برگزیده های پرشین تولز

تصاحب Alias توسط Autodesk!

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
نمیدونم خبرش رو شنیدید یا نه: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/index?id=5970886&siteID=123112
اون هم به مبلغ ۱۹۷ میلیون دلار! که خیلی مبلغش نسبت به موارد مشابه اخیر کمه (حدود ۳ الی ۴ میلیارد دلار). البته Alias هم به اندازه اونا بزرگ نبود. ولی به هر حال باید ببینیم که حالا چه بلایی سر Maya و 3D Studio میاد. دو رقیب سرسخت حالا باهم یکی شدند!

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اول اینکه خبر مربوط به سه ماه قبله.
دوم اینکه مبلغ قرارداد از اینی هم که ذکر شده کمتره (189).
سوم اینکه Discreet بخشی از ADSK محسوب میشه.
چهارم اینکه به کاربران دو نرم افزار وعده داده شده که هیچ ادغامی در کار نباشه. تنها تغییری که قراره صورت بگیره امکان سازگاری این دو پکیج با هم دیگه اس.
پنجم هم اینکه این ادغام سرآغاز سریال تصاحب شرکت های خلاق و فقیر توسط کمپانی های پولدارتر بود و به نظر من دردناک تر از ادغام ماکرومدیا در ادوبی و یا پیکسار در دیزنی. بلایی که َAlias بر سر kaydara آورد این بار گریبانگیر خودش شد.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
من که از شنیدن این خبر خوشحال شدم.
امیدوارم Bryce هم به اینا بپیونده و با هم بترکونن.
124.gif

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از xPlod :
اول اینکه خبر مربوط به سه ماه قبله.
دوم اینکه مبلغ قرارداد از اینی هم که ذکر شده کمتره (189).
سوم اینکه Discreet بخشی از ADSK محسوب میشه.
چهارم اینکه به کاربران دو نرم افزار وعده داده شده که هیچ ادغامی در کار نباشه. تنها تغییری که قراره صورت بگیره امکان سازگاری این دو پکیج با هم دیگه اس.
پنجم هم اینکه این ادغام سرآغاز سریال تصاحب شرکت های خلاق و فقیر توسط کمپانی های پولدارتر بود و به نظر من دردناک تر از ادغام ماکرومدیا در ادوبی و یا پیکسار در دیزنی. بلایی که َAlias بر سر kaydara آورد این بار گریبانگیر خودش شد.
حالا این اختلاف چند میلیون دلاری در مبلغ چه فرقی به حال من و شما داره؟ من مبلغ رو از وب سایت اتودسک ذکر کردم که لینکش رو بالا گذاشتم. تاریخ اتمام این کار هم ۱۰ ژانویه ۲۰۰۶ بوده.

بگذریم. از دوستان کیا حاضرن سرمایه گذاری کنیم بریم مایکروسافت رو بخریم؟!:blink:
:lol:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از Parham.G :
حالا این اختلاف چند میلیون دلاری در مبلغ چه فرقی به حال من و شما داره؟ من مبلغ رو از وب سایت اتودسک ذکر کردم که لینکش رو بالا گذاشتم. تاریخ اتمام این کار هم ۱۰ ژانویه ۲۰۰۶ بوده.

بگذریم. از دوستان کیا حاضرن سرمایه گذاری کنیم بریم مایکروسافت رو بخریم؟!:blink:
:lol:
اگر رئيس جمهور محترم بدون برنامه خرج نكنه و حرفهاي آقاي اعلمي ( نماينده تبريز ) را گوش كند و همه ما هم 5 سال هيچي نخوريم و خرج نكنيم ميتونيم با جمع كردن پول نفت بريم مايكروسافت را بخريم .
فكرش رو بكنيد با اين شيوه هاي مديريت كه ما الان داريم چه به روز مايكروسافت در مي ياد .

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
بهروز جان ، در تأیید نظرات شما ،
چندی پیش یک مهندس آلمانی اومده بود تبریز و از کارخانه تراکتورسازی دیدن کرده بود
،
بعد گفته بود ، با این امکاناتی که شما اینجا دارین ،
اگه مدیریتش رو به من بدین ، از اینجا بوئینگ میفرستم هوا.

بالا