برگزیده های پرشین تولز

تمام شدن شارژ سیمکارت با فعال کردن دیتا

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام دوستان من یه مشکلی دارم تا اینترنت گوشیمو فعال میکنم شارژ سیم کارتم صفر میشه و تموم میشه.نمیدونم چی دانلود یا اپدیت میشه.گوشمم گلکسی اخرین اندروید.ممنون میشم کمک کنید.

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز انتظار اینو نداری که ما غیب گویی کنیم،بگرد ببین تو نرم افزارات کدومش نیاز به اینترنت داره،راحت میتونی وصل شدنش رو غیر فعال کنی.

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
سلام دوست عزیز
اولاً برای استفاده از اینترنت بهتره شما بسته های اینترنت رو فعال کنین تا هزینه های کمتری بپردازین. اگه استفادتون از اینترنت زیاده، به هیچ وجه همینطوری اینترنت رو فعال نکنین، اول بسته رو بخرین، بعد که پیغام فعالسازیش اومد، اینترنت رو فعال کنین. (بسته یک ماهه: ایرانسل 5 و 10 تومن - همراه اول 10 تومن)

ثانیاً برین تو ستینگ گوشی و در قسمت About Device وارد قسمت آپدیت بشین و تیک های آپدیت اتوماتیک نرم افزار گوشی رو بردارین.

ثالثاً بعد از اتصال به اینترنت، اگه پیشنهادی مبنی بر آپدیت نرم افزارهای گوشی براتون ظاهر شد، روش کلیک نکنین و فقط پیغام رو از صفحه هشدارهای بالای گوشی، Clear کنین تا پیغام بره.

بعدشم حتماً شارژ گوشیتون خیلی کمه که اینقدر زود تموم میشه!
اگه کارتون با اینترنت زیاده، بهتره اینترنت پرسرعت ADSL بگیرین و یه مودم وایرلس هم براش بخرین تا همیشه تو خونه اینترنت وای فای پرسرعت داشته باشین.
الان هزینه اشتراک این جور اینترنتی که خدمتتون گفتم ماهی حدود 8 هزار تومنه که واقعاً خیلی معقول و به صرفه هست.

مثلاً من اینترنت ADSL شاتل دارم. اشتراک یک ساله با سرعت 128: هزینه اشتراک یک سالم میشه حدود 90 تومن. یه مودم وایرلس هم لازم دارین که اونم اگه مارک TP Link تک پورت وایرلس بخرین حدود 70 تومنه. (هزینه اولیه کلاً حدود 170 تومن و هر سال هم 90 تومن بابت تمدید اشتراک)
یا حق. ;)

بالا