برگزیده های پرشین تولز

تقاضای پرداخت، شارژ و ثبت دومین .:. خرید و فروش یونیت و دلارهای دومین

paradox1666

Registered User
لایک‌ها
3
شما که PM دادی تو یاهو منم جواب دادم، نمی خواید ؟
سلام

من دیشب پی ام دادم ولی هر پی صبر کردم جواب ندادین
اون 2 تا اوکی شده الان ولی فردا شاید باز داشته باشم

خبر میدم واسه جدید ها

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
سلام

من دیشب پی ام دادم ولی هر پی صبر کردم جواب ندادین
اون 2 تا اوکی شده الان ولی فردا شاید باز داشته باشم

خبر میدم واسه جدید ها
در خدمتم
واستون PM دادم فکر کردم که نمی‌خواید

پ.ن: راستی یکی هم هست نمیدونم کیه دومین اضافه می کنه تو پنل اما نه خبر میده نه هیچی، دومین هاش هم داره یکی یکی آزاد میشه، لطفا حداقل بگه کیه که بدونم چی ماله کیه تو این نیک :D

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
خوب به مدت محدود دامین یک ساله رو برای دوستان 3800 تومان پرداخت میکنم

هر کس خواست پ/خ بده تا شرایط رو ارسال کنم.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
خوب به مدت محدود دامین یک ساله رو برای دوستان 3800 تومان پرداخت میکنم

هر کس خواست پ/خ بده تا شرایط رو ارسال کنم.

ممنون خرداد جان که اینجا اعلام کردی.
اما کاش تاپیک جدید استارت نمیکردی.
هدف از مهم شدن این تاپیک هم این بوده که دیگه اینگونه تاپیک ها استارت نشه.
بازم ممنون.

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
ممنون خرداد جان که اینجا اعلام کردی.
اما کاش تاپیک جدید استارت نمیکردی.
هدف از مهم شدن این تاپیک هم این بوده که دیگه اینگونه تاپیک ها استارت نشه.
بازم ممنون.

چشم یوسف جان:blush:

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
نمیدونم این سوال رو کجا باید بپرسم،
اما راهنمایی میخوام در مورد انتقال دامنه، یک دامنه آی‌آر از کسی دارم میخرم ، چه مواردی رو باید رعایت کنم که عواقب بعدی نداشته باشه و مطمئن باشه؟ دامین به نامش ثبت شده بود ایمیل دادم و رو قیمت توافق کردم
حالا روندش چیه؟ اولین باره که این کارو انجام میدم

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
اما راهنمایی میخوام در مورد انتقال دامنه، یک دامنه آی‌آر از کسی دارم میخرم ، چه مواردی رو باید رعایت کنم که عواقب بعدی نداشته باشه و مطمئن باشه؟ دامین به نامش ثبت شده بود ایمیل دادم و رو قیمت توافق کردم

سلام

دوست عزيز شما اول كار اين مورد را مشخص كن . چه كسي هزينه انتقال دامنه را متقبل ميشه ؟

مراحل كار از منبع نيك :

چگونه یک دامنه را منتقل کنم؟
نخست توجه کنید که فقط دامنه‌هایی که در سامانه جدید ثبت شده‌باشند یا به آن منتقل شده‌باشند قابل انتقال هستند. روش انتقال به سامانه جدید در بالا آمده‌است.در زیر گام‌هایی را که هر طرف انتقال باید طی کند آورده‌ایم:
انتقال دهنده (صاحب امتیاز فعلی)
باشناسه کاربری خود وارد شوید( Login) .
به صفحه انتقال دامنه مراجعه کنید و در مقابل دامنه مورد نظر گزینه « گشایش امکان انتقال» (open transfer) را کلیک کنید . روی همان سطر یک شماره رمز(pin) دریافت خواهید کرد.
این شماره را به اطلاع دارنده جدید مورد نظر برسانید.
منتظربمانید تا دارنده جدید عملیات مورد نیاز را انجام دهد سپس در همان سطر بالا درخواست انتقال ظاهر می‌شودکه می‌توانید آن را تایید یا رد کنید.
درصورت تایید، عبارت «در انتظار تایید مرکز ثبت» (waiting for registry approval) ظاهر خواهد شد و موضوع برای تایید به مرکز ثبت دامنه منتقل می‌شود.
بسته به اینکه متقاضی جدید شخص حقیقی یا حقوقی باشد و نشانی رسمی در ایران یا خارج از ایران باشد، مرکز ثبت دامنه مدارکی را درخواست خواهد کرد.
متقاضیان داخل ایران می‌توانند فرم انتقال را تکمیل و پس از امضا به مرکز ثبت دامنه ارسال نمایند.
اشخاص حقوقی فرم فوق را در سربرگ شرکت یا سازمان خود تکمیل کرده و به همراه کپی روزنامه رسمی شرکت ارسال نمایند.
اشخاص حقیقی علاوه بر فرم تکمیل شده فوق باید کپی شناسنامه یا کارت ملی خود را نیز ارسال نمایند.
متقاضی جدید (صاحب امتیاز پیشنهادی)
شناسه کاربری دریافت کرده و درخواست کنید نشانی آن تایید شود ( به بخش <چگونه دارنده جدید برای دامنه قدیمی تعریف کنم؟> در بالا مراجعه کنید.)
نام دامنه و شماره رمز (pin) را که از صاحب امتیاز فعلی دریافت کرده‌اید در صفحه انتقال دامنه واردکنید.
باید پذیرش ضوابط و شرایط ثبت دامنه (Terms and Conditions) و سیاست نامه حل اختلاف (Dispute Resolution Policy) را با کلیک کردن دگمه موافقم (I Agree) اعلام و ثبت کنید.
باید مشخص کنید هزینه انتقال توسط کدام طرف پرداخت می‌شود: شما، انتقال دهنده یا شخص ثالث.
نکته: هزینه انتقال یک واحد برابر با ۷۲۰۰۰ ریال است.
پس از مراحل بالا باید منتظر موافقت انتقال دهنده و مرکز ثبت دامنه بمانید. همواره می‌توانید با مراجعه به صفحه درخواست‌های من از مرحله فرایند آگاهی یابید.

موفق باشي

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
سلام

دوست عزيز شما اول كار اين مورد را مشخص كن . چه كسي هزينه انتقال دامنه را متقبل ميشه ؟

مراحل كار از منبع نيك :

چگونه یک دامنه را منتقل کنم؟
نخست توجه کنید که فقط دامنه‌هایی که در سامانه جدید ثبت شده‌باشند یا به آن منتقل شده‌باشند قابل انتقال هستند. روش انتقال به سامانه جدید در بالا آمده‌است.در زیر گام‌هایی را که هر طرف انتقال باید طی کند آورده‌ایم:
انتقال دهنده (صاحب امتیاز فعلی)
باشناسه کاربری خود وارد شوید( Login) .
به صفحه انتقال دامنه مراجعه کنید و در مقابل دامنه مورد نظر گزینه « گشایش امکان انتقال» (open transfer) را کلیک کنید . روی همان سطر یک شماره رمز(pin) دریافت خواهید کرد.
این شماره را به اطلاع دارنده جدید مورد نظر برسانید.
منتظربمانید تا دارنده جدید عملیات مورد نیاز را انجام دهد سپس در همان سطر بالا درخواست انتقال ظاهر می‌شودکه می‌توانید آن را تایید یا رد کنید.
درصورت تایید، عبارت «در انتظار تایید مرکز ثبت» (waiting for registry approval) ظاهر خواهد شد و موضوع برای تایید به مرکز ثبت دامنه منتقل می‌شود.
بسته به اینکه متقاضی جدید شخص حقیقی یا حقوقی باشد و نشانی رسمی در ایران یا خارج از ایران باشد، مرکز ثبت دامنه مدارکی را درخواست خواهد کرد.
متقاضیان داخل ایران می‌توانند فرم انتقال را تکمیل و پس از امضا به مرکز ثبت دامنه ارسال نمایند.
اشخاص حقوقی فرم فوق را در سربرگ شرکت یا سازمان خود تکمیل کرده و به همراه کپی روزنامه رسمی شرکت ارسال نمایند.
اشخاص حقیقی علاوه بر فرم تکمیل شده فوق باید کپی شناسنامه یا کارت ملی خود را نیز ارسال نمایند.
متقاضی جدید (صاحب امتیاز پیشنهادی)
شناسه کاربری دریافت کرده و درخواست کنید نشانی آن تایید شود ( به بخش <چگونه دارنده جدید برای دامنه قدیمی تعریف کنم؟> در بالا مراجعه کنید.)
نام دامنه و شماره رمز (pin) را که از صاحب امتیاز فعلی دریافت کرده‌اید در صفحه انتقال دامنه واردکنید.
باید پذیرش ضوابط و شرایط ثبت دامنه (Terms and Conditions) و سیاست نامه حل اختلاف (Dispute Resolution Policy) را با کلیک کردن دگمه موافقم (I Agree) اعلام و ثبت کنید.
باید مشخص کنید هزینه انتقال توسط کدام طرف پرداخت می‌شود: شما، انتقال دهنده یا شخص ثالث.
نکته: هزینه انتقال یک واحد برابر با ۷۲۰۰۰ ریال است.
پس از مراحل بالا باید منتظر موافقت انتقال دهنده و مرکز ثبت دامنه بمانید. همواره می‌توانید با مراجعه به صفحه درخواست‌های من از مرحله فرایند آگاهی یابید.

موفق باشي
مرسی
از راهنمایی،‌فکر کنم این قوانین نیک رو باید یکبار کامل بخونم.
ولی دوستان اگر نکته و تجربه خاصی هم در این رابطه دارن، اطلاع بدن چون این دامنه خیلی برام مهمه

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82

خواستی هزینه انتقال رو من میدم 1900 تومان:D

آقای عبادی هم که کامل در باره مراحل انتقال توضیح دادن فقط اگه خواستی من یا هر کس دیگه هزینه انتقال رو بدیم رابط مالی رو باید رو نیک هندلی ایشون قرار بدین همین.

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
خواستی هزینه انتقال رو من میدم 1900 تومان:D

آقای عبادی هم که کامل در باره مراحل انتقال توضیح دادن فقط اگه خواستی من یا هر کس دیگه هزینه انتقال رو بدیم رابط مالی رو باید رو نیک هندلی ایشون قرار بدین همین.
حتما
ولی یک سوال، اون هزینه 7900 که تو پست قبلی گفته بودن، مربوط به خود نیکه؟ یعنی اگر از طریق شما پرداخت کنیم ارزونتر در میاد؟

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
حتما
ولی یک سوال، اون هزینه 7900 که تو پست قبلی گفته بودن، مربوط به خود نیکه؟ یعنی اگر از طریق شما پرداخت کنیم ارزونتر در میاد؟

نیک برای اینکه حجم کاری خودش رو کم کنه اومده به افراد و شرکت های مختلف نمایندگی داده تا یونیت واگذار کنند و یک سری هم تخفیف قائل شده خوب نمایندگی ها هم برای اینکه زود تر یونیت ها فروش بره یک سری تخفیف میدن .شما با پرداخت همون 1900 تومان و ست رابط مالی دامین نیازی به هیچ گونه هزینه اضافی دیگه ای ندارید تو فروم دربارش زیاد صحبت شده یه سرچ نکنید:blush:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
مرسی
از راهنمایی،‌فکر کنم این قوانین نیک رو باید یکبار کامل بخونم.
ولی دوستان اگر نکته و تجربه خاصی هم در این رابطه دارن، اطلاع بدن چون این دامنه خیلی برام مهمه
فقط مراقب باشید که اگر رابط مالی رو ست کردید دیگه به هیچ عنوان هنگام انتقال نمی تونید تغییرش بدید و این خیلی از مواقع دردسر درست کرده واسه بعضی از دوستان!

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
فقط مراقب باشید که اگر رابط مالی رو ست کردید دیگه به هیچ عنوان هنگام انتقال نمی تونید تغییرش بدید و این خیلی از مواقع دردسر درست کرده واسه بعضی از دوستان!

خب رابط مالی رو که وقت ثبت کردن باید ست کنیم، چه دردسری ممکنه ایجاد کنه؟ مثلا حق انتقال رو پرداخت نکنه؟

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
خب رابط مالی رو که وقت ثبت کردن باید ست کنیم، چه دردسری ممکنه ایجاد کنه؟ مثلا حق انتقال رو پرداخت نکنه؟

بعد از ثبت هم میتونی ست کنی ولی موقع انتقال نمیتونی تغییر بدی:) در کل زیاد هشکل بزرگی نیست :D

به هر حال یونبت خواستی من در خدمتم:happy:

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
بعد از ثبت هم میتونی ست کنی ولی موقع انتقال نمیتونی تغییر بدی:) در کل زیاد هشکل بزرگی نیست :D

به هر حال یونبت خواستی من در خدمتم:happy:
حتما موقع انتقال مزاحمت میشم
شمارتم اگر برای بفرستی ممنون میشم

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حتما موقع انتقال مزاحمت میشم
شمارتم اگر برای بفرستی ممنون میشم
اگه موقع ثبت رابط مالی حواستون نباشه و به اشتباه خودتون رو انتخاب کنید باید 7200 رو پرداخت کنید
اگر کسی رو هم به اشتباه بذارید که نمی خواستید بعد باید هر قیمتی که گفت رو پرداخت کنید چون دیگه نمیشه تغییرش داد!

پ.ن: راستی آقا شما همونی هستی که واسه من ایمیل دادی در مورد ثبت دومین ؟!

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
اگه موقع ثبت رابط مالی حواستون نباشه و به اشتباه خودتون رو انتخاب کنید باید 7200 رو پرداخت کنید
اگر کسی رو هم به اشتباه بذارید که نمی خواستید بعد باید هر قیمتی که گفت رو پرداخت کنید چون دیگه نمیشه تغییرش داد!

پ.ن: راستی آقا شما همونی هستی که واسه من ایمیل دادی در مورد ثبت دومین ؟!

نه فکر نکنم ایمیلی داده باشم.

رابط مالی که حتما نباید همونی باشه که وقت ثبت دامنه معرفی کردن؟

بالا