• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

<** تاپیک جامع فروش موس،کیبورد،هدست،پد موس و گیمپد و اسپیکرحرفه ای **>

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
بزودی با محصولات و قیمت های جدید لیست آپدیت میشه.....

DarkSoroush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی علاقه به
LOGITECH G930
دارم توی لیست. ولی قیمت بالاست. الان این هد ست حدود 100 الی 130 حداکثر پیدا میشه که با دلار حتی 4 تومن هم میشه 400 الی 520
اگر با این قیمت ها بود من میخریدم!

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
خیلی علاقه به
LOGITECH G930
دارم توی لیست. ولی قیمت بالاست. الان این هد ست حدود 100 الی 130 حداکثر پیدا میشه که با دلار حتی 4 تومن هم میشه 400 الی 520
اگر با این قیمت ها بود من میخریدم!

درود دوست من.
متاسفانه یک عادت خیلی بدی که دوستان دارند اینه که میرن توی آمازون یا ای-بای و محصول رو سرچ میکنن و قیمتش رو میزنه مثلا فلان دلار! بعدش اونو ضربدر قیمت دلار میکنن میگن باید با این قیمت بهمون بدی!
آخه برادر من مگه آمازون بقالی سر کوچه ما هست که برم برات بگیرم الان؟
فرض میکنیم قیمت دلاری اون هدست 130 باشه در دبی.
خب. دلار هم اگه توی بازار مثلا 3800 باشه (چون اون موقع که این محصول رو آوازنگ آورد دلار 3800 بود در بار جدید اون زمانش) هزینه انتقال دلار توسط صرافی هم 3900 میشد. پس قیمت اون هدست در دبی به پول ما میشد 507 هزار تومن!
هزینه انتقال اون بسته به داخل کشور تا ترخیص از گمرک و درصدی که خود گمرک هم میگیره بگیم سر جمع 50 تومن بشه. تا اینجا شد 557 تومن.
557 تومن رو ضربدر 15 درصد سود وارد کننده بکن (عرف بازار) میشه 84 هزار تومن. یعنی قیمت جنس در آواژنگ برای تحویل به همکار و نمایندگان: 640 تومن! الانم چون اوارنگ جنس نمیاره و دچار مشکلاتی شده قیمت محصولات گارانتی این شرکت کمی بالا زده. الانم توی بازار قیمت این هدست از 700 تا 750 تومن هست میتونید سرچ کنید.
ما با 675 میدیم که قیمت مناسبی هست نسبت به بقیه سایت ها.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353

درود دوست من.
متاسفانه یک عادت خیلی بدی که دوستان دارند اینه که میرن توی آمازون یا ای-بای و محصول رو سرچ میکنن و قیمتش رو میزنه مثلا فلان دلار! بعدش اونو ضربدر قیمت دلار میکنن میگن باید با این قیمت بهمون بدی!
آخه برادر من مگه آمازون بقالی سر کوچه ما هست که برم برات بگیرم الان؟
فرض میکنیم قیمت دلاری اون هدست 130 باشه در دبی.
خب. دلار هم اگه توی بازار مثلا 3800 باشه (چون اون موقع که این محصول رو آوازنگ آورد دلار 3800 بود در بار جدید اون زمانش) هزینه انتقال دلار توسط صرافی هم 3900 میشد. پس قیمت اون هدست در دبی به پول ما میشد 507 هزار تومن!
هزینه انتقال اون بسته به داخل کشور تا ترخیص از گمرک و درصدی که خود گمرک هم میگیره بگیم سر جمع 50 تومن بشه. تا اینجا شد 557 تومن.
557 تومن رو ضربدر 15 درصد سود وارد کننده بکن (عرف بازار) میشه 84 هزار تومن. یعنی قیمت جنس در آواژنگ برای تحویل به همکار و نمایندگان: 640 تومن! الانم چون اوارنگ جنس نمیاره و دچار مشکلاتی شده قیمت محصولات گارانتی این شرکت کمی بالا زده. الانم توی بازار قیمت این هدست از 700 تا 750 تومن هست میتونید سرچ کنید.
ما با 675 میدیم که قیمت مناسبی هست نسبت به بقیه سایت ها.

تایید می شه.
برای بعضی از اجناس به این شکل هست ولی نه همه اجناس ! بعضی اجناس که به صورت عمده خریده بشن ریبیت می خوره یا تخفیف می خوره و صد البته دلیوریشون مجانی هست ( یعنی تا دم در گمرک!) البته باز هم می گم بعضی از اجناس فکر نمی کنم موس و کیبورد جزشون باشه

DarkSoroush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
والا حرفت منطقیه اگر یدونه باشه ولی وقتی چند تا هست دیوایس و ... را قرار باشه کلی بیاد (با بقیه جنسها) هزینه ارسال دبی به ایران زیاد نمیشه. حالا زیاد مهم نیست البته.
البته روی این موضوع من فقط برام عجیب بود. خودم ماه پیش Lycosa را از تایوان آوردم در اومد 250 هزار تومن. توی سایت نوشتید 300 که منطقیه چون من خیلی تخفیف گرفتم اونجا. و همچنین مامبا را هم زدید 500 تومن که باز هم منطقیه. البته مامبایی که من خریدم مامبا فور جی هست که یک چند ده دلاری گرون تر بود ولی به هر حال برای من 500 هزار در اومد و با قیمت شما خیلی خوب میخونه. لذا بر اساس این قیمت ها میگم که قیمت اون هدست به نظر یکم زیاده. وگرنه زیاد وارد حساب و کتابش نمیشم.

مدل سیمی همین هدست یعنی G35 را ندارید؟

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
والا حرفت منطقیه اگر یدونه باشه ولی وقتی چند تا هست دیوایس و ... را قرار باشه کلی بیاد (با بقیه جنسها) هزینه ارسال دبی به ایران زیاد نمیشه. حالا زیاد مهم نیست البته.
البته روی این موضوع من فقط برام عجیب بود. خودم ماه پیش Lycosa را از تایوان آوردم در اومد 250 هزار تومن. توی سایت نوشتید 300 که منطقیه چون من خیلی تخفیف گرفتم اونجا. و همچنین مامبا را هم زدید 500 تومن که باز هم منطقیه. البته مامبایی که من خریدم مامبا فور جی هست که یک چند ده دلاری گرون تر بود ولی به هر حال برای من 500 هزار در اومد و با قیمت شما خیلی خوب میخونه. لذا بر اساس این قیمت ها میگم که قیمت اون هدست به نظر یکم زیاده. وگرنه زیاد وارد حساب و کتابش نمیشم.

مدل سیمی همین هدست یعنی G35 را ندارید؟

میدونم چی میگی عزیز. الان کارت gtx titan رو آوردیم که قیمتش حدودا 1000 دلار هست. با حساب کتاب بالا باید قیمتش حدود 4300 باشه که ما میدیم 3800 !! چرا؟ چون خودمون آوردیم. همین رو اگه شرکت های اصلی بیارن براشون هم ارزونتر تموم میشه و هم گرونتر میدن! اعتراض هم نمیتونی بکنی و مجبوری با همون قیمت بفروشی و بخری!
درضمن وقتی به شرکت میگی شما که با دلار 2500 تومنی مثلا کارت 690 رو میاری باید قیمت تمام شدش برای تو 2.5 تومن باشه چرا اونو میدی 4.5 بهت میگه با دلار 3800 خریدیم! در حالی که اینطور نیست!
مدل سیمیش هم داریم اما الان تا بعد از 13 فروش تعطیل هست.
امکان ارسال جنس رو نداریم.

DarkSoroush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
موردی نداره مسعود جان. من بعد از 14 مزاحمت میشم بابت مدل Logitech G35
قیمتی میتونید فعلا ولی ازش بدید؟

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
موردی نداره مسعود جان. من بعد از 14 مزاحمت میشم بابت مدل Logitech G35
قیمتی میتونید فعلا ولی ازش بدید؟

من در خدمتم عزیز.
لاجیتک رو از همکار میگیریم فقط میتونم سعی کنم کمتر از قیمت بازار بهتون بدم.
راستی ببینین این دوستمون هنوز هم هدست رو داره؟ اگه داره ازش بگیرین:
http://forum.persiantools.com/t328978.html

DarkSoroush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه این دوستمون از 20 دسامبر دیگه سر نزده. که خیلی وقته. کلا دسته اولش هم کم یابه و توقع ندارم دسته دومش راحت پیدا بشه.

به هر حال من باز بعد از 14 مزاحمت میشم که ببینم چه میشه کرد.

قربانت

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
نه این دوستمون از 20 دسامبر دیگه سر نزده. که خیلی وقته. کلا دسته اولش هم کم یابه و توقع ندارم دسته دومش راحت پیدا بشه.

به هر حال من باز بعد از 14 مزاحمت میشم که ببینم چه میشه کرد.

قربانت

من در خدمتم عزیز.
چیزی دستم اومد خبر میدم.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مسعودجان هدست بین 150 تا 200 چیزی داری؟

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
سلام

این محصولات roccat شنبه موجود میشه ؟

فروش قسطی ندارید ؟ :دی

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
سلام

این محصولات roccat شنبه موجود میشه ؟

فروش قسطی ندارید ؟ :دی

راک کت رو قول نمیدم اما لاجیتک و ریزر های جدید با قیمت جدید اوکی هست.
قسطی؟!! اینجا هم جا افتاده این حرف؟ :eek:

Persian-Masoud

لایک‌ها
737
[FONT=&amp]MOUSE[/FONT]

[FONT=&amp]
RAZER IMPERATOR

289 تومان[/FONT]

Last edited:

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
سلام اقا مسعود هدست Logitech G330 چنده عزیز؟

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام.

آقا مسعود قرار شد خبرم کنی!

Last edited:
بالا