• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تلویزیون خود را به تبلت بزرگ آندرویدی تبدیل کنید !!!

mehrdad2090

Registered User
لایک‌ها
222
خوب بفروشید

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام داداش قیمت آخرش چنده؟ty

ALI.INTERNET

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش من میخوام هر چه زودتر مشخصات کارتت رو ارسال کن اگه با ترمینال بفرستی خریدارم چون میخوام زودتر دستم برسه حوصله پست بازی ندارم

5656

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اون مدل سفیده که در ادرسی که برایتان فرستادم بود را ندارید چون موس تاچ هم دارد و بعنوان دسته ایکباکس و پلی استیشن هم استفاده میشود دوست عزیز از بابت پست قبلی شرمنده اون 93 تومن مال مدل سفیدش بود اینیکه شما گذاشتین را توی اون سایت زده 122 تومن چون شما این 122 را 100 میدهید سفیده که زده 93 باید ارزونتر باشد باز هم بابت پست قبلی شرمنده

Last edited:

5656

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام . اشکالی نداره پیش میاد دیگه ، نه خیر نداریم این مدل رو ...... میتونید از همون فرد تهیه کنید . بسیار فروشنه منصف و خوش برخوردی هستند .

راستی Fly Mouse نیست اون مدل ها
منظورتان ازFly Mouse چیست یعنی وایرلس نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن مدلی ندارید که تاچ موس داشته باشد چون این مدلی که گذاشتید فکر کنم تنها کیبورد باشد و برای بازیهای اندروید با تاچ موس نیاز است باتشکر

pouyakahn

Registered User
لایک‌ها
10
ببخشید فیلمای 1080 mkv را هم پخش میکنه ؟ زیر نویس هم ساپورت میکنه ؟ من بیشتر برای این کار میخوام خود دستگاه همراهش کنترل هست؟ یا باید جدا هزینه بدیم ؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
ببخشید فیلمای 1080 mkv را هم پخش میکنه ؟ زیر نویس هم ساپورت میکنه ؟ من بیشتر برای این کار میخوام خود دستگاه همراهش کنترل هست؟ یا باید جدا هزینه بدیم ؟
براحتی با برنامه آندرویدی MX player از پس این کارها برمیاید
میشه از گوشی اندرویدیتون(اگه هردو به وایفای وصل باشند، با استفاده از برنامه Droid Mate) یا با اتصال موس و کیبورد به دانگل استفاده کنید ،البته اگه قصد خرید کیبورد ژیروسکوپ خصوصشو که در تاپیک گذاشتیم، ندارید، ....

باتشکر

وعده دیدار ما :
غرفه A90 در نمایشگاه
ITEXshopper مصلای بزرگ تهران - از 20 تا 25 شهریور از ساعت 9 صبح تا ده شب

ollg

Registered User
لایک‌ها
11
يعني با اين ميشه فيلم HD ديد ؟؟؟اكه اره من يكي ميخام قيمت رو بخ كنيد با كيبور و موس و ... اينترنت و اينام أوكي هست؟!

hesam68

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
ببخشین من متوجه نشدم
الان خود این دستگاه و وقتی به تی ویوصل می کنیم با چی میشه کنترلش کرد؟
قاعدتا خودش باید یک کنترلر داشته باشه دیگعه؟
درسته؟

یا باید حتما کیبورد و موس خرید؟
اینکه نمیشه واقعا

احتمالا من خوب متوجه نشدم

الان من اگه نخوام کیبورد بخرم و تنها خود دستگاه و بگیرم و گوشی اندرویدی هم نداشته باشم چ جوری باید با دستگاه کار کنم؟

soheil_balaaaa

Registered User
لایک‌ها
6
سلام . با اجازه استارتر محترم . من 1 ماه پیش از این دوست عزیز خرید کردم ( دستگاه mk808 new + کیبورد rc11 ) حالا قصد فروش دارم . قیمت 230.000 تومان . به این تاپیک برید :D

Last edited:

rtech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت این محصول تو سایتش 20 دلار خورده چطور اینجا 200 هزار تومان قیمتشه ؟ مگه دلار چنده !!!!

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام

تو نمایشگاه همش فروش رفت و اگه کسی پیش خرید یا...میخواد، باشماره تماس 09126049625 صحبت کنه

يعني با اين ميشه فيلم HD ديد ؟؟؟اكه اره من يكي ميخام قيمت رو بخ كنيد با كيبور و موس و ... اينترنت و اينام أوكي هست؟!
بله، ولی فعلا فروش رفته، با شماره 09126049625 تماس بگیرید
1080 پخش میکنه فوا اچ دی؟
بله، با برنامه MX player همه فرمت تصویری هم پخش میکنه
سلام
ببخشین من متوجه نشدم
الان خود این دستگاه و وقتی به تی ویوصل می کنیم با چی میشه کنترلش کرد؟
قاعدتا خودش باید یک کنترلر داشته باشه دیگعه؟
درسته؟
یا باید حتما کیبورد و موس خرید؟
اینکه نمیشه واقعا
احتمالا من خوب متوجه نشدم
الان من اگه نخوام کیبورد بخرم و تنها خود دستگاه و بگیرم و گوشی اندرویدی هم نداشته باشم چ جوری باید با دستگاه کار کنم؟
سلام
میشه از قسمت USB پشت دستگاه، شما USB HUB بزنید و به پورتهاش هرد اکسترنال موس کیبرد و فلش وصل کنید...البته بله موس کیبورد بیسیم هم داره که مثل بقیه بیسیمها، دارای دانگل کوچیکیه که به USB میخوره و توسط امواج رادیدیی و fm transmitخr با خود کنترل در ارتباطه....راه دیگه ارتباط هم از طریق موبایل آندرویدیتونه و استفاده از برنامه هایی مثل ِDroid mate هست .

قیمت این محصول تو سایتش 20 دلار خورده چطور اینجا 200 هزار تومان قیمتشه ؟ مگه دلار چنده !!!!
عزیز، دو هسته ی و رم یک گیگ، کجا این قیمت داریم، در ضمن ما قانونی اوردیم و طرح شبنم داشت،
سلام،لطفا کیبورد هایی رو که دارین،با عکس و مشخصات و قیمت برام ارسال کنین.ممنون.
فعلاهیچی موجود نداریم
09126049625

nimarooh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
یه سوال
آیا تو تنظیمات این دستگاه میشه وارد کرد تا بشه وارد فیس بوک و یوتیوب شد؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام.
یه سوال
آیا تو تنظیمات این دستگاه میشه وارد کرد تا بشه وارد فیس بوک و یوتیوب شد؟

اگه منظورتون نصب سایفون و opera opda و یا تنظیمات وی پیییییی انننن هست.بله

باتشکر

بالا