• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع فروش لپ تاپ ، کیس و مانیتورهای استوک با بهترین کیفیت(بروز رسانی 2 خرداد 95)

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام استاد
امروز چندبار تماس گرفتم و پاسخگو نبودید
مدل های Lenovo IBM ThinkPad T400 و Lenovo Thinkpad x201 و x220 موجودی دارید آیا ؟
یکی میخواستم خیلی سریع
با تشکر
درود بر شما.روز های جمعه در اختیار خانواده هستم و موبایلم همراهم نیست.موجوده دوست من.در خدمتم

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
ما این مورد رو داشتیم یه ماه قبل !!
البته با یه ایسوس تست شد . یا سری K بود یا سری N . با پردازنده i7 و ... . با لبتاب اگه اشتباه نکنم 8740w تست کردن تو پاساژ . لبتاب HP خیلی بهتر کار رندرینگ رو انجام داد . ولی واسه بازی نمیدونم . فکر کنم همون اسوس بهتر باشه .
درود بر شما.نقش هسته کودا در رندرینگ آنچنان بالاست که بدون اون اصلا نمیشه کاری کرد.من اینو هم تو وبلاگم توضیح دادم هم تو همین تاپیک حاضر .اما دوستان توجه نمیکنن.از توجه شما متشکرم جناب منصوری
در 3dmax که خودش به اندازه تمام دنیایی کامپیوتر گسترده هست پلاگین های مختلف هر کدوم به نحوه ی از این هسته کودا استفاده میکنن که گاهی کاربرد یک پلاگین سرعت و دیگر کیفیت کار رو تغییر میده
موارد داشتیم که انیمیشن سازان عزیز ما برای رندر نیاز به 3 ماه روشن موندن سیستم خودشون داشتن اما دستگاه HP z820 این کار رو در 20 دقیقه براشون انجام داده
همین دستگاه 8740 یک دستگاه نسل اول با گرافیک سری fx هستش که تو دنیای رندرینگ سری n ایسوس در مقابلش حرفی نداره.8740 محصول سال 2009 هست یعنی یک عالمه واسه خودش قدیمی حساب میشه تو workstation ها حالا 8560 محصول 2011 هست قطعا یک چیزی سرتر از n550 ایسوس هست چون این دستگاه ها هر کدوم کاربرد خودشون رو دارن.ایسوس هم تو عالم گیم بعد از alienware خوبه
کوادرو بی دنیا توانایی مهندسی هست که طی سال ها تلاش بوجود اومده

vahab00

Registered User
لایک‌ها
61
درود بر شما.روز های جمعه در اختیار خانواده هستم و موبایلم همراهم نیست.موجوده دوست من.در خدمتم
شرمنده بد موقع مزاحم شدم
چون یکم خیلی واجب سریع نیاز دارم و مجبورم باید سریعتر خریداری کنم
اگه x220 موجود هست و سالم و... ی قیمت بهم بدید (لطفا تخفیف یادتون نره) و اگه نیست و اگه امکانش هست پیامک بزنم برای خرید T400 یا x201 که البته قصد دارم در یک مورد از تجربیات ارزشمند شما استفاده کنم که اگه ناراحت نشید و امکانش باشه امشب پیامک بدم
بازم شرمنده بابت امروز که مزاحم شدم

viperpix

Registered User
لایک‌ها
32
ببینید دوستان کلا نرم افزارهای CAD/CAM بر اساس OPEN GL کار میکنن و دایرکت ایکس اصلا کاربرد چندانی نداره
بخاطر همین که شما میبینی یه گرافیک QUADRO 2000M در حد 650M تو گیم هست ولی توی مثلا SOLID یا CATIAدر رندر 3 برابر سریعتر
دوستان توی این سری نرم افزارها عملیات رندر توسط GPU بیشتر انجام میشه تا CPU ولی خب خیلی از دوستان نمیدونن این موضوع رو و مثلا فکر میکنن GTX 680M باید خیلی بهتر از یک QUADRO 2000 باشه ولی این طور نیست با اینکه کلاک 680 باااتره مقدار CORE هاش بالاتره ولی اساس کارش بر اسای دایرکت ایکسه و همین باعث میشه در مقابل یه گرافیک QUADRO معمولی ضعیف تر باشه
دوستمون آقای akbarof دقیقا صحیح میفرمایند
من خودم کارم مهندسی معکوس و از workstation های صنعتی تو شرکتمون به تعداد بالا با قیمت های نجومی خریداری شد فقط بخاطر همین داستان open gl
لطفا این متن رو بخونید.. دلیل عملکرد عالی این گرافیک ها در نرم افزارهای طراحی open gl یا directx نیست! درایور مخصوص CAD هست ک برای این کارت ها طراحی شده:

When selecting graphics cards for CAD applications, typically a workstation-grade graphics card from either NVIDIA or AMD is recommended. While AutoCAD does not rely heavily on your graphics card, many applications typically run by users who use AutoCAD (such as 3ds Max and some Adobe CS6 products) can benefit much more from a workstation-class GPU. NVIDIA’s newest line of cards is the Quadro K series, offering the K600, K2000, K4000, K5000, and K6000, each increasing in price.
NVIDIA Quadro K-Series Graphics Cards

NVIDIA Quadro K-Series GPUs

AMD’s newest offering is their FirePro W series, which includes the W5000, W7000, W8000, and W9000, again, each increasing in price. The architecture of these cards is not that different from the graphics cards geared towards video games, but they offer one crucial feature: driver support. NVIDIA and AMD produce drivers for these cards that allow them to take advantage of many CAD applications and vastly outperform their gaming card counterparts. In addition, some CAD software (such as Solidworks) can only be run on workstation-level GPUs.

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
سلام
وقت بخير

جناب لپتاپ مورد دار چيزي موجود نداريد؟

كيبرد خراب موس خراب پيكسل سوخته باطري خراب و از اين دست ايرادات

مشخصات خيلي پايين نباشه در حد دوهسته ايي و رم يك يا دو گيگ

ممنون

vahab00

Registered User
لایک‌ها
61
استاد ما هرچی تماس میگیریم کسی پاسخ نمیده
میشه ی راه ارتباطی بدید تا تماس بگیریم و سفارش بدیم و پرداخت کنیم ؟
خیلی سریع نیاز داریم

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
استاد ما هرچی تماس میگیریم کسی پاسخ نمیده
میشه ی راه ارتباطی بدید تا تماس بگیریم و سفارش بدیم و پرداخت کنیم ؟
خیلی سریع نیاز داریم
سلام با چه شماره ای تماس میگیرید
شماره تماس من
09169481823
061-42620042

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام
وقت بخير

جناب لپتاپ مورد دار چيزي موجود نداريد؟

كيبرد خراب موس خراب پيكسل سوخته باطري خراب و از اين دست ايرادات

مشخصات خيلي پايين نباشه در حد دوهسته ايي و رم يك يا دو گيگ

ممنون
درود بر شما.خیر متاسفانه

ehsanps3

Registered User
لایک‌ها
215
سلام
شما اهواز هستید ؟
میتونم حضوری لبتاپ تحویل بگیرم

reza5959

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام. بنده به شماره تماسی که از خود گذاشته اید زنگ زدم جوابگو نبودید. ميخواستم طریقه سفارش لب تاپ رو بپرسم؟ آیا درب منزل تحویل میگیریم و پول به تحویل دهنده پرداخت میشه؟

persianphd

Registered User
لایک‌ها
76
دوست خوبم من فکر کنم تو یه تاپیک دیگه درخواست دادم ولی اینجا هم میگم. یه لپ تاپ لمسی پردازنده بالا مینی قیمت مناسب میخوام چی دارید؟ قیمت و مشخصات لطفا

vahab00

Registered User
لایک‌ها
61
انشالله عصر جناب بهاروند ارسال ها را انجام خواهند داد
متاسفانه مشکلی براشون پیش اومده بود و تا عصر نیستند
ببخشید که پست گذاشتم استاد

Last edited:

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
ظاهرا بار جدید دیشب رسیده دستش.معمولا بار جدید که میرسه مغازه دار سرش خیلی شلوغ میشه.انبار گردانی هم که یه سری دردسرهای خاص خودش رو داره.من صبح با ایشون در تماس بودم،سفارش خود من رو امروز/امشب قراره بفرسته.یکم حوصله بخرج بدیم تمومه.

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
با سلام. بنده به شماره تماسی که از خود گذاشته اید زنگ زدم جوابگو نبودید. ميخواستم طریقه سفارش لب تاپ رو بپرسم؟ آیا درب منزل تحویل میگیریم و پول به تحویل دهنده پرداخت میشه؟
درود بر شما.بنده در خدمتم.طریقه سفارش به صورت اول واریز سپس ارسال هست

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
انشالله عصر جناب بهاروند ارسال ها را انجام خواهند داد
متاسفانه مشکلی براشون پیش اومده بود و تا عصر نیستند
ببخشید که پست گذاشتم استاد

ظاهرا بار جدید دیشب رسیده دستش.معمولا بار جدید که میرسه مغازه دار سرش خیلی شلوغ میشه.انبار گردانی هم که یه سری دردسرهای خاص خودش رو داره.من صبح با ایشون در تماس بودم،سفارش خود من رو امروز/امشب قراره بفرسته.یکم حوصله بخرج بدیم تمومه.

دوستان به بنده محبت دارند

بالا