برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شکایت از کاربر persiansstuff

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
دوست عزیز جسارت من رو ببخشید. ولی شما اجازه ندارید کسی رو بخاطر فحش و ناسزا تنبیه کنید. شما باید پول ایشون رو هر چه سریعتر برگشت میزدید. حالا از نظر فحش و ناسزا اون راه خودش رو داشت. از امتیاز منفی گرفته تا طرح دعوی قضایی.

بهرحال الآن هم وضعیت فرقی نکرده. همونقدر که من عرض کردم شما قابل اعتماد به نظر میاید و نظرم مثبت شد روتون، به همون اندازه باید این داستان رو فیصله بدید. یعنی عملاً وظیفتون هم هست یطورایی. مخصوصاً که کار سختی هم نیست. واقعا به نظرم تموم کردن این لجبازی و اینا برای خودتون خیلی بهتره.
البته ببخشید که اظهار نظر کردم، ولی قاعدتا هدف این تاپیک هم این بوده که نظر دیگران مطرح بشه...

هیچ توضیحی روی این کاربر کارساز نیست. مشکل اساسی داره ایشون... کاربرای زیادی اومدن و نظر دادن نصیحتش کردن و محکومش کردن .که بنده خیلیاشونو هم نمیشناختم.

فقط باید مدیرها رسیدگی کنن به وضعیتش.

@Forum Manager @Hamid2day @Sir Vahid

مدیران محترم،لطفا پیگیری کنید.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
سلام دوست عزیز
بنده به ایشون امتیاز منفی دادم بخاطر تاخیر در ارسال
ایشون هم امتیاز منفی درج کردن که توجهتون رو جلب میکنم به دلیلشون
ایشون جنس رو صحیح و سالم گرفتن اما در ازای تاخیر امتیاز منفی دادند در حالی که میتونستند معامله رو لغو کنند .واقعا که پی تی شده مهد کودک
واقعا اگر این درخواست لغو معامله نیس پس چیه؟
مشاهده پیوست 1106644

شما اگر از معامله نارارحتید . جناس رو برگشت بزنید بنده هزینهتون رو مهیدم همچنین هزینه پست .بنده هم راضی نیستم جنس من رو شخص بی وجدانی مثل شما استفاده کنه
اگر قرار باشه به خاطر چند روز تاخیر برای جنسی که در نهایت سلامت و بسته بنده خوب دریافت کردیید هرکس امتیاز منفی بده که سنگ روی سنگ بند نمیشه .اینجا که مهد کودک کیست .

موفق و موید باشید

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
photo_2019-01-03_20-39-24.jpg
photo_2019-01-03_20-31-59.jpg

photo_2019-01-03_20-31-53.jpg

شما اگر از معامله نارارحتید . جناس رو برگشت بزنید بنده هزینهتون رو مهیدم همچنین هزینه پست .بنده هم راضی نیستم جنس من رو شخص بی وجدانی مثل شما استفاده کنه
اگر قرار باشه به خاطر چند روز تاخیر برای جنسی که در نهایت سلامت و بسته بنده خوب دریافت کردیید هرکس امتیاز منفی بده که سنگ روی سنگ بند نمیشه .اینجا که مهد کودک کیست .

موفق و موید باشید

شما یه حرف بزنین و با مدرک حرفتون رو ثابت کنین
پست های قبلی چندین بار حرف هایی زدین که با مدرک خلافش ثابت شد
الانم حرف هایی زدین که جوابش تو عکس ها مشخص بنده راضی هستم یا نه!!!!
و سستی در واریز وجه از جانب کی بوده
از همون اول ناراحت بودم وتو عکس پست قبلیم بوضوح مشخص هست
شماره کارت فرستادم چرا واریز نکردین؟
الان مبلغ رو جور کردید که حرف از برگشت کالا میزنین؟چرا همون ابتدا واریز نکردین؟

بنده بی وجدان شدم؟اره بی وجدان میشم اگر باعث نشم خریدار بعدی به مشکل من دچار بشه

پس امتیاز رو برای چی ساختن؟اره اگه هر شخصی تاخیر کنه و جواب اس ام اس و پیام رو نده و بخواد با عذر خواهی قضیه رو حل و فصل کنه و بعد از 18 روز صحبت مرجوع بودن قطعات رو بکنه نباید دیگران در جریان اخلاقش نباشن؟

چطوره بنده هم یه تاپیک بزرگ بزنم و یه عالمه قطعه بفروشم و مشکل مالیم رو حل کنم و با تاخیر قطعات رو بفرستم و وقتی دیدم خریداری ناراضی هست و مشکل مالیم رو حل کردم با پول قطعات فروخته شده صحبت مرجوعی قطعات رو بکنم و این کارم رو توجیح کنم
تازه به پیام ها و اس ام اس ها جواب ندم وقتی دیدم ادرس منزل رو دارن خریدار ها تازه شروع به جواب دادن بکنم

Last edited:

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
الکی عصبانی نشیدو شلوغش نکنید برادر. از معامله ناراضی هستید مسئله این نیست که قطعه رو برگشت بزنید پولو پست بگیرید هزینه پست هم با من
اگر پول شما دست من بوده . قطعه من هم دست شما بوده و استفاده کردید
امیتاز منفی برای ارسال با تاخیر و این بچه بازی ها نیستش عزیز ...

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
الکی عصبانی نشیدو شلوغش نکنید برادر. از معامله ناراضی هستید مسئله این نیست که قطعه رو برگشت بزنید پولو پست بگیرید هزینه پست هم با من
اگر پول شما دست من بوده . قطعه من هم دست شما بوده و استفاده کردید
امیتاز منفی برای ارسال با تاخیر و این بچه بازی ها نیستش عزیز ...
الان بنده با مدرک و دلیل دارم صحبت میکنم شد شلوغ کاری؟
اره قطعه شما 4 روز دست بنده رسیده و بنده 18 روز قبل واریز کردم
چرا تو اون 14 روز فاصله چرا این حرف ها نمیزدید ؟
چرا نخواستین واریز کنین؟

Last edited:

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
عرض که شد گرفتاری پیش اومد ....

شما حتی به خودتون زحمت ندادین تا 5 روز بعد واریز به من پیام بدین و مشکلتون رو بگین من پیام دادم تا شما جواب دادین

شما زمان ارسال شماره کارتتون مشکل نداشتین یهویی هم زمانی مشکل بوجود اومد هم مالی؟؟؟؟ حتی تا بعد 5 روز از واریز وجه در خواست مبلغ واریزی رو داشتم و این مشکل تاخیر با واریز وجه حل میشد اما چه شد؟؟؟؟

بعدش شماره کارت ارسال کردم که نه پاسخی دادین نه واریزی انجام شد چه پیام خصوصی چه اس ام اس که شما خودتون اذعان داشتین پاسخ داده شده

درود و احترام
بنده یادم نماید با شما معامله کرده باشم اما اواتارتون اشناست
در مورد پاسخ داده به تلفن هم وضعیت بنده هم طوری هست که به دلیل زنگ خوری زیاد کلا شماره ناشناس جواب نمیدم اما تمام پ خ ها فروم و یا اس ام اس ها کاملا پاسخ داده میشه

تا اینکه ادرس خونتون رو فرستادم تا پاسخگو شدین!!!

گرفتاری مالی و زمانی؟کدوم یکی رو باید درک کنم؟

قبل ارسال قطعات پول رو خرج کردین الان میگین ناراضی بودین میگفتین معامله رو کنسل میکردم؟پس اون همه اس ام و پیام در خواست کنسلی و ارسال شماره کارت قبل ارسال باد هوا بود؟

شما پست بالاتر گفتین اگر ناراضی بودین میگفتین منم با مدرک گفتم که قبل ارسال گفتم

یه حرف منطقی تو صحبتاتون با بنده پیدا نکردم فقط و فقط با عذرخواهی که اصلا برای بنده توجیح پذیر نیس خودتون رودارین غیر مقصر جلوه میدین

نمیدونم چه اصراری دارین حرف های خلاف واقع بزنین و من با مدرک خلافش رو ثابت کنم

این همه مدرک برای اثبات حرف هام گذاشتم این ها ندیدن یا نمیخوایین ببینین؟

شما یه دلیل با مدرک برای امتیاز منفیتون ندارین

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
برادر چی میگی برای خودت ؟بنده عرض میکنم گرفتاری پیش اومد نه جواب شما نه جواب سایر دوستان رو چند روزی نتونستم بدم شما میفرمایید مدرک بده ؟؟عجبا
واقعا خیلی ساده لوحانه و بچه گانست که میگید ادرس خونتون رو پیدا کردم جواب دادید.خب بنده ادرس رو هنگام ارسال جنس نوشتم این پیدا کردن داشت ؟؟ خودتون رو قول میزنید یا واقعا این همه ساده اندیشید؟
بنده اگر گرفتاری نداشتم یک جنس از میانه و جنس دیگه از زنجان براتون ارسال نمیشد.دقیقا چی فکر میکنید پیش خودتون تو این زمونه 400 500 تومن مگه پول هست که ادم بخوره ؟حالا شما اومدی به خاطر چند روز دیرکرد جنسی که صحیح و سالم گرفتی این همه علم شنگه میکنید؟
منکه که گفتم اگر از جنس ناراضی هستید برگشت بزنید هزینه های پست هم با بنده واقعا دیگه نمیدونم چی بهتون بگم. یک جوری صحبت میکنیدو طلب کارید انگار با چند روز دیر رسیدن یه گرافیک 5450 تون ضرر میلیاردی کردید !!!
من دیگه نه با شما نه اونیکی عزیز صحبتی ندارم.چون قفل کردید رو حرف خودتونو هیچ منطق و صحبتی روتون اثر گذار نیست. یکی از مدیران زحمت بکشند تاپیک رو از اول تا اخر دقیق بخونند و نتیجه رو اعلام کنند. به اندازه کافی وقت منو خودتونو گرفتید

موفق و موید باشید

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
برادر چی میگی برای خودت ؟بنده عرض میکنم گرفتاری پیش اومد نه جواب شما نه جواب سایر دوستان رو چند روزی نتونستم بدم شما میفرمایید مدرک بده ؟؟عجبا
واقعا خیلی ساده لوحانه و بچه گانست که میگید ادرس خونتون رو پیدا کردم جواب دادید.خب بنده ادرس رو هنگام ارسال جنس نوشتم این پیدا کردن داشت ؟؟ خودتون رو قول میزنید یا واقعا این همه ساده اندیشید؟
بنده اگر گرفتاری نداشتم یک جنس از میانه و جنس دیگه از زنجان براتون ارسال نمیشد.دقیقا چی فکر میکنید پیش خودتون تو این زمونه 400 500 تومن مگه پول هست که ادم بخوره ؟حالا شما اومدی به خاطر چند روز دیرکرد جنسی که صحیح و سالم گرفتی این همه علم شنگه میکنید؟
منکه که گفتم اگر از جنس ناراضی هستید برگشت بزنید هزینه های پست هم با بنده واقعا دیگه نمیدونم چی بهتون بگم. یک جوری صحبت میکنیدو طلب کارید انگار با چند روز دیر رسیدن یه گرافیک 5450 تون ضرر میلیاردی کردید !!!
من دیگه نه با شما نه اونیکی عزیز صحبتی ندارم.چون قفل کردید رو حرف خودتونو هیچ منطق و صحبتی روتون اثر گذار نیست. یکی از مدیران زحمت بکشند تاپیک رو از اول تا اخر دقیق بخونند و نتیجه رو اعلام کنند. به اندازه کافی وقت منو خودتونو گرفتید

موفق و موید باشید

photo_2019-01-03_20-31-22.jpg photo_2019-01-03_20-12-04.jpg
روز 25 کد پستی منزلتون رو فرستادم شما 26 تازه ارسال کردین که حداقل 2 روز بعد به دستم رسیده چجوری قبل ارسال بنده کد پستی و ادرس خونتون رو داشتم؟؟؟؟
تو روز روشن با این همه مدرک همچنان دروغ میگین؟؟؟؟

واقعا این همه کتمان حقیقت جای تاسف داره

برگشت وجه قبل بدقولی شما و ارسال قطعات درخواست بنده بود چرا عملی نشد؟

قیمت گرافیک مهم نیس اما قطعات دیر رسیدن و بد قولیش برای من موند که اصلا برای شما بدقولیتون پیش بنده مهم نبوده

حرف و سند ومدرک من منطقی نیس اما حرف های شما منطقیه؟واقعا مشخصه

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
درود
مشکل مالی چیزی هست که اکثرا باهاش دست و پنجه نرم می کنن ولی دلیل نمیشه که ما از اعتبارمون سو استفاده و با پول مردم بیزینس راه بندازیم!
جناب آقای فروشنده اگه تاخیر در ارسال مهم نیست خب شما یه جنس برای من بفرستید منم 11 روز بعد از رسیدنش به دستم برای شما کارت به کارت کنم!
خوبه این طور؟
معامله نقدی تعریفش اینه که مشتری نقدا واریز می کنه وتوقع داره جنس رو هم در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیره!
چه بسا رفتم از بازار جنس بخرم طرف گفته پول بده یه ساعت دیگه جنس رو تحویل بدم قبول نکردم!
گفتن نقد می گیری و در جا هم باید جنس تحویل بدی!

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,891
برادر عزیز از شماها که اعتبار و سابقه بالایی دارید انتظار نمیره انقدر راحت و بی اطلاع قضاوت کنید ...

متاسفانه بیانات جنابعالی خارج از عرف هست و من نمیتونم به شخصه صحبتهای جنابعالی را قبول کنم البته که خب وظیفه هر دو شما هست با همدیگر کنار بیاید و به هر حال خریدار هم وقتی جنسی میخره یا لازم داره برای استفاده و یا هم به مشتری قول داده و همانطور که فروشنده عزیز شما انقدر عجله برای حواله پول از سمت خریدار داشته اید به همان میزان هم باید عجله در ارسال میداشتید!!!!

من متوجه نمیشم چرا شما باید 11 روز تاخیر در ارسال داشته باشید کاری به سود میلیاردی و میلیونی و ... نداره جنس برای فروش گذاشته اید و قرار بوده مطابق روال و عرف بازار نهایتا بعد از گذشت یک روز از توافق جنس ارسال و رسید ضمیمه بشه ، در صورتی که تاخیری هم پیش اومد و برای جنابعآلی گرفتاری پیش اومد خیلی شفاف خریداران عزیز درخواست برگشت مبلغ را کرده اند حداقل کاریی که میتونستید بکنید این بود که مبلغی که برایتان خریداران حواله کرده اند را برگشت بزنید این حداقل کاریی بوده که باید میکردید و جز وظایف شما بوده است !!!
اگر برای شما اینطور مسائل مهم نیست شاید برای طرف مقابل مهم باشد.
دلایل شما متاسفانه منطقی نیست و شما باید همان لحظه اول بعد از اینکه دیدید مشکل واستون پیش اومده که من قبول دارم و هیچ مشکلی داخل این صحبت شما نیست ولی مشکل اصلی این هست که باید بلافاصله مبلغ رو مرجوع میکزدید . ( که فکر میکنم مبلغ را بخاطر کسری هایی که داشته اید خرج کرده اید و دیگه مبلغی نداشته اید که به دوستان عودت بدهید به همین دلیل دوستان ناچاراً باید صبر میکردند تا بعد از گذشت 11 روز به نتیجه ای برسند و قطعات ارسال شوند.)

شمارو بنده اطلاع ندارم ولی بنده شخصیتم اینطور نیست که طرف مقابل هر چی از دهن مبارکش بیرون میاد به من بگه و من چشامو ببندم و بگم چیزی نیست.
و در مورد این قسمت ازصحبتتون تا زمانی که شما مشکلی ایجاد نمیکردید و تا زمانی که خللی در روند فروشتون ایجاد نمیکردید خریدار هیچ موقع حرف نامربوطی نمیزد و مطمئناً مشکلی در روند بوده که خریدار عصبانی شده و کنترل از دستش خارج شده بوده .
شما زمانی که میبینید خودتون باعث ایجاد کردن این دردسرها هستید و تمام این مسائل از تاخیر در ارسال و عدم عودت مبالغ پیش اومده خب باید توقع برخورد از طرف خریدار هم داشته باشید و زمانی که حق با خریدار هست باید قبول کنید طرف مقابل ناراحت باشه .

به هر حال دوستان خریدار عزیز اینقدر لجبازی نکنید و این تایپک اگر بخوادبه این شکل ادامه پیدا کنه عملا بیهوده خواهد بود و عملاً فروشنده حرفهای خودشان را دارند و خریدار هم حرفهای خودش را . پس به نتیجه ای نمیرسید ، سعی کنید دوستانه قضیه را حل و فصل کنید و به نتیجه مطلوبی برسید .

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
با کمال احترام
فروشنده ی محترم ، برای دقایقی شما رو به دنیای بزرگتری میبرم :
تصور کنید ملکی رو فروختید و برای تنظیم سند ، تاریخی رو مشخص کردید.اما در تاریخ یاد شده ، در دفترخانه حاضر نشید.
و مثلا 10 تا 15 روز بعد برید به خریدار بگید "مشغله دارم " یا سرم شلوغ بود" یا "گرفتار بودم" -- فکر میکنید قانون با شما چه برخوردی میکنه ؟
خریدار میره یه #گواهی_عدم_حضور میگیره ...
و در اینجاست که میبینیم ، همه مون مشغله داریم و گرفتاریم و سرمون شلوغه اماااااااااااا قانون میگه اگه تنوانایی عهد به معامله نداری ، بهتره انجام ندی.

خواهشا کمی بیاید تو دنیای حساب کتاب.

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
...
خواهشا کمی بیاید تو دنیای حساب کتاب.
مطلبی رو که شما فرمودید برای همه قابل درکه (منجمله فروشنده!) ولی چیزی که مشخص هست فروشنده داره زرنگ بازی درمیاره!
باید یه بار سفت و سخت باهاش برخورد بشه تا رفتارش رو درست کنه.

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
فروشنده گل داداش رفیق شهروند گرامی نظرت چیه دوستان بابت تاخیر در ارسال بهت جنابعالی امتیاز مثبت بدن و کلی تقدیر و تشکر هم بکننن منم به شخصه خودم یه لوح سپاس بابت تاخیر در ارسال جنس مشتری خدمتتون ارسال کنم ؟

آخه این چه حرفیه که میگی امتیاز منفی واسه تاخیر در ارسال نیست امتیاز منفی واسه رنگ دار بودن در عقب سمت شاگرد ماشین فروشنده اس پس ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا