برگزیده های پرشین تولز

تغيير رنگ فرم نظرخواهي enetation

tafteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميخوام رنگهاي فرم نظر خواهي رو كه احسان طراحيش كرده عوض كنم..template code رو برداشتم و با front page روش دارم كار ميكنم ..اما يه مشكل..همونطور كه ميدونيد فرم اصلي 2 تا رنگ داره آبي آسماني كه به سفيد ميزنه و يه ابي سيرتر. رنگ bck ground به راحتي عوض ميشه اما رنگ ابي كه توو box نظر خواهي هست (همون 3 تا باكس ميل و اسم و كامنت) به هيچ رقم عوض نميشه..( نه با cell prop. و نه با bck grnd prop ) در ضمن اون 2 تا گزينه ي فارسي و انگليسي هم توو عوض كردن رنگ bck ground مشكل داره...مثل ابي ها..
يه راهنمايي؟

Soroosh63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم همين مشكل رو داشتم...بايد بري كد اون رنگهاي آبي رو ببيني چيه و بعد در قسمت HTML فرانت پيچ اون رنگي رو كه ميخواي جايگزين كني....اگه ميخواي كارت راحت تر بشه برو Edit-> Replace و بعد رنگتو جایگزین کن که با یه تیر دو نشون بزنی و مجبور نشی همشو یکی یکی پاک کنی و دوباره بنویسی
سروش

tafteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميدوني..راهنماييت عالي بود...دستت طلا..90 درصد كار تمومه اما باز يه فوت كوزه گري كم داره...اون فونت سفيدهايي كه وجود دارن(user name , email , www, حتي send) رنگشون عوض نميشه...نه حتي با روشي كه گفتي! كه حتي توو نرمال هم نميشه اونا رو high light كرد...اينم بگي كه نوكر خرتم!
گولبولت

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
واسه اونا و بقيه چيزها ميتوني توي قسمت استايل تغييرات بدي... اونجايي كه با <style> شرو شده... اول تمپليت همون نظرخواهي. کافيه کد رنگها رو اونجا عوض کني... هرچي از يه استايل خاص استفاده کرده باشه خودش عوض ميشه.

بالا