برگزیده های پرشین تولز

تبدیل PDAبه موبایل؟؟؟

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
كارتي چيزي نداريد؟!
شايد من فردا رفتم
دوستاني كه استفاده كردند راضي بودند؟! به جز باتري مشكل خاصي نداره. منظورم مشكل نرم افزاري.
اطلاعات تماس ندارم متاسفانه.

غیر از باطری و اینکه محدود به مکالمه از طریق هندزفری هستید مشکل دیگه‌ای نبود. مشکل نرم‌افزاری هم که همونطور که عرض کردم نرم‌افزار همراه FujitsuSiemens که من گرفتم روی 2003SE نصب نشد و من از Running Voice GSM استفاده کردم به جاش. روی 2003SE دستگاه x50v مشکلی نداشت. روی x51v با WM5‌ روی رام اولیه‌اش مشکل داشت که با رام جدیدی که DELL برای x51v داد مشکل بر طرف شد. GRPS اش هم تست شد و مشکلی نبود.

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
اطلاعات تماس ندارم متاسفانه.

غیر از باطری و اینکه محدود به مکالمه از طریق هندزفری هستید مشکل دیگه‌ای نبود. مشکل نرم‌افزاری هم که همونطور که عرض کردم نرم‌افزار همراه FujitsuSiemens که من گرفتم روی 2003SE نصب نشد و من از Running Voice GSM استفاده کردم به جاش. روی 2003SE دستگاه x50v مشکلی نداشت. روی x51v با WM5‌ روی رام اولیه‌اش مشکل داشت که با رام جدیدی که DELL برای x51v داد مشکل بر طرف شد. GRPS اش هم تست شد و مشکلی نبود.
ببخشيد خنگ بازي در مي يارم.
رام جديد يعني همون a12 ؟؟
نرم افزار همراه رو ويندوز pc ؟! كيفيت صداش رو هم ميشه بفرماييد چه طور بود و كي تست كرديد.
يه آدرس دقيق تر هم اگه لطف كنيد كه من فردا گم نشم! يه كمي از اسم مغازه؟!
270.gif

ممنون

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
من فردا مي رم سراغش.
اول پايتخت بعد جمهوري. بخاطر درس زياد نمي تونم وقت بذارم پاش. فقط اگه سيم كارت ببرم مي تونم تست كنم ؟!
يا كسي آشنا داره يه خورده كارم زودتر انجام شه؟!
252.gif

آدرس چند تا مغازه اي كه فكر كنيد با اين كار ها آشنا باشن.
راستي از وقتي كه از دستگاه استفاده كرديد شارژ دستگاه چقدر تغيير كرد؟! چند ساعت باهاش مي شد كار كرد؟!
(نه اينكه چند ساعت حرف بزنيم. چند ساعت تو جيبتون بود)

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
خب امروز رفتم.
تو علادين كه اصلا چيزي پيدا نكردم.
تو پايتخت هم فقط اكسون گفت مي تونه تا ظهر بياره.
به مارك گفت كه بعد من گفتم فوجيتسو زيمنس هم داري گفت آره. اولي نسبت به دومي بهتره ولي جفتش آنتن دهي خيلي ضعيفي دارن. حالا باز آقا پدرام و آقا وحيد اگه تونستن در مورد آنتن دهيش صحبت كنند.
ولي انقدر از آنتن دهي و باتريش ناراضي بود كه من بي خيال شدم.
قيمت هم اطراف 200. (بالاتر از 200)

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
FujitsuSiemense آنتن دهیش خوب بود. میتونی با شرط ۱ روز تست بخری. چون مشتری کمی داره معمولا قبول میکنند.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب امروز رفتم.
به مارك گفت كه بعد من گفتم فوجيتسو زيمنس هم داري گفت آره. اولي نسبت به دومي بهتره ولي جفتش آنتن دهي خيلي ضعيفي دارن. حالا باز آقا پدرام و آقا وحيد اگه تونستن در مورد آنتن دهيش صحبت كنند.

پرهام بود نه پدرام..:D من انتنش رو مشگلی نداشتم.. ولی باطری عذاب اور بود..:(

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
23.gif

بعد از اينكه پست فرستادم متوجه صوتي شدم! گرما زده شدم!
249.gif

حالا چرا قيمت 200 پروند نمي دونم! از اول هم مي گفت نخر! حالا منظورش اين بود كه بيا از من فليم بخر يا حوصله ي مشتري ندارم رو متوجه نشدم دقيقا!
169.gif

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
باطری که تقریبا ۱ روز بیشتر جواب نمیداد! البته برای Axim باطری با ظرفیت بیشتر هم هست که نمیدونم اینجا پیدا میشه یا نه.
قیمت ۲۰۰ هم به نظر من مناسب نیست و ارزش نداره. مگر اینکه واقعا به دلایلی نخواهید یک گوشی هم همراه داشته باشید یا اینکه بخواهید از سرویس GPRS‌ روی PPC استفاده کنید.

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
باطری که تقریبا ۱ روز بیشتر جواب نمیداد! البته برای Axim باطری با ظرفیت بیشتر هم هست که نمیدونم اینجا پیدا میشه یا نه.
قیمت ۲۰۰ هم به نظر من مناسب نیست و ارزش نداره. مگر اینکه واقعا به دلایلی نخواهید یک گوشی هم همراه داشته باشید یا اینکه بخواهید از سرویس GPRS‌ روی PPC استفاده کنید.
ممنون قربان
من هم همينطور فك مي كنم.
176.gif

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
خب امروز رفتم.

آقا خیلی ممنون! ایشالا جبران کنیم!
bow.gif

بالا