برگزیده های پرشین تولز

توهین کتی پری خواننده آمریکایی به اسلام + تصاویر

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
کتی از تو انتظار نداشتم :D
حالا چرا اینطور قاطی میکنید بااااا ؟:D
انگار خدا فقط برای شما هستش این الله همون GOD اونا هم هستش نکنه شما فکر میکنید الله و GOD رقیب همدیگه هستن ؟
ریلکس باشید این فحش هایی هم که دادین ادیت کنین
جالبه برام با فحش و کردن و ... از خدا طرفداری میکنید
معلوم نیس این طرفداری هس یا بروز میل جنسی تون
جم کنید باااااا
شما دارید از الله طرفداری میکنید یا تو چاله میدون فحش میدین ؟؟؟
همین که یکی خلاف میلمون عمل میکنه و یک حرفی میزنه که به مزاجمون خوش نمیاد کافر و زنا زاده و ج.ن.ده و حروم زاده حساب میشه
از کار کتی طرفداری نمیکنم تا حالا 1آهنگشم گوش ندادم ولی قرار نیس که وقتی یکی یک غلطی میکنه شما راست کنید و ترتیبشو بدین
اتفاقا الله با خداهای دیگه خیلی فرق داره

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
مسلمونا کلا جو گیر هستن تا یه چیزی میبینن از بیکاریشون کمپین درست میکنن.
به همین خاطره که کشورهای مسلمان از نظر فرهنگی و علمی بسیار عقب مانده هستند.یعنی چیزی به نام تفکر و تعقل وجود نداره برعکسش خرافات جامعه شون فرا گرفته.
برای من که این موزیک ویدئو معنای خاصی نداشت.برای افرادی هم که معنایی داشته کاملا مشخصه با طرز حرف زدنشون چقدر خدایی هستند!البته منظور از خدایی بودنشون خالق جهان نیست بلکه خدایی که عمامه به سرها برای ما ساخته اند.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
xth7ei32te9m38kmzdxo.png
صحنه زشت ديگر اين فيلم ! پشت اين يارو سمت راست طرف دستش كجاست !!!

از رحمتي تقليد كرده !!!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
به تفاوت فرهنگی هم مربوطه! توی فیلم و سریال ها زیاده آدمایی که با گردن آویز مسیح و صلیب کشته میشن حالا یه آدم با این نوع گردن آویز کشته شده مگه اون آدم به واسطه ی همون گردن آویز خدا و پیغمبره؟ مگه کسی که اون گردن آویز رو بندازه دور گردنش معصوم میشه و دیگه نباشید کشته بشه؟ اگه به این منوال بود طرف قبل از اعدامش گردن آویز "الله" می انداخت دور گردنش حالا اگه جرات داری اعدامش کن! میگی گردن آویز رو در میاریم؟ شما غلط می کنی اسم "الله" رو از گردن بنده ای در میاری مشرک!
اینا عملا ریشه در ادیان هم داره یه دینی با نقد خودش زیاد مشکلی نداره اون یکی به شدت با نقد خودش مخالفت می کنه دنبال کوچکترین دلیلیه که تحت لفظ شرک و مرتد منتقدان خودش رو گردن بزنه
توی فیلمهای پ و ر ن هم زیاد می بینید که ف ا ح ش ه علامت صلیب داره و حتی می کنه اونجاش اگه چنین اتفاقی مثلا در مورد اسلام بیافته چه قیامتی به پا میشه!
شما این کتی پری رو ببر پاکستان گردنشو می زنن اگه هم دستشون بهش نرسه یکی جلیقه ی انفجاری می پوشن بخاطر کشتن هدف خودشو و دهها نفر دیگه رو می فرسته هوا مثل کاری که با بینظیر بوتو کردن

old_boy

Registered User
لایک‌ها
659
وای بر هر مسلمان آزاده ای که این صحنه ها رو ببینه و گل و گه بر سر خودش نزنه!دیگه ظهور آقا نزدیکه کافرا تا دیر نشده به دین مبین اسلام بگروید! اِن الذین فوج فوح تو دِ اسلامهم بالزور و هُم سکشوال الابوس
=)))))))))))
Like

alavlav

Registered User
لایک‌ها
23
کار خوبی کرده .
مسلمین باید جنبه داشته باشن .

برای حفظ جان انسان های بیگناه (در سفارت خانه های مختلف ) ، صحنه رو سانسور کردن

Katy Perry 'Dark Horse' video scrubbed after petition by Muslim critic surfaces | Fox News

http://up.vbiran.ir/uploads/0katy perry dark horse circles_32286139371614014896.jpg
کار خوبی کرده؟ کجاش خوبه؟
توهین به مقدسات کار خوبیه؟
ایلومیناتی چیه دیگه ؟ کارخونه ماشین ــه ؟ :D

http://fa.wikipedia.org/wiki/ایلومیناتی

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
الان GOD می نوشت به مسیحیا توهین میشد ؟ خدا فقط ماله مسلموناست . به نظر من کل دنیا بیاد محکوم کنه . چرا ملت اینقدر بیکارن میان به این چیزا توهین میکنن . ادم می بینه ناراحت میشه خب . با خدا چیکار دارین اخه . هرکی یه نموره شهرت گیر میاره اولین کاری که میکنه اینه که میگه من به فلان دین من درآوردی اعتقاد دارم یا به هیچی اعتقاد ندارم .

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
صدای کتی پری صدای شیطان است.
نام خود را نیز کتی پری گذاشته است
کتی به معنای گربه است که از نمادهای شیطان در مصر باستان می باشد
پری نیز یعنی فرشته و ملک مقرب خدا
و او با انتخاب این اسم خواسته بگوید که شیطان یک فرشته و ملک می باشد و باید او را پرستید.

انصار خداییش اینو باحال اومدی
نصفو انگلیسی گذاشته نصفو فارسی ؟ :-D
شما عربی استادی
این پری با کسر پ هست نه فتح پ :-D
خداییش نکات بهتری بود روش مانور بدیا
اما بنده خودم از همون اول معتقد به اینکه ایشون از صنف محترم فواحش هستند بودم

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
مطمن باش ادل هم اگه دویست کیلو وزنش نبود و خوش اندام بود به همین راه میرفت !

LG L7 II

ربطی نداره !! آدم باید ذاتش درست باشه
شما نعوذبالله یه سرچ تو سایتای بالای هجده سال بکنی می بینی بعضیا با 900 کیلو وزن ، حتی تو دوره بارداری میان چه تصاویری از خودشون میزارن رو فضای مجازی !!!!!!!

raeisi

Registered User
لایک‌ها
26
خدای من خیلی بزرگتر از اون چیزیه که من سر آتیش زدن اسمش توسط یکی از بنده هاش
بخوام انسانیت و اخلاق و ... رو زیر پا بذارمو چشمامو ببندمو هرچیزی که دوست دارم بگم.
دوستان کسی که به کوه لگد میزنه
فقط پای خودش درد میگیره!
خاطرم هست که یه عزیز معلولی بعد از اون قضیه کاریکاتور پیامبر توسط کاریکاتوریست دانمارکی
بجای اینکه مثل باقی دوستان دشنام و مرگ بفرسته به این و اون
رفت جلوی سفارت دانمارک و تصویر زیبایی از حضرت مریم کشید!
فکر میکنم جوابی که اون داد خیلی انسانی تر و کوبنده تر بود.
یاحق

بالا