برگزیده های پرشین تولز

behzadpersian

Registered User
لایک‌ها
79
با سلام دوست عزیز 3 تا کتاب الکترونیک در زمینه تعمیرات می خوام بخرم تعدادصفحات
100/ 120/ 90/

شما می تونید متن های تخصصی الکترونیک ترجمه کنید هزینه ترجمه بی زحمت بگید
هر صفحه چقدر می شه

vahidrezas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با سلام دوست عزیز 3 تا کتاب الکترونیک در زمینه تعمیرات می خوام بخرم تعدادصفحات
100/ 120/ 90/

شما می تونید متن های تخصصی الکترونیک ترجمه کنید هزینه ترجمه بی زحمت بگید
هر صفحه چقدر می شه
سلام
پ.خ شد.

mrem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منبع میدم چند تا سایت خارجی
ترجمه ی مطالب و آموزش های آشپزی رو میخوام .
برای هر پست 2 تومن
تا 5 پست روزانه
کار ثابت و دائم
سلام.بنده مایلم با شما همکاری کنم.لطفا پ.خ کنید اینم آی دی من با من در تماس باشید [email protected]

mrem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منبع میدم چند تا سایت خارجی
ترجمه ی مطالب و آموزش های آشپزی رو میخوام .
برای هر پست 2 تومن
تا 5 پست روزانه
کار ثابت و دائم
سلام بنده مایلم با شما همکاری کنم.لطفا پ.خ کنید.اینم آی دی من با من در تماس باشید [email protected]

mrem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه دوست داشتید کار دائمی داشته باشید به بنده پ خ بدید ما شبکه ترجمه داریم و کارمون زیاد و همیشگی هست اما مثل بقیه مترجمینی که چندین ساله با ما کار میکنن میتونیم کلمه ای 10 پرداخت کنیم به مترجم ضمنا تسویه آنی هم داریم یعنی هروقت دوست ذاشتید تسویه انجام میشه مثل بقیه جاها یکماه معطلی و غیره نداریم (البته همه اینها درصورت تایید کیفیت هست)
سلام بنده مایلم با شما همکاری کنم.لطفا پ.خ کنید.اینم آی دی من با من در تماس باشید [email protected]

mrem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

neton

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
متون معماری هم ترجمه می کنید در صورت امکان یه نمونه ترجمه شده برام بفرستید.

*mahdad*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من برای شما حدود2600 کلمه متن نیمه تخصصی مدیریت دارم که تا 2روز دیگه میخوام ترجمه بشن.درصورت تمایل ،نظرتون اعلام کنید.من کم میام به سایت.لطفا تو تلگرام به این شماره پیام بدین.09388249848

vahidrezas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من برای شما حدود2600 کلمه متن نیمه تخصصی مدیریت دارم که تا 2روز دیگه میخوام ترجمه بشن.درصورت تمایل ،نظرتون اعلام کنید.من کم میام به سایت.لطفا تو تلگرام به این شماره پیام بدین.09388249848
پ.خ شد.

vahidrezas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21

lifework

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
متن عمومی برای وب سایت دارم کمترین قیمتی که می تونید برام انجام بدید چقدر هست؟کار زیاد دارم
ممنون

erfan1373g

Registered User
لایک‌ها
541

godfather28

Registered User
لایک‌ها
58
نمونه کار و قیمت جهت ترجمه کتاب 250 صفحه ای
رشته:مهندسی عمران-construction management

vahidrezas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
بابت تاخیر در پاسگویی عذر میخام.
هزینه کلمه ای 12 ت.
نمونه ترجمه:
A new hybrid identification method for determining the material parameters
of thin-walled tube under compressive stress state
a b s t r a c t
Accurate and fast determination of material parameters of thin-walled tube under compressive stress
state is essential for analyzing the compressive-type tube forming process. For the thin-walled tube with
hollow structure, it is difficult to determine the material parameters directly from the experiment since
buckling occurs easily when the tube suffers axial compressive loading. To accurately and rapidly identify
the material parameters of thin-walled tube under compressive stress state, a hybrid inverse identification
method is proposed based on tube lateral compression test with combining finite element simulation,
regression analysis and genetic algorithm. By employing the proposed method, the Swift law
hardening parameters of thin-walled tubes with different materials and specifications under compressive
stress state are identified. Furthermore, the efficiency and accuracy of the proposed method are discussed
in comparison with the previous researches. The results show that: (1) for 6061-T4 and 1Cr18Ni9Ti tubes,
the maximum relative predicting errors of forces in tube lateral compression using the identified material
parameters are less than 9%; (2) for aluminum tube£100 2 (diameter thickness, mm), the maximum
discrepancies between the simulated and experimental circumferential strains are less than 0.0274 for
30–70% reductions, and the simulated tube profiles deviate from the experiment less than 10% at reductions
of 0–78%; and (3) the proposed method almost saves 80% computational time compared with the
previous stepwise optimization method.
روش شناسایی ترکیبی جدید برای تعیین پارامتر های مواد از لوله جدار نازک تحت حالت تنش فشاری

چکیده:

تعیین دقیق و سریع پارامتر های مواد لوله جدار نازک تحت تنش فشاری برای آنالیز فرایند تشکیل لوله فشرده حیاتی است.

برای لوله جدار نازک با ساختار تو خالی، تعیین مواد پارامتر ها به طور آزمایشگاهی بسیار دشوار است زیرا وقتی که لوله تحت فشار محوری است لوله خم می شود و کمانش رخ می دهد. برای تعیین دقیق و سریع پارامتر های مواد لوله جدار نازک تحت تنش فشاری، روش شناسایی ترکیبی معکوس بر اساس آزمایش فشرده سازی خارجی لوله با ترکیب شبیه سازی المان محدود، تحلیل رگرسیون و الگوریتم ژنتیک ارائه شده است. با استفاده از این روش، قانون سویفت پارامتر های سخت شدن لوله جدار نازک با مواد و ویژگی های مختلف تحت حالت تنش فشاری مشخص شده است. علاوه براین، دقت و بازده روش ارائه شده با روش های ارائه شده در تحقیقات گذشته ارائه شده است. نتایج نشان می دهد که :(1) برای لوله های 60601-T4 و 1Cr18Ni9Ti بیشینه خطای پیش بینی نسبی نیرو های جانبی در فشرده سازی لوله با شناسایی پارامتر های مواد کمتر از 9 درصد است.(2) برای لوله آلومینیومی (ضخامت قطر، میلی متر)100 حداکثر اختلاف بین کشش های جانبی شبیه سازی شده و آزمایشگاهی کمتر 0.0274 برای کاهش 30-70% می باشد و انحراف پروفیل شبیه سازی لوله نسبت به نتایج آزمایشگاهی کمتر از 10 % در کاهش 0-78% می باشد و (3) روش ارائه شده در مقایسه با روش های قبلی بهینه سازی گام به گام موجب 80% صرفه جویی در زمان محاسبات می شود.

بالا