• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تعميرات و خدمات موبايل

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
سلام خدمت دوستان.
من شيراز هستم و دانشجوي دانشگاه ازاد.
مهندسي مخابرات ميخونم.
ميخواستم كلاسهاي تعميرات موبايل فني حرفه اي رو دورش رو بگذرونم و سوالم از شما دوستان به شرح زير هست.لطفا كسايي كه تجربه دارن منو راهنمايي كنن:
براي كلاس،اموزشگاه فني حرفه اي بهتر هست يا اموزشگاه هاي ازاد?
اگر من مدرك بگيرم و كارم خوب باشه ميتونم پاره وقت كار كنم? يعني جايي تعميراتي واسشون به صورت پاره وقت كار كنم،نه اينكه ميز تعمييرات رو اجاره كنم!
ميزان در امدش واسه كار پاره وقت چقدر هست? يعني بعد از ظهر از 3 تا 10 شب ميتونم وايسم و البته كارمم اگر خوب باشه!
بعد از دو سال يا 3 سال اگر خواستم مغازه هم تعمييرات بزنم و فروشگاه موبايل،سرمايه چقدر نياز دارم واسه خريد ابزار و كرايه مغازه و بقيه مواردش?
دوستان لطفا از هيچ كمكي دريغ نكنيد،دعاتون ميكنم :)
ممنون.

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
يعني خداوكيلي من به 6-7 نفر از فعالاي بازارچه كه مغازه دارن،پخ دادم،يكي جواب نداد!بخيل نباشين…
زشته اين كارا!

بالا باش ببينيم كسي پيدا ميشه راهنمايي كنه يا حسودا زيادن!!

به امضام سر بزنيد لطفا! راهنمايي ميخوام…

Hosein_824

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
93
عزیز گل ، مهم نیست که شما مدرک داشته باشی ، شما باید بلد باشی کار راه بندازی ، قطعا آموزش های اولیه رو توی کلاس های رسمی و آموزش های تخصصی رو هم باید توی کلاس های خصوصی بگزرونی .
(just mortred)

Hosein_824

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
93
عزیز گل ، مهم نیست که شما مدرک داشته باشی ، شما باید بلد باشی کار راه بندازی ، قطعا آموزش های اولیه رو توی کلاس های رسمی و آموزش های تخصصی رو هم باید توی کلاس های خصوصی بگزرونی .
(just mortred)

Hosein_824

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
93
(just mortred)

nader324

Registered User
لایک‌ها
9
مدرک مهم نیست داداش
شما باید کارت تمیز باشه و حرفه ای بتونی همه گوشی هارو تعمیر کنی چندتا باکس مختلف بخری مثل z3x
برای مغازه زدن هم بستگی داره کدوم شهر باشی
اما حداقل 60 میلیون لازم هست برای شروع یه کار قوی و خوب

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
شما همین رشته رو ادامه بده و کنارش اطلاعاتت رو ببر بالا تضمین میدم 10 برابر مغازه ای که تو کلت هست در بیاری .
کلا ما ایرانیا هیچوقت قدر شراط رو نمیدونیم....

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
شما همین رشته رو ادامه بده و کنارش اطلاعاتت رو ببر بالا تضمین میدم 10 برابر مغازه ای که تو کلت هست در بیاری .
کلا ما ایرانیا هیچوقت قدر شراط رو نمیدونیم....
درسته.
من به موبايل هم علاقه دارم.ميخوام هر دوتا شغل رو داشته باشم.اول مغازه رو تا دو سال ديگه هم بزنم تا پدرم هم اونجا مشغول شه و بيكار نشينه خونه.
و بعد از تحصيل هم يه كار دولتي.

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
مدرک مهم نیست داداش
شما باید کارت تمیز باشه و حرفه ای بتونی همه گوشی هارو تعمیر کنی چندتا باکس مختلف بخری مثل z3x
برای مغازه زدن هم بستگی داره کدوم شهر باشی
اما حداقل 60 میلیون لازم هست برای شروع یه کار قوی و خوب
ممنون بابت راهنمايي.
انشاالله تميز كار ميكنم :)

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
من خودم این دوره تعمیرات رفتم. شما اگه بری آموزشگاه یه خوبی داره اینه که تا چندین سال از شما پشتیبانی میکنن. یعنی هروقت نتونی تعمیرکنی اونا این کارباحداقل هزینه انجام میدن.

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
من که خودم آزاد آموزش دیدم نمیگم کار خودم بهتره ولی بنظر من آزاد یادبگیری بهتر باشه در ضمن مدرک واسه چی میخوای،یه تعمیرکار خوب پیدا کن و یه چند ماهی پیش اون کار کن همه که تورو پیش اون ببینن،به تواناییت واقف میشن بعد میتونی یه تعمیرات باز کنی و مشغول بشی،اگه بخوای دنبال مدرک بری خیلی وقت میبره تازه مردم به مدرک نگاه نمیکنن که به تمییزی کار بیشتر توجه میکنن.موفق باشی.

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
گفته های همه دوستان تایید میشه و درضمن استاندارد آموزشی فنی و حرفه ای قدیمی شده شما بهتره آموزشگاههای آزاد بری اونم خصوصی و آخرسر یه مدت بغل دست یه تعمیر کار حرفه ای شاگردی کن تا فوتو فنش رو یاد بگیری

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
تعمیر کارا کاری نمیکنن فقط کافیه یکم گرگ باشی ...... مرحله اخرم یکم کاربلد بودن لازمه ولی بیشتر باید رو فن بیان و مفاهیم اختلاس و.... کارکنی

بالا