برگزیده های پرشین تولز

تمامي مباحث مربوط به دعوتنامه SMS رايگان

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از shifte shab :
يا اگه نخواستيد ميل بزنيد مستقيم از همينجا اين كارا رو انجام بديد : http://www.smsiran.com/register.do

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ای بابا اينو که اولين بار 2 ماه پيش من معرفی کردم ، خود جناب شيفت شب هم از طريق من عضو شدن. الان هم قريب به 600 تا اعتبار دارم ، کپی رايتش با من پس از طريق من عضو بشيد >>> t_mohsen پی ام بديد
:blush: :blush:

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از t_mohsen :
ای بابا اينو که اولين بار 2 ماه پيش من معرفی کردم ، خود جناب شيفت شب هم از طريق من عضو شدن. الان هم قريب به 600 تا اعتبار دارم ، کپی رايتش با من پس از طريق من عضو بشيد >>> t_mohsen پی ام بديد
:blush: :blush:
براي شما هم ارسال كردم:rolleyes:

ID yahoo : Mohsen_B_Mohsen

پي ام بدين تا دعوتتون كنم :rolleyes:

ghorbani1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر كس مي خواد بايد ايميلشو بزاره تا براش دعوت نامه بفرستم:) :)

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من عنوان این تاپیک رو تغییر دادم. از این به بعد تمامی مباحث مربوط به دعوتنامه SMS رایگان رو در همین تاپیک پیگیری می کنیم. مباحث مربوط به معرفی سایت های ارائه دهنده ی این خدمات رو هم در تاپیک سايتهاي ارائه دهنده خدمات SMS در ايران دنبال خواهیم کرد.
تمامی تاپیک های مرتبط با این دوموضوع از این به بعد حذف خواهند شد.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان

با ثبت نام در این سایت که به شما معرفی می کنم شما می توانید جوک یا اس اسم اس به هر موبایلی در هر جای دنیا بصورت رایگان اس ام اس بفرستید.

برای دریافت دعوت نامه ادرس ایمیل خود را بدهید.

نحوه عمل هم ساده است پس از دریافت دعوتنامه بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کرده در صفحه ای که باز میشود مشخصات خود را وارد می نمایید
سپس سایت برایتان یک ایمیل می فرستد بر روی لینک درون ایمیل که کلیک کنید صفحه ای باز می شود و همزمان یک کد 4 رقمی هم به موبایلتان ارسال میشود آن کد 4 رقمی را در مکان مورد نظر در صفحه باز شده وارد نموده و اکانت شما فعال میشود.

در این سرویس بر خلاف سرویس ال جی در یاهو شما محدودیت تعداد حروف ندارید و می توانید از لیست جکهای آماده سایت یک جک انتخاب و بفرستید.

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بفرست مرسی
majids.be[at] gmail [dot] com

بالا