برگزیده های پرشین تولز

تبلت ویندوزی touchmate با کیفیت و قیمت عالی

samsung2222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
ببخشی به کسی بر نخوره ولی من فکرمیکنم احتمالا 90 درصد کپی از ویندوز گرفتن وبا پارتیشن بازی کردن وبعد کپی روبرگردوندندوگرنه بدکسی نیاد اینجا تاپیک زدیم برای راهنمایی یک دیگرنه اینکه بیاییم فخر بفروشیم به یکدیکر بنده هم متاسفانه بدون هیچ دلیلی پارتیشن درایور سی پریده وپیغام رویگاوری میزنه ومتاسفانه داخل صفحه بوت که میرم هیچ اجازه ایی نمیده که بشه حداقل ویندوزشو نصب کرد یاکاری دیگه کرد ازدوستان اگر کسی صادقونه بلد ه زاهنمایی کنه زکات علم همینه وگرنه در پرسشو پاسخ مربوط به این مدل تبلت اشغالو گل بگیرین وهی کلاس نذارید که مااین چنینیم کردیم وانچنان اگر بجاده خاکی باشه ماهم میتونیم بریم دوتا سایت بغلی بخونیم و بیاییم اینجا بنویسیم باتشکر از همه عزیزان

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
با این تفاسیر ترجیح میدم یه لپتاب استوک بخرم تا این رو

morteza1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان به چه روشی فوتوشاپ رو نصب کردید.؟

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
سلام دوستان یه اموزش مختصر میزارم واسه اونای که میخان همزمان به تبلت دستگاه وصل بکنن و شارژ هم بشه تبلتشون.
چیزهای که لازم داریم
1:میکرو usbکه من از کابل خود تبلت استفاده کردم.
2: یه سر مادگی usb
نحوه کار بسیار ساده هست .
مرحله اول اماده کردن کابلها :
کابل میکروusb رو از سر میکرو به اندازه ده سانت فاصله قیچی کنید و یه سر مادگی usb رو هم آماده کنید اونم طولش ده سانت باشه کافیه.
حالا هر سه سر کابلها رو لخت کنید تا به چهار رشته کابل برسید به رنگهای :
مشکی.
قرمز.
سفید.
ابی یا سبز
حالا هر چهار رشته سیم سر میکروusb رو به چهار رشته سیم سر مادگی usb وصل کنید مطابق عکس هر کدام از رنگها رو به رنگ خودش وصل کنید :
مشکی به مشکی
قرمز به قرمز
سفید به سفید
ابی به ابی
حالا سر سیمهای ابی و سفید رو هر کدام جدا گانه عایق کنید با نوار چسب چسب بزنید.
میرسیم به سر کابل usb نری از چهار رشته سیمش سیمهای ابی و سفید رو از ته بچینید و یه جوری عایق کنید که به هم نخورن و حالا سیمهای قرمز و مشکی رو هر کدام به رنگ خودشون بر روی میکروusb وصل کنید کار تمام هست حالا این رو هم هر کدام جداگانه عایق کنید کار تمام هست
حالا سر میکروusb رو به تبلت و سر usbرو به شارژر تبلت و سر مادگی رو هم میتونید موس فلش کیبورد و اگه هاب دارید این سه وسیله رو به هاب وصل کنید وهاب رو به کابل بزنید دیگه هم نگران خالی شدن باطری تبلت نباشید چون همزمان تبلت رو هم شارژ میکنه فقط با هارد اکسترنال مشکل داره شناسایی میکنه ولی بالا نمیاره.
و کابل هم وقتی به شارژ باشه کار میکنه.
و کلام اخر هر گونه خرابی و مشکل واسه تبلت تون پیش بیاد عواقب کارش با خودتون هست بنده به هیچ چیزی متعهد نیستم
واسه عکس هم شرمنه کمی درهم ریخته هست ولی دقت کنید واضح هست (سواتمون در حد سیکل هست دیگه)
اینم شمارم 09392135644 اگه به مشکل برخوردید میتونید در لاین با بنده ارتباط داشته باشید
انتشار بدون ذکر نام و منبع ممنوع هست
موفق باشید
مشاهده پیوست 820870
دوست عزیز آیا از شارژ همزمان تبلت و گوشی و استفاده از Otg اطمینان دارید؟
معمولا کابل otg y برای دستگاههایی مثل کیبورد یا هارد اکسترنال که برق بیشتری لازم دارم استفاده میشن نه برای شارژ همزمان. آیا با ساخت و استفاده از این کابل آسیبی به دستگاه نمیرسه؟

afshin.khan

Registered User
لایک‌ها
140
دوست عزیز آیا از شارژ همزمان تبلت و گوشی و استفاده از Otg اطمینان دارید؟
معمولا کابل otg y برای دستگاههایی مثل کیبورد یا هارد اکسترنال که برق بیشتری لازم دارم استفاده میشن نه برای شارژ همزمان. آیا با ساخت و استفاده از این کابل آسیبی به دستگاه نمیرسه؟
نه عزیز مشکلی پیش نمیاد فقط تنها مشکلش اینه که شارژ شدن کنده
ویا کلا ثابت میمونه شارژش کم نمیشه
البته عواقبش با خودت

فرستاده شده از HUAWEI Y550-L01ِ من با Tapatalk

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
نه عزیز مشکلی پیش نمیاد فقط تنها مشکلش اینه که شارژ شدن کنده
ویا کلا ثابت میمونه شارژش کم نمیشه
البته عواقبش با خودت

علامت شارژ روی باطری ظاهر میشه یا خیر؟ فکر نمیکنم اصلا شارژ بشه، چون پورت otg سیم چهارمش که سیم شناسایی هست به منفی با یه مقاومتی متصل هست که جریان کمتری ازش رد بشه، خلاصه بعید میدونم جواب درست بده

afshin.khan

Registered User
لایک‌ها
140
علامت شارژ روی باطری ظاهر میشه یا خیر؟ فکر نمیکنم اصلا شارژ بشه، چون پورت otg سیم چهارمش که سیم شناسایی هست به منفی با یه مقاومتی متصل هست که جریان کمتری ازش رد بشه، خلاصه بعید میدونم جواب درست بده
عکسشو گذاشتم شارژ میشه علامتش هم میفته از اسکرینی که گذاشتم معلومه
اینم لینک
http://forum.persiantools.com/index.php?posts/11181539

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
عکسشو گذاشتم شارژ میشه علامتش هم میفته از اسکرینی که گذاشتم معلومه
اینم لینک
http://forum.persiantools.com/index.php?posts/11181539

بله درسته، در اولین فرصت بنده هم تست میکنم،
موفق به بوت کردن تبلت از روی فلش نشدم، اگر قلق خاصی داره دوستان لطفا همکاری فرمایند.
ممنونم

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
با درایور کارت شبکه بیسیم مشکل پیدا کردم، اونی که بک آپ گرفتم روی ویندوز 10 کار نمیکنه، کسی از دوستان لینکی چیزی واسه دانلود نداره

ممنون از شما

samsung2222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من ویندوز کاملشو دانلود کردن ولی دزیغ از یک راهنمایی دوستان متاسفانه حیف پولیکه برااین مدل ادم بده

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
من ویندوز کاملشو دانلود کردن ولی دزیغ از یک راهنمایی دوستان متاسفانه حیف پولیکه برااین مدل ادم بده
مشکلت چیه دوست عزیز، من ریکاور کردم به ویندوز 8.1 فابریکش چون منظم تر کار میکرد و همه درایورهاش نصب بود

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دنبال این تبلت آکبندش هستم - کسی میدونه کجا داره؟

siamack@66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.اقا مشکل درایور تاچ دارم.بهم فایل بکاپ تبلتتو میدی.درایورام بد بکاپ گرفتم و ویندوزو عوض کردم.حالا هیچ درایوری ندارم.تبلت بی استفاده مونده
بهم کمک کن

siamack@66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
صلام دوستان عزیزمن کلا پارتیشن ویندوز کلا پاک شده وهیچ بکاپی ازش ندارم فریمورویندوز روکاملل دانلود کردم ازدوستانیکه مشکل منو داشتن راهنمایی میخوام که ایاویندوزواز زیپ دار اوردن یانه وین ررش کردن یانه بلافاصله که دنالودش کردن رایتش کردن یانه بصورت فایا ایزودراوردنش ونصبش کردن چون کاملا منو گیج گرده وسیستم روی ریکاوری فایل مونده باتشکرمنتظرراهنمایی شماعزیزان هستم
سلام ، مشکلت حل شد؟

siamack@66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عجب زیر خاکی پیدا کردی انصافا
اره والا، ولی به درد زبان خوندن میخوره.چند سال استفاده کردم،عالی بود.بعد چند سال اومدم ویندوزشو فرمت کردم بک آپ از درایور هم گرفته بودم ، بعد نصب دیگه تاچ از کار افتاد، در اصل تاچش گیج میزد.
میتونی کمکم کنی راهش بندازم؟ واقعا کمک بزرگی میکنی بهم.

بالا