برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای مولتی مدیا

car20

Registered User
لایک‌ها
2
منظورم اين بود كه با كدوم برنامه مي تونم فايل هاي MKV را به فرمتي مثل Mpeg تبديل كنم ، شما گفتيد در پست اول گفتين اما من نمي دونم كدوم برنامه ها هستند . ممنون

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
منظورم اين بود كه با كدوم برنامه مي تونم فايل هاي MKV را به فرمتي مثل Mpeg تبديل كنم ، شما گفتيد در پست اول گفتين اما من نمي دونم كدوم برنامه ها هستند . ممنون
سلام
من گفتم پست دوم
این هم از پست دوم
در اینجا مبدلی فقط و فقط برای فایلهای MKV میذارم (McFun میتونه این کار رو انجام بده ، ولی فایل خروجی بدون صدا است ، یعنی در واقع قادر به انجام درست این کار نیست)
امیدوارم مفید باشه

بعد از دو هفته امتحان کردن نزدیک به 10 برنامه برای تبدیل این پکیج به فرمتهای دیگر ، تنها برنامه ای که بدون افت کیفیت و همراه با زیرنویس تونست تبدیل کنه این برنامه بود .

Movkit Batch Video Converter 2.8.8
پیشنهاد میکنم اینو نگیرید چون هنوز نه ک* داره و نه سریال نامبر
------------
این ورژن 2.5 برنامه هست ، من خودم به زحمت دانلودش کردم ، اگر کسی براش ممکنه اینو دانلود کنه و در یک سایت دیگه آپلود کنه همراه با ک* (یک PM به من بده براش میفرستم)
Movkit Batch Video Converter 2.5
البته بدون آنتی ف*ر هم دارم ولی من نتونستم دانلودش کنم
لینک

car20

Registered User
لایک‌ها
2
بهترین مبدل های ویدئویی (قسمت ستاره دار تجربه شخصی منه و نه لزوما بهترین و کاملترین)
این ورژن 2.5 برنامه هست ، در یک سایت دیگه آپلود کردم (کامل)
Movkit Batch Video Converter 2.5
alex10_m10 جان ، من دانلودش كردم ، از اينكه وقت گذاشتين و آپلود كردين بسيار بسيار ممنونم . اي ول و ممنون

car20

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من اين برنامه را دانلود كرده و نصب كردم امابراي تبديل فايل ام كا وي به ام پگ يا هر چيزه ديگه اي بايد بر روي download codec كليك كنيم تا كد هاي لازم را دانلود كنه ، اما اين كد ها هم گويا پوليه و رايگان نيست .
آيا شما هم با چنين چيزي برخورد كرديد ؟

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام
من اين برنامه را دانلود كرده و نصب كردم امابراي تبديل فايل ام كا وي به ام پگ يا هر چيزه ديگه اي بايد بر روي download codec كليك كنيم تا كد هاي لازم را دانلود كنه ، اما اين كد ها هم گويا پوليه و رايگان نيست .
آيا شما هم با چنين چيزي برخورد كرديد ؟
سلام
یکی از بهترین و کاملترین پک های Codec این هست که میتونید به طور رایگان دریافت کنید و مشکلتون حل میشه

car20

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
یکی از بهترین و کاملترین پک های Codec این هست که میتونید به طور رایگان دریافت کنید و مشکلتون حل میشه

alex10_m10 جان ممنونم عزيزم ، مشكلم حل شد .
راستي من يك برنامه مي خواهم كه باهاش بتونم دي وي دي را به فايل هاي ام كا وي يا دايوايكس تبديل كنم البته دوست دارم كيفيتش بالا باشه ( از اون نظر هم اوكي باشه ك .ر.گ ) شما لينكي چيزي توي دست و بالت نداري ؟
فكر كنم به اين برنامه ها دي وي دي ريپر مي گن نه ؟ ممنون مي شوم راهنمايي كنيد .

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
alex10_m10 جان ممنونم عزيزم ، مشكلم حل شد .
راستي من يك برنامه مي خواهم كه باهاش بتونم دي وي دي را به فايل هاي ام كا وي يا دايوايكس تبديل كنم البته دوست دارم كيفيتش بالا باشه ( از اون نظر هم اوكي باشه ك .ر.گ ) شما لينكي چيزي توي دست و بالت نداري ؟
فكر كنم به اين برنامه ها دي وي دي ريپر مي گن نه ؟ ممنون مي شوم راهنمايي كنيد .
سلام
خوشحالم که مشکلتون حل شد
بله ، به این برنامه ها Ripper میگن
اینجاست که میگن باید به اطرافت دقیق تر نگاه کنی :rolleyes:
همین صفحه اول گذاشتم ، اونم 3 تا نه یکی
بهترینDVD Ripper

Xilisoft DVD Ripper Platinum -1
لینک دانلود 14.45MB

Xilisoft DVD Ripper Platinum 4.0.85.0809

سایت برنامه
--------------------------------------
DVDFab Platinum -2

DVDFab Platinum / HD Decrypter 3.1.6.0 Final
لینک دانلود DVDFab Platinum
لینک دانلود HD Decrypter

سایت برنامه
Plato DVD Ripper -3
لینک دانلود 4.29MB

Plato DVD Ripper 6.73

سایت برنامه

این برنامه نسبتا جالب تا ورژن 6.6 رایگان بود ولی این ورژن ....
البته اینهم چاره داره ;)

* کاملترین برنامه : Xilisoft DVD Ripper Platinum 4
فقط یک مورد ، در این زمینه حرفه ای ترین برنامه (نه کامل ترین) DVDFab Platinum هست
به این خاطر میگم کامل نیست چون بیشتر برای کپی و Decryption (و نه ریپ) ساخته شده و در این امر خیلی حرفه ای هست
فرمتهایی که پشتیبانی میکنه : DVD to Mpeg-4 /DivX/XviD/H.264 Avi/MP4 file
یک مورد دیگه در باره Xilisoft ، این برنامه دو ورژن داره ، حواست باشه SE شو نگیری (چون هیچ جا ک* گیر نمیاد)
در ضمن بعضی DVD ها هست که فقط DVFab میتونه بطور کامل (از نظر کامل بودن تصویر) تبدیلش کنه
موفق باشی
------
پی نوشت : برای تبدیل هر فرمتی به پکیج MKV ، اول از همه باید ببینی بدردت میخوره یا نه
چون به درد هر فایلی نمیخوره (بیشتر مناسب فیلمهایی است که دارای یک یا چند زیرنویس و فایل مجزای صدا هستند . به این دلیل همه فایلهای متعلق به اون فیلم یا فایل تصویری رو در یک پکیج جمع میکنند تا مشکلی در پخشش پیش نیاد . مثلا دیگه شما نگران این نیستی فیلمت زیرنویس داره یا نه چون روی خودش هست)
راستی آقا وحید عزیز (rax) برای این کار یک برنامه معرفی کرده ( فقط DVD to DivX) میتونی اونو هم امتحان کنی
(AutoGK (Gordian Knot
لینک معرفی برنامه
لینک دانلود

car20

Registered User
لایک‌ها
2
سلام alex10_m10 جان
خيلي خيلي ممنونم از راهنمايي اتان ، بلي شما درست مي فرمائيد بايد بيشتر دقت كنم:) ، فقط فقط يك چند تا سوال داشتم :اين برنامه ها رو دانلود كرده بودم اما نمي دونستم براي چيه ، حالا به كمك شما دانستم حالا اين برنامه ها از اون ك* ها داره يا نه ؟ اگر داره برام مي فرستين ؟ ;)
برای تبدیل هر فرمتی به پکیج MKV ، اول از همه باید ببینی بدردت میخوره یا نه
چون به درد هر فایلی نمیخوره (بیشتر مناسب فیلمهایی است که دارای یک یا چند زیرنویس و فایل مجزای صدا هستند . به این دلیل همه فایلهای متعلق به اون فیلم یا فایل تصویری رو در یک پکیج جمع میکنند تا مشکلی در پخشش پیش نیاد . مثلا دیگه شما نگران این نیستی فیلمت زیرنویس داره یا نه چون روی خودش هست)
اين برنامه اي را كه وحيد عزيزم معرفي كرده بودن رو هم دان كردم اما در متن بالا يك سوال برام پيش اومد ، من وقتي يك فيلم يا سريالي رو با كارت تي وي ام كپچر كنم كيفيتش را خيلي بالا مي برم و اين باعث حجيم شدن فايل مي شه من آيا مي تونم با استفاده از اين برنامه ها اونو به ام كا وي كه كم حجم است تبديل كنم ( يانگوم هر يك ساعتش تقريبا 350 مگ بود و اين خيلي عاليه ) راستي اگر سوالاتم كمي غير فني است ببخشيد من اين كاره نيستم .:lol:

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام alex10_m10 جان
خيلي خيلي ممنونم از راهنمايي اتان ، بلي شما درست مي فرمائيد بايد بيشتر دقت كنم:) ، فقط فقط يك چند تا سوال داشتم :اين برنامه ها رو دانلود كرده بودم اما نمي دونستم براي چيه ، حالا به كمك شما دانستم حالا اين برنامه ها از اون ك* ها داره يا نه ؟ اگر داره برام مي فرستين ؟ ;)

اين برنامه اي را كه وحيد عزيزم معرفي كرده بودن رو هم دان كردم اما در متن بالا يك سوال برام پيش اومد ، من وقتي يك فيلم يا سريالي رو با كارت تي وي ام كپچر كنم كيفيتش را خيلي بالا مي برم و اين باعث حجيم شدن فايل مي شه من آيا مي تونم با استفاده از اين برنامه ها اونو به ام كا وي كه كم حجم است تبديل كنم ( يانگوم هر يك ساعتش تقريبا 350 مگ بود و اين خيلي عاليه ) راستي اگر سوالاتم كمي غير فني است ببخشيد من اين كاره نيستم .:lol:
سلام
در مورد بخش اول سوال : یک بار گفتم این چیزها رو فقط در PM مطرح کنید (باید دقیق نام برنامه و نسخه مورد استفادتون رو بگید)
و اما در مورد قسمت دوم : اون یانگوم فایل اصلی اش که همون فایل تصویری اش بود ، XviD هست
من یکبار دیگه میگم ، این MKV یک پکیج هست برای در کنار هم بودن فایلهای متعلق به یک فایل تصویری (فایل صدا ، زیرنویس و...) و به هیچ عنوان فرمت تصویری نیست
شما میتونی با هر کدام از مبدل های ویدئویی که معرفی کردم ، فایلهای کپچر شده رو تبدیل کنی با هر Codec که میخواهی (بهترین Codec همون XviD است)
به طور مثال در برنامه Xilisoft Video Converter و در قسمت Profile فایل خروجی ، 3 فرمت هست با پسوند Avi
Audio-Video Interleaved ، DivX Movie و XviD Movie که اولی و دومی Codec مورد استفادشون Mpeg4 هست ولی سومی از Codec مخصوص خودش ، یعنی XviD استفاده میکنه و بهترین کیفیت و کمترین حجم متعلق به این Codec هست
توی بقیه مبدل ها هم همینجوره
امیدوارم توضیحم مفید باشه
موفق باشی

car20

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد بخش اول سوال : یک بار گفتم این چیزها رو فقط در PM مطرح کنید (باید دقیق نام برنامه و نسخه مورد استفادتون رو بگید)
سلام alex10_m10 جان ، شرمنده حواسم نبود ، چشم

شما میتونی با هر کدام از مبدل های ویدئویی که معرفی کردم ، فایلهای کپچر شده رو تبدیل کنی با هر Codec که میخواهی (بهترین Codec همون XviD است)
به طور مثال در برنامه Xilisoft Video Converter و در قسمت Profile فایل خروجی ، 3 فرمت هست با پسوند Avi
Audio-Video Interleaved ، DivX Movie و XviD Movie که اولی و دومی Codec مورد استفادشون Mpeg4 هست ولی سومی از Codec مخصوص خودش ، یعنی XviD استفاده میکنه و بهترین کیفیت و کمترین حجم متعلق به این Codec هست
توی بقیه مبدل ها هم همینجوره
امیدوارم توضیحم مفید باشه
موفق باشی
من ديشب يك فيلم از سينما ماورا كپچر كردم حالا با اين توضيحات شما سعي مي كنم اونو به داي و ايكس تبديل كنم ببينم چي مي شه . در هر صورت ممنون

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
الکس جان این برنامه Movkit Batch Video Converter چی شد . آريالا بهش نیاز دارم هر ورژنی که با کرکش رو داری زحمتش رو بکش و یه جا آپ کن . ممنون
سلام
والا من خیلی وقته توی پست دوم کاملشو گذاشتم
لینک پست
لینک دانلود
بازهم اگه مشکلی بود در خدمتم
موفق باشید

amnhck123

Registered User
لایک‌ها
57
سلام الکس جان . آقا میشه لینم همین نرم افزار رو از یه جای دیگه بدی یا زحمتت تو یه هاست دیگه آپ کنی . این پرشین آپلود که جیگر ما رو خون کرد .

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام الکس جان . آقا میشه لینم همین نرم افزار رو از یه جای دیگه بدی یا زحمتت تو یه هاست دیگه آپ کنی . این پرشین آپلود که جیگر ما رو خون کرد .
سلام
من دیدم لینک مستقیم میده ، گفتم بهتر از رپید و ... هست
ولی چشم ، در اولین فرصت (5 شنبه) توی 4share آپلود میکنم
اگه جای دیگه ای مدنظرتون هست ، بگید همونجا آپلود کنم

car20

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر شما
من این فایل را روی فور شیر قبلا آپ کردم این هم لینکش ( فقط برای اینکه دوباره کاری نشه عرض کردم )

ab.na

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان و تبریک به مناسبت عید سعید غدیر...
من یک سری فایل صوتی با فرمت VYFگرفته ام که تا حالا با هیچ برنامه ای نتونستم بازش کنم وحتی به یک فرمتی به غیر از اون تبدیلش کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید..با تشکر فراوان..

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
درود بر شما
من این فایل را روی فور شیر قبلا آپ کردم این هم لینکش ( فقط برای اینکه دوباره کاری نشه عرض کردم )
تشکر بابت لینک :)

من یک سری فایل صوتی با فرمت VYFگرفته ام که تا حالا با هیچ برنامه ای نتونستم بازش کنم وحتی به یک فرمتی به غیر از اون تبدیلش کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید..با تشکر فراوان..
والا من هر چی گشتم ، نه برنامه ای برای پخش پیدا کردم و نه تبدیل
VYF file extension - Unknown or unassigned file extension
شما با ابر برنامه هایی مثل Real یا Media Player Classic امتحان کردی ؟
یه چک هم بکن دقیقا همینی هست که نوشتی ؟ پس و پیش یا اشتباه نیست ؟

car20

Registered User
لایک‌ها
2

دوست عزیز
همونطور که الکس عزیز گفتند احتمالا شما در نوشتن فورمت دچار اشتباه شدید , ولی در کل باید خدمتتون عرض کنم که برای اینکه بدونید یک فرمت خاص را با چه برنامه ای می توانید باز کنید به این آدرس بروید و در قسمت جستجو فرمت خود را وارد کنید و بر روی دکمه Submit Query کلیک کنید , پس از جستجو توضیحات خوب و مفیدی از نوع فرمت و برنامه هایی می توانند آن را باز کنند به شما ارائه می شود ( البته به انگلیسی )

تشکر بابت لینک :)

خواهش می کنم , وظیفه بود .

والا من هر چی گشتم ، نه برنامه ای برای پخش پیدا کردم و نه تبدیل
VYF file extension - Unknown or unassigned file extension
شما با ابر برنامه هایی مثل Real یا Media Player Classic امتحان کردی ؟
یه چک هم بکن دقیقا همینی هست که نوشتی ؟ پس و پیش یا اشتباه نیست ؟

کاملا تایید می شه , من هم چیزی پیدا نکردم .

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
دوست عزیز
همونطور که الکس عزیز گفتند احتمالا شما در نوشتن فورمت دچار اشتباه شدید , ولی در کل باید خدمتتون عرض کنم که برای اینکه بدونید یک فرمت خاص را با چه برنامه ای می توانید باز کنید به این آدرس بروید و در قسمت جستجو فرمت خود را وارد کنید و بر روی دکمه Submit Query کلیک کنید , پس از جستجو توضیحات خوب و مفیدی از نوع فرمت و برنامه هایی می توانند آن را باز کنند به شما ارائه می شود ( البته به انگلیسی )

در تکمیل فرمایش شهریار عزیز ، این سایت و این سایت هم در این زمینه مفید هستند

ab.na

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستان.از راهنمایی شما متشکرم ولی سایتهایی که معرفی کرده بودید این فرمت را نشناختند<VYF>..:( ...ولی بالاخره نرم افزاری کامل پیدا کردم که تونست اونو بخونه:p:D.اگه خواستید این ادرسش

http://www.softe.net/

بالا