برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع فروش لپ تاپ ، کیس و مانیتورهای استوک با بهترین کیفیت(بروز رسانی 2 خرداد 95)

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوست عزیز
msi cx61 i7
و
asus Q550 lf
موجود دارین ؟ آک هستن یا ریفش ؟ قیمت ؟

sobhkhiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید
مدل hp elitebook 2740p tablet pc رو موجود دارید؟
نحوه خرید رو هم بیزحمت بفرمایید
با تشکر

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من هم یه Mobile Server لازم دارم و هم یه PC Server !
آیا لپتاپ سری Workstation بدون GPU هم دارید؟ من نیازی به Graphic Card ندارم ولی پردازشگر قوی 4-6 هسته‌ای با memory support تا 32GB لازم دارم. اگه pci-e هارد SSD هم داشته باشه دیگه آرزویی ندارم! آیا لپتاپ قوی و بدون Dedicated Graphic دارید؟
در خصوص PC server نیز همین نیازمندی (قوی و فاقد GPU) رو دارم! از سری Lenovo Thinkcentre یا Dell یا هر برند دیگه‌ای، چیزی با این مشخصات داری؟ آیا PC workstation ها امکان Customize هم دارن؟

dj mrg

Registered User
لایک‌ها
30
درود بر شما من یک لبتاپ t410 سفارش دادم بعد از 2 روز به دستم رسید بسته بندی عالی و از همه جالبتر خود لبتاپ که واقعا در حد اک هستش از جناب بهاروند تشکر میکنم وقعا من یکی که هیچ وقت با این پول نمیتونستم یک البتاپ با این سخت افزار عالی بخرم دوستان به خیال راحت خرید کنید و حالش رو ببرید با سپاس

Mehdi281

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقاي بهاروند سلام
تبلت پي سي خوب چي موجود دارين ؟
x230 يا 2760p يا مدل بهتر ديگه اي؟
تشكر

mohsen-danyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقاي بهاروند سلام
تبلت پي سي خوب چي موجود دارين ؟
x230 يا 2760p يا مدل بهتر ديگه اي؟
تشكر
سلام بنده هم دنبال یک لینوو مدل x230t باقیمت مناسب و سلامت استوک هستم با CPU i5 یا i7 از نسل سوم باقدرت پردازش 3520 و hd4000 با نمایشگر لمسی امیدوارم در سفارش جدیدتان موجود باشد یا جزو سفارشات آتی لحاظ کنید. باتشکر

eliish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام وخسته نباشید لطف میکنید بفرمایید از بین مدلهای 2560p - 2740p - 2540p کدوم بهتر هست .
کارایی بیشتری داره و سالمشو موجود دارید . همینطور زحمت قیمت آخرش با شماره کارت یا حسابتون رو هم بکشید. ممنون و مرسی

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام
من هم یه Mobile Server لازم دارم و هم یه PC Server !
آیا لپتاپ سری Workstation بدون GPU هم دارید؟ من نیازی به Graphic Card ندارم ولی پردازشگر قوی 4-6 هسته‌ای با memory support تا 32GB لازم دارم. اگه pci-e هارد SSD هم داشته باشه دیگه آرزویی ندارم! آیا لپتاپ قوی و بدون Dedicated Graphic دارید؟
در خصوص PC server نیز همین نیازمندی (قوی و فاقد GPU) رو دارم! از سری Lenovo Thinkcentre یا Dell یا هر برند دیگه‌ای، چیزی با این مشخصات داری؟ آیا PC workstation ها امکان Customize هم دارن؟
سلام الان 4 هسته ای قوی ندارم از نسل های 3 و 4 ندارم
شما اگر زیاد گرافیک براتون مهم نیست از سری HP Elitebook P براتون خوب هست
شما اگر میخواد حتما از 32 گیگ رم استفاده کنید باید یک دستگاه 4 اسلته بگیرید حتما
الان دستگاه HP 8760W رو موجود دارم که پردازنده 8 مگ کش 4 هسته ای و 8 رشته ای رو داره و تا 32 تا رم میخوره اما دستگاه یک گرافیک 4 گیگ خغن هم داره

در مورد دستگاه PC Server
HP z420 رو الان دارم که با پردازنده E5-1650 دارای 6 هسته و 12 رشته یا ترد هست و کلا تمام نیاز های شما رو بر طرف میکنه

یک پیشنهاد: تو همچینن مواقع حداقل یک گرافیک 1 گیگ داشته باشید بهتر تا اینکه اصلا گرافیک نداشته باشید(منظورم کیس هست)
بودجه شما واسه اینکار چقدر هست

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
درود بر شما من یک لبتاپ t410 سفارش دادم بعد از 2 روز به دستم رسید بسته بندی عالی و از همه جالبتر خود لبتاپ که واقعا در حد اک هستش از جناب بهاروند تشکر میکنم وقعا من یکی که هیچ وقت با این پول نمیتونستم یک البتاپ با این سخت افزار عالی بخرم دوستان به خیال راحت خرید کنید و حالش رو ببرید با سپاس
مبارکتون باشه

eliish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام وخسته نباشید لطف میکنید بفرمایید از بین مدلهای 2560p - 2740p - 2540p کدوم بهتر هست .
کارایی بیشتری داره و سالمشو موجود دارید . همینطور زحمت قیمت آخرش با شماره کارت یا حسابتون رو هم بکشید. ممنون و مرسی

بالا