برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع معرفی و دانلود نرم افزار

Ehsan.kamalifard

Registered User
لایک‌ها
28
با سلام خدمت دوستان
نرم افزاری میخوام که بتونم باطری لپتاپم رو سالم نگه دارم یعنی مثلا وقتی به برق وصله باطری تا 30% که درصد کالیبره شدن هست شارژ کنه و از 30% بیشتر شارژ نکنه که باطری عمرش کم شه
در واقع میحوام باطری از مدار شارژ خارج شه که باطری سالم تر بمونه. مدل لپتاپم asus n550jk هست با ویندوز 8.1
با عرض تشکر..

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
با سلام خدمت دوستان
نرم افزاری میخوام که بتونم باطری لپتاپم رو سالم نگه دارم یعنی مثلا وقتی به برق وصله باطری تا 30% که درصد کالیبره شدن هست شارژ کنه و از 30% بیشتر شارژ نکنه که باطری عمرش کم شه
در واقع میحوام باطری از مدار شارژ خارج شه که باطری سالم تر بمونه. مدل لپتاپم asus n550jk هست با ویندوز 8.1
با عرض تشکر..
دوست گرامی، باتری رو هرگز تا نیمه شارژ نکنید. چیزی که عمر باتری لیتیوم یونی رو کم میکنه شارژ کردنش نیست بلکه تا نصفه و یا از نصفه تا پر شارژ کردنه. باتری رو باید تا حد امکان بذارید تا آخر تموم شه (یعنی دستگاهتون خودبخود خاموش شه) بعد بذارید یه شب تا صبح کامل شارژ شه. هیچوقت باتری تا نیمه پر رو نزنید به شارژ. بذارید باتری کامل خالی بشه. هیچگاه هم باتری رو نصفه و نیمه شارژ نکنید.
یعنی قانونش اینه که دشارژ کامل، و بعد، شارژ کامل
هر دستگاهی هم که میخرید واسه بار اول باتری رو 24 ساعت بذارید به شارژ بمونه. این خیلی مهمه.

Ehsan.kamalifard

Registered User
لایک‌ها
28
;)
دوست گرامی، باتری رو هرگز تا نیمه شارژ نکنید. چیزی که عمر باتری لیتیوم یونی رو کم میکنه شارژ کردنش نیست بلکه تا نصفه و یا از نصفه تا پر شارژ کردنه. باتری رو باید تا حد امکان بذارید تا آخر تموم شه (یعنی دستگاهتون خودبخود خاموش شه) بعد بذارید یه شب تا صبح کامل شارژ شه. هیچوقت باتری تا نیمه پر رو نزنید به شارژ. بذارید باتری کامل خالی بشه. هیچگاه هم باتری رو نصفه و نیمه شارژ نکنید.
یعنی قانونش اینه که دشارژ کامل، و بعد، شارژ کامل
هر دستگاهی هم که میخرید واسه بار اول باتری رو 24 ساعت بذارید به شارژ بمونه. این خیلی مهمه.

واقعا ممنون از راهنماییتون
این موارد رو همیشه رعایت میکنم
یک سوال دیگه هم دارم
اگر بخوام دستگاه رو به برق بزنم و بازی کنم و بخوام باطری رو از مدار خارج کنم نرم افزاری هست؟؟؟؟
چون باطری لپتاپ من قابل جدا شدن نیست
و وقتی به برق وصله تا 100% شارژ میشه و پر موندن باطری در دراز مدت باعث خرابی اون میشه
و به اصطلاح باید باطری رو کالیبره نگهداری کرد برای عمر بیشتر
یعنی ولتاژ هر سل رو به 3.7 ولت رسوند که این ولتاژ در شارژ 30% اتفاق میفته ، و در شارژ کامل باطری ولتاژ هر سل 4.2 تا 4.3 ولت هست در هر سل
دقیقا همون کاری که دستگاه های شازژ یا به اصطلاح لبپو بالانسر ها میکنن ، برای نگهداری باطری در طولانی مدت مثلا 2 هفته بیشتر
ممنون ...

Ehsan.kamalifard

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان
نرم افزار فیسبوک برای ویندوز 8.1 میخوام واسه لپتاپ
تو همه سایتای خارجی و داخلیو گشتم نبود
فقط استور مایکروسافت داره که میگه در گشور شما اجازه دسترسی به استور ماکروسافت نیست و برنامش هم فیریه
کسی این برنامرو داره به من بده یا لینک دانلودی چیزی
خیلی نرم افزار بدرد بخوریه باهاش کار کردم عالی بود پیشنهاد میکنم شما هم نصبش کنید
پیشاپیش ممنون ;)

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
;)

واقعا ممنون از راهنماییتون
این موارد رو همیشه رعایت میکنم
یک سوال دیگه هم دارم
اگر بخوام دستگاه رو به برق بزنم و بازی کنم و بخوام باطری رو از مدار خارج کنم نرم افزاری هست؟؟؟؟
چون باطری لپتاپ من قابل جدا شدن نیست
و وقتی به برق وصله تا 100% شارژ میشه و پر موندن باطری در دراز مدت باعث خرابی اون میشه
و به اصطلاح باید باطری رو کالیبره نگهداری کرد برای عمر بیشتر
یعنی ولتاژ هر سل رو به 3.7 ولت رسوند که این ولتاژ در شارژ 30% اتفاق میفته ، و در شارژ کامل باطری ولتاژ هر سل 4.2 تا 4.3 ولت هست در هر سل
دقیقا همون کاری که دستگاه های شازژ یا به اصطلاح لبپو بالانسر ها میکنن ، برای نگهداری باطری در طولانی مدت مثلا 2 هفته بیشتر
ممنون ...
ببینید تا اونجایی که من خونده ام و یه چیزایی دستگیرم شده، شما اگه میخوای از یه باتری استفاده نکنی، باید اونو کاملا شارژ کنی بعد بذاری کنار. اونم ترجیحا جای خنک. یعنی مثلا شما میخوای موبایلت رو بذاری کنار تا 6 ماه کاری باهاش نداشته باشی.
در مورد نرم افزار هم متاسفانه اطلاعی ندارم.

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام به تمامی دوستان اهل فن

دوستان یکی از دوستان من یک وب سایتی رو راه اندازی کرده، که در مسیر اصلی سایت فولدری به نام Data هست که داخل این فولدر یک سری فایل برای دانلود میزاره. فایلهای دانلودی UserName و پسوردی برای دانلود نداره.

دوستم وقتی لینکهارو برای من میفرسته با هر کامپیوتری به راحتی میشه فایل رو دانلود کرد.

توی این فولدر 25 فایل برای دانلود وجود داره. هر هفته دوستم آدرس یکی از فایلهارو برام ایمیل میکنه.

حالا از دوستان میخوستم بپرسم آیا نرم افزاری هست که بشه با اون وصل شد و تمامی فایلهارو دانلود کرد؟

نرم افزارهایی مثل Web Copier با Offline Site Extractor هست ولی این نرم افزارها یکی یکی لینکهای سایت رو بررسی میکنه و فایلهارو دانلود میکنه. و چون لینک این فایلها جایی تو سایت نیست و فقط به کاربرها ایمیل میشه، بنابراین این نرم افزارها جواب نمیده.

آیا دوستان راه حلی برای این موضوع دارند؟

آیا نرم افزاری میشاسید که بشه محتویات داخل یه فولدر از یه سایت رو باهاش دانلود کرد؟

ممنون

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
نرم افزاری که تضمینی مشکل بدسکتور هارد رو حل کنه وجود داره؟

reza_shaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به تمامی دوستان اهل فن

دوستان یکی از دوستان من یک وب سایتی رو راه اندازی کرده، که در مسیر اصلی سایت فولدری به نام Data هست که داخل این فولدر یک سری فایل برای دانلود میزاره. فایلهای دانلودی UserName و پسوردی برای دانلود نداره.

دوستم وقتی لینکهارو برای من میفرسته با هر کامپیوتری به راحتی میشه فایل رو دانلود کرد.

توی این فولدر 25 فایل برای دانلود وجود داره. هر هفته دوستم آدرس یکی از فایلهارو برام ایمیل میکنه.

حالا از دوستان میخوستم بپرسم آیا نرم افزاری هست که بشه با اون وصل شد و تمامی فایلهارو دانلود کرد؟

نرم افزارهایی مثل Web Copier با Offline Site Extractor هست ولی این نرم افزارها یکی یکی لینکهای سایت رو بررسی میکنه و فایلهارو دانلود میکنه. و چون لینک این فایلها جایی تو سایت نیست و فقط به کاربرها ایمیل میشه، بنابراین این نرم افزارها جواب نمیده.

آیا دوستان راه حلی برای این موضوع دارند؟

آیا نرم افزاری میشاسید که بشه محتویات داخل یه فولدر از یه سایت رو باهاش دانلود کرد؟

ممنون
باسلام.نرم افزار اینترنت دانلود منیجر به راحتی این کارو انجام میده.فولدر رو باز کن.کل لینک های داخلش رو درگ کن یعدش هم دانلود.موفق باشی

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

feemer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جالب بود.شما در کار خرید فروش دلار هستید؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
نرم افزار مطلب چیه؟

reyhanoto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شبیه ساز پرواز Xplane 11
4678.jpg

عنوان: شبیه ساز پرواز Xplane 11

نوع: شبیه ساز پرواز

ویژگی های محصول:

شرکت سازنده:

- محصول شرکت Laminar Research

- تولیدکننده شبیه ساز پرواز

سیستم مورد نیاز:

- CPU :Corei3

- RAM: 8GB

- VGA: 1GB

توضیحات کلی:

شبیه ساز پرواز Xplane 11 یکی از تخصصی ترین شبیه سازهای پرواز است که میلیون ها کاربر از آن استفاده می کنند ، در این شبیه ساز پرواز کیفیت گرافیک به شدت افزایش پیدا کرده و محیط آن شما را مجذوب خود می کند. این شبیه ساز پرواز دارای یازده هواپیما و وسایل پروازی است که در آن ها کابین و پنل های هواپیما به خوبی تغییرات چشم گیری را داشته اند. این محصول در 13 دی وی دی عرضه می شود.

ویژگی های گرافیکی:

- دارای بیش از 3000 فرودگاه به همراه ساختمان های سه بعدی

- دارای محیطی با گرافیک بالا و کاملا طبیعی

- دارای هواپیماهای مختلف با گرافیک بسیار بالا

- دارای نورپردازی بسیار زیبا در شهرها و فرودگاه ها

- کیفیت بسیار عالی محیط ازجمله کوه ها ، دره ها ، دشت ها

- دارای مناطق با کیفیت عالی در اروپا و شمال امریکا

- دارای فرودگاه های ایران

- بارش باران و برف طبیعی

- نور خورشید با گرافیک عالی

- افزایش گرافیک در محیط فرودگاهی

- دارای درخت های سه بعدی