعتماد به نظر میاید و نظرم مثبت شد روتون، به همون اندازه باید این داستان رو فیصله بدید. یعنی عملاً وظیفتون هم هست یطورایی. مخصوصاً که کار سختی هم نیست. واقعا به نظرم تموم کردن این لجبازی و اینا برای خودتون خیلی بهتره.
البته ببخشید که اظهار نظر کردم، ولی قاعدتا هدف این تاپیک هم این بوده که نظر دیگران مطرح بشه...

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
سلام دوست عزیز
بنده به ایشون امتیاز منفی دادم بخاطر تاخیر در ارسال
ایشون هم امتیاز منفی درج کردن که توجهتون رو جلب میکنم به دلیلشون
ایشون جنس رو صحیح و سالم گرفتن اما در ازای تاخیر امتیاز منفی دادند در حالی که میتونستند معامله رو لغو کنند .واقعا که پی تی شده مهد کودک
واقعا اگر این درخواست لغو معامله نیس پس چیه؟
photo_2019-01-03_20-31-53.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا