برگزیده های پرشین تولز

تقصیر منه شهروند چیه؟!.!

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
فرمایش ات شما صحیح....
ولی وقتی که یکی ادعای خدا و پیغمبری میکنه..کلی ریش میذاره ..گنده ی بسیجی های محله..سید هم هست میاد منو S3XUAL ABSEمیکنه..دیگه چه انتظاری از من داری...حالا من جهنم..بیچاره دخترهایی که دوسوت مخ شون میکنه میبره پایگاه......خدای اون و منم یکیه دیگه..مگه غیر اینه...
درسته دوست عزیز حرف شما هم درسته
ولی اینا من به خیلی از دوستای خودم گفتم البته قبلش هزارها بار به خودم گفتم و گفتم و انجام دادم
شما خودت و خدای خودت رو داشته باش
من حتی اگه فردا بیان بگن کل حوزه علمیه کل **** کل انسان های روی زمین و ... دزدن و خلافکارنو ..... من حتی یک ذره از ایمانم نسبت به خدای خودم کم نمیشه
کاری به رفتار فلان زاهد و فلان کس ندارم خودمو خدای خودم اگه رفتار بدی باهام شد همونطور که خدای خودم و بهترین بنده هاش گفتن با بدی جواب نمیدن
اگه تمام افراد خوبه اطرافم رفتن دزدی کردن دلیلی نمیشه که منم برم دزدی کنم
نمیدانم تاحالا توی جمعه ده نفره ای از قلیان کشهای حرفه ای بودی یا نه قطعا اگه باشی ولی قلیانی نباشی اونجا و توی اون لحظه میشی و میکشی
دلیلش بماند ولی اگه به درست بودن کارت(نکشیدن قلیان) ایمان و اعتقاد داشته باشی قطعا لب به اون قلیان نمیزنی حتی اگه از نگاه های افراد اون جمع هم در امان نباشی!
اگه رفتی توی خانه رفیق مذهبیت رفیق مداحت رفیق .... دیدی دارن تریتیب ده نفرو میدن آیا دلیلی داره که تو هم بری همین کارو بکنی؟
اونا خدارو فراموش کردن حداقل برای ایون لحظه ولی تو چی؟ تو هم باید فراموش کنی؟
چشم..

فقط یه سوال..

من 4-3 ماهه که دیوانه وار به خدا فکر میکنم و روز به روز دیوانه ترش میشم..گاهی بعضی آهنگ های عرفای شکیلا رو که گوش کردم گریه م گرفت...
من یه جوجه عارف هستم... و شما یک زاهد (عبادت کننده)
من که اینهمه مدت به فکر خدا بودم و لحظه به لحطه توی شرایط مختلف خودم رو برای کسب رضایتش کنترل میکردم..
چرا بازم زندگیم نا بسامانه؟!!

چرا اونی که 24 ساعته نماز میخونه و روزه میگیره و قلبش هم 100 برابر من و شما پاک تره ..توی زندگیش به آرامش نرسیده؟!!

دیدن این ویدیو به ظاهر طنز خالی از لطف نیست!!!
جدا از جالب بودن کلیپش... به محتوای حرف های این بنده خدا گوش کنید .. ببینید دروغ میگه؟!!

آخوند مشهدی
نیما جان خیلی عزیزی

من فقط و فقط یه بنده حقیر خدام و خیلی خیلی کم سواد این چیزا چیه میگی:hmm:
شما حالتی که داشتی مثل وسواس پاکی و نجاست بوده دقیقا یه همچین چیزی
که لذت عبادت و یا لذت گناه کردن رو هردو باهم سراغت میامده و کلن زندگی کوفتت میشه درسته!؟
شما از کجا میدانی که اونطرفی که میگی این مشخصات رو داره به ارامش نرسیده؟
مطمئن باش اون طرف با این مشخصاتی که گفتی چنان آرامش روحی و قلبی ای داره که اصلن قابل وصف و درک برای من و شما نخواهد بود
اون طرف میدانه که اگه تمام اعضای خانوادش توی یه تصادف بمیرن این خواست و امتحان خدا بوده و زندگی رو برای خودش سگی نمیکنه
همیشه بدترین و سنگین ترین امتحانهای اللهی مخصوص پاک ترین بندگان خداست
البته شاید الآن بیاین این حرفو با کلی مثال رد کنید که نمیدانم یعنی فلان کس فلان بلا سرش آمده به خاطره فلان کاری بوده که کرده و از این جور حرفا که در کل منظورتان رد کردنش باشه
ولی کسی که دلی پاک داره و قلب و روحی آرام مطمئن باش نسبت به بعضی مسائل دلی خون داره که اون روح پاکش باعث میشه کسی از دلش با خبر نباشه
روح پاک تسلای دل هر آدمیه
وقتی شما با کسی که روح پاکی داره دیدار یکنید یه حسیه عجیب و سیک بودنی دارید ولی با کسی که دل پاکی داره نه هیچوقت این حسو ندارید
خیلی از آدم های اطراف ما هستن که دل پاکی دارن و آدمهای خوبی هستند ولی روح پاکی ندارن

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
من که یک شبه نمیتونم یهو با خدا دوست بشم..بشم بنده ی پاک ومومن خدا..بشمم مطمئن باش ظاهرا شدم نه باطنن....
این جور چیزا یعنی خداشناسی و دوستی باخدا رو باید توسنین پایین تر تو مدرسه وخانواده یاد میدادن که ندادن...نه که الان 20سالمون شده از دنیا بریدیم..بیایم با ارتباط با خدا بگیم همه چی خوب شده حله....ولی همه چی بره اون بسیجی خوب شده که صبح تا شب سوار موتور HONDA CBR 600میشه و عشقشو میکنه وحالشو میبره نه ماها...یه موتور 250 داغون و خاموش از ما گرفتن عمه مون روآوردن جلو چششمون :D..

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
من که یک شبه نمیتونم یهو با خدا دوست بشم..بشم بنده ی پاک ومومن خدا..بشمم مطمئن باش ظاهرا شدم نه باطنن....
این جور چیزا یعنی خداشناسی و دوستی باخدا رو باید توسنین پایین تر تو مدرسه وخانواده یاد میدادن که ندادن...نه که الان 20سالمون شده از دنیا بریدیم..بیایم با ارتباط با خدا بگیم همه چی خوب شده حله....ولی همه چی بره اون بسیجی خوب شده که صبح تا شب سوار موتور HONDA CBR 600میشه و عشقشو میکنه وحالشو میبره نه ماها...یه موتور 250 داغون و خاموش از ما گرفتن عمه مون روآوردن جلو چششمون :D..
خوبه شما 250 شم داری ما 125 هم به زور سواریم!
جلوی ضرر رو از هروقت بگیری منفعته
مگه توی زمان صدر اسلام همه مسلمان ها بچه بودن که اسلام آوردن؟
حضرت خدیجه چند سالش بود؟
در ضمن شما یه قدم برای آشتی با خدا برداری اون ده قدم بر میداره
حتما جریان یارو جوانرو شنیدی که میامده مسجد نماز بعد به پیامبر میگن که این جوان خیلی بد دهنو فحاشه
پیامبر میگه کاری بهش نداشته باشید که که همین نماز اون از این کار زشتش باز میداره که همینطورم میشه
یعنی یکی از خواص نماز که ارتباط و صحبت با خداست همینه که کم کم آدمو از گناه و بدی دور میکنه

شما به قول اون دوستمان که گفت همه چی رو به دل نگیر دایورت کن به تخمات وقتی یه بسیجی دیدی که توی یه ماشین آخرین سیستم نشسته و سیستم بلندگو ها و ضبط ماشینش هم قیمته ماشیشنشه و چارتا تیکه هم سوار کرده و صدای آهنگشم(در اینجا مداحی:D) زده تا بیخ آسمان شما دایورت کن به تخمات
بزار اون به همین دردی که مبتلاشه و همین دو روز دنیاش خوش باشه کمبرندو خودتو سفت بچسب که اون دنیا خراب نشی عزیز

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
پست های ایشون رو UPحساب کنید :D..
ARE U BACHE BAAZ:D?

عامو اینی که گفتی به زبون روستایی چی میشه؟؟
127fs1601347.gif

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
داش پیامبرو چرا میکشی وسط!..هنوزم هیچ وقت هم نفهمید پیامبر کی بوده اصلا همه از این گفتن که40 -50تازن داشته رسوایی اخلاقی هم داشته یه چی تو مایه های کروبی خودمون:D..
داش دیگه چقد دایورت کنم!اونو دایورت کنم..بیشعوری هم سن هام رو دایورت کنم..سریالهای **شعر تلوزون دایورت کنم..گرونترین نت دنیاروکه داریم رو دایورت کنم..قیمت ماشین هارو که 5-تا 7 برابره قیمت جهانیش تو ایران رو دایورت کنم..خدمت رو دایورت کنم..چیزه دیگه هم مونده دایورت کنم!
عامو اینی که گفتی به زبون روستایی چی میشه؟؟
127fs1601347.gif
یعنی شوما بچه بازی :D ایا؟

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
پس به این نتیجه میرسیم که شما دیگه از اونور بوم افتادی و همه چیرو دایورت کردی رفته
و. اینکه هیچ بحثی رو هم حتی بحثهایی که برای خودت هست رو جدی نمیگری و همه رو به شوخی و مسخره بازی زدی رفته

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
پس به این نتیجه میرسیم که شما دیگه از اونور بوم افتادی و همه چیرو دایورت کردی رفته
و. اینکه هیچ بحثی رو هم حتی بحثهایی که برای خودت هست رو جدی نمیگری و همه رو به شوخی و مسخره بازی زدی رفته

شوما میگی از دایورت هات بگو..منم گفتم....

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
خجالت بکش مگه اینجا خرید و فروشه که پست های من آپ حساب شه
اگه خرید و فروشه
طبق قوانین بازارچه
یه عکس از یونت به همراه نام کاربری(یه لپ نام کاربری یه لپ اسم پی تی و تاریخ) قرار بده
تا صبح مشکل جنسیت حداقل درست میشه :هه
هـــــــــــــــــــــــــــی روزگاز

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
حالا مشکلت چی بود استارتر؟؟

Last edited:

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
Last edited:

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
بیا شهر ما بچه های خوبی داره به راه راست هدایت میشی

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
کمبود اعتماد به نفس داری !
می خواهی دیده بشی ! از نوشته هات معلومه ! فقط می خواهی بهت توجه کنند

baris manco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
115
بهش گفته بودم پست ها مسخره بازی و مسخره فروشی نده گوش نکرد

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
( انحراف فکری-انحرفا جنسی -اجتماع گریزی-خیال پردازی بسیار-.خواب و خیال هم ج ن س بازی دیدن-و. وسواس فکری شدید. خود آزاری ..و..........که گفتنش اینجا جایز نیست )
اولین قدم اینه که اواتارت رو عوض کنی./

بالا