• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تهیه بورس تحصیلی و اعزام دانشجو ی قراردادی به روسیه

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
در مورد آدرس و ... بعد از این که شما رزومه کامل خودتون رو فرستادید و شرایطتون برای بورس محقق شد آدرس دقیق و شرکت داده میشه.
در ضمن من به وزارت علوم ایران هیچ کاری ندارم و دارم از تجربه خودم و قدرتی که توی روسیه داریم استفاده میکنم.
شرکتهای معتبر که وزارت علوم مشخص کرده همگی آدرسشون توی سایت وزارت علوم هست و میتونید برید سراغ آنها.
پس لطفا گر میخواهید برید اونطرف رزومه خودتون را برام بفرستید تا جوابهای دیگتون داده بشه.
در مورد بورسیه اگر که بورس به شما تعلق نگرفت کل 70 درصد برخواهد گشت به شما.
در مورد اینکه گفتم چرا پرداخت شهریه بهتره چون که جور کردن بورس مکافات خودشا داره و مثلا برای فوق لیسانس ارزش مالی نداره یا برای دکترا چون باید استاد راهنما پیدا بشه مکافات داره ولی شدنی هست اما برای امسال دیر میشه.

Last edited:

Sale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد آدرس و ... بعد از این که شما رزومه کامل خودتون رو فرستادید و شرایطتون برای بورس محقق شد آدرس دقیق و شرکت داده میشه.
در ضمن من به وزارت علوم ایران هیچ کاری ندارم و دارم از تجربه خودم و قدرتی که توی روسیه داریم استفاده میکنم.
شرکتهای معتبر که وزارت علوم مشخص کرده همگی آدرسشون توی سایت وزارت علوم هست و میتونید برید سراغ آنها.
پس لطفا گر میخواهید برید اونطرف رزومه خودتون را برام بفرستید تا جوابهای دیگتون داده بشه.
در مورد بورسیه اگر که بورس به شما تعلق نگرفت کل 70 درصد برخواهد گشت به شما.
در مورد اینکه گفتم چرا پرداخت شهریه بهتره چون که جور کردن بورس مکافات خودشا داره و مثلا برای فوق لیسانس ارزش مالی نداره یا برای دکترا چون باید استاد راهنما پیدا بشه مکافات داره ولی شدنی هست اما برای امسال دیر میشه.

میشه یکم شفاف سازی کنید چرا الان حاضر نیستید در این تاپیک آدرس شرکت رو بزارید؟! حق بدید ملت کلی شک کنند.با این اطمینان سازی که شما ایجاد کردید حالا با این اوصاف چه جور می خواید ملت بهتون اطمینان کنند و 7 هزار یورو(یا به عبارتی 9 میلیون 900 هزار تومان"در ارزان ترین حالت") پول بدند دستتون و بعد هم در صورت نگرفتن پذیرش بهشون پول رو پس می دید؟
در ضمن اگر خواستید در پست بعدی اسم شرکت رو بگید حتما شماره ثبت و نام مدیر عامل یا موسسش و شماره تلفن و آدرس دقیق و سمت خودتون در شرکت فراموش نشه.

Last edited:

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
یک بار جواب شما را دادم.
کسی که بورس میخواهد باید اعتماد بکنه و کسی هم که نمیخواهد میتونه بره قرارداد ببنده.
من کسی رو زور نمیکنم که بیاد بهش بورس بدم.
در ضمن اون بحث یورو دلاره نه یورو.
در مورد شما هم گفتم که رزومه خودتون رو بفرستید و بگید چه کار میخواهید بکنید بعد.
همون اول من گفتم که از طریق یه سیستم مافیایی این بورس رو میگیرم.حالا اگر شما اعتماد نمیکنید مشکلی نیست میتونیم براتون قراردادی پذیرش بگیریم.

Sale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک بار جواب شما را دادم.
کسی که بورس میخواهد باید اعتماد بکنه و کسی هم که نمیخواهد میتونه بره قرارداد ببنده.
من کسی رو زور نمیکنم که بیاد بهش بورس بدم.
در ضمن اون بحث یورو دلاره نه یورو.
در مورد شما هم گفتم که رزومه خودتون رو بفرستید و بگید چه کار میخواهید بکنید بعد.
همون اول من گفتم که از طریق یه سیستم مافیایی این بورس رو میگیرم.حالا اگر شما اعتماد نمیکنید مشکلی نیست میتونیم براتون قراردادی پذیرش بگیریم.

1.دلیل امتنا شما از گفتن نام شرکت چیه؟
2.من نگفتم کسی رو بزور وادار کردید.می گم شفاف سازی کنید تا دوستانی که علاقه دارند ب اطمینان خاطر اقدام کنند.
3.قضیه این قرار دادی چیه؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
فکر کنم چند بار گفته باشم که دریافت بورس کاملا خصوصیه و (مافیایی ) هست حالا من بیام اسم شرکتو به شما بدم که چی؟
اطمینان خاطر هم به موقعش داده میشه اول باشد مشخص شه که متقاضی اصلا توانایی دریافت اون بورس رو داره یا نه؟
قراردادی هم همون پرداخت شهریه به صورت سالانه میباشه

بالا