برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به دانشگاه پیام نور : سوالات - اخبار - درخواست ها و ...

PNUNA.COM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[h=1] پرمخاطب ترین و پربازدیدترین مقاله سال ۲۰۱۳ ، پیام نوری شد
[/h] پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دو مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور شیراز جزء پرمخاطب ترین مقالات سال 2013 شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مقاله مهناز پروانه نژاد شیرازی عضو هیئت علمی و دانشیار رشته زمین شناسی (گرایش چینه شناسی و فسیل شناسی) دانشگاه پیام نور مرکز شیراز،به عنوان پرمخاطب ترین مقاله سال ۲۰۱۳ معرفی شد. این دو مقاله که در یکی از مجلات بین المللی (ISI) به چاپ رسیده است بنا به اعلام آن مجله ، یکی بیش از ۷۰۵ مرتبه و دیگری ۴۲۰ مرتبه توسط متخصصین رشته مربوطه دانلود شده است. در مقاله اول به بررسی اوربیتولین های کرتاسه زیرین در جنوب غرب ایران (زاگرس، شیراز) پرداخته شده است که نتیجه آن معرفی بیوزوناسیون متفاوت با بیوزونهای قبلی همراه با گسترش فسیلهای موجود می¬باشد و در مقاله دیگر به بررسی میکروفاسیس و محیط رسوبی سازند فهلیان در زاگرس پرداخته شده است، که منجر به ارائه مدل محیط رسوبی دیرینه سازند شده است.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام دوستان

اینجا کسی هست کاردانی کامپیوتر بخونه یا خونده باشه؟؟ یکی 2 تا سوال داشتم..

مرسی

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
دوستان کسی هست؟
یه سوال در مورد آزمون های ارشد فراگیر داشتم
میخوام بدونم سخته آسونه چجوریه؟
مدیریت اجرایی میخوام شرکت کنم ولی هنوز هیچی نخوندم! تازه فردا میخوام کتابا رو بگیرم و شروع کنم :(
من از یه بنده خدایی شنیدم خیلی خیلی سخته! نمیدونم حالا راست گفته یا نه
اگه اطلاع دارین ممنون میشم راهنمایی کنین

Minus

Registered User
لایک‌ها
0
اساتید یه سوال، من دانشجوی آزادم میخوام انصراف بدم، معافیت تحصیلی دارم، میشه برم پیام نور ثبت نام کنم از این بدون کنکور ها؟ چجوری؟؟

Amoo Mohsen

Registered User
لایک‌ها
30
بچه ها پیام نور داروسازی داره؟

take

Registered User
لایک‌ها
100
سلام وقت بخیر راهنمایی میخواستم ارشد حقوق خصوصی سال 95 شرکت کردم سوالم اینه کتاب تستی هست با منابع امسال که پیام نور معرفی کرده که جامع و مفید باشه؟

بالا