برگزیده های پرشین تولز

توجه به هوش مصنوعی در عملیات سئو

decoweb

Registered User
تاریخ عضویت
13 فوریه 2017
نوشته‌ها
683
لایک‌ها
247
سن
86
محل سکونت
اصفهان
google-algorithm.jpg


:general705: توجه به هوش مصنوعی در عملیات سئو یکی از بخش های مهم و جدیدی است که با تغییر کردن الگوریتم گوگل باید به طور ویژه به آن توجه کرد. گوگل باید این توانایی را داشته باشد تا بهترین نتایج جستجو را جهت کاربران خود به نمایش بگذارد، زیرا چناچه نتواند نتایج کاربردی و خوب را به کاربر نشان دهد، بسیاری از مخطبان و مراجعه کنندگان خود را از دست خواهد داد و کاربران جهت یافتن مطالب خود به سراغ دیگر موتورهای جستجو مشابه خواهند رفت و به این طریق ضرر مادی زیادی به این موتور جستجو وارد خواهد شد.

به همین دلیل گوگل سعی می کند با روش های گوناگون و با استفاده از الگوریتم های پیشرفته، وب سایت ها را از جهات گوناگون فیلتر کرده و نتایج جستجوهای خود تنها سایت هایی را در معرض نمایش بگذارد که بهترین گزینه و جواب مناسب جهت جست و جوی مخاطبان می باشد. یکی از این بخش ها وجود هوش مصنوعی جدید گوگل می باشد که در ادامه بیشتر در مورد به آن به بحث خواهیم پرداخت.

سئو کاران حرفه ای باید توجه ویژه ای به هوش مصنوعی در عملیات سئو داشته باشند و از تازه های این موتور جستجو قافل نمانده و بتوانند سایت های مورد نظر خود را با انطباق بیشتری نسبت به تغییرات ایجاد شده درآن بهینه سازی نمایند.

الگوریتم هوش مصنوعی گوگل عملیات سئو با آن

در گذشته در بسیاری از بخش ها شاید تغییرات محسوس و پیشرفته ای در الگوریتم گوگل دیده ای نمی شد و با انجام روش های مختلف سئو از جمله خرید لینک و دیگر روش های کلاه سیاه می شد به آسانی هر سایتی را با هر کلمه کلیدی دلخواه به رتبه اول گوگل آورد. اما امروزه گوگل به شکل دیگری تغییر کرده و دنیای جستجو را به شکل کلی تغییر داده است.

از سال میلادی جدید و آغاز به کار کردن الگوریتم های جدید گوگل و استفاده از هوش مصنوعی جدید artificial search intelligenecee یکی از بخش هایی است که موتور جستجوی گوگل از آن جهت نمایش نتایج جستجوها و هم چنین انتخاب نمودن سایت های با رتبه بالاتر استفاده می کند.

با استفاده از این هوش مصنوعی جدید گوگل، سایت هایی که سعی می کنند با راه های غیر اصولی و فریب گوگل به نتایج برتر گوگل دست پیدا کنند به آسانی شناسایی و از ایندکس گوگل حذف می گردند و نام مالک دامنه سایت نیز در بلک لیست گوگل قرار خواهد گرفت و حتی تمامی سایت ها و دامین هایی که پس از این با نام مالک این سایت ثبت خواهد شد تا بازه زمانی مورد بازبینی قرار خواهد گرد تا چناچه این خطا در آن ها نیز رخداد از نتایج موتور جستجو حذف شود. بنابراین با این وضعیت واضح است که عملا استفاده از سئو کلاه سیاه جهت بالا بردن رتبه سایت در جستجو های گوگل ریسک زیادی داشته و کمتر کسی تمایل به استفاده از این روش جهت ارتقا سایت خود خواهد داشت.
 
بالا