• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تبادل بنر رایگان!!!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
حتما باید تبادل بشه؟ یعنی ما هم یک تبلیغ برای شما بزاریم؟ یا مثل ویرلن میشه بدون تبادل و... به رایگان تبلیغ گذاشت؟

bdgunn

Registered User
لایک‌ها
56
اکانت بنده رو تایید میکنید؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,152
حتما باید تبادل بشه؟ یعنی ما هم یک تبلیغ برای شما بزاریم؟ یا مثل ویرلن میشه بدون تبادل و... به رایگان تبلیغ گذاشت؟

اره.
نمایش بنر شما به ازای نمایش بنر دیگران (کسب امتیاز با نمایش بنر دیگران ، سپس نمایش بنر شما در سایت دیگران)

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
توی سیستم همکاری در فروش بهتره لینک بازاریابی برای هر محصول رو هم قرار بدین

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,152
توی سیستم همکاری در فروش بهتره لینک بازاریابی برای هر محصول رو هم قرار بدین

محصولات در حال تغییر هست و ممکنه 10 روز بعدش موجود نباشه. برای همین نمیشه روی یک کالای خاص بنر ساخت.
اما اگر برای یک بخش با سایز دلخواه دوست داشتید بنرتون رو بدید براتون در سیستم قرار بدم.

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سایت دیگه فعال نیست؟ چه بلایی سر این سایت اومد؟ بازدهی مالی لازم رو نداشت یا اتفاق دیگه ای افتاده... ممنون میشم دوستانی که در جریان هستند اعلام کنند

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
منم نمیدونم چی شد ! صرفا جهت حمایت بنرش رو گذاشته بودم توی یکی از سایت ها بعد از مدتی امدم دیدم ان سیستم دیگه نیست ...

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
منم نمیدونم چی شد ! صرفا جهت حمایت بنرش رو گذاشته بودم توی یکی از سایت ها بعد از مدتی امدم دیدم ان سیستم دیگه نیست ...
خب حالا به نظر شما من یه همچین سیستمی رو با ظاهری زیبا راه اندازی کنم به بازده میرسه یا چون بازده نداشته بسته شده؟

هومان هرمزدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
http://banner.vespar.ir
سامانه رایگان ثبت بنر و تبادل لینک وسپار اولین سامانه افزایش ترافیک و کاهش رتبه الکسا هست که صد در صد رایگان خدمات خودش رو خدمت شما عزیزان ارائه می کند
اگر بنری برای معرفی وبسایت و یا خدمات خودتون دارید کافیه در سامانه تبادل بنر وسپار عضو شوید و بنرتون رو ثبت کنید
سامانه تبادل بنر در مرحله تست آزمایشی می باشد لطفا با همراهیتون و انتقال مشکلات وبسایت و نظرات خودتون ما رو در این حرکت یاری نمایید

برای مراحل بعدی خدمات تبادل لینک، پاپ آپ و newtab و پاپ باکس در نظر گرفته شده اما تمامی این خدمات به صورت مرحله به مرحله پیاده سازی خواهد شد

باتشکر

بالا