تبديل كدپيج

qaranfil

Registered User
سلام
كسي ميتونه يه يه مبدل بنويسه كه فايل متني كه در كدپيج ايران سيستم،سينا،پارسا،مايكروسافت و ... نوشته شده را رو بگيره و به همديگه يعني ايران سيستم،سينا،پارسا،مايكروسافت و ... تبديل كنه ،البته اگر هر فايلي رو بتونه بگيره كه معركه ميشه

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
به نقل از qaranfil :
سلام
كسي ميتونه يه يه مبدل بنويسه كه فايل متني كه در كدپيج ايران سيستم،سينا،پارسا،مايكروسافت و ... نوشته شده را رو بگيره و به همديگه يعني ايران سيستم،سينا،پارسا،مايكروسافت و ... تبديل كنه ،البته اگر هر فايلي رو بتونه بگيره كه معركه ميشه
تا اونجا كه ميدونم با پارسا هميشه يكي هست البته من هيچوقت اصولا با پارسا كار نكردم و دقيقا هم نميدونم كه اين مبدلش كار ميكنه يا نه؟

qaranfil

Registered User
به نقل از alpha :
يك مبدل خوب رو هم تو مخابرات نوشته بودند كه الان هر كاري مي كنم نه اسمش يادم مي آد نه لينكش . شايد بقيه بچه ها داشته باشند .
از دوستان اگه كسي ميدونه دريغ نكنه

alpha

کاربر تازه وارد
به نقل از qaranfil :
از دوستان اگه كسي ميدونه دريغ نكنه

طوری گفتی دریغ نکنید که رفتم کل سی دی هام رو به هم ریختم تا پیداش کنم !!!! الان هم موقتا آپلود کدم رو هاستم . تا یک هفته می ذارم بمونه که دوستان داونلود کنند . بعدا به علت کمبود جا باید بردارم .

داونلود مبدل

qaranfil

Registered User
آلفا جان دستت درد نكنه منتها در باز كردن فايل زيپ اين پيام رو ميده
! Either multipart or corrupt ZIP archive

qaranfil

Registered User
به نقل از alpha :
متاسانه من اينجا با ftp مشكل دارم . الان يه جا ديگه آپلود كردم . فكر كنم درست باشه :

داونلود مبدل
آلفاي عزيز از لطفت بسيار بسيار ممنونم
كمك خيلي بزرگي برايم كردي.اما...
اما در اصل مشكل من چيز ديگري است.برنامه مذكور فقط فرمتهاي TXT و RFT رو پشتيباني ميكنه و من ميخواستم داده هايم را كه با كدپيج سينا در ديتابيس SQL SERVER2000 هستند تبديل كنم.
دوباره از لطفي كه كردي سپاسگزارم
داونلود مبدل

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
در اونصورت خودت بايد دست بكار شي يكي يكي فيلدها رو بخوني و تبديل كني. چون دستكاري يه بانك بصورت جدا از درايورش يه كم احمقانه است! بهتره احتياط كني كوچكترين دستكاري اونا ممكنه كاملا بي استفادشون كنه.

bpco

Registered User
شما میتونید اطلاعات را از بانک بریزید توی فایل تکست
بعد تبدیل کنید و دوباره برگردونید توی بانک اطلاعاتی.

KambizZandi

کاربر تازه وارد
اگه برنامه نویسی بلدی بگو ببینم با چه زبونی کار میکنی
تا منم یه مبدل برات جور کنم

bpco

Registered User
این برنامه شاید جواب شما را بده:

مبدل كد پيج نوين چيست؟
تبديل كدپيج در صفحات وب و بانكهاي اطلاعاتي آنها همواره يكي از مشكلات طرحان وب بوده است.
با استفاده از مبدل كدپيج نوين ميتوانيد براي هميشه به اين مشكل خاتمه دهيد!

اين برنامه براي كاربران فارسي زبان رايگان ميباشد.

امكانات مبدل كدپيج نوين

• امكان تبديل كدپيج از Windows-1256 به UTF-8 و برعكس
• امكان تبديل كدپيج فايلهاي HTML ، Text و ...
• امكان تبديل كدپيج فايلهاي ASP ، PHP و ...
• امكان تبديل كدپيج فايلهاي SQL
• و ...

http://www.novinmedia.com/cpconv.php

qaranfil

Registered User
من قبلن هم توي اون لينك رفتم اما ظاهرا داونلودرش كار نميكنه . اگه ميشه شما هم امتحاني كنيد

qaranfil

Registered User
به نقل از qaranfil :
آلفاي عزيز از لطفت بسيار بسيار ممنونم
كمك خيلي بزرگي برايم كردي.اما...
اما در اصل مشكل من چيز ديگري است.برنامه مذكور فقط فرمتهاي TXT و RFT رو پشتيباني ميكنه و من ميخواستم داده هايم را كه با كدپيج سينا در ديتابيس SQL SERVER2000 هستند تبديل كنم.
دوباره از لطفي كه كردي سپاسگزارم
داونلود مبدل
سلام
آغا مشكل من حل شد.اين طوري:
ديتايم رو با فرمت اكسل اكسپورت كردم اكسل رو با فرمت تكست اكسپورت كردم .كدپيج تكست رو تبديل كردم تكست رو به اكسل و سپس اكسل رو به ديتابيس ايمپورت كردم

بالا