برگزیده های پرشین تولز

تعویض Asus GTX580 DCU II با کارتهای دیگر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farjam1990

Registered User
لایک‌ها
328
با سلام خدمت دوستان
این کارت رو دیروز خریدم
اما به یک مشکلی برخورد کردم. به دلیل اینکه هولوگرام گارانتی این کارت روی یکی از پیچهای کولر این کارت قرار گرفته نمیتونم بازش کنم و کولرهای ایر و واتری که دارم رو بندازم روش
برای همین دنبال کارتهای دیگه هستم تا بشه راحت بشه انواع کولرها رو انداخت بهش . اما به هرحال خریدنش بهتر از نخریدنش بود :دی

کارتهای مد نظر برای تعویض
Nvidia GTX 480 ترجیها غیر رفرنس
Nvidia GTX 580 رفرنس(به جز برندهای بی در و پیکر :دی)

نکته :
1. از اونجایی که کارت بنده خوش قیمت خریده شده دنبال 480 و 580 خوش قیمت هستیم و بدیهیست هرچقدر قیمت کارت خودتون رو الکی بالا تعیین کنید قیمت این هم بالا خواهد رفت
2. گارانتی هم داره حالا حالاها
3. فروش نداریم

Last edited:

AR_SHAK

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
قیمت واسه فروش هم میذارین؟

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866

dmcmasoud

Registered User
لایک‌ها
270
سلام اقا فرجام
داداش evga gtx 480 دارم شرایط تعویض رو برام p.m بفرمایید

Playstation

Registered User
لایک‌ها
110
با 6970 اسوس رفرنس میزنی؟

farjam1990

Registered User
لایک‌ها
328
سلام خدمت شما دو عزیز
کارتهای سری 6000 از amd به کارم نمیان متاسفانه

برای اون 480 هم خودتون پیشنهاد بدین لطفا"

با تشکر فراوان

HamidZaeri

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
MSI 570 TF2/PE دارم گارانتی ماتریکس تا 2014
تعویض می کنید؟
یا کسی دیگه از دوستان که 580 داره.

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
مگه قبلا هلوگرام رو کجا میزدن!؟!؟!؟!؟!
شرکت گارانتی هم که نزنه، خود شرکت سازنده برای از بین رفتن گارانتی هین باز کردن رو پیشچا میزنه.
در ثانی این سری یکی از بهتری کولرهای ایر رو داره که کمتر کولری بهش میرسه. دیگه چه نیازیه به باز کردن و .... .
!!!!!!!!!!!!!!

Last edited:

farjam1990

Registered User
لایک‌ها
328
مگه قبلا هلوگرام رو کجا میزدن!؟!؟!؟!؟!
شرکت گارانتی هم که نزنه، خود شرکت سازنده برای از بین رفتن گارانتی هین باز کردن رو پیشچا میزنه.
در ثانی این سری یکی از بهتری کولرهای ایر رو داره که کمتر کولری بهش میرسه. دیگه چه نیازیه به باز کردن و .... .
!!!!!!!!!!!!!!

فقط این برند اینطوریه در زمینه 580 هایی که من باشون کار کردم
و لایتنینگها ورفرنسهایی که تا الان باشون کار کردم (بالای 8 عدد و چند مدل مختلف)هولوگرام اونجا نبوده
لایتنینگ و لایتنینگ اکستریم. EVGA معمولی و سوپرکلاک. گینوارد هولوگرام جای دیگه ای بود ;)

در زمینه خنک بودنش هم به نظر شما کولر این برای کارهای من جواب میده؟ درسته که از قویترین کولرهای ایر روی این کارت استفاده شده اما برای کا رمن کافی نیست

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
فقط این برند اینطوریه در زمینه 580 هایی که من باشون کار کردم
و لایتنینگها ورفرنسهایی که تا الان باشون کار کردم (بالای 8 عدد و چند مدل مختلف)هولوگرام اونجا نبوده
لایتنینگ و لایتنینگ اکستریم. EVGA معمولی و سوپرکلاک. گینوارد هولوگرام جای دیگه ای بود ;)

در زمینه خنک بودنش هم به نظر شما کولر این برای کارهای من جواب میده؟ درسته که از قویترین کولرهای ایر روی این کارت استفاده شده اما برای کا رمن کافی نیست

اساسا کارت باز بشه گارانتیش از بین میره. حالا چه هلوگرام رو پیچ باشه چه جای دیگه!!!
همه او مواردی هم که نام بردی +99.9999999کارتها روی پیچشون، خود شرکت سازنده برای Void کردن گارانتی موقع باز کردن،
یه تیکه برچسب در نظر گرفته. که کارت باز شده رو فاقد گارانتی میکنه و حتی اگر هولوگرام هم داشته باشه، گارانتی قبولش نمیکنه.
امیدوارم مواردی رو که دنبالش هستین، پیدا بشه.

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
اساسا کارت باز بشه گارانتیش از بین میره. حالا چه هلوگرام رو پیچ باشه چه جای دیگه!!!
اساسا کارت زیر نیتروزن هم بره گارانتیش باطل نمیشه چه برسه به باز شدن و از این حرفها .

اساسا قرار نیست همه کارها طوری انجام بشه که گارانتی متوجه بشه :lol:

farjam1990

Registered User
لایک‌ها
328
همه او مواردی هم که نام بردی +99.9999999کارتها روی پیچشون، خود شرکت سازنده برای Void کردن گارانتی موقع باز کردن،
یه تیکه برچسب در نظر گرفته. که کارت باز شده رو فاقد گارانتی میکنه و حتی اگر هولوگرام هم داشته باشه، گارانتی قبولش نمیکنه.
امیدوارم مواردی رو که دنبالش هستین، پیدا بشه.

ما که توی ایران ندیدم غیر از این ایسوس حتی وقتی که آکبند خریدیم ;)

کارتی هم که باز شده باشه چه برای تعویض خمیر و چه برای نصب یک کولر دیگه اگه خودتون توی گارانتی جار نزنید باز هم گارانتی داره تا به حال هم کارتهای کمی از مشتریهام به گارانتی نبردم که هم کولر دیگه ای روشون سوار بوده یک مدت و یا اینکه باز شدن برای تعویض خمیر و گارانتیهای : فارس (زمانی که کار میکرد) و ماتریکس و فرایند و سایبر و دریا هم عوضشون کردن

اینقدر کارت باز شده بردم گارانتی که مطمئن باشم

حتی یکبار هم به گارانتی ماتریکس تلفن زدم و گفتم که خمیر کارت خشک شده و باعث مشکل دمایی شده و میتونم بازش کنم و خمیر رو عوض کنم بدون از دست رفتن گارانتی ؟ و جواب مثبت دادند و بعد از اون داستان وقتی هم که کارت فتهاش مشکل پیدا کرد برام عوضش کردن

حالا من از تجریبیات شما با گارانتی خبر ندارم اما برای ما مشکلی نبوده تا به حال. حتما مدل باز کردن شما با مال ما فرق داشته

با تشکر

تا اینجا بهترین پیشنهاد از یکی از دوستان بوده که کارت GTX 480 LIghtning دارند

Morteza Hosseini

Registered User
لایک‌ها
285
اساسا با 6950 که تعوبض نداری؟

دعوای علمی هم نکنید دوستان:D

farjam1990

Registered User
لایک‌ها
328
ممنونم مرتضی جان

والا من دیروز برای خرید این کارت 580 دو هدف بیشتر نداشتم : 1. جلوی کسایی که ممکنه بخرنش و بعدا بخوان 1 میلیون و 100 همینجا بفروشنش رو بگیرم (و برای همینم در بحث تعویض هم قیمت کارت خودم رو همون 920 تومن مبنا قرار میدم) و از همه مهمتر 2. کسایی رو که 480 دارند رو پای معامله بیارم :دی

​ممنونم حامد جان

abbas_mt

Registered User
لایک‌ها
586
با 560 هاوک تعویض دارید؟

شرایط؟

zerox

Registered User
لایک‌ها
10
ویرایش...