برگزیده های پرشین تولز

تبريك به سيمور خان

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
rax جان :)
بعيد مي دانم ديگه الان گيرت بياد . يه دونه توي ايران مونده بود كه اونو هم سيمور خان خودمان خريد و تمام شد . :lol:

بهروز جان یه راه حل باقی هنوز..:rolleyes: مخ استاد رو بزنم تاخت بزنم باهاش..
490gy9c.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بلی..فایر خودمون رو میگم..میشه مخ اونم زد البته..
126fs3281498.gif
برو حاصل دسترنج خودت رو بخور !!!
lotsocoffee.gif
...

بعدش هم تو که احتمالا همه اش سوپر کامپیوتر داره از زیر دستت رد میشه ، نیازی به کارت خفن نداری ، با همون کارتای معمولی هم ردیفه اوضاعت ...
dog.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
برو حاصل دسترنج خودت رو بخور !!!
lotsocoffee.gif
...

بعدش هم تو که احتمالا همه اش سوپر کامپیوتر داره از زیر دستت رد میشه ، نیازی به کارت خفن نداری ، با همون کارتای معمولی هم ردیفه اوضاعت ...
dog.gif

905.gif
127fs3777096.gif
این موجود چه معده ای داره.
lotsocoffee.gif

نه بابا مستضعفیه سیستم خودم..( البته همیشه بالا پایین میشه..یهو میشه خوف خوق..یهو میشه معمولی معمولی..ولی تو فکر خرید یه مدل 2 تیونر قوی هستم..
4fvfcja.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
گرچه مثل همیشه دیر رسیدم، ولی به هرحال تبریک میگم سیمور جان!
83.gif

واقعا شایسته شما بود و بلکه برعکس! یعنی بدون تعارف باید گفت شما به این انجمن شایستگی خواهید بخشید!

خدمت دوست گرامی بهروز عزیز هم تشکر و خسته باشید عرض میکنم! واقعا مدیریت چند تا انجمن کار طاقت فرسایی هست!

از دیگر مدیران و مخصوصا ادمین های فروم هم صمیمانه تشکر میکنم که چنین محیط آموزنده و صمیمانه ای رو فراهم کردند.

خدا به همه تون چهار تا زن، هفت تا پسر و هفت تا دختر در این دنیا و هفتاد تا حورالعین در اون دنیا عطا کنه ...!
21.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
Rax عزيزم
اين استادي كه من مي شناسم اون نكسوس را از خودش جدا نمي كنه . مخصوصا كه كارخانه هم توليد اين كارت را از دستور كار خود خارج كرده است .

يه سر بيا اينجا
http://forum.persiantools.com/t66849.html
عجیبه..یعنی واقعا تولید نمیکنن؟ کارت پر فروشی بود..یکی 2 تا فروم معروف خارجی هم من دیدم تعریفشو میکردن در حد عالی..البته الان مدلهای 2و 3 تیونر هم ارزش پیدا کردن ولی از نظر پردازش نکسوس خیلی بهتر بود..سیستم پردازش داخلی منحصر به فردی داشت..

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام
متاسفم که انقدر دیر دارم تبریک می گم! (تاخیر در کارها در خون من نهفته و جزء شخصیت من شده...!)

واقعا دست مریزاد! سیمور را تا الان یکی از بهترین کاربران این فورم دیده بودم، در نتیجه همانند سایر دوستان معتقدم باید به انتخاب بهروز عزیز هم تبریک فراوان گفت.

ویژگی های جالب و ستودنی سیمور از دید من:

- گستردگی حوزه های علاقمندی و اطلاعات (ورزش، سینما، موزیک، MP3 پلیر!، و دانش تخصصی خودش)

- داشتن روحیه ی شاداب، پر نشاط و اکتیو (دقیقا از نحوه ی ارسال پست و استفاده ی متنوع از اسمایلی های مختلف - که در این ویژگی سرامد کاربران PT است- و همینطور بولد کردن برخی کلمات و جملات - که این مورد هم دقت نظر وی را می رساند- می توان پی به خلقیات و شخصیت برونگرای سیمور عزیز برد.)

- کوشش در ایجاد جو صمیمی در محیط فورم به عناوین مختلف (از احداث تاپیک های مختلف، برای فعال نگه داشتن و به عبارتی ایجاد انگیزه در سایر کاربران هم می توان این موضوع رو متوجه شد.)

- و بالاخره: خوش خلقی و شوخ طبعی های خاص خودش...! :happy:

پس من هم به نوبه ی خودم روزهای خوش و خرمی را در این انجمن آرزو می کنم و امیدوارم دوست عزیز و مدیر جدیدمان مثل قبل با قوت به کار خودش ادامه دهد.

اما یک مطلب بسیار مهم:

من واقعا و حقیقتا مانده ام معطل که بهروز با چه انگیزه ای توانسته مدت ها چندین انجمن را مدیریت کند و علاوه بر آن تقریبا به تمام انجمن ها سر بزند؟؟! بعید می دانم این هنر از دست کس دیگری بر می آمد! (بنده که عمرا نه دانش و معلوماتش را دارم نه توان وقت گذاری و صبر و حوصله اش را!)
بنابراین من به نوبه ی خودم از این همه تلاش و ایثار (واقعا کلمه ی ایثار در اینجا کاربرد دارد) قدر دانی می کنم و به او خسته نباشید می گویم. موقق باشی بهروز جان!

با آرزوی توفیقات بیشتر برای سیمور و همه ی دوستان این فورم :)

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
مدتیست از مدیر همه چیز دان خبری نیست امیدوارم که حالش بدتر نشده باشه!
اون کمپوت ها رو هم خریدم اگر تا دو روز دیگه نیای زبونم لال میرم با حلوا عوضشون میکنما!!!!
کجایی مدیر؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی مجید جان و دارک نایت عزیز ...
واقعا دست مریزاد! سیمور را تا الان یکی از بهترین کاربران این فورم دیده بودم، در نتیجه همانند سایر دوستان معتقدم باید به انتخاب بهروز عزیز هم تبریک فراوان گفت.
مری جان ، تو که منو داغون کردی ... ولی بهرحال مرسی ... امیدوارم لیاقتش رو داشته باشم ...
joytears.gif

مدتیست از مدیر همه چیز دان خبری نیست امیدوارم که حالش بدتر نشده باشه!
اون کمپوت ها رو هم خریدم اگر تا دو روز دیگه نیای زبونم لال میرم با حلوا عوضشون میکنما!!!!
کجایی مدیر؟!
اگه بگم ممکنه یه عده منو بزنن
263cylj.gif
: پروژه دستمه طبق معمول !!!
2lcmff6.gif

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
فکر کنم خیلی دیر رسیدم .
285.gif
خوب چرا میزنی مسافرت بودم دیگه
306.gif

سیمور جون الان که این تایپیک رو دیدم، خیلی خوشحال شدم . مبارکا باشه
228.gif

احتراماً تقدیم میکنم :
277.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
عجیبه..یعنی واقعا تولید نمیکنن؟ کارت پر فروشی بود..یکی 2 تا فروم معروف خارجی هم من دیدم تعریفشو میکردن در حد عالی..البته الان مدلهای 2و 3 تیونر هم ارزش پیدا کردن ولی از نظر پردازش نکسوس خیلی بهتر بود..سیستم پردازش داخلی منحصر به فردی داشت..
Rax جان

بله متاسفانه توليد اين كارت قطع شده است . در مورد منحصر به فرد بودن سيستم پردازش داخلي هم بايد بگويم حق كاملا با شما است . دكودر سخت افزاري اون هم كه شاهكار است . تنها كارت دي وي بي است كه مي تواني روي يك سيستم P3 هم نصب كني و براحتي باهاش كار كني .
شايد هم مي خواهند اين رده از محصولات خود را با نام جديد وارد كنند به همين دليل نكسوس را از صفحه توليدات حذف نموده اند . به هر شكل من يه دونه بيشتر ندارم كه اگر بفرمايي مي توانم تقديم كنم .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
Rax جان

بله متاسفانه توليد اين كارت قطع شده است . در مورد منحصر به فرد بودن سيستم پردازش داخلي هم بايد بگويم حق كاملا با شما است . دكودر سخت افزاري اون هم كه شاهكار است . تنها كارت دي وي بي است كه مي تواني روي يك سيستم P3 هم نصب كني و براحتي باهاش كار كني .
شايد هم مي خواهند اين رده از محصولات خود را با نام جديد وارد كنند به همين دليل نكسوس را از صفحه توليدات حذف نموده اند . به هر شكل من يه دونه بيشتر ندارم كه اگر بفرمايي مي توانم تقديم كنم .

البته بعید میدونم دیگه نظیرش تولید نشه..بقول شما ممکنه برند تغییر اسم بده محتمل تره..نهایت اینکه یه 2 تیونر میگیرم اونم دکودر و پردازش مستقل داره و تقسیم ریسورس..بعضی مدلهاش تا 256 مگ رم روشون هست..

شما هم همیشه لطف دارید..نکسوس مال بزرگان است و بس..
6.gif

بالا