منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

dargahe dolari

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
28 فوریه 2016
نوشته‌ها
8
لایک‌ها
0
سن
32
تبادل لینک چیست ؟

بسیاری از دوستان هستند که تمایل دارندتبادل لینکرا بصورت رایگان انجام دهند و این به لطف سایت های بسیاری قابل انجام است ولی اگر شما بخواهید اینکار به بصورتتبادل لینک اتوماتیکانجام دهید باید از وبسایت هایی با کیفیت بالا استفاده کنید.تبادل لینک رایگانمیتواند به وبسایت شما آسیب های بسیار جدی وارد کند پس جهتتبادل لینکبا سایت های دیگر بسیار دقت کنید که سایت مورد نظر کیفیت لازم را داشته باشد.

خب همانزوری که خودتان بهتر میدانیدتبادل لینک رایگانبرای هر سایتی میتواند مفید باشد و تاثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه و بازدید سایت ها میتواند داشته باشد اما باید ببینیم کهتبادل لینک اتوماتیکبه چه صورت انجام میشود و بهترین روش برای تبادل لینک برای سایت ها و وبلاگ ها به چه صورت است که باهم بررسی خواهیم کرد.

یکی از قوانینی که باید در تبادل لینک رعایت شود پرهیز از تبلیغات بنری زیاد و تبلیغات پاپ آپ زیاد در سایت است که باعث میشود سایت هایی که به آنها درخواست تبادل لینک میدهید از انجام این کار خود داری کنند و آن هم دلیلش این است که باعث میشود بازدید کنندگان از تبلیغات سایت شما خسته شوند و سایت هایی که آنها را به شما ارجاع دادند نیز از چشم شان بیفتند. پس به یاد داشته باشید که تبلیغات زیاد برای تبادل لینک با وبلاگ ها و سایت های دیگر به این نحو نشدنی است!

در تبادل لینک باید قانون تولید محتوا ارزشمند رابه یاد داشته باشید زیرا که کاربران همیشه به دنبال مطالب مفید و سودمند هستن و سایت هایی که مطالب تکراری و بیهوده دارند را بی ارزش میپندارند.

با توجه به توصیف هایی که در موردتبادل لینکبا سایت های پر بازدید گفتیم میرسیم به سیستم هایتبادل لینک رایگان اتوماتیک. سیستم های تبادل لینک هوشمند برای این منظور فراهم شده اند تا وبلاگ ها و سایت ها بتوانند به راحتی با قرار دادن لینکی در سایت خود از بک لینک های قوی و با کیفیت استفاده کنند. شما میتوانید به راحتی سایت خود را در این سایت ها با توجه به عنوان و توضیحاتی مختصر در مورد سایت تان درج نمایید و از این طریق بازدید کننده و تبادل لینک اتوماتیک با سایت های دیگر دریفت نمایید.

دوستانی که تمایل به دریافت بک لینک وتبادل لینکهستند میتوانند با ما در تماس باشند و از کیفیت تبادل لینک رایگان سایت های ما اطمینان حاصل کنند. یکی از مهمترین اصل های گوگل تبادل لینک با سایت های با کیفیت است حالا سوال اینجاست که تا چه زمانی میخواهید اینکار را انجام دهید؟ ما برای شما اینکار را بصورت حرفه ای انجام میدهیم فقط کافیست به ما اعتماد کنید. بهترین نمونه کارها که بصورت طبیعی انجام شده اند.

http://expertlink.ir
 
بالا