برگزیده های پرشین تولز

ترفندهای ساده برای از بین بردن چین و چروک

yasman.yk

Registered User
تاریخ عضویت
22 اکتبر 2013
نوشته‌ها
344
لایک‌ها
294
سن
32
با افزایش سن چین و چروک پوست در نقاط مختلف بدن ظاهر می‌شود. چین و چروک روی دست نشان دهنده کامل و واضحی از بالا رفتن سن شما می‌باشد. در این تاپیک برای شما ۵ راه حل جهت پیشگیری و از بین بردن چین و چروک پوست را در نظر گرفته ایم.


www.takroj.ir-300011421.jpg

ترفندهای ساده برای از بین بردن چین و چروک پوست دست

ترفندهای ساده برای از بین بردن چین و چروک پوست دست :
1- به دستتان حتما" ضد آفتاب بزنید . نور خورشید در ایجاد چین و چروک روی دستها نقش بزرگی ایفا می‌کند .همانطور که از پوست صورتتان محافظت می‌کنید از پوست دستهایتان نیز محافظت کنید و قبل از بیرون رفتن حتما" از یک ضد آفتاب خوب که از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر محافظت می‌کند استفاده کنید . این کار باعث می‌شود که پوست دست شما با قرار گرفتن در معرض نور خورشید چروک نشود.

2- از دستهایتان محافظت کنید . مواد شیمیایی خشن مثل سفید کننده‌ها و تمیز کننده‌های دیگر به دست‌های ما آسیب زیادی وارد می‌کنند و باعث می‌شوند که دستهای ما زودتر پیر شوند. بنابراین وقتی از این تمیز کننده‌ها استفاده می‌کنید همیشه از دستکش پلاستیکی استفاده کنید.

3- از روشهای درمانی لیزری مثل میکرودرم ابریژن نیز می‌توانید استفاده کنید.در این روش ، لایه‌های فوقاتی پوست صیقل داده می‌شود. علاوه براین، میکرودرم ابریژن برای عوض کردن تن رنگی پوست و لکه‌های پوست و کاهش چین و چروک پوست دست هم مفید است.


www.takroj.ir-300011423.jpg

ترفندهای ساده برای از بین بردن چین و چروک پوست دست


4- دستهایتان را مرطوب کنید . با مرطوب نگه داشتن دستتان می‌توانید ظاهر چین و چروکهای دستهایتان را بهتر کنید . از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید و از مچ تا نوک انگشتانتان را به کرم آغشته کنید و ماساژ دهید.

5- از یک لایه بردار شیمیایی استفاده کنید . لایه بردارهای شیمیایی صورت خیلی رایج هستند اما لایه بردارهای شیمیایی مخصوص دست نیز هر روز محبوبتر می‌شوند. بعد از استفاده از این کرم ، پوست دست کم کم پوسته پوسته می‌شود ،به این ترتیب پوستهای کهنه ازبین می‌روند و پوست جوان جای آن را می‌گیرند.

 

yasman.yk

Registered User
تاریخ عضویت
22 اکتبر 2013
نوشته‌ها
344
لایک‌ها
294
سن
32
آب حلیمه؟ اینقدر موفیده بره چین و چروک ؟ مشاهده پیوست 658905
اسکراب = سکراب یا همان لایه برداری،پوست شامل از بین بردن سلول های مرده روی پوست و پینه ها و سختی های ایجاد شده بر پوست و از بین بردن خطوط سطحی است.

کرم‌ ها و صابون‌ های اسکراب(که حاوی دانه‌های خشن هستند) می ‌توانند در درمان ضایعات پوستی مثل آکنه‌ های کومدونال(جوش‌ های سرسیاه یا سفید)، چربی پوست، خشونت پوست و نیز افزایش اثر داروهای موضعی کاربرد داشته باشند.
 

htcone

Registered User
تاریخ عضویت
2 سپتامبر 2014
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
24
سن
35
لایه بردارهای شیمیایی برای پوست مضر نیستند؟
 
بالا