• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع فروش لپ تاپ ، کیس و مانیتورهای استوک با بهترین کیفیت(بروز رسانی 2 خرداد 95)

ٌٌWinTip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقای بهاروند،
امروز تماس گرفتم جهت سفارس T10 اما موجودی نداشتید.
هر وقت براتون اومد ممنون می‌شم همینجا خبر بدین.
مشخصات دستگاهی که لازم دارم:
Lenovo T410 + با رم ۸ گیگ + به جای دی‌وی‌دی‌رام اگه بتونین برام یه Caddy بذارین و یه SSD به حجم ۱۲۸ گیگ از نوع Samsung 830 Series SSD 128 GB روش ببندین ممنون می‌شم.

A E

Registered User
لایک‌ها
189
سلام آقای بهاروند
ارزونترین مدل های Full Hd که دارین رو بی زحمت قیمت بدین
ممنون

iran0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام رنجبر هستم از اراک.لپ تاب t400 و باطری ها رسیدند؟اگه ممکنه ی خورده زودتر برام جور کن بفرستشون فقط این سری دیگه سالم باشند.باطری ها همه شون زیر 45 تا نیم ساعت بودند لپ تاب هم نور صفحش خیلی خیلی کم بود.در حد خراب بودن.گفتم دوباره بهتون بگم شاید ایراد هاشون رو یادتون رفته آخه سرتون خیلی شلوغ هست.
راستی باطری ها 3 تا شون 6 سل بوده ی دونه هم 9 سل.اگه شد برام 2 تا شو 9 سل بفرست.هزینه ای بابت پست یا چیز دیگه ای بود بگو من به کارتتون بریزم.بازم شرمنده بابت زحماتی که کشیدید.دست درد نکنه

<ShAdOw>

Registered User
لایک‌ها
48
سلام
اگه لپ تاپ لنوو یوگا 2 11 اینچ یا dell inspiron 3000 11" اونم ریفر (نه استوک) آوردین ، لطفا به منم خبر بدین ( اگه زحمت نباشه پی ام بدین :oops: چون کم میام ) . من دو تا میخوام ، مخصوصا از اولی .
راستی در مورد مدل x360 هم فکر کنم قیمتش کمی تنده ، مدل با پردازنده بهتر این نسخه ، رفرش 300 $ : http://www.amazon.com/HP-Pavilion-1...=2025&creative=165953&creativeASIN=B00QL3J6AU
این مدل pentium 3520 ه که تعداد هسته هاش 4 تاست ( فرکانس یکسان ) ، از رم 1333 هم ساپورت میکنه ، در حالی که مدلی که شما گذاشتین رمش 1066 ه و پردازنده هم دو هسته .

Last edited:

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام
اگه لپ تاپ لنوو یوگا 2 11 اینچ یا dell inspiron 3000 11" اونم ریفر (نه استوک) آوردین ، لطفا به منم خبر بدین ( اگه زحمت نباشه پی ام بدین :oops: چون کم میام ) . من دو تا میخوام ، مخصوصا از اولی .
راستی در مورد مدل x360 هم فکر کنم قیمتش کمی تنده ، مدل با پردازنده بهتر این نسخه ، رفرش 300 $ : http://www.amazon.com/HP-Pavilion-15-r030wm-Certified-Refurbished/dp/B00QL3J6AU?SubscriptionId=AKIAI62SSPLIHX7AR6PA&tag=snapsort-622-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B00QL3J6AU
این مدل pentium 3520 ه که تعداد هسته هاش 4 تاست ( فرکانس یکسان ) ، از رم 1333 هم ساپورت میکنه ، در حالی که مدلی که شما گذاشتین رمش 1066 ه و پردازنده هم دو هسته .
سلام دوست من
خوبین شما
دلاز رو چند حساب کردی که قیمتش تنده
تو این سایت یک چند تفری هستند که از سابت آمازون برات خرید میکنن
http://www.amazon.co.uk/HP-Pavilion-11-n001na-11-6-inch-Convertible/dp/B00L9UFTAQ
این لینک دستگاه ماست
یک پخ براشون بزن ببین تا برسه دستت چند پات درمباد اینجا جواب بده شاید تند نباشه قیمتشون

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام رنجبر هستم از اراک.لپ تاب t400 و باطری ها رسیدند؟اگه ممکنه ی خورده زودتر برام جور کن بفرستشون فقط این سری دیگه سالم باشند.باطری ها همه شون زیر 45 تا نیم ساعت بودند لپ تاب هم نور صفحش خیلی خیلی کم بود.در حد خراب بودن.گفتم دوباره بهتون بگم شاید ایراد هاشون رو یادتون رفته آخه سرتون خیلی شلوغ هست.
راستی باطری ها 3 تا شون 6 سل بوده ی دونه هم 9 سل.اگه شد برام 2 تا شو 9 سل بفرست.هزینه ای بابت پست یا چیز دیگه ای بود بگو من به کارتتون بریزم.بازم شرمنده بابت زحماتی که کشیدید.دست درد نکنه
تماس گرفتم خدمتت

<ShAdOw>

Registered User
لایک‌ها
48
سلام دوست من
خوبین شما
دلاز رو چند حساب کردی که قیمتش تنده
تو این سایت یک چند تفری هستند که از سابت آمازون برات خرید میکنن
http://www.amazon.co.uk/HP-Pavilion-11-n001na-11-6-inch-Convertible/dp/B00L9UFTAQ
این لینک دستگاه ماست
یک پخ براشون بزن ببین تا برسه دستت چند پات درمباد اینجا جواب بده شاید تند نباشه قیمتشون
سلام
من معذرت میخوام . چون با لینکی که فرستادم ، فکر میکردم که قیمت این لپتاپ تو آمازون باید یه چیزی تو حدود 280$ باشه گفتم قیمت کمی تنده . و الا قصد جسارت نداشتم .

tst9980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام لپ تاپ دوره بر 1تا 1500 تومن با اندازه 15.6 بهترین انتخابهام چی هستن لطفا مشخصات کامل باشه.

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام
من معذرت میخوام . چون با لینکی که فرستادم ، فکر میکردم که قیمت این لپتاپ تو آمازون باید یه چیزی تو حدود 280$ باشه گفتم قیمت کمی تنده . و الا قصد جسارت نداشتم .
خواهش میکنم دوست من
من سعی میکنم جنس رو بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن تهیه کنم
هزینه حمل هم هست.خرابی در اثر حمل هم هست.هزینه حمل از بندر تا دفتر ما هم هست
یعد یکی مباد میگه قیمت تند من ناراحت میشم
بنده هم قصد بی احترامی به شما رو نداشتم

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
8640 در حد آک دارید ؟
قیمت با کانفیگ پ خ کنید.
فقط در حد آک با خش جزئی و بدون باز شدگی و تعمیر و رنگ رفتگی

iran0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام آقای بهاروند رنجبر هستم.لپ تاب و باتری ها رو فرستادید؟تماس گرفتم جواب ندادید.بی رحمت مشخصات اون تبلت های بلک بری هم برام بفرست دست درد نکنه.

بالا