• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

توی قیمت 8 میلیون چه ماشینی رو پیشنهاد میدی

20:30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط اردی نباشه
میگم روا چجور ماشینه

skyx

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
4
فقط اردی نباشه
میگم روا چجور ماشینه

اگه صفر ميخواي بگيري همون پرايد از همه بهتره
چون فوق العاده كم خرجه.خيلي كم مصرفه.شتاب خيلي خوبي داره ولي بديش اينه كه بدنه خيلي ضعيفه و تو جاده هاي استاندارد ايران زود به صدا ميوفته. ولي اگه مراعات كني و به اندازه خودش باهاش راه بري ماشين خوبيه

ولي به نظر من دنبال خانواده آردي نرو.چون خر همون خر هست فقط پالانش عوض شده.
يه مقدار سبك شده و سرسيلندرش آلمنيومي شده.رنگش هم متاليك كردن (بيچاره اونايي كه جي ال ايكس دارن)
در كل شتابش يه مقدار بيشتر شده ولي هنوز هم براي اينكه 100 تا پر كني يايد يه چند دقيقه اي صبر كني
آردي فقط يه چيز داره كه عده اي مي خرن.اونهم به صدقه سر اتاق پژو هست كه باعث شده اين ماشين مقاومت خوبي ذاشته باشه و نسبت به پرايد مقاوم تر و جادار تر هست (به اصطلاح خانوادگي هست)
ولي اگه صفر نمي خواي ميتوني جي ال آي يا جي ال ايكس و يا 206 كار كرده و ... تهيه كني

20:30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون پراید هایی که کیلومترشون و دنده و فرمان هیدورلیک دارند قیمتشو چقدر پشتشون نوشته پراید سایپا

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
به نظر من توی این قیمت یا روآ بگیر یا L90.

پراید نگیری بهتره.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
پرايد ديگه خيلي زياد شده نگيري بهتره

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پراید دیگه خدائی ماشینه زاقارتیه - بیفته تو جوب نصفه ماشین رفته

آردی هم که اصلا هیچی - ولی من شنیدم این روا بد نیست و موتورشو دستکاری کردن و قوی تر شده - یا اینو بگیر

یا اینکه با 8 راحت میتونی یه 206 کاکرده بخری

century21co

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر شتاب اولیه نمی خوای فقط MVM ...
پراید بخری اصل و فرع رو با هم باختی :)
من 8 سال پراید داشتم... الان 1 ماهه MVM خریدم... بخودم لعنت می فرستم که چرا تو 7-8 سال پیش ماتیز سوار نمی شدم و الان بسیار خرسندم که MVM دارم...
فقط شتاب اولیه نداره ولی شتاب ثانویه داره (2 به 3 - شتابش خیلی خوبه)
مصرف خیلی کم... بدنه بسیار مستحکم- کولر و شیشه برقی و فرمان هیدرولیک واقعی و در کل
یک ماشین خدا...

[email protected] اطلاعات بیشتر هرچی خواستی بگو برات بگم

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام:

من بهت یه پیشنهاد می کنم!
اگر میتونی کمی صبر کن و کمی بیشتر پول جمع کن چون در این رده ماشین به درد بخوری وجود نداره...
اگر هم میخواهی فعلا ماشینی سوار شوی و بعدا دوباره ماشین جدیدی بگیری به نظر من پراید از نوع هیدرولیک صبا انژکتوری بد چیزی نیست! ولی خوب هم نیست! تنها خوبی اش موقع فروش آن می باشد. وگر نه، نه زیبایی ای دارد و نه راحتی بجز فرمانش که الحق و الانصاف هیدرولیک خوبی دارد! بعدش که این رو فروختی میتونی یه 206 معمولی یا SD یا ریو یا ورنا یا هر چیز دیگه که دوست داشتی بخری! ولی اصولا توی این رنج قیمت این ماشین رو می خرن! چون طرف 100 درصد نمی خواد تا آخر عمرش رو با یه ماشین Compact این ور و اونور بره:)
قربانت
وحید

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینم با 9 تومن میشه 206 تیپ 2 ثبت نامی خرید>؟؟؟

بالا