• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع ویندوز 10

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
از ویندوز فعلی که داری با نورتون گاست یک بکاپ بگیر . اگر دیدی خوب نیست با اون ویندوز قبلیت رو برگردون .
آقا چطوری باید بکاپ گرفت میشه دقیق توضیح بدی
لینک نرم افزارم لطفا بزار

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

alireza021_18

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من مشکلی دارم در مورد کار با ویندوز 10 . قبلا ویندوز 7 داشتم یادمه یکبار ویندوز 8 رو ریخته بودم و الان هم که ویندوز 10 رو ریختم مشکلی دارم عجیب که نتونستم حلش کنم .
تو موقع پخش آهنگ یه تیک یا اگه بشه گفت فیلکر کوچیک میزنه زمانی که داری کار میکنی برنامه ای بازه همون موقع آهنگ پخش کنی تیک یا فیلکر ریز میزنه که صدای تق میکنه درایور کارت صدا و مادر برد رو هم چندین بار عوض و آپدیت کردم ولی باز به نتیجه دلخواه نرسیدم قبلا این مشکل رو ویندوز 8 بود که مجبور شدم برگردم به ویندوز 7 . کسی راه حلی بلده ؟

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,717
آپگرید به 10 فقط برای ویندوز های اوجینال امکان پذیر هست؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان
من مشکلی دارم در مورد کار با ویندوز 10 . قبلا ویندوز 7 داشتم یادمه یکبار ویندوز 8 رو ریخته بودم و الان هم که ویندوز 10 رو ریختم مشکلی دارم عجیب که نتونستم حلش کنم .
تو موقع پخش آهنگ یه تیک یا اگه بشه گفت فیلکر کوچیک میزنه زمانی که داری کار میکنی برنامه ای بازه همون موقع آهنگ پخش کنی تیک یا فیلکر ریز میزنه که صدای تق میکنه درایور کارت صدا و مادر برد رو هم چندین بار عوض و آپدیت کردم ولی باز به نتیجه دلخواه نرسیدم قبلا این مشکل رو ویندوز 8 بود که مجبور شدم برگردم به ویندوز 7 . کسی راه حلی بلده ؟
مشخصات مادربرد ؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
بروزرسانی های ویندوز 10 می تواند مانع از اجرای بازی های کرک شده شود

به نقل از شهر سخت افزار :همانطور که می دانید، بروزرسانی های نسخه خانگی ویندوز 10 بصورت خودکار دانلود و نصب می شوند. اکنون طبق جزئیات جدید، سرویس بروزرسانی ویندوز 10 می تواند مانع از اجرای بازی های کرک شده شود.

windows-10-updates-.jpg

وب سایت Myce به برخی تغییرات در تفاهم نامه یا شرایط استفاده از ویندوز 10 دست یافته است و در یکی از بندهای آن ذکر شده است احتمالاً مایکروسافت در آینده ای نامعلوم، بروزرسانی هایی را ارائه می کند که می تواند شما را از اجرای بازی های غیر اورجینال (کرک شده) و استفاده از برخی سخت افزار های غیر مجاز باز دارد.

بطور خاص شرایط استفاده از ویندوز تشریح می کند که احتمالاً مایکروسافت "بروزرسانی های نرم افزارها و یا تغییرات پیکربندی ها را دانلود می کند که شامل آنهایی می شود که می توانند مانع از دسترسی به خدماتی نظیر بازی های غیرارجینال و یا استفاده از سخت افزارها و وسائل جانبی غیر مجاز شوند".

در حالی که منظور از بازی های غیر ارجینال یا کرک شده به وضوح مشخص است، اما منظور مایکروسافت از "سخت افزارها و وسائل جانبی غیر مجاز" به روشنی مشخص نیست، در همین حال هیچ مرجعی نیز برای دست یابی به وسائل جانبی و سخت افزارهای غیر مجاز با ویندوز 10 موجود نیست. بنابراین فعلاً نمی توان درک درستی از آن داشت. با این حال گمان می رود که برای نمونه مایکروسافت با ویندوز 10 اجازه استفاده از برخی کنترلر های شبیه Xbox را تا هنگامی که این کمپانی آنها را به رسمیت بشناسد، به کاربران ندهد. از این رو احتمالاً کاربران مجبور به تهیه کنترلرها و لوازم جانبی اصلی و مورد تایید می شوند.

اشاره به بازی های غیر ارجینال، این احتمال را مطرح می کند که احتمالاً مایکروسافت از طریق بروزرسانی ها مانع از اجرای نسخه های غیرمجاز عناوین بازی اختصاصی خود می شود. با این حال این حرکت در را برای درخواست دیگر توسعه دهندگان و ناشر های بازی به منظور جلوگیری از اجرای بازی های کرک شده خواهد گشود. بنابراین هیچ عجیب نیست که مایکروسافت دست به همکاری با دیگر بازی سازان بزند و مانع از اجرای بازی های غیر اورجینال شود.

به وضوح ساده ترین راه برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، غیر فعال کردن سرویس بروزرسانی ویندوز 10 است.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
من که چند روزه نصب کردم راضیم، نسبت به 8.1 خیلی سریعتر شده.

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سونی: از نصب ویندوز 10 بر روی لپ تاپ های سری VAIO پرهیز کنید
به نقل از شهر سخت افزار :
با اینکه ویندوز 10 هم اکنون برای اغلب کاربران مشمول ارتقای رایگان در دسترس است، اما برخی نیز بدلیل مشکلات عدم سازگاری و بطور خاص درایور ها، می بایست بیشتر منتظر بمانند. یکی از قربانیان این قبیل از مشکلات ارتقا به ویندوز 10، دارندگان دستگاه های Sony VAIO هستند که می بایست از ارتقا به ویندوز 10 فعلاً صرف نظر کنند، چرا که می تواند باعث بروز برخی مشکلات در کامپیوترهایشان شود.

sony-says-vaio-users-should-no.jpg

سونی خود بطور رسمی، به دارندگان محصولات سری VAIO متذکر شده است که می بایست تا هنگام ارائه اطلاعات بیشتر و همچنین درایورهای جدید، منتظر بمانند، بنابراین فعلاً می بایست از ارتقا به ویندوز 10 خودداری کرده و آن را به آینده موکول کنند. سونی در بیانیه ای خطاب به دارندگان لپ تاپ های سری VAIO، چنین گفته است:

"به منظور اطمینان از کارکرد بدون مشکل کامپیوترهای VAIO با ویندوز 10، بشدت توصیه می شوند که تا زمان آماده شدن درایورهای جدید منتظر بمانید. با اینکه هم اکنون ارتقا به ویندوز 10 امکان پذیر است، اما بشدت توصیه می شود که تا هنگام ارائه درایورها و دستورالعمل های نصب، منتظر بمانید"

درایورهای جدید و سازگار با ویندوز 10 در راه است

سونی جزئیات زمان در دسترس بودن درایورهای جدید را ارائه کرده است، کاربرانی که هم اکنون از ویندوز 7 سرویس پک 1 را بر روی دستگاه های VAIO خود دارند، طی ماه میلادی جاری امکان ارتقا به ویندوز 10 را خواهند یافت. با این حال آنهایی که از ویندوز 8 و 8.1 بر روی دستگاه های VAIO استفاده می کنند، بترتیب می بایست تا ماه اکتبر و نوامبر منتظر بمانند تا درایورها و برنامه های سازگار با ویندوز 10، در کنار دستورالعمل های ارتقا به ویندوز 10 ارائه شود.

بنابراین اگر شما هم از دارندگان لپ تاپ های سری VAIO هستید؛ توصیه می شود که فعلاً از ویندوز 10 دور بمانید، چرا که می تواند با اختلالاتی در کارکرد طبیعی آنها همراه باشد. همزمان با سونی، مایکروسافت نیز در حال تلاش برای رفع مشکلات ارتقا به ویندوز 10 است، بنابراین می توان امیدوار بود که بزودی ویندوز 10 بر روی تمامی دستگاه ها قابل نصب باشد و هر کسی از امکان ارتقای رایگان به این سیستم عامل جدید بدون بروز هرگونه مشکل جدی، بهره ببرد.

alireza021_18

Registered User
لایک‌ها
2
چه نسخه ای از realtek رو نصب کردید ؟
نسخه r 2.79 مشکل نویز ندارد .
آخرین نسخه نصبه . یکی دیگه از دوستان هم تو یه فروم دیگه این مشکل رو عنوان کرده بود . واقعا حیفه ویندوز به این زیبایی به خاطر این مشکل رو نصب نکنیم

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
سلام.
یه سوال داشتم این که میگن از حجم اینترنت میخوره هنوز این مشکل پا بر جاست؟
راهی داره که آپدیت خودکار رو غیر فعال کرد؟
ممنون

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
سلام.
ممنون
سلام.یه سوال دیگه هم داشتم اینکه برای کاربری خانگی(بازی و ...)کدوم نسخه رو پیشنهاد میدید؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
سلام.
ممنون

سلام.یه سوال دیگه هم داشتم اینکه برای کاربری خانگی(بازی و ...)کدوم نسخه رو پیشنهاد میدید؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون
کسی نیست؟میخوام نصب کنم اما این ها برام سوال شده

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
پیشاپیش ممنون از پاسختون
ویندوز 7 بهترین نسخه برای گیم و استفاده های روزمره هست . ویندوز 10 یک مقدار زمان لازمه تا کاملا بدون مشکل بشه .

بالا