برگزیده های پرشین تولز

تبلت خریدم از یه کاربر محترم به مشکل برخوردم دوستان لطفا کمک کنند حل بشه ؟

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
ایشون سابقه بالایی دارند و تا اینجا خوش برخورد بودند و اصلا کار به اونجا ها نمی کشه ان شالله

سعی می کنم موضوع رو یه جوری براشون روشن کنم کلا نمی دونم

در مورد قید نکردن بهشون گفتم گفتند اگر این مشکل رو داشت شما باید همون اول سریع متوجه میشدید و جنس الکترونیکی هست و هر لحظه ممنکنه این اتفاق بی افته و بنده هم نمی تونم تا ابد پاسخ گو باشم
در صورتی که هنوز 48 ساعت کامل هم نشده بود
باشه
منم قبلا مثل شما , زیادی اعتماد داشتم به مردم
ایشالله به خیر بگذره
خب اینجا ما چه کمکی میتونیم کنیم؟
شما اگه ببرید تعمیر یا باز کنید دیگه عمرا بتونید پس بدهید
اگه قصد ندارید پس بدید اول هزینه تعمیرشو بپرسید بعد قصد تعمیرشو داشته باشید !

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,504
به احتمال بالا من فکر میکنم مشکل سخت افزار هستش

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
مهلت تست چه 24 ساعت چه 100 ساعت فروشنده باید پاسخگو باشه در صورتی مشکل حل نشد میتونید به جرم غش در مال شکایت کنید

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
باشه
منم قبلا مثل شما , زیادی اعتماد داشتم به مردم
ایشالله به خیر بگذره
خب اینجا ما چه کمکی میتونیم کنیم؟
شما اگه ببرید تعمیر یا باز کنید دیگه عمرا بتونید پس بدهید
اگه قصد ندارید پس بدید اول هزینه تعمیرشو بپرسید بعد قصد تعمیرشو داشته باشید !
والا ایشون به من گفتد شاید نرم افزاری مشکل باشه در صورتی که خودم طمعنم سخت افزاری هست که الان با دوست تعمیر کارمون صحبت کردم گفت شک نکن سخت افزاری هست

زنگ زدم به خودشون و گفتم ولی اصلا قبول نکردن گفتند
24ساعت گذشته و قبول نمی کنم

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
مهلت تست چه 24 ساعت چه 100 ساعت فروشنده باید پاسخگو باشه در صورتی مشکل حل نشد میتونید به جرم غش در مال شکایت کنید

والا اگر بنده کاربر تازه کار بودم یه چیزی در صورتی که امتیاز هامون تقریبا یکی هست و من فروشنده معتبر هم هستم اصلا حرف های بندرو قبول ندارن .

masihpnu

Registered User
لایک‌ها
322
رنگ قاطی کردن ۹۰٪ سخت افزاری هست ...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

اتفاقا یک گوشی داشتم یکبار رنگ قاطی کرد وگوشی کلا هنگ کرد سریع باطری را کشیدم بیرون ...درکل بگم مشکل من نرم افزاری بود حالا شما چکی بکن اشالله مشکلی نداشته باشه

Sent from my HD2 using Tapatalk 2

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
اتفاقا یک گوشی داشتم یکبار رنگ قاطی کرد وگوشی کلا هنگ کرد سریع باطری را کشیدم بیرون ...درکل بگم مشکل من نرم افزاری بود حالا شما چکی بکن اشالله مشکلی نداشته باشه

Sent from my HD2 using Tapatalk 2

دوست عزیز اخه این با تکون صفحه میره و میاد چه زمانی که داره روشن میشه چه زمانی که میاد بالا یعنی تکون میدم این مشکل براش پیش میاد .

power of

Registered User
لایک‌ها
71
سلام و خسته نباشید

ایشون تبلت رو از بنده خریدن البته چندبار تلفنی هم حرف زدیم حالا بگذریم که چه اتفاقاتی بین من و ایشون افتاده
بنده تبلتی رو به ایشون فروختم و اونجا هم ذکر کردم که 24 ساعت مهلت تست دارید که اگر ایرادی باشه من پیگیری کنم که ایشون خداروشکر گفتن ایرادی نداشته و امتیاز مثبت هم دادن بازم من کاری به این موضوع ندارم بنده هم در درون تبلت نبودم ببینم چه ایرادی داره من خودم 5 روز دستم بوده تست کردم دیدم ایرادی نداره بعدش به ایشون دادم ایشون هم تست کرده توی تایمش گفته ایرادی نداره تازه 24 ساعت که تی کرده بودیم که هیچی گذشته از 48 ساعت هم گذشته بوده حالا ایشون شنبه شب بود به من زنگ زد گفت این ایراد کار هستش من هم گفتن جنس متعلق به شماست و من پول مردم رو دادم طبق قاعده و نمیتونم کاری براتون کنم اما اگر اخلاقی هم شده که همین الان هم باشه میتونم کمکتون کنم الان هم میگم هر کمکی باشه من کمکشون میکنم
من اینجا امتیازاتی که جمع کردم الکی نبوده هیچوقت هم قصد کلاه گذاشتن سر کسی رو نداشتم چه برسه ایشون که امتیاز بالا دارن و برای من قابل احترام هستن منتها ما با هم شرط کرده بودیم که 24 ساعت تست کنن که ایشون حتی امتیازش هم دادن حالا بعد از این داستان هر ایرادی باشه تصمیمش با خودشونه من چه وظیفه ای اخه دارم !؟
اون کاربری هم که که نادانسته میگه غش در معامله
برای زمانی هستش که من یه ایرادی به ایشون ذکر نکرده باشه و شرطی باهاشون نکرده باشم اینجا که صدر اسلام نیست عزیزم وسیله الکترونیکیه خوبه آدم سوادشو بالا ببره
من یه سوال دارم
اقا پیمان ایا شما تایدیه سلامتش رو به من ندادید ؟
راستی اقا پیمان شاید نباشه تلفنی باهام در تماس باشید در هر صورت امیدوارم زودتر مشکل حل بشه

power of

Registered User
لایک‌ها
71
من هم همینجا میگم اگر کاری از دستم بر بیاد رو چشمم براش انجام میدم و الان میگم هزار بار دیگه هم میگم اگر در تایمی که مشخص کردیم برای این گجت الکترونیکی مشکلی رو ذکر میکردن من بی برو برگرد پول ایشون رو عودت میدادم اما ما شرط کرده بودیم و ایشون هم تاییدیش رو به من دادن و معامله ختم شده .شما یه ماشین میخرید میرید سند میزنید میاید مبینید میلنگ رفت تراش دئیگه میشه برید بگید این ماشین رو باید پس بگیرید !؟
من در تایمم وظیفم بوده به ایشون پاسخگو باشم اون 24 ساعت نقش گارانتی برای من دادپشته که ایشون هم تایید کردن بعد از اون جنس متعلق به اقا پیمان بوده همین حالا هم کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
سلام و خسته نباشید

ایشون تبلت رو از بنده خریدن البته چندبار تلفنی هم حرف زدیم حالا بگذریم که چه اتفاقاتی بین من و ایشون افتاده
بنده تبلتی رو به ایشون فروختم و اونجا هم ذکر کردم که 24 ساعت مهلت تست دارید که اگر ایرادی باشه من پیگیری کنم که ایشون خداروشکر گفتن ایرادی نداشته و امتیاز مثبت هم دادن بازم من کاری به این موضوع ندارم بنده هم در درون تبلت نبودم ببینم چه ایرادی داره من خودم 5 روز دستم بوده تست کردم دیدم ایرادی نداره بعدش به ایشون دادم ایشون هم تست کرده توی تایمش گفته ایرادی نداره تازه 24 ساعت که تی کرده بودیم که هیچی گذشته از 48 ساعت هم گذشته بوده حالا ایشون شنبه شب بود به من زنگ زد گفت این ایراد کار هستش من هم گفتن جنس متعلق به شماست و من پول مردم رو دادم طبق قاعده و نمیتونم کاری براتون کنم اما اگر اخلاقی هم شده که همین الان هم باشه میتونم کمکتون کنم الان هم میگم هر کمکی باشه من کمکشون میکنم
من اینجا امتیازاتی که جمع کردم الکی نبوده هیچوقت هم قصد کلاه گذاشتن سر کسی رو نداشتم چه برسه ایشون که امتیاز بالا دارن و برای من قابل احترام هستن منتها ما با هم شرط کرده بودیم که 24 ساعت تست کنن که ایشون حتی امتیازش هم دادن حالا بعد از این داستان هر ایرادی باشه تصمیمش با خودشونه من چه وظیفه ای اخه دارم !؟
برای زمانی هستش که من یه ایرادی به ایشون ذکر نکرده باشه و شرطی باهاشون نکرده باشم اینجا که صدر اسلام نیست عزیزم وسیله الکترونیکیه خوبه آدم سوادشو بالا ببره
من یه سوال دارم
راستی اقا پیمان شاید نباشه تلفنی باهام در تماس باشید در هر صورت امیدوارم زودتر مشکل حل بشه

حرفایی که بالا گفتید کاملا منطقی و به قولی حرف حساب هستش.

فقط یه سئوال
این عکسی که ایشون گذاشتن
attachment-331357d1364714998-imag0042_1800x1076.jpg

و اون زدگی که دیده میشه ، دست شما هم که بود ، ایجاد شده بود یا نه؟

power of

Registered User
لایک‌ها
71
حرفایی که بالا گفتید کاملا منطقی و به قولی حرف حساب هستش.

فقط یه سئوال
این عکسی که ایشون گذاشتن
attachment-331357d1364714998-imag0042_1800x1076.jpg

و اون زدگی که دیده میشه ، دست شما هم که بود ، ایجاد شده بود یا نه؟

دست من بود تبلت چسب کاری شده بود که وقتی من باز کردم همون شبش که قرار بود روزش برای ایشون پست کنم بهشون گفتم چسب رو باز کردم یه خط و خش هستش کنار اینور لنز دوربین که زیاد هم تابلو نیست ولی هستش ایشون هم گفتن ایرادی نداره و البته من گفتم اگر اجازه بدید همه ی چسب هاش رو باز کنم که مطمئن از همه چیز بشه که قبول نکردن و گفتن من خودم باز میکنم بعدش هم که من پست کردم براشون و ایشون هم کامل دیده و بقیه تصمیم با خودشون بوده من برای اینکه مدیون نشم ذکر کردم

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
سلام و خسته نباشید

من یه سوال دارم

بله تمام اینها درست در مورد اینا کلی حرف زیدم به اندازه 6 هزار تومن شارژ ایرانسل ولی بحث چیزی دیگریست یه مواقعی یه چیزی از قبل خراب بوده و میشه ثابت کرد که من با تعمیر کار صحبت کردم
الان بحث اونجاست و این مشل رو تا من اومدم کامل بفهمم زمان برد چون زیاد مشخص نبود واینکه اون قسمت شما گفتید خش داره در صورتی که ضربه بدی خورده من همون روز هم دیدم گفت عجب اینکه ضربه خورده ولی بازم به خاطر
روی گل شما چیزی نگفتم گفتم طوری نیست ولی الان معلوم شده به همون قسمت ضربه کوچیک وارد میشه تصویر می پره و رنگ قاطی میشه وتعمیر کار گفتن حداقل با این تفاسیر 270 تومن خرج داره !!!

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
دوستان کسی دیگه نظر نداره ؟

اخه نمی دونم این انصاف هست مشکلی که بعد از دو روز تشخیص داده میشه و به قول تعمیر کار چیزی نیست که دست من به وجود بیاد و باید در شرایط خاص فهمید الان بهشون می گم من باید 270 ضرر کنم این انصاف هست .

power of

Registered User
لایک‌ها
71
دوستان کسی دیگه نظر نداره ؟

اخه نمی دونم این انصاف هست مشکلی که بعد از دو روز تشخیص داده میشه و به قول تعمیر کار چیزی نیست که دست من به وجود بیاد و باید در شرایط خاص فهمید الان بهشون می گم من باید 270 ضرر کنم این انصاف هست .
سلام

اقا پیمان البته اینجا درست نیست اینجوری دارید میگید
من لپ ماجرا رو گفتم اینجا هم بخش دیگه ای هستش میتونید بخش روابط عمومی مطرح کنید من حرفهام رو زدم اگر بازم نیاز بود کامل تر میگم اینجا من هم مقصر نیستم منم مثل شما ناراحتم .شما یک انسان با شخصیت متمدن و با خانواده ای هستید به همون اندازه شما دارای این ویژگی ها هستید من هم هستم و خب نباید در حق هیچکئوممون اجهاف بشه بازم اگر میدونید حقی در اینباره من زیرپا کردم بخش مربوطه هستش اما قسم میخورم من تا 24 ساعت مسئولیت در قبال شما داشتم و دیدی که پیگیری کردم آیا نکردم الان هم ریش و قیچی با شماست هر جور میدونید عمل کنید بنده هم هستم الان هم به زور انلاین شدم که فکر نکنید تو فکرتون نیستم.
امیدوارم منطقی برخورد کنید

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
سلام

اقا پیمان البته اینجا درست نیست اینجوری دارید میگید
من لپ ماجرا رو گفتم اینجا هم بخش دیگه ای هستش میتونید بخش روابط عمومی مطرح کنید من حرفهام رو زدم اگر بازم نیاز بود کامل تر میگم اینجا من هم مقصر نیستم منم مثل شما ناراحتم .شما یک انسان با شخصیت متمدن و با خانواده ای هستید به همون اندازه شما دارای این ویژگی ها هستید من هم هستم و خب نباید در حق هیچکئوممون اجهاف بشه بازم اگر میدونید حقی در اینباره من زیرپا کردم بخش مربوطه هستش اما قسم میخورم من تا 24 ساعت مسئولیت در قبال شما داشتم و دیدی که پیگیری کردم آیا نکردم الان هم ریش و قیچی با شماست هر جور میدونید عمل کنید بنده هم هستم الان هم به زور انلاین شدم که فکر نکنید تو فکرتون نیستم.
امیدوارم منطقی برخورد کنید
دادا در این مورد که فرمودید شکی نیست در قسمت روابط عمومی تاپیک زدم اگر کم و کسری هم داشت شما ببخشید ولی من از اینجا ناراحتم که شما حتی 1 هزارم درصد هم به دوستتون شک نکردید ؟
من چه جوری می تونم تو دو روز کاری کنم که تبلت به این روز بی افته ؟ اصلا واسه چی باید این کارو بکنم ؟ اگر هم اتفاقی افتاد بود و دست خودم اینجوری شده بود اصلا به شما نمی گفتم ؟
ولی با یکی از دوستان صحبت می کردیم گفتند شاید ایشون خواستن واسه دوستشون یه کار خیری کرده باشند و ازشون گرفتند و فروختند و دوستتون هم انکار کرده یا الان دیگه روش نشده به چون تبلت ضربه خورده در صورتی که الان تبلت رو به هرکی بدید متوجه نمیشه شما هم احتمالا خوب دقت نکردید منم خودم
دیر متوجه شدم و تعمیر کار هم گفت عمرا دست من اینجوری شده باشه توی دو روز ؟

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,504
هر دوتون از کاربرای باسابقه فروم هستید.امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه.

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
هر دوتون از کاربرای باسابقه فروم هستید.امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه.

خیلی ممنون
من به خواسته خودشون و با توافق هردو توی قسمت روابط عمومی تاپیک زدم ببینم خدا چی می خواد .

Last edited:

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
310
سلام و عرض ادب و ابراز احترام خدمت دوستان
جناب power of بزرگوار هستند و بنده اصلا ایشون رو نمیشناسم ولی فیدبکهاشون رو که ملاحظه کردم فهمیدم واقعا درستکار هستند
به نظر من لطفا کار رو به تاپیک روابط عمومی نکشید
من میدونم چه مشکلاتی هست که میگم
یه پیشنهاد دارم خدمتتان
مطمئنا تبلت که آب نخورده
ضربه هم نخورده ( جناب peyman_sh از تمام زوایا عکس بگیرن و بذارن تا مشخص بشه)
پس چرا مشکل داره؟ مگه میشه؟
جناب peyman_sh میتونن برای مشخص شدن ماجرا فیلمی http://forum.persiantools.com/u173131.html از لحظه هایی که تبلت دچار مشکل میشه بگیرند و اینجا بذارن تا توسط افراد فنی این کار بررسی بشه
فروشنده همیشه باید مسئول باشه حتی اگر جنس رو آکبند فروخته باشه (دلیل: چون ممکنه این آکبندارو از جایی خریده باشه که اونجا جنساش مشکل داشته (حرفم با شخص خاصی نیست پس به دل نگیرید چون خودم یه لپتاپ خریدم جلو خودم پلمپشو باز کرد تست کرد مشکل نداشت بردم خونه 3 روز بعد مشکل داشت)
خلاصه ما بحثمون اینه که با هم مثل دوتا دوست باشیم حتی اگه به ضررمون باشه
این دنیا به مولا علی ارزش ناراحت کردن نداره
یه آدم مگه چند سال زندست
خیلی خیلی بخواد تلاش کنه غذاهای خوب بخوره ورزش کنه و به فکر خودش باشه 100 سال
بعدش کفنو ...
اینها چیزای ساده ای بود که گفتم
امیدوارم این مشکل به خیر و خوشی تموم شه و خاطره بدی تو ذهن هر دو دوست باقی نمونه
سال به کامتون
تا درودی دیگر بدرود
شاد باشید
یا حق

بالا