• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

توجه : احتمال كلاه برداري... لطفا امروز و فردا پاكش نكنيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محسن مومنی

Registered User
لایک‌ها
80
نحوه کلاه برداری با این صورته:
فرد الف بدون سو نیت قصد فروش کالایی داره به صورت اول واریز شماره کارت میده به خریدار که فرد ب است
فرد ب کالای دیگری را برا فروش میزاره، فرد ج قصد خرید داره از ب ، ب میگه آقای ج پولو بریز به شماره کارت الف اما کالایی ارسال نمیکنه
ب به الف میگه داداش پول رسید؟ پس جنس و بفرست
پول فرد ج باخت رفته و با الف بی تقصیر در گیر، ب هم خوشو خرم میره بهشت، این یکی از انواع راه های پول شویی هست
نمیشه دوست عزیز بازهم راه پیگرد قانونی بازه چون اقای الف که به اقای ب جنسو فرستاده به هرحال اون ادرس قابل پیگیری هستش و همچنین از طریق ip اقای ب رو فتا به راحتی پیدا میکنه
ولی از همه ی اینها گذشته اقایون کلاهبردار اگه اینهمه استعداد و نبوغ رو در زمینه های دیگه بکار میبردند الان یه کشور جهان سوم نبودیم ... :(:(:(

mad_billy

Registered User
لایک‌ها
20
نحوه کلاه برداری با این صورته:
فرد الف بدون سو نیت قصد فروش کالایی داره به صورت اول واریز شماره کارت میده به خریدار که فرد ب است
فرد ب کالای دیگری را برا فروش میزاره، فرد ج قصد خرید داره از ب ، ب میگه آقای ج پولو بریز به شماره کارت الف اما کالایی ارسال نمیکنه
ب به الف میگه داداش پول رسید؟ پس جنس و بفرست
پول فرد ج باخت رفته و با الف بی تقصیر در گیر، ب هم خوشو خرم میره بهشت، این یکی از انواع راه های پول شویی هست
البته به این کار نمیگن پول شویی، این کار کلاه برداریه، اما در هر حال ممنون از شما و استارتر

devill

Registered User
لایک‌ها
981
دوستان ممنونم ازتوجه همگی.
آدرس بالا آدرس خونه خودم هستش نه آدرس خونه طرف مقابل.
من نام کاربری طرف مقابل رو هم تو اینجا نزدم تا اگر احتمالا سوءتفاهمی بوده برطرف بشه. اگر مشخص بشه که سوءتفاهمی نبوده و یا اگرمدیران بگن چشم بنده نام کاربری و اسم طرف مقابل رو هم قرار میدم. از طرفی هم چون آدرس بهم نداد و پیچوند من بیشتر شک کردم بهش.
از دوست عزیز که توضیحات کامل در مودر نحوه کلاه برداری دادن هم تشکر میکنم.
در آخر هم دوباره میگم که اگر مدیرا بگن اطلاعات طرف مقابل رو تو همین تاپیک اعلام میکنم.

devill

Registered User
لایک‌ها
981
کلاهبردار همه جا هست و نمیشه منکرش شد .
حالا اگر حتی این شخص کلاهبردار هم باشه ( با در نظر گرفتن احتمال ) شما نباید آدرس خونه ایشون رو اینجا بنویسید !!
با اصل موضوع یعنی اطلاع رسانی شما کاملا موافقم ولی ....
تو پست قبلی توضیح دادم که این آدرس خونه خودم هستش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا