برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ در گوگل چگونه است؟

godfather28

Registered User
لایک‌ها
58
خوب خودت جواب سوالت تو خط آخر داد...

اره من خودم چک کردم ندیدم
گفتم شاید من اشتباه میکنم
اخه بعضی از شرکتها رو دیدم که توی تبلیغاتشون زدند انتخاب ایران!!!!
این چطوریه؟

بعد اینکه
کیوردKeyword فارسی میشه تعریف کرد؟
چطوری تبلیغ رو بالای جی میلGmail میشه تعریف کرد؟

با تشکر

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
....
اخه بعضی از شرکتها رو دیدم که توی تبلیغاتشون زدند انتخاب ایران!!!!
این چطوریه؟
....
کیوردKeyword فارسی میشه تعریف کرد؟
با تشکر

- وقتیکه شما توی گوگل مطلبی را سرچ میکنید گاهی اوقات تبلیغات فارسی را می بینید ، پس ممکنه برای منطقه ایران هم تبلیغ تعریف کرد ! چگونگی اش را من مطمئن نیستم ولی شاید یک راهش انتخاب کلیه کشور ها باشه و یا ممکنه این گزینه برای آگهی دهندگان خارج از ایران ( خارج از محدوده تحریم ها ) فعال باشه !

- اگر حداکثر مبلغی را که برای یک کیورد در نظر گرفته ای از بقیه آگهی دهندگان بیشتر باشه ، آگهی شما بالاتر از بقیه قرار میگیره (چه در تبلیغات ستون اصلی و چه در ردیف سمت راستی) .

موفق باشید

Last edited:

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
.....
با تشکر

یک مطلب دیگر :
اکر برای یک keyword خاص مورد نظر شما کسی آگهی نداده باشه ، آگهی شما بعنوان تنها آگهی دهنده با کمترین مبلغ ممکنه در بالا قرار میگیره . پس چه خوبه که در انتخاب keyword ها (و با هزینه کمتر) دقت بیشتری کرد.

موفق باشید

godfather28

Registered User
لایک‌ها
58
بله
ممنون از شما
مسلما باید برای تبلیغ همه دنیا رو در نظر گرفت
ولی بالای جی میل چطوری میشه تبلیغ گذاشت؟
تنظیم خاصی داره؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
بله
ممنون از شما
مسلما باید برای تبلیغ همه دنیا رو در نظر گرفت
ولی بالای جی میل چطوری میشه تبلیغ گذاشت؟
تنظیم خاصی داره؟

ممکنه بگی منظورت کدام قسمته ؟
چون صفحه اصلی جی میل مثل یاهو تبلیغ نداره فقط یک خط اضافی بالای دکمه
Archive - Report Spam
واسه تیتر های خبری هست .

موفق باشید

JOYANDE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز
با سلام
من یک فروشگاه اینترنتی دارم البته متفاوت از فروشگاههای دیگر است چون ما مواد غذائی میفروشیم.
از سوی دیگر تا به الان با توجه به اینکه در بلاگفا، عصر ایران و ایستگاه تبلیغات داشته ام، ولی بیشتر مشتریان من می گویند که آدرس فروشگاه را در لابه لای سرچ های خود در گوگل پیدا نموده اند.

به نظر شما تبلیغات گوگل برای من چطوره؟؟؟؟

البته من با شرکت کاسپید صحبت کرده ام

سوال بعدی اینکه حداقل مبلغ برای یک کلیک در گوگل چقدر است؟؟؟؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
دوستان عزیز
با سلام
من یک فروشگاه اینترنتی دارم البته متفاوت از فروشگاههای دیگر است چون ما مواد غذائی میفروشیم.
از سوی دیگر تا به الان با توجه به اینکه در بلاگفا، عصر ایران و ایستگاه تبلیغات داشته ام، ولی بیشتر مشتریان من می گویند که آدرس فروشگاه را در لابه لای سرچ های خود در گوگل پیدا نموده اند.
به نظر شما تبلیغات گوگل برای من چطوره؟؟؟؟
البته من با شرکت کاسپید صحبت کرده ام
سوال بعدی اینکه حداقل مبلغ برای یک کلیک در گوگل چقدر است؟؟؟؟

سلام

بعد از دیدن اینهمه فروشگاه تکراری ، واقعا فروشگاه شما متفاوت منحصر بفرد و جالبه ، تبریک میگم.
تبلیغات در گوگل میتونه کمک زیادی بشما بکنه ، بخصوص اگر بتونی صادرات را هم به فعالیت هایت اضافه کنی. (داشتن یک بخش انگیسی برای سایت شما خیلی مفیده)
حداقل مبلغ برای یک کلیک در گوگل را مطمئن نیستم ولی شاید از یکی دو سنت شروع بشه .

موفق باشی

godfather28

Registered User
لایک‌ها
58

ممکنه بگی منظورت کدام قسمته ؟
چون صفحه اصلی جی میل مثل یاهو تبلیغ نداره فقط یک خط اضافی بالای دکمه
Archive - Report Spam
واسه تیتر های خبری هست .

موفق باشید

شما وقتی وارد ایمیلتون میشید
بالای ایمیلهای شما یک خط مرتبط با متن ایمیل شما میاد.
مثلا اگر ایمیلی در مورد دانشگاه فرستده باشید یک خط تبلیغ بالا میاد: تحصیل در دانشگاههای ..."

الان خواستم ببینم این تبلیغ چطوری هست؟و چطوری میشه فعالش کرد؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
شما وقتی وارد ایمیلتون میشید
بالای ایمیلهای شما یک خط مرتبط با متن ایمیل شما میاد.
مثلا اگر ایمیلی در مورد دانشگاه فرستده باشید یک خط تبلیغ بالا میاد: تحصیل در دانشگاههای ..."
الان خواستم ببینم این تبلیغ چطوری هست؟و چطوری میشه فعالش کرد؟

منظور من هم همون قسمت بود ، ممکنه توی تنظیمات AdWords باشه من مطمئن نیستم .

مشابه سئوال شما اینجا مطرح شده ، اما پاسخ دقیقی داده نشده .

شاید باسرچ چنین جمله ای بتونید به جواب مورد نظرتون برسید:
How to Advertise in Google Gmail

موفق باشید

Last edited:

JOYANDE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام دوباره
شرپا جان ممنون از شما بابت دلگرمی
کاسپید به ما قول داده که تبلیغات ما رو برای شهرهای خاص تنظیم کنه چون من بهترین مشتریانم از تهران هستند. ولی هزینه بالائی باید پرداخت کنم حدود 100000 تومن که الان در فکرم که آیا برگشت سرمایه داره یا نه؟

چون در بسیاری از کلمات کلیدی ما رقیبی وجود ندارد و با پرداخت کمترین مبلغ در بالای لیست قرار می گیریم.

شرپا جان درباره بخش انگلیسی که فرمودید باید عرض کنم ما برای ارسال محموله های خودمان در همین ایران مشکل داریم تا الان شرکت پست عادت کرده بود که تعدادی سی دی و چیزهای سبک ازاین دست را حمل کنه و حالا برای محموله های سنگین تر کمی مشکل داریم و با کاهش سود خودمان این موضوع رو جبران می کنیم. به طوری که الان متوسط سود ما 5 درصد است و به امید آینده تلاش میکنیم.

Last edited:

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
با سلام دوباره
شرپا جان ممنون از شما بابت دلگرمی
کاسپید به ما قول داده که تبلیغات ما رو برای شهرهای خاص تنظیم کنه چون من بهترین مشتریانم از تهران هستند. ولی هزینه بالائی باید پرداخت کنم حدود 100000 تومن که الان در فکرم که آیا برگشت سرمایه داره یا نه؟
چون در بسیاری از کلمات کلیدی ما رقیبی وجود ندارد و با پرداخت کمترین مبلغ در بالای لیست قرار می گیریم.
شرپا جان درباره بخش انگلیسی که فرمودید باید عرض کنم ما برای ارسال محموله های خودمان در همین ایران مشکل داریم تا الان شرکت پست عادت کرده بود که تعدادی سی دی و چیزهای سبک ازاین دست را حمل کنه و حالا برای محموله های سنگین تر کمی مشکل داریم و با کاهش سود خودمان این موضوع رو جبران می کنیم. به طوری که الان متوسط سود ما 5 درصد است و به امید آینده تلاش میکنیم.

من بجای شما باشم ترجیح میدم اون مبلغ (ویا شاید بیشتر) را در راه آموزش و یاد گیری هزینه کنم تا راهکار تبلیغ در اینترنت و گوگل را خودم یاد بگیرم! من هم یکی دوماه پیش مثل شما فکر میکردم که ممکنه اینکار سخت باشه ، ولی خیلی زود یاد گرفتم و در حال حاضر برای خودم توی AdWords انجام میدم .

البته بحث صادرات و بخش انگلیسی خیلی مفصله و کار کمی مشکل، ولی بصورت خیلی خلاصه عرض کنم
مزیت و سود صادرات بیشتر توی تفاوت نرخ ارز ایران(ریال) با اونطرف ( مثلا دلار) است، و سود شما میتونه خیلی بیشتر از 5 درصد فعلی باشه و نظر شخصی من اینه که فروشگاه شما بخوبی پتانسیل کار با خارج را داره.

بهر حال موفق باشد

Last edited:

JOYANDE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرپای عزیز ممنون
راهنمائی شما بسیار مفید بود ولی من اگر هم بلد باشم تبلیغ بدم ولی من که کارت اعتباری ندارم که پول به حساب گوگل واریز کنم؟؟...

راستی این رجیستر کردن مگه چیه مگه که 100000 تومن میگیرند؟؟؟...

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
شرپای عزیز ممنون
راهنمائی شما بسیار مفید بود ولی من اگر هم بلد باشم تبلیغ بدم ولی من که کارت اعتباری ندارم که پول به حساب گوگل واریز کنم؟؟...
راستی این رجیستر کردن مگه چیه مگه که 100000 تومن میگیرند؟؟؟...

بابت کار مزده !
برای تهیه کارت اعتباری میتونی یه تاپیک توی بازارچه بزنی ، دوستانی هستند که این کار را انجام میدهند.( سعی کن یکنفر خوش سابقه را پیدا کنی)

موفق باشید

Last edited:

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
تمام مشکلاتی که دوستان مطرح کردند صحیحه ولی راه حل تمامی مشکلات موجوده.
اگه هر کسی هر نوع تبلیغی توی گوگل یا gmail می خواهد شامل ایران یا غیر از ایران یک PM یا ایمیل بده

it [at] bertina.ir

kaspid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

قطعا آنالیز و راه اندازی گوگل ادوردز نیاز به تخصص داره. هر کسی که یک credit card و یا debit card داشت قطعا می تونه به گوگل تبلیغ رو add کنه ولی این دلیل بر موفقیت اون campaign نیست. زمانی که یک وب سایت فروشگاهی اقدام به این کار می کنه در صورتیکه محصولاتش بالای 200 تا باشه نیاز به ایجاد 200 adgroup هست. سایر شرکتها چون اطلاعاتی ندارند و یا حوصله این کار رو ندارن با ایجاد یک adgroup کار رو به مشتری تحویل می دن غافل از اینکه این کار می تونه در بلند مدت ضررهای زیادی به مشتری بزنه. قطعا 100 هزار تومان بسیار رقم پایینی برای ایجاد 200 adgroup هست.

امیدوارم روزی رو ببینیم که تمام شرکتها به جای سمبل کاری، به فکر مشتری نیز باشند.

ضمن این که خوشحالم که مشتریان جدید ما از جمله آقای رضازاده (www.gilanrice.com) و اقای کلاته از هیدرولیک میلاد(www.miladhydraulic.com) , ... همگی از campaign های ایجاد شده توسط کاسپید راضی بودن.

اگه سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

حمید سپیدنام
شرکت کاسپید
www.kaspid.co.uk
www.kaspid.com

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
بله اینی که دوستمون گفتند کاملا صحیح می باشد به همین جهت ما اولین گروهس هستیم که نرم افزار اختصاصی تحلیل کلید واژه رو تهیه کردیم.

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
سلام دوستان

در مورد تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords مشکلی برام پیش اومده، کسی می تونه کمکم کنه؟

من تبلیغ رو ثبت کردم و 25 پوند هم در حسابم دارم.

اما اگهی ام نمایش داده نمی شه و این پیغام خطا رو می ده :

We were unable to authorise a payment on your credit card.
Please try to make another payment by visiting your Make Payments page. If you need to update your payment details before attempting another payment, please visit your Billing Preferences page. Please note that, if your balance hits zero, our system automatically stops showing your ads until you make another payment.

یکی دیگه اینکه آیا از کوپنهای تبلیغاتی میشه به طور مستقیم در تبلیغ استفاده کرد یا اول باید اکانت شارژ بشه بعدکوپن به اون اضافه بشه!!!

حالا اگه در این ارتباط اطلاعاتی دارین به من بگین. ممنون می شم.

kaspid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

از این کوپنها نمی شه به طور مستقیم استفاده کرد و حتما باید شماره debit card و یا credit card خود را وارد کنید. از موردهای دیگه برای استفاده از این voucher ها اینه که حتما باید در زمانیکه اکانت جدید setup می شه استفاده شود

مورد دیگه ای بود من در خدمتم

با تشکر

حمید سپیدنام (Google Professional Advertiser)
www.kaspid.com
www.kaspid.co.uk

navazesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شرپا
روز به خیر

من مدیریت یک سایت تجاری را دارم که نیاز دارم page rank آنرا بالا ببرم . میتونی در این راه کمکم کنی؟
لازم به ذکره که جدیدا با Google Adwords آشنا شدم و با اینکه در آن هم Account درست کردم ولی برای راه اندازی آن و شروع به کار مشکل دارم. در ضمن master card هم میتونم جور کنم.

ممنون میشم که کمکم کنید.

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
خب اگه می تونی مستر کارت جور کنی که حله
فقط حواسط باشه که با ای پی اشتراکی و یا آی پی ایران وارد نشی.

بالا