برگزیده های پرشین تولز

تبدیل psd به html

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
این کار شدنی ، اینجا رو نگاه کنید :

بگذارید کامل لود بشه :
http://www.irfree.com/jpg/pic.htm

در نگاه اول شاید متوجه نشید این صرفاً یک کد اچ تی ام ال ، نمونه های جالب ترم دارم که متاسفانه اینترنت من امروز مشکل داره و نمی تونم بگذارم .

mamalili شما هم PSD تو بده تا تبدیل کنم .

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی عالی بود!!
روش کار چطوریه؟

mamalili

Registered User
لایک‌ها
0
این کار شدنی ، اینجا رو نگاه کنید :

بگذارید کامل لود بشه :
http://www.irfree.com/jpg/pic.htm

در نگاه اول شاید متوجه نشید این صرفاً یک کد اچ تی ام ال ، نمونه های جالب ترم دارم که متاسفانه اینترنت من امروز مشکل داره و نمی تونم بگذارم .

mamalili شما هم PSD تو بده تا تبدیل کنم .

دست همه ی عزیزان دردنکه
کاره شما هم در نوع خودش واقعا عالیه و خوب میشد اگه سایتش رو میدادید
<TD BGCOLOR="#FFFFFF"></TD><TD BGCOLOR="#FFFFFF"></TD><TD BGCOLOR="#FFFFFF"></TD><TD BGCOLOR="#FFFFFF">
کارش تو نوع خودش خوبه
ولی من منظورم اینه که تمام دستورات form و table و .... باشه
یعنی تقریبا pst 2 html comvertor که مثل اینکه چنین چیزی نیست
این عکس شما هم jpg 2 txt هست البته حرفه ای تر از مدل های موجود دیگه
باز هم مرسی

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
دست همه ی عزیزان دردنکه
کاره شما هم در نوع خودش واقعا عالیه و خوب میشد اگه سایتش رو میدادید

کارش تو نوع خودش خوبه
ولی من منظورم اینه که تمام دستورات form و table و .... باشه
یعنی تقریبا pst 2 html comvertor که مثل اینکه چنین چیزی نیست
این عکس شما هم jpg 2 txt هست البته حرفه ای تر از مدل های موجود دیگه
باز هم مرسی

دوست عزیز این سایت خاصی نیست که این کارو می کنه ، یک برنامه است که من باید کمی توی کامپیوترم بگردیم که پیداش کنم ، اما در مورد چیزی که شما می گید احتمالاً فهمیدم که می خواهید چی کار کنید شما یک PSD رو می خواهید به وب تبدیل کنید شما باید از ُSlice select tools
4z0rfo4.gif
استفاده کنید و قسمت هایی رو که می خواهید لینک بشن با این ابزار برش بدید بعد از اون SAVE FOR WEB بزنید و بعد در فایل ایجاد شده به راحتی می تونید اینک ها رو روی تصاویر ایجاد کنید

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
دوست عزیز این سایت خاصی نیست که این کارو می کنه ، یک برنامه است که من باید کمی توی کامپیوترم بگردیم که پیداش کنم ، اما در مورد چیزی که شما می گید احتمالاً فهمیدم که می خواهید چی کار کنید شما یک PSD رو می خواهید به وب تبدیل کنید شما باید از ُSlice select tools
4z0rfo4.gif
استفاده کنید و قسمت هایی رو که می خواهید لینک بشن با این ابزار برش بدید بعد از اون SAVE FOR WEB بزنید و بعد در فایل ایجاد شده به راحتی می تونید اینک ها رو روی تصاویر ایجاد کنید
دوست عزیز شما مثل اینکه صفحه قبل این تاپیک رو نخوندین!

mamalili

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز این سایت خاصی نیست که این کارو می کنه ، یک برنامه است که من باید کمی توی کامپیوترم بگردیم که پیداش کنم ، اما در مورد چیزی که شما می گید احتمالاً فهمیدم که می خواهید چی کار کنید شما یک PSD رو می خواهید به وب تبدیل کنید شما باید از ُSlice select tools استفاده کنید و قسمت هایی رو که می خواهید لینک بشن با این ابزار برش بدید بعد از اون SAVE FOR WEB بزنید و بعد در فایل ایجاد شده به راحتی می تونید اینک ها رو روی تصاویر ایجاد کنید
:rolleyes: مرسی فکر میکنم این تنها راهه
راست میگین این کار رو کردم بهتر شد :D

باز هم از همه تشکر میکنم

بالا