برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات برای فروش نوت بوک از طریق ایمیل

saman_c_h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام،

من قصد دارم برای تبلیغ یک محصول (نوت بوک) ایمیل تبلیغاتی به کاربران ایرانی ارسال کنم.

از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد شرکت های ایرانی که این خدمات را اریه می دهند دارد؟ چقدر هزینه هر امیل هست؟

با تشکر.

ccirco

Registered User
لایک‌ها
4
گروه مرکز تجارت الکترونیک ایران

www.cc-ir.com
این امکان را برای شما فراهم کرده است

کلیه اعضای فعال پرشین تولز با ارسال کد کاربرای خود میتوانند از این تخفیف ویژه استفاده کنند

ما با داشتن بیش از 5000000ادرس ایمیل ایرانی می توانیم برای شما به بهترین نحوه ممکن تبلیغات با ایمیل را انجام دهیم
ا
سرویس ویژه پیشنهادی ما به شما:
ارسال 20000 بازدید کننده برای سایت یا تیزر تبلیغاتی شما فقط 20000 تومان

(توضیحات)
سرویس فوق به این معناست که مبنای محاسبه بر اساس کانتری است که خوده شما ان را تائید میکنید و در سورس تیزر تبلیغاتیخود میگذارید ما برای شما انقدر ایمیل تبلیغاتی میفرستیم تا تعداد بازدید کنندگان به عدد توافقی برسد در ضمن بازدید کننده ای پی ولید ملاک عمل است.در حقیقت شما به ازای بازدید کنندهای که دریافت میکنید با ما تسویه حساب میکنید

لازم به توضیح است اکثر همکاران که در زمینه فرستادن ایمیل تبلیغاتی فعالیت میکنند به ازای تعداد ایمیل ارسالی ازشما هزینه مربوطه را دریافت میکنند اشکال اصلی این روش این است که شما هیچ کنترلی بر روی تعداد بازدید کننده ایمیل تبلیغاتی خود نداشته وهمچنین هر نو ع اماری که ارائه شود قابل استناد نیست ام در این روش پرداخت بر اساس سورف شما از بازدهی هزینه تبلیغاتی خود اطمینان حاصل کرده و در حقیقت برای سایت یا تیزر تبلیغاتی خود حداقل بازدید کننده خریداری کرده ا ید

جهت سفارش با ایمیل با ما در تماس باشید
[email protected]

بالا