• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تقاضای پرداخت، شارژ و ثبت دومین .:. خرید و فروش یونیت و دلارهای دومین

SepehrR

Registered User
لایک‌ها
34
هزینه ی تمدید دامنه in چقدره واینکه راهی نداره ک مثل زمان ثبتش با قیمت کم تمدید کنیم؟
اگر دامین رو نیاز نداری و ثبت کردی بزاری بعدآ بفروشی و جوری هم هست که کسی ثبتش نخواهد کرد ، بزار دامین اکسپایر و آزاد بشه... بعد دوباره خودت برو ثبتش کن....
البته الآن قیمت ثبت in پایینه... ممکنه در آینده قیمت ثبتش با قیمت تمدیدش یکی بشه...

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
دوستان میبفا از 2 روز پیش میگه که شرایط nic.ir عوض شده و پنلمون پیغام میده که شما اعتبار کافی ندارید درحالی که از میبفا خدود 80 یونیت داریم.
آیا راست میگه که شرایط Nic عوض شده یا اینکه اینقدر یونیت فروخته به ساب ریسلرهاش که اعتبار اصلیش تموم شده؟

سلام

بهتر بود این سئوال را از خود ما می پرسیدید و مزاحم دوستان نمی شدید !

دوست عزیز . خدا را شکر میکنم که در این زمینه با کاربرانمان صادق بودیم و دوستان هم ما را کاملا میشناسند

بله . سرویس زیر نمایندگی نیک با توجه به اعلام های قبلی از تاریخ ١٣ / ٠٢ / ١٣٩٠ از ساعت ١٢ ظهر از سرویس خارج شده است و کاربران مانند گذشته نمیتوانند از خود ایرنیک مستقیما اقدام به ثبت و ... دامنه کنند

تمام کاربران باید از سرویس epp نماینده اقدام کنند که ما هم این سرویس را اماده کردیم و منتظر دریافت فایل ssl ایرنیک برای تست واقعی هستیم و بدلیل اینکه این سرویس ما فقط برای ایرنیک اماده نشده نمیتوانستیم قبل از تست های لازم سرویس را ارائه بدهیم و حتی ممکن است بعد از تست واقعی باز مواردی باشد که باید انها را رفع کنیم

انشالله سرویس های را که روی این بخش فعال خواهد شد در چند ماه اینده به نوبت معرفی خواهیم کرد

دوست عزیز شما اگر مشکل یونیتی دارید یا مشکل ریالی بر اساس قراردادتان میتوانید درخواست برگشت وجه مانده یونیت خود را از ما بکنید و ما هم بر اساس درخواست شما مانده یونیت شما را محاسبه و وجه ریالی ان را برگشت میزنیم

میتوانید برای اطلاعات درخواست به فایل راهنما و قوانین که در هر زمان شارژ برای شما ارسال میشود یا لینک دریافت ان درج شده است رجوع کنید

ما دوست داریم که مشتریان راضی باشند به همین دلیل هم سیاست شفاف و ساده ای داریم . هر وقت سرویس مان را در چند روز اینده کاملا فعال کردیم اگر تمایل داشتید میتوانید مجددا درخواست دهید

موفق باشید

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این persianregister برای کدوم یکی از بچه ها بود؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
آقا مشکل ورود دارم من. رمز رو قبول نمیکنه بازیابی هم کردم رمزجدید هم میگه اشتباهه
جای خوبی واسه ساپورت انتخاب کردی :دی

یوزر = ایمیل

اگه حل نشد، با ایمیلی که ثبت نام کردی، یه ایمیل بهم بزن برات ریکاوری کنم: info [at] persianregister [dot] ir

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
جای خوبی واسه ساپورت انتخاب کردی :دی

یوزر = ایمیل

اگه حل نشد، با ایمیلی که ثبت نام کردی، یه ایمیل بهم بزن برات ریکاوری کنم: info [at] persianregister [dot] ir
یوزرت رو نمیدونستم برای همین اینجا گفتم.
به همون info ایمیل میزنم..

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
با سلام و احترام

به اطلاع همه دوستانی که در زمینه ثبت و ... دامنه های ir. و ایران فعال هستند می رساند بر اساس سرویس epp ایرنیک سرویس نمایندگی و زیر نمایندگی مخصوص همان کاربر با قابلیت دسترسی دو سطح کاربری به سرویس api اماده ارائه شده است

قابلیت های سرویس یوزر :

ثبت دامنه / تمدید دامنه / ایجاد نیک هندل / نمایش لیست دامنه ها با توجه به وضعیت هر کدام / خرید یونیت / انتقال یونیت به زیر نماینده خود / لیست مبادلات یونیتی / مدیریت مالی بصورت کلی در زمینه ثبت فیش و وضعیت پرداخت ها و ... / مدیریت api : شامل دریافت کد دسترسی و تغییر ان و تعریف ip و تغییر ان جهت امنیت بیشتر / مدیریت کاریران زیر نماینده جهت ایجاد / لیست کاربران زیر نماینده / ارائه کنترل مخصوص زیر نماینده بر اساس نام دامنه درخواستی کاربر و ...
که در روز های اتی بخش های دیگر اضافه و سرویس های ذکر شده در قسمت api از حالت تست خارج و بصورت کاربردی ارائه خواهد شد

قابلیت های سرویس زیر نماینده یک یوزر :

ثبت دامنه / تمدید دامنه / ایجاد نیک هندل / نمایش لیست دامنه ها با توجه به وضعیت هر کدام / لیست مبادلات یونیتی / کد دسترسی به api و .....

قابل ذکر است زیر نماینده اختیارات یوزر اصلی را ندارد و یوزر اصلی ما مانند خود ما میتواند از منبع یونیت خود برای هر زیر مجموعه خود یونیت ارسال کند

دوستان فعال میتوانند سئوالات یا سفارشات خود را به ادرس ایمیل زیر ارسال کنند

برای اطلاع از لیست قیمت ها ایمیل بزنید

پست الکترونیک : [email protected]

cssdesign

Registered User
لایک‌ها
2
جهت تمدید 3 دامنه .com در دایرکت آی نیاز به شارژ ندارم، لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
جهت تمدید 3 دامنه .com در دایرکت آی نیاز به شارژ ندارم، لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند
سلام دوست عزیز
جملتون یک مقدار ابهام داره دقیق متوجه نشدم :دی
میخواهید برایتان تمدید کنیم یا اکانتتان را شارژ کنیم؟

cssdesign

Registered User
لایک‌ها
2
میخواهید برایتان تمدید کنیم یا اکانتتان را شارژ کنیم؟
سلام، می خواستم زحمت شارژ اکانت من رو بکشید

bazikhoor

Registered User
لایک‌ها
171
یه سوال دارم معتبرترین سایت داخلی که دات کام ثبت کنه کجاست
یه چیزی مثل نیک.آر
ممنون میشم راهنمایی کنید میخوام یه دامین ثبت کنم

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
یه سوال دارم معتبرترین سایت داخلی که دات کام ثبت کنه کجاست
یه چیزی مثل نیک.آر
ممنون میشم راهنمایی کنید میخوام یه دامین ثبت کنم

نیک.آی آر شرکت اصلی ثبت کننده دامین ir است ، برای دامین های بین المللی مثل com بایستی توسط رجیسترارهایی مثل دایرکت آی ، نیم ، ... (یا نماینده های این شرکت ها) دامین مورد نظرتو ثبت کنی.

اگر خواستید من به عنوان نماینده دایرکت آی می تونم براتون ثبت کنم ، در صورت تمایل پیغام خصوصی بدید .
موفق باشید

Immox

Registered User
لایک‌ها
3
سلام،
تقاضای تمدید یک دامین در neme ؛
دامین طی یکی دو روز آینه اکسپایر خواهد شد ...

بالا