برگزیده های پرشین تولز

تضمين !!

S.O.L.O

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ميخوام از سرويس هي شما استفاده كنم ولي چند تا سوال اساسي دارم :

1- نحوه ارتباط با شما چه جوريه؟ يعني دفتري تو تهران داريد؟ شماره تلفن؟؟
2- اگه سايت ما مثلا بعد از 3 ماه از كار افتاد و ديگه persiantools هم وجود خارجي نداشت چي؟
3-آيا قراردادي نوشته ميشه؟

ممنون و فعلا

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
1- نه متاسفانه ما دفتر در تهران نداريم و شماره تلفن هم نداريم.
2- ببينيد هزينه سرور ما به صورت ساليانه پرداخت شده بنابراين زياد نگران اين موضوع نباشيد. ضمن اين كه پرشين تولز كجا بره ؟! ما الان 2 سال بيشتره كه توي اينترنت داريم كار مي كنيم و هميشه كارهامون (از وبلاگ و طراحي سايت گرفته تا همين هاست) با كيفيت بوده و سعي كرديم كاري انجام بديم كه كمترين نقص رو داشته باشه. هيچ وقت حاضر نيستيم اين شهرتي رو كه در اينترنت پيدا كرديم به خاطر يك هاست از بين بره.
در هر حال اگه نمي تونيد اعتماد كنيد مي تونيد از سرويسهاي ماهيانه ما استفاده كنيد و ماه به ماه هزينه رو پرداخت نماييد.
3- اگه نياز به قرار داد داريد ما به صورت رسمي مي تونيم باهاتون قرارداد ببنديم (چون ما شركت هستيم ولي هنوز دفتر و... نداريم) ولي براي رقم هاي پايين نمي تونيم باهاتون قرارداد ببنديم.

S.O.L.O

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش قصد من باز جويي يا خداي نكرده بي احترامي به شركت شما نيست و شما همه رو به حساب يه مشتري "بي اعتماد به همه چي " بذاريد

راستي شما گفتيد 2 ساله داريد تو نت كار ميكنيد ولي سايت شما 2002 ايجاد شده و يك بار هم فكر كنم Update شده .البته اينا رو از سايت هاي Who Is بدست آوردم

سوال ديگه اينه كه نحوه پرداخت چطوريه؟ :?:

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راستش قصد من باز جويي يا خداي نكرده بي احترامي به شركت شما نيست و شما همه رو به حساب يه مشتري "بي اعتماد به همه چي " بذاريد

راستي شما گفتيد 2 ساله داريد تو نت كار ميكنيد ولي سايت شما 2002 ايجاد شده و يك بار هم فكر كنم Update شده .البته اينا رو از سايت هاي Who Is بدست آوردم

سوال ديگه اينه كه نحوه پرداخت چطوريه؟ :?:

سرويس به اين خوبي با چنين قيمت مناسب و كنترل پنل واقعا کامل فکر نکنم جايي گيرت بياد. ;)

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
امم اينا ققبلاَ سايت نداشتن ولي اين جور كار هارو تنجام ميدادند .. و اون موقع هاست نداشتن و بيشتر طراحي و .. بوده !

shaar

Registered User
لایک‌ها
57

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
منظور من از 2 سال كار هاست و دومين به صورت اينطوري نبود ما تا بحال سايت راه اندازي و طراحي مي كرديم و هميشه هم هاست رو براي سايتهايي كه خودمون طراحي مي كرديم رو خودمون مي گرفتيم. بنابراين كاملا با زير و بم بازار و مشكلات يك كاربر آشنايي داريم. تا به حال هم هيچ كدوم از سايتهامون مشكلي نداشته اند. حتي گاهي اوقات اگه لازم شده با هزينه خودمون هاست رو عوض مي كرديم .
تنها دليلش هم اين بوده و هست كه اعتقاد داريم مشتري راضي باعث مي شه 10ها مشتري ديگه برامون بياد. (كما اينكه اينجوري بوده تا حالا) به نظر من كاربران كيفيت رو درك مي كنند و كاملا توجيه هستند كه كي داره زحمت مي كشه و كي فقط دنبال پول در آوردنه.
از سوالات شما ناراحت كه نمي شيم هيچ خوشحال هم مي شيم بارها گفتم اينجا اصلا براي همين سوالها و جوابها درست شده.

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
دمتون گرم .منم خوشم مياد از اين مشتري مداري شما . چيزي كه فرهنگش تو ايران خيلي كم هست ،خيلي . همه سرويس دهنده ها و خدمات دهنده ها يه جورايي از مردم طلبكارن .ولي شما با مشتري مداري ، قدرت پاسخگويي بالا و سريع ،تونستين جلب توجه كنيد واسه همين .خوشم مياد . از اين حركاتتون . يه توصيه من اينه كه يكم بيشتر تبليغات كنيد .الان وقت جهش شماهاست . خوابتون نبره .بذارين تا كل تهران شماها رو بشناسن.تهرا ن با تمام ايران برابري ميكنه ( تهران = تمام ايران ).من براي شما آرزو ميكنم يه جوراي سوادتون بيشتر بشه (بيشتر از ايني كه هست ) خدماتتون هم بيشتر بشه،تا مابيشت از شما ياد بگيريم وهم اينكه بيشتر سرويس بگيريم.ديگه اينكه حالشو ببريم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ما مخلصيم.
ما تو فكر يك جهش هستيم. و حتما به زودي اين اتفاق مي افته و چيزي كه مسلم است هر چه ما بزرگتر و شناخته تر بشيم ، بهتر مي توينم سرويس بتونيم و هر چي بهتر سرويس بديم شما ها بيشتر سود مي برين.
ممنون از همكاري و راهنماييهاتون.
ممنون از توجهتون.

بالا