• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تزریق پلاستیک و تولید سبدهای پلاستیکی

مصطفی گیلانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها.من تازه عضو شدم.میخواستم تو شاهرود این کارو انجام بدم.ولی با پیام هایی که خوندم ترسم زیاد شد.میشه بیشتر توضیح بدید؟ اخه من خیلی حساب باز کرده بودم رو این کار

niazpayam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من بطری یه لیتری میخوام واسه نوشیدنی
سلام

کسی در تعداد بالا بصورت روتین قطعه یا وسیله ای مد نظر تولید داره ما میتونیم بعد صحبت شراکتی کار رو با دستگاه انجام بدیم براش

صرفا باید تعداد بالا باشه و اگر هزینه اولیه ساخت قالب رو بده کار رو شراکتی براش انجام میدیم بطری یک نیم هم اگر تعداد بالا بخواهید میزنیم و داریم ایمیل بدید
[email protected] در همدان

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
دوستانی که دنبال خرید دستگاه تزریق پلاستیک و یا خدمات تزریق پلاستیک هستند سری به سایت پلاستیک یاب بزنند.
انواع دستگاه تزریق به همراه لیست قیمتشون هست. و اکثرا کارکرده و یا شرکتهای بزرگ هستند که قیمت ها هم قابل مقایسه است و ارزان و گران داره.
مثلا دستگاه تزریق پلاستیک تولید سبد قیمت حدودی 120 میلیون در نظر بگیرین و البته باید قیمت قالب دستگاه تزریق رو هم در نظر گرفت
البته همه اینها بسته به کیفیت و توان تولید دستگاه داره.

این سایت قسمت دستگاه اسیاب پلاستیک هم داره که به نظر من بهتره کسی که تازه وارد اینکار میشه از اسیاب شروع کنه

20170702_154922.jpg

بالا