برگزیده های پرشین تولز

تمامی محصولات دیجیتال سایت " AMAZON.COM " - انواع گیفت PSN - XBOX - GOOGLE - APPLE و هر نوع محصول دیجیتال

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام و احترام خدمت تمامی عزیزان

بنده در اکانت شخصی امازون امریکا به ادرس AMAZON.COM بیش از 3 هزار دلار پول دارم که در حال اضافه شدن هست و تصمیم گرفتم بخشی از موجودی اکانتم رو از طریق فروش محصولات دیجیتال به تومان تبدیل کنم.

تمامی خرید ها از سایت امریکایی امازون با اکانت شخصی و توسط خود بنده انجام میشه و تمامی محصولات دیجیتال امازون به قانونی ترین و واقعی ترین شکل ممکن بدون هرگونه واسطه ای به شما تحویل داده میشه

زمان تحویل تمامی کالاهای دیجیتال تقریبا فوری هست و هر زمانی که انلاین و در دسترس باشم در همون لحظه بعد از تایید و انتقال مبلغ مورد نظر ایتم فورا از سایت امازون خریداری میشه و همراه با تصویر خرید در اکانتم برای شما ارسال میکنم.

توجه : خرید همه نوع کالاها چه فیزیکی و چه دیجیتالی امکان پذیر هست اما خرید فیزیکی کالا به ادرس شما حداقل برای سفارش 500 دلار امکان پذیر هست.
(
داشتن ادرس فیزیکی و تحویل کالا خارج از ایران برای خرید با حداقل مبلغ ذکر شده ضروری هست. )

اولویت کالای دیجیتال هست چون تحویل فوری هست.

در تاریخ 23 دی - خرید گیفت امازون از سایت های فروش گیفت کار الان یک گیفت 100 دلاری از حدود هر دلاری از حدود 32 هزار تومن تا حدود دلاری 35 هزار تومن در حال فروش هست.

بعد از انجام خرید امکان لغو و کنسل کردن هم وجود نداره

تخفیف ویژه فقط برای مدت زمان خیلی محدودی با نرخ پایینتر از معمول :

نرخ هر دلار خرید از سایت امازون معادل ( مدت محدود )
هر دلار فقط معادل 25.300 هزار تومن

نحوه پرداخت با ارز دیجیتال :
لازم به ذکر هم هست که موجودی اکانت رو با دلار دیجیتال برای ارز دیجیتال یا همون تتر یا Tether USDT هم قابل معاوضه هست و هر 1 واحد دلار گیفت امازون = 1 دلار تتر محاسبه میکنم
( ادرس TRC20 یا bep20 ارسال میکنم و به اندازه واحدی که خرید کالای دیجیتال از امازون دارید میتونید همون معادل تتر ارسال کنید )

برای خرید سریع لطفا حتما لینک همین تاپیک به این ادرس تلگرام ارسال کنید + لینک هر کالای دیجیتالی که مد نظر هست.

t.me/pcmaxhw1

فایل های ضمیمه

• S.A.M.U.R.A.I.png
    S.A.M.U.R.A.I.png
    386.2 KB · نمایش ها: 7
Last edited:
بالا