برگزیده های پرشین تولز

تلگرام رفع فیلتر شد

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
من تست کردم تعدادی سایت پورن معروف و تعدادی شبکه اجتماعی raddit ، ساند کلود و... رفع فیلتر بودن!!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
تبریک بابت مرگ وب فارسی

پ.ن: فقط یک وبمستر درک میکنه.فقط یه نکته: به دلیل سرازیر شدن تبلیغات به سمت تلگرام، درآمد زایی بخش وب کاهش چشمگیری داشته و دیگر وبمسترا رغبتی به تولید محتوا ندارن.
میخوای مث پراید حمایت کاذب بشه با محدود کردن انتخاب های مردم؟:p

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
تبریک بابت مرگ وب فارسی

پ.ن: فقط یک وبمستر درک میکنه.فقط یه نکته: به دلیل سرازیر شدن تبلیغات به سمت تلگرام، درآمد زایی بخش وب کاهش چشمگیری داشته و دیگر وبمسترا رغبتی به تولید محتوا ندارن.

اینهمه چیز توی فارسی مرد....یه وب که اهمیتی نداره....حالا وب فارسی هم نداشته باشیم...1000 تا چیز نداریم اینم روش....والا....دلتون خوشه ها//

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
بله دقیقا ولی به نظرم اینکه این سایت های به قول شما وبمستری محتوایی تولید نمی کنند خیلی هم خوبه. یادم میاد چند سال قبل هر مطلبی گوگل می کردی وارد ده ها سایت مزخرف تبلیغاتی میشدیم که هیچ محتوایی نداشتن و فقط کلمات کلیدی بی مورد گذاشته بودن بازدیدکننده را بکشونن به سایتشون! واقعا کار مزخرفی بود حالا بهتره
الانم اول کشیده میشی به سایتشون و بعد از اونجا به کانال تلگرامی شون کشیده میشی:general304:

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
احساس میکنم از وقتی تلگرام رفع فیلتر شده، پوستم صافتر شده. بگذریم که این وسطم فقط با احساسات پاک وی چت بازی شد:general507:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
پس بالاخره برادر دوروف هم وا داد :p
فک نکنم اون کاری کرده باشه الان ی عده ک تا دیروز تو پیج رو. و جهرمی ناسزا میگفتن همه رفتن تشکر کردن ک فیلترو برداشته و تو پیج دوروف هم ازونور ازش تشکر میکنن ک تلگرام رو ساخته.. معلوم نیست دقیق کار کدوم بوده ولی حتما همون دولتیا نظرو برگردوندن

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
بله دقیقا ولی به نظرم اینکه این سایت های به قول شما وبمستری محتوایی تولید نمی کنند خیلی هم خوبه. یادم میاد چند سال قبل هر مطلبی گوگل می کردی وارد ده ها سایت مزخرف تبلیغاتی میشدیم که هیچ محتوایی نداشتن و فقط کلمات کلیدی بی مورد گذاشته بودن بازدیدکننده را بکشونن به سایتشون! واقعا کار مزخرفی بود حالا بهتره
اون سایتای آشغالی رو که این کارو می کنن و صرفا dishonest و spam هستن، میشه ریپورت داد تا گوگل لینکاشونو از نتایج جستجو حذف کنه.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
پس بالاخره برادر دوروف هم وا داد :p
جالبه شماها حتی اگه تو آفریقای جنوبی هم سیل بیاد به وا دادن طرف مقابل مربوطش می کنین .واقعا" درست گفتن که کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز.... اخه پاول کی کی گفته که چیزی رو قبول کرده یا میکنه ؟؟؟ توهم خود بزرگ بینی ..... یعنی هرچی ما بگیم طرف قبول میکنه حتی اگه طرف یکی از بهترین پیام رسانهای دنیا رو ساخته باشه و ما یه فیلتر کننده حقیر باشیم....

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
جالبه شماها حتی اگه تو آفریقای جنوبی هم سیل بیاد به وا دادن طرف مقابل مربوطش می کنین .واقعا" درست گفتن که کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز.... اخه پاول کی کی گفته که چیزی رو قبول کرده یا میکنه ؟؟؟ توهم خود بزرگ بینی ..... یعنی هرچی ما بگیم طرف قبول میکنه حتی اگه طرف یکی از بهترین پیام رسانهای دنیا رو ساخته باشه و ما یه فیلتر کننده حقیر باشیم....
نباید انتظار داشته باشید که اگه پشت پرده توافقاتی شده بیان بکننش تو بوق و کرنا :general705:
بهترین پیام رسان دنیا که فقط ایرانیا و چندتا کشور درپیت تر از ایران دارن ازش استفاده میکنن.
ضمنا این فیلتر کننده حقیر اگه میخواست واقعا فیلتر کنه جلوی sms هاش رو میگرفت.

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
نباید انتظار داشته باشید که اگه پشت پرده توافقاتی شده بیان بکننش تو بوق و کرنا :general705:
بهترین پیام رسان دنیا که فقط ایرانیا و چندتا کشور درپیت تر از ایران دارن ازش استفاده میکنن.
جالبه که با اون صحبتها و حرفهایی که قبلا" زدین الان که دیدین به نفعتون نیست ایران از یکی از بهترین و ایده آل ترین کشورهای دنیا شد یکی از کشورهای درپیت از نظرشما ...واقعا" برام جالب بود!

world15

Registered User
لایک‌ها
837
پیاماشون ک همه این بود فاتحه گوشی هامون با فیلترشکن خونده میشه.. کار ک درست نمیکنین هیچ همون کارمون تو تلگرام رو ازمون گرفتین کلی فایل و جزوه برای دانشگامون باید دانلود کنیم. ما اصن فقط بخاطر فیلتر نشدن تلگرام بهت رای دادیم.. اگه تلگرام نبود اینهمه رای نمیاوردی و .. اینا همه باعث شد ک هرجور شده رفع فیلترش کنن وگرنه کانالای ضد انقلابی ک همچنان علیه ا. شایعات میسازن :general711:

Last edited:

mamad_j_k

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,222
نظامی که به پیام رسان تمامیتش را زیر سوال می بره و لرزه بر ساختار مضمحل و رو به فروپاشیش میندازه باید بره به حال خودش یه فکری بکنه . مردم به هرحال اعتراض خودشون را اعلام می کنند. اینکه وضع مملکت اینه تقصیر مردم نیست تقصیر حکومته. تقصیر از اونیه که گند زده نه اونی که میگه بوش میاد! o_O

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,734

حتی اگر اس امس رو فیلتر کنن میتونه پروسه وریفای رو از طریق ایمیل انجام بده:general502:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
حتی اگر اس امس رو فیلتر کنن میتونه پروسه وریفای رو از طریق ایمیل انجام بده:general502:
تو تلگرام اصل نام کاربری شماره تلفنه شخصه اگه اس ام اس تایید برداشته بشه یعنی اونوقت من میتونم با شماره هر کس دیگه تو تلگرام ثبت نام کنم. حالا بگذریم بیشتر کاربرای تلگرام اصلا نمیدنن ایمیل چیه!
بعدم تا جایی که یادم میاد موقع ثبت نام تلگرام اصلا از من ایمیل نخواست یا شاید هم اشتباه میکنم.
پ ن:
:general502:

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
بنظرتون تکنولوژی بعد از تلگرام چیه که بتونه کسب مقام اول رو از تلگرام بگیره؟
اول مردم غارنشین با آتش درست کردن با برگ دود ایجاد میکردن به هم علامت میدادن
بعدش کبوترنامه رسان بود
و بعد تاسیس اداره پست
و بعدش الکترونیک و آمدن pager
سرویس SMS موبایل کسب رتبه اول را از pager گرفت.

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
بنظرتون تکنولوژی بعد از تلگرام چیه که بتونه کسب مقام اول رو از تلگرام بگیره؟
اول مردم غارنشین با آتش درست کردن با برگ دود ایجاد میکردن به هم علامت میدادن
بعدش کبوترنامه رسان بود
و بعد تاسیس اداره پست
و بعدش الکترونیک و آمدن pager
سرویس SMS موبایل کسب رتبه اول را از pager گرفت.
من که اگه حتی مجبور بشم از یکی از همین روش هایی که گفتی استفاده کنم (ولو علامت دادن با دود یا نامه فرستادن با کبوتر نامه بر) محاله بیام طرف پیام رسان داخلی که معلوم نیست هر نوشته ای که توش ارسال میشه چند تا تیک می خوره.

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,734
تو تلگرام اصل نام کاربری شماره تلفنه شخصه اگه اس ام اس تایید برداشته بشه یعنی اونوقت من میتونم با شماره هر کس دیگه تو تلگرام ثبت نام کنم. حالا بگذریم بیشتر کاربرای تلگرام اصلا نمیدنن ایمیل چیه!
بعدم تا جایی که یادم میاد موقع ثبت نام تلگرام اصلا از من ایمیل نخواست یا شاید هم اشتباه میکنم.
پ ن:
:general502:

قبل از فیلتر شدن تلگرام هم 90 درصد مردم نمیدونستن فیلترشکن چیه. ولی به برکت فیلترینگ الان هر ننه قمری 15 تا رو گوشیش داره. اگر قرار باشه این اتفاق هم بیفته مطمئنا همه طرز کار با ایمیل رو میرن یاد میگیرن. او موثع ممکنه نام کاربری هم به جای شماره موبایل بشه حروف وکارکتر(مثل توئیتر):general607:

بالا